פוסט חורפי – נעלי ילדים מנקסט, נעלי צמר בשבילי ותה

נעלי בית

אז היום החלטתי לא לכתוב פוסט על אתר אחד מסוים וקניה אחד ספציפית, אבל לאחד כמה קניות מאתרים שונים שמחנה המשות ביניהם – חורף. עכשיו אנחנו בימים אחרונים שעוד חמים, אבל עוד מאט יהיה ממש קר, רצפה קרה אוויר קר, קר בבתים (אם לא מחמים), קר במשרדים (אם לא מחממים). כל שנה אני קונה לחורף כמה דברים – ולא תמיד זה בגדים, כי בגדים נשמרים כמה שנים, ולפעמים לא צריך, וגם כדי לחכות למצבעים של סוף העונה. אבל נעלי בית חמים ותה בתפזורת אני משתדלת לקנות בתחילת החורף . אז היום פוסט מרכז קניינת נעלי בעית מנקסט בשביל בת שלי, קניית נעלי בית מצמר מרינו מאיביי, קניית תה בתפזורת משני אתרים שונים – אחד מאנגליה אחד מהודו.

נקסט – נעלי בית לילדה 

נתחיל מנעלי בית לבת שלי מנקס. אם אתם לא מכירים אתר נקסט, אז כדי לכם – הוא אחד מהאתרים שהכי פופולרים בקרב הישראליים, ויש סיבות טובות לכך
– משלוח חינם החל מקניה של 75 שקלים
– משלוח עם מספר מעקב
– בגדים איכותיים
– מחירים משתלמים
– אפשרות תשלום על ידי פייפאל.

אני כבר כתבתי פעם פוסט שהוא גם מדריך קניה ראשונה בנקסט ומרכז כל הפרטים החשובים בשביל לעשות קניה ראשונה. תוכלו למצוא פוסט מדריך לנקסט כאן.

דבר אחד אני רוצה להוסיף, בסוף חודש יולי 2014 אתר נקסט הוריד קודים אישיים וקודים כללים להנחות. מאז אין קוד הנחה לנקסט.

קוד נקסט

אז כאשר אתם באים לדואר לקחת חבילה שלכם, תראו – רואים שקית אפורה עם מילה נקסט? זהו נקסט. ואני מבטיחה לכם, תראו הרבה שקיות כאלה. כי הרבה אנשים קונים באתר נקסט.

אני יודעת שאנשים נוטים לעשות קניות עד מקסמימום אפשרי, כלומר בסכום מקסימלי פטור מתשלום מע"מ, עד 260 שקלים. לי זה לא ברור, הרי משלוח חינם כבר מ- 75 שקלים – אז תמיד אפשר להזמין עוד חבילה. וזה מה שאני עושה. אני לא ממלה הזמנה עד 260 שקלים, אני משתדלת לקנות רק דברים שאני צריכה. הפעם עשיתי הזמנה קטנה – נעליים ב- 46 שקלים וסט תחתונים גם ב- 32 שקלים (5 תחתונים ב- 32 שקלים).

נעלי בית בתמונה נראו בסדר, אבל לא יותר מזה. במציאות הן ממש רכות ונעימות. בפנים יש פרווה חמה, מבחוץ צבע ורוד לא זוהר מידי. מידה לקחתי 26.5 לבת שלי, שרגל שלה 25.5 בערך עכשיו. אני מאד מרוצה מהקניה.

וכך זה נראה מקרוב
נעלי בית נקסטאבל אתם זוכרים שאמרתי, למשלוח חינם צריך מינימום הזמנה 75 שקלים? אז הייתי צריכה לקחת עוד משהו ובחרתי סט של תחתונים. 5 תחתונים ב- 32 שקלים. ואיכות של דברים בנקסט מאד טובה אז ידעתי שזאת קנייה טובה.

לבת שלי בת, 3.4 לקחתי מידה 3-4. אבל תחתונים מאד גדולים! הייתי צריכה לקחת מידה 2-3 ולא יותר. זה לא נורא, כי הם לא נופלים, אבל בכל אופן שתדעו שמידות של תחתונים בנקסט מאד גדולים.

מרגע התשלום הזמנה לא נשלחת מיד, אלה אחרי כמה ימים. במקרה שלי עברו 5 ימים עד ששלחו הזמנה. אז קיבלתי מייל עם מספר מעקב. ולאחר מכן לקח כשבוע – ואז קיבלתי פתק אדום לדואר לבוא לקחת הזמנה שלי. כך שסה"כ מרגע הזמנה עד קבלתה לקח פחות משבועיים. מאד מהיר לדעתי.

 

איביי – נעלי בית בשבילי 

פריט חורף שני, שאני רוצה לספר לכם היום עליו – זהו נעלי בית מצמר מרינו אמיתי שקניתי אצל מוכר מפולין מאיביי.
נעלי בית איביי

הדרישות לנעלי בית היו
– מחממים
– רכים
– סוליה קשה
– קל להכניס ולהוציא רגל
– עד 70 שקלים

בחרתי חנות באיביי שמוכרת בגדי מצמר מרינו, שמחות מצמר מרינו ונעלי בית מצמר מרינו. הנה לינק לחנות באיביי

milte

אל תחשבו שבחרתי חנות איביי סתם, לפניכן קיבלתי מספר המלצות במספר מקומות מאנשים שכבר קנו ומרוצים מהסחורה שקיבלו. אז גם אני קניתי. בחרתי נעליי בית – יחד עם משלוח יצא לי 65 שקלים. מוכר שולח עם מספר מעקב שמגיע כדואר רשום לישראל. נעלי בית הגיעו ארוזים בשקית לבנה. לא כל הדרישות שלי לנעלי בית התמעלו כאן, לדוגמה רציתי סוליה קשה – בנעליים אלה סוליה לא קשה, אי אפשר להיכנס למקלחת עם נעלי בית אלה, אבל מה לעשות התפשרתי. גם לקחתי 2 מידות נעלים גדולות יותר מאשר גודל הרגל שלי, כי אני אוהבת להכניס רגל בקלות, וכאן מכיוון שיש צמר בפנים אז דאגתי שיהיה קשה להכניס רגל. ועשיתי בצדק, כי נעלים די צרות. אבל מה זה חמות! מה זה נוחות! אני מאד מרוצה.

נעל בית איביי

כאן בתמונה אתם יכולים לראות סוליה. נחזור למידות. אני לקחתי 40-41, למרות שמידת הרגל שלי 37. מדדתי סוליה אחרי שקיבלתי היא 28 סמ' מהתחחלה עד הסוף. לדעתי אפשר גם לכבס אותם בטמפרטורו נמוכות

לינק לנעליים שקניתי

אני מאד מרוצה מהקניה, איך נעלי בית אלה יעברו חורף, תשאלו אותי בסוף החורף
נעלי בית אינטרנט

 

 תה בתפזורת – אנגליה 

ועכשיו אחרי שחיממנו רגליים הגיע זמן לשתות תה. אני לפני שנה כמעט, עוד בחורף שעבר סיפרתי לכם על אתר שאני קונה ממנו תה בתפזורת – tea-and-coffee – אתר בריטי מעולה. תוכלו למצוא פוסט שלי כאן.

יתרונות של האתר
– משלוח מאנגליה, מגיע מהר יחסית
– מחיר משלוח לא יקר
– יותר מ- 400 סוגי תה
– יש אפשרות להזמין אותו תה בשקיות
– יש אפשרות להזמין סט של טעמים שונים
– אפשרות תשלום פייפאל

אז גם הפעם הזמנתי מאתר הזה – 3 חבילות של תה אולון
תה אנגליה3 שקיות כל שקית 50 גרם תה. מאד נוח, זה נגמר די מהר, ולכן לא מספיק לאבד ריח מעולה. זהו תה בתפזורת אז צריך לחלוט אותו איכשהו. אני לא אוהבת קומקומים – זה עומד אחר כך יותר מידי זמן. אני מחליטה ישר בכוס, בשביל זה אני קונה באיביי כף כזה עם חורים.

תה

הנה לינק לקניה באיביי. זהו של חברת נורפרו ועולה 30 שקלים:

Norpro Grip-Ez Loose Leaf Tea Infuser

כמובן אפשר למצוא באיביי ב- דולר משהו יותר פשוט, אבל כל הדברים שנוגעים לאוכל אני מעדיפה לקנות של מותגים מוכרים ולא משהו לא ידוע לי.

נחזור לתה. 3 שקיות של 50 גרם כולל משלוח עלה לי 66 שקלים. אל תשכחו שיש קוד הנחה לקניה ראשון TAC2014 – הוא נותן 10% הנחה לקניה ראשונה. והנה כך נראת חשבונית שקיבלתי
תהכמו שאתם רואים שילמתי עבור משלוח 2.25 פאונד, כמובן אם תזמינו יותר משקל, תשלמו יותר. הזמנה אחד לפני הזמנתי 300 גרם תה, ואז בקשו לשלם דמי משלוח בגובה של 4.5 פאונד. אני מאד אוהבת תה שלהם  ומאד ממליצה על האתר – שרות מצויין, משלוח מהיר, איכות מצויינת.

 

תה בתפורת – הודו

אבל לפעמים בא לי לנסות גם אתרים חדשים. כך מצאתי אתר הודי Golden Tips Tea – ששולח לישראל. אבל לעשות הזמנה גדולה ועוד לשלם על משלוח לא רציתי בתור הזמנה ראשונה. למזלי, באתר תמיד יש מבצעים והנחות וקודים. בדיוק אז היה קוד FREE10 – שאפשר לי להזמין סט דוגמיות של תה שחור פלוס משלוח חינם לישראל.

בהתחלה קוד לא עבד לי, ואזבתי את הרעיון להזמין משם, אבל אחרי כשעה קיבלתי מייל מאתר משרות לקוחות. בדרך כלל אני לא עונה למיילים כאלה, אבל הפעם החלטתי לנסות. כתבתי להם שקוד שקיבלתי לא עובד ושאני מנסה להזמין לישראל סט דוגמיות של תה עם קוד הזה. לא חשבתי שיענו לי. אבל אחרי כשעה ענו לי והציאו להשתמש בקוד אחר – FREE15 וקוד הזה כן עבד להזמנה שלי! אז הזמנתי.

תה אסאם

הזמנה נשלחה עם מספר מעקב שהגיע לישראל כדואר רשום. לקח כחודש. ושבועיים אחרונים זה היה בישראל – פשוט עד שזה הגיע לסניף הדואר, ועד שקיבלתי פתק לקח כשבועיים.. כך חבילות שלנו מטיילות. כמו שאתם רואים אורז יפה מאד – בבד, ומתחת לבד – קופסת קרטון, ובקופסת קרטון שקיות עם דוגמיות של תה אסאם (תה שחור).

תה באינטרנט

כאן אתם יכולים לראות הזמנה שלי – סט דוגמיות של תה אסאם. כל שקית היא 10 גרם של תה. כל ההזמנה עלתה לי 10 דולר, כלומר ב- 35 שקלים קיבלתי 60 גרם של תה באיכות גבוהה מאד.

למתחילים זה מאד חשוב, הרי יש כל כך הרבה סוגים שונים של תה, איך לדעת מה לבחור? ובדרך כלל תה הולך בחבילות של 50 גרם או אפילו 100 גרם – שקיות הכי קטנות. 100 גרם זה הרבה.. ואם יש עוד עלות משלוח, ואם זה לא תה שתאהבו? אז בזבזתם כסף. לכן אני ממש אהבתי רעיון של שקיות 10 גרם כסט. כך אני יכולה לטועם הרבה סוגים, לבחור מה אני אוהבת ולא לשלם הרבה כסף.

תה בתפזורת

מה עוד אהבתי? על כל שקית יש מתכון הכנת תה – תסתכלו – צריך 2 גרם עבור כוס של 220 מל, צריך מים בן 90-100 מעלו צלזיוס, וצריך 3-5 דקות. חוץ מזה יש שם של כל תה, יש גם עונת אסיפה של תה, ויש גם רמת האיכות GRADE במקרה הזה אתרם רואים TGFOP1 – שזה רמת איכות גבוהה.

אני בינתיים פתחתי שקית אחד. אני פעם ראשונה טועמת אסאם מכל סוג, לא תאמינו אבל עוד לפני שנתיים הייתי שותה ליפטון בשקיות וזהו. אסאם זהו תה שחור מסוג מסוים. לעתים קרובות זה תה שמגישים בבקרים באנגליה כ- breakfast tea. איך אני מתארת טעם שלו? קצת מריר-אפיץ כזה. תנסו.

לחובבי תה טוב, אני ממליצה לכם להיכנס ולהתנסות באתר  Golden Tips Tea

תקציר של יתרונות וחסרונות הזמנה באתר:
– יש אפשרות להזמת סט של דוגמיות במחירים של 10-15 דולר – יתרון גדול
– משלוח עם מספר מעקב מהודו – יתרון
– אפשרות תשלום פייפאל – יתרון
– לפעמים יש קודים למשלוח חינם, תנסו FREE15 – צריך לתת משלוח חינם להזמנות מעל 15 דולר
– משלוח עולה כסף, כ- 10 דולר – חסרון
– משלוח לוקח הרבה זמן – אצלי לקח כחודש מרגע ההזמנה – חסרון (אבל לא אשמת האתר)

 

בזה מסיימת פוסט של היום. מקווה שנהנתם.

 

קניות מוצלחות לכולכם!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *