חזר החורף, מזמינים בגדים חמים.

טוב, אני חשבתי, שהשנה כבר יהיה רק קיץ, וסוודר חדש שקיבלתי ממש לפני שבועיים לא אלבש הרבה השנה. אבל, בבקשה, טעיתי.  אתמול ירד גשם, היום ירד גשם וחזר הקור, ואז לעבודה במקום חולצה דקה לבשתי סוודר חדש מתערובת של שני סוגי צמר – קאשמיר ומרינו שהזמנתי באתר בריטי .

טוב, נכון, בעצם הזמנתי שניים בהזמנה אחד. אחד לאימא שלי ואחד בשבילי, כי לעתים קרובות אתר עושה הנחות על הזמנת שני פריטים זהים. ואז שני סוודרים איכותיים מאד מצמר, בלי תוספות סינתטיות, ועוד עם קוד למשוח חינם יצא לי 69 דולר!  240 ש"ח עבור שני סוודרים איכותיים.
תכירו Woolovers  אתר בריטי מתמחה בצמר ודגמים קלסיים עבור נשים וגברים. אני לא יודעת איך אתם, אבל אני אוהבת סוודרים נעימים לגוף, כי אני לא אוהבת שכבות-שכבות, לכן חשוב לי שסוודר גם יחמם וגם יהיה נעים, טוב, כמובן מחיר לא בשמיים. וזאת בעיה בארץ. לפחות אני לא הצלחתי למצוא פתרון. או שבגד עשוי אקריל או שמחיר מעל 300 ש"ח. ואז לפני כשלוש שנים הכרתי אתר Woolovers.

סוודרים מאנגליה באינטרנט
סוודרים קשמיר-מרינו

למה כדי להזמין שם?
– מבחר גדול של סוודרים מצמד איכותי
– מחירים סבירים
– שולחים לישראל במחיר סביר של 5-8 פאונד
– מורידים VAT (מע"מ בריטי), כלומר מחירים בשבילנו כ- 20% יותר נמוכים מכתובים באתר.
– מידי פעם יש קופונים למשלוח חינם
– יש החזר דרך אתר קאש-באק
– שרות לקוחות מהיר וטוב
– ניתן לשלם באתר עם פייפאל וגם עם כרטיס אשראי.
– לפעמים הם גם שולחים לינקים לשיטת חבר-מביא-חבר, וזה נותן הנחות נוספות.

בתמונה למלה אפשר לראות הזמנה אחרונה שלי, שזה סוודרים כאלה:

CASHMERE & MERINO UNISEX CREW NECK
תערובת צמר קשמיר-מרינו אהובה עלי, מאד נעים על הגוף, ניתן לשים בלי גופייה, עמיד בכביסה, לא מחליף צבע או מידה אחרי כביסות רבות, שווה כל שקל שאני שילמתי.
שימו לב, זהו אתר גדול ורציני, הם רושמים מחיר ששולם על גבי החבילה, וכבר בהזמנה של 2 סוודרים ניתן בקלות לעבור גבול של פתור ממסים של 75$. כך זה נראה:
order-wool-com שאילה: למה מחיר רשום בדולרים? באתר ניתן לבחור מטבע התשלום. ואני תמיד בודקת מה עדיף לי לשלם. אני מעביר בין שקלים לדולרים לפאונד, והפעם גיליתי שהזמנה בדולרים יוצאת הכי זולה, וגם היא מתחת ל- 75$ – שזה טוב.

סוודרים מ- woolovers
סוודר ירוק קשמיר-מרינו

עוד דבר פרט חשוב לגבי אתר – מידות. להבדיל ממותגים ואתרים אחרים, כאן אין Size Guide אחד לכל האתר. לא. לכל דגם של סוודר יש מידה משלו. כלומר, בחרתם סוודר – תכנסו ל- Size Guide ותראו איזה מידה מתאימה לכם.
wool-size-comתעשו את זה! באתר הרבה דגמים שהם unisex – ואז מידות שלהם גדולות יותר, ממידות רגילות. איך יודעים איזה מידה מתאימה? הכל רשום!
sizing-wool-comלמלה סימנתי עם חץ כתום אפשרות לראות מידות בסנטימטרים, לא אינצ'ים. בצד ימין למטה יש ציור עם שלושה קווים מסומנים במספרים – זה המידות שחשובים בסוודרים – אורך, אורך השרוול, רוחב חזה. מספרים מתאימים סימנתי לכם בצד שמאל. שיטה שאני אוהבת – למדוד סוודר מוצלח שיש לכם בבית ולפי זה לראות – האם הדגם הספציפי הזה יותר ארוך, יותר קצר, יותר רחב? כך תדעו איזה מידה מתאימה לכם.

types-woolovers-comבאתר קיימים מספר סוגים של צמר ותערובות של בדים. שימו לב הם שונים אחד מהשני בעובי, משקל, חימום שהם נותנים, עונה שמלבישים אותם. הראשון, מסומן קשמיר-מרינו, לדעתי, הכי מתאים לחורף הישראלי. זהו תערובת מאד נעימה לגוף, עמידה טוב בכביסות, מספיק קלילה, מחממם די טוב. יש לי מספר סוודרים מהסוג הזה. חוץ מסוודר הירוק האחרון יש לי עוד כמה מהסוג הזה למשל:
COLLAR BUTTON NECK JUMPER
LADIES TUNIC JUMPER
סוג השני – משי-כותנה. בד קליל, לאביב. אני לא קניתי, ואני חושבת טוב, שלא קניתי, שמעתי מספיק תלונות שמשי-כותנה לא ממש עמידה בכביסות ומאבדת צורה וצבע שלה לאחר זמן מסוים .
סוג שלישי – צמר כבשים טהור. צמר לא מתאים להלבשה ללא גופיה מתחת, הוא קצת קוצני. אני קניתי אחד כזה לימים קרים בבית
LINCOLN ZIPPER CARDIGAN
כבר שנתיים הוא אצלי ועדיין כמו חדש ומחמם אותי בימים הקרים .
סוג רביעי זהו צמר בריטי. לדעתי, לא מתאים לישראל. זהו צמר מאד כבד, מאד מחמם, הייתי אומרת לטמפרטורות מתחת לאפס ובלי רוח, כי גם הסריגה שלו משירה חורים. עוד כשגיליתי אתר, קניתי סוודר מצמר בריטי, אולי לבשתי אותו פעמיים. הוא יפה, אבל חם יותר מידי.
וסוג אחרון זהו כותנה-קשמיר. זה גם משהו שלא קניתי, כי קראתי תגובות שליליות, לגבי עמידות בכבישות.

עכשיו הגענו לחלק הנעים. אתם רוצים לעשות הזמנה? יש לי הפתעה! יש לי שני קודים

NEW2WL – הנחה של 5% ומשלוח חינם בהזמנה ראשונה. עובד עד 1.6.2014
NCFAL – הנחה של 5 פאונד (מכסה משלוח עבור סוודר אחד לא כבד)
כל אחד מקודים אפשר להשתמש רק פעם אחד בחשבון.

קוד מכניסים בשדה מתאים בשלב אחרון (אחרי שהכנסתם שם וכתובת)
new2wl

ועכשיו אפשר ללכת לקנות ב- Woolovers

Share This:

0 thoughts to “חזר החורף, מזמינים בגדים חמים.”

  1. שלום

    יופי של כתבה!! בדיוק חיפשתי מידע על סוודרים מחממים שמאפשרים ללבוש כמה שפחות שכבות…
    ראיתי באתר WOOLOVERS שבסוגי הסוודרים שמשלבים מרינו וקשמיר החלוקה היא 70% מרינו ו 30% קשמיר. האם זה סוודר שיכול לשמש בקור של ארה"ב בחורף – מעל גופיית אנגורה (40%) ומתחת מעיל נורת'פייס טוב?
    תודה רבה מראש
    לימור

  2. יופי של כתבה!! בדיוק חיפשתי מידע על סוודרים מחממים שמאפשרים ללבוש כמה שפחות שכבות.. ראיתי באתר woolovers שבסוגי הסוודרים שמשלבים מרינו וקשמיר החלוקה היא 70% מרינו ו 30% קשמיר. האם זה סוודר שיכול לשמש בקור של ארה״ב בחורף – מעל גופיית אנגורה (40%) ומתחת מעיל נורת׳פייס טוב? תודה רבה מראש , לימור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *