האם הגיע זמן להזמין בגדי ים? ניסיון שלי משנה שעברה.

לבחור בגדי ים אצלי זו בעיה. אני אף פעם לא מרוצה. יקר, לא מתאים, לא יפה, לא נוח – מיליון תירוצים. אני אפילו לא יודעת למה. לא. בעצם אני יודעת למה. כי מה שאני רוצה עולה בארץ יקר. ובגד ים שאני מוכנה לשלם עליו מחיר מבוקש הוא תמיד פשרה. ושנה שעבר החלטתי – אני לא מתפשרת יותר.
והיו לי דרישות מסוימות לגבי בגד ים:
– משני חלקים
–  חלק עליון כמו חזיית ספורט
– חלק תחתון מכנס-בוקסר צמוד
– speedo רצוי מאד
– מחיר כולל משלוח עד 150 ש"ח.
– יש פייפאל.

כמה דרישות, אתם יכולים להגיד. אבל מצאתי!

ספידו באינטרנט
אתם לא תאמינו כמה אתרים אני חרשתי בחיפוש של בגד ים שאני רוצה. הרבה. רובם כמובן לא שולחים לישראל, או שולחים במחירים מאד מופרזים שעושה עסק לא יעיל. בשלב מסוים אפילו התייאשתי והתקשרתי לחנות בישראל להצעת מחיר עבור מה שאני רוצה. 450 ש"ח. יותר מידי יקר בשבילי, במיוחד בהתחשב בעובדה, שבגד ים מספיק לי לעונה אחד בלבד. ברכה עם כלור, חוף הים עם חול, שמש, מים מלוחים וילדה קטנה שצריך לרוץ אחריה ולשחק אתה בחול – גומרים כל בגד ים.

ספידו באינטרנט

 ואז מצאתי אתר wiggle.co.uk – אתר בריטי, שמתחמה בספורט, ובעיקר לכל הדברים קשורים לספורט אופניים. אבל יש להם גם בגדי ים.  הזמנתי שם בגד ים בשבילי, בדיוק כמו שרציתי, חברת speedo, מחיר 40$, וגם הזמנתי שם בגד ים עבור אימא שלי, שלם, כמו שאתרם רואים בתמונה משמאל,   ממותג ידוע MARU. במחיר של 7$  !

אז למה כדי להזמין ב- wiggle.co.uk?
– מחיר משלוח סביר, היום זה 13$
– שולחים בדואר רגיל
– מבחר בגדי ים, ובגדי ספורט גדול
– יש הנחות גדולות לדגמים מסוימים
– מגיע לישראל תוך 10 ימים
– יש קאש-באק

כמובן, היום, אחרי יותר משנה שעשיתי הזמנה דברים קצת השתנו. למשל גיליתי שהם לא שולחים יותר דברים ממותג speedo לישראל. עצוב, אבל יש עוד הרבה מותגים אחרים טובים לא פחות.  מחיר משלוח קצת עלה. במקום 12 דולר הפך ל- 13 דולר. בכל אופן, בואו נסתכל על פרטי ההזמנה שלי:

wiggle-orderכמו שאתם רואים, שילמתי 40 דולר עבור בגד ים speedo ו- 7 דולר עבור בגד ים שני. משלוח עלה 12.7 דולר. סה"כ 59.5 דולר, שזה 210 ש"ח עבור שני בגדי ים ממותגים מוכרים, כאשר רק ספידו בארץ עולה 450 ש"ח. לדעתי חסכתי יפה מאד.

שימו לב, באתר אפשר לשנות מטבע שאתם רואים, שווה לנסות לשחק עם שקל, דולר, ופאונד, לפעמים מטבע מסוים משתלם יותר מאחר. דבר שני, כן, כדי לשנות מדינת משלוח (ישראל), אז אתם לא תראו פרטים שלא נשלחים לישראל (ותחסכו לכם אכזבות שאי אפשר להזמין משהו). כמובן, חשבו לזכור שבהזמנה מעל 74.9$ אולי תצטרכו לשלם מע"מ בישראל.

דבר נוסף, בגד ים MARU שאני הזמנתי ב- 7 דולר, הוא לא סתם בגד ים זול, באתרים אחרים הוא נמכר במחיר יותר גבוהה.

maru-priceכמו שאתם רואים בתמונה מעל, מחיר שלו בערך מחיר של בגד ים ספידו. אז איך זה שכאן, ב- wiggle.co.uk, מחיר היה כל כך נמוך?
תשובה פשוטה – PriceDrop.

price-drop

באתר למלה, תראו פנל צהובה וליד – "sale" – רשום "PriceDrop" – סימנתי באדום למלה. פרטים שמשתתפים במבצע זה מורידים 1% ממחירם פעם ביום, עד שנמכר כל המלאי. כלומר, אם פריט לא נקנה בהנחה של 60% היום, מחר הוא יעלה לאתר ב- 61% הנחה, ומחרתיים ב- 62% הנחה וכך עד שיגמר המלאי של מוצר זה. בדיוק במחלקה כזו קניתי בגד ים לאימא שלי. מאד מוצלח ומומלץ.

טוב, אני יודעת, שלא כולם רוצים ומשתמשים בחוף הים בבגדי ים שמיעודים לספורט ולשחייה בברכה. אז  תוך כדי חיפושים שלי אני מצאתי מספר אתרים מעניינים ואספתי מידע. חוץ מזה, מכיוון שאני כן, מבלה הרבה זמן בחוף הים בקיץ ובברכה במשך כל השנה, אני כבר צריכה בגד ים חדש, אם לא חלק עליון, אז לפחות תחתון, כך שאני כבר התחלתי לחשוב על העניין ולחפש איפה לקנות.

למשל, אני חושבת לקנות רק חלק תחתון באיביי ומצאתי כזה:
NEW Caifei Women's swimming shorts swimming bottom

short-com

תחתון של בגד גוף בצורת בוקסר עבור נשים. יוצא רק 45 ש"ח כולל משלוח.

כמובן, Speedo, למשל אפשר להזמין באמזון:
Amazon-speedo – אבל דרך חברת שילוח כמו buy2usa, משלוח של בגד גוף אחד יעלה כ- 20 דולר. וזה כן, מאד משתלם.
אתר נוסף, שגם, לצערי, לא שולח לישראל הוא ולכן גם ממנו מזמינים דרך חברת שילוח.
6pm.com – אתר שאנשים לרוב מזמינים ממנו נעליים, אבל בעצם הוא מוכר גם בגדי ספורט, תיקים, בגדים רגילים ואביזרים. וגם בגדי ים.

רוצים עוד אתרים? ועם משלוח ישיר לישראל? יש לי!

swimsuitsforall – אתר של ארה"ב עם מבחר בגדי ים, כולל בגדי ים סגורים, וכמובן ביקינ. צבעוני, לא יקר, אפשר גם להזמין חלקים בנפרד. יש מידות גדולות. משלוח לישראל עולה 14$ בהזמנה עד 50$.

swimshop– אתר בריטי. מחיר משלוח החל מ- 10GBP, שולחים עם DHL, כך שמאד חשוב לא לעבור גבול של 75 דולר. באתר יש מבחר לא רק בגדי ים לנשים, גברים וילדים, אלה גם אביזרים נוספים, כמו משקפי שחייה, או כל אביזרי לימוד שחייה.

belle-lingerie – אתר בריטי. מוכרים הלבשה תחתונה של כמה מותגים מוכרים, וגם בגדי ים לנשים של אותם מותגים. לא קשור לספורט. פשוט בגדי ים יפים, צבעונים וחלקים. יש גם אפשרות להזמין רק חלק תחתון או רק חלק עליון. מחיר משלוח לישראל 5 פאונד בלבד.

ברור, שיש הרבה יותר אתרים ברשת, ואי אפשר לספר על כולם ואי אפשר להזמין בכולם. תחליטו איפה הכי משתלם לכם להזמין – ושיהיה לכולנו
קניות מוצלחות!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *