מדריך קנייה בנקסט

נקסט בגדי תינוקות

nextdirect– זהו אתר שמוכר מותג ידוע next = נקסט. נקסט הוא מותג בריטי מאד ידוע יש לו יותר מ- 500 חנויות בבריטניה ויותר מ- 200 חנויות ברחבי העולם, ועוד אתרים למכירות אונליין. עכשיו נקסט עושה מאמצים רבים להיכנס לשוק הישראלי, ובהצלחה רבה. אתר תורגם לעברית, מחירים בשקלים, אפילו פרסומות שמגיעות לאימייל הם בעברית. ועוד דבר נחמד, היום משלוח לישראל חינם להזמנות החל מ- 75 שקלים. למרות שנקסט מוכר בגדים לכל המשפחה, רוב הישראלים, לפי מה שאני שמתי לב, אוהבים לקנות בנקסט בגדי ילדים. כאשר בגדי מבוגרים לא זולים במיוחד (לא יקרים, אבל גם לא זולים), בגדי ילדים כן, במחירים אטרקטיבים מאד. איפה עוד תמצאו גופיה ב- 11 ש"ח באיכות טובה? בנקסט!

כאן בפוסט שלי "נקסט – בגדי ילדים עם משלוח חינם" אני אספר לכם בפרטים איך מזמינים מהאתר נקסט ואראה לכם הזמנה אחרונה שלי.

מידות

מניסיוני מידות באתר קצת יותר גדולות מהרגיל. אבל לעזרתכם יש טבלאות המידות – לנשים, גברים, ילדים.
שימו לב, חלק מהבגדים של ילדים מסומנים כ
slim fit  – מתאים לילדים רזים
standard fit – מידה רגילה
plus fit – ילדים מלאים.

גם בבגדי נשים יש חלוקה לפעמים
maternity – בגדי הרהיון
petite – לנשים שגובה שלהם מתחת ל- 160 סמ'
tall – לנשים שגובה שלהם מעל 175 סמ'

עוד טיפ נוסף, מכיוון שאתר הפך למאד פופולרי בישראל, נפתחה קבוצת פייסבוק מיוחדת לנקסט, נכון להיום יש בה יותר מ- 14 אלף אנשים! אז לפני שאתם מזמינים כדי לשאול בקבוצה אולי מישהי או מישהו כבר קנה את הדגם הספציפי ויוכל להמליץ על המידות. וכמובן תמיד תסכלו בטבלת מידות ותמדדו את עצמכם (או ילדים) היטב.

 

משלוח

נכון להיום אתר שולח חבילות עם מספר מעקב מסוג RE777777777SE. איך לעקוב אחרי משלוח מהסוג הזה אפשר לקרוא כאן. זמן הגעת המשלוח לישראל בערך שבועיים. עלות המשלוח היא 15 ש"ח, אבל להזמנות מעל 100 ש"ח משלוח הוא חינם.

לא לשכוח שהזמנות מעל 75 דולר חייבות לשלם מע"מ. 75 דולר היום, 3.6.2014 זה בערך 260 ש"ח (לא יותר!). כלומר, אם אתם לא רוצים לשלם עוד 18% עבור הזמנה אז על תעברו סה"כ של 260 ש"ח.

ושאלה תמיד נשאלת, מה אתר כותב על גבי החבילה, שעל המחיר הזה מסתכלים במכס כאשר מחליטים האם לחייב במע"מ או לא. אז הנה, צילמתי עבורכם – אתר רושם סכום ההזמנה לפני כל ההנחות שקיבלתם.

סה"כ הזמנה שלי הייתה 251 ש"ח, אני השתמשתי בקוד שנותן לי 50 ש"ח הנחה, כלומר אני שילמתי 201 ש"ח. על גבי חבילה מופיע 251 ש"ח.

 

שימו לב שלא כל המוצרים נשלחים מהאתר, לפעמים יש מוצרים כבדים, אז כאשר תנסו לשלם עבורם תקבלו הודעה שלא ניתן לשלוח מוצר לישראל.
נקסט בגדי ילדים

טיפ נוסף: לחכות בין הזמנה להזמנה לפחות 48 שעות, אחרת אתר מייחד חבילות לחבילה אחד, ואז בטוח תצטרכו לשלם מע"מ עבור שני ההזמנות.

 

אמצעי תשלום

כרטיס אשראי ופייפאל. כמובן, אני תמיד מעדיפה לשלם עם פייפאל.

 

מבצעים והנחות

באתר נקסט אין מצבעים. כלומר מחירים תמיד נשארים אותם מחירים. אבל יש להם קודים שנותנים הנחות. לפני כמה שנים כאשר אני הכרתי נקסט, היה קוד של 10% הנחה להזמנה ראשונה (ודבר נחמד, אפשר לכל הזמנה פשוט להירשם לאתר מחדש עם אימייל חדש ולקבל הנחה שוב). אחרי כמה זמן אתר שינה 10% הנחה לקוד של 50 ש"ח הנחה לקניה מעל 250 ש"ח עבור לקוח חדש (אימייל חדש). ופעם שלישית אתר שינה אופן הנפקת הקודים, היום במקום קודים כללים שכל אחד יכול לקחת ולהשתמש יש קודים אישיים.

קודים אלא מגיעים לאנשים שרכשו מהאתר בקטלוג. כל פעם יש 2 קודים. כל קוד מיועד עבור קונה חדש באתר ונותן בין 50 ל- 75 ש"ח הנחה בקניות מעל 250 ש"ח. חוץ מזה, כאשר מישהו השתמש בקוד כזה ועשה קניה, אחרי זמן מסוים, אותו בן אדם ששלחו לו קטלוג עם קודים ושנתן קודים מקבל אימייל מנקסט ושם קוד שזה קוד אישי חד פעמי, אבל ללקוח קיים. כלומר קודים חדשים הם קודים רפרלים – כאלה שנותן הנחה גם לבן אד שמפזר קוד וגם לבן אדם שמשתמש בקוד.

הייתה תקופה שהפסיקו לחלק קודים וכל הקודים ישנים הפסיקו לעבוד עבור קונים ישראליים, אבל בזמן אחרון שוב פעם אנשים התחילו לקבל יחד עם קטלוגים קודים לקניה באתר נקסט. כל קוד הוא חד פעמי ונותן הנחה של 50 שקלים בקנייה מעל 250 שקלים.

אני בדיוק לפני שבוע קיבלתי קטלוג כזה והנה שני קודים:
נקסט משלוח חינם

 

שרות לקוחות

יש כמה דרכים אפשריים:

מניסיון אישי שלי, הדרך הכי טובה זה לפנות לאתר דרך עמוד פייסבוק שלהם – המענה הכי מהיר.

 

החזר מוצר

ניתן להחזיר פרטים לא מתאימים תוך 28 יום מתאריך קבלת החבילה. כמובן שכל הפרטים המוחזרים צריכים להיות חדשים וללא סימני שימוש כולל כל התגיות. כדי להחזיר צריך לקחת שקית שחבילה הגיעה בו (היום זהו שקית כחולה כמו בתמונה הראשונה בפוסט), להפוך אותו להכניס לשם כל הפרטים המוחזרים למלא דף של החזר (נשלח ביחד עם חבילה) כולל סיבת החזר ולהדביק על גבי החבילה (לא לשכוח כתובת!). לא מקבלים החזר כספי עבור עלויות משלוח חרה. עלות משלוח מישראל לאנגליה לדואר רשום עם מספר מעקב בסביבות 20-25 ש"ח, ותמיד ניתן לבדוק באתר דואר ישראל כמה יעלה משלוח.

 

לאתר נקסט יש כמה תכונות מיוחדות שאני רוצה לציין

 • חידוש פרטים קורה בערך כל חודש.
 • מידות נגמרות מאד מהר, אפילו תוך שעות, כאשר למרות שאין מידות הפרטים עדיין מופעים באתר, ורק כאשר לוחצים על בגד כדי להוסיף לסל, רואים שבעצם אין מידות
 • אתר מוכר לא רק מותג שלו, של נקסט, אלה גם מותגים אחרים למשל Adidas, Pepe, Replay, Nike.
 • באתר אין וויש ליסט, ואין היסטוריה של הזמנות
 • לא ניתן לשנות כתובת למשלוח באופן עצמאי, צריך לפנות לשרות לקוחות – דרך הכי מהירה היא פייסבוק
 • שליחת קטלוג עם קודים להנחות מתבצעת בצורה אקראית. אני עד היום קיבלתי רק 3 כאלה.
 • לקודים יש פג תוקף תשימו לב לזה
 • תבדקו מתי נשלחים מוצרים בסל קניות, בדרך כלל מצוין תוך 7-10 ימי עסקים, לפעמים רשום תוך 3 שבועות (זה אומר שהזמנה לא נשלחת מידׁׂׂ)
 • אין קאש-באק, למרות שבזמן אחרון כמה אתרי קאש-באק ישראליים טוענים שנותנים החזר
 • שימו לב למידות לפעמים מידות מצוינות כמידות בריטיות לפעמים כמידות אמריקאיות
 • בתשלום על ידי כרטיס אשראי לפעמים יש תקלות, תלוי בסוג הכרטיס.

 

הזמנה אחרונה שלי

אני מאתר nextdirect מזמינה כמעט ורק בגדי ילדים. הם איכותיים, הם טובים, יפים, עמידים בכביסה ומחיר ממש אטרקטיבי. תסתכלו הזמנה אחרונה שלי היו בה 13 פריטים סה"כ – 5 חולצות, 4 לגינס, 2 פיג'מות (4 פרטים) שילמתי על זה 201 שקל, כלומר מחיר של כל פריט היה בסביבות 15-16  שקל. זה ממש זול לדעתי.

עוד הזמנות שעשיתי כללו ג'ינסים בשבילי (מידות תואמות מידות אירופאיות ואיכות טובה מאד), גופיות בשבילי – איכות טובה מאד והרבה יותר זול, מאשר לנקות איכות דומה בישראל. אני מאד מרוצה מהקניות באתר נקסט באופן כללי, ולכן ממליצה לכולם – משלוח חינם, יש מספר מעקב, מגיע מהר, אתר אמין, הרבה אנשים מזמינים בו, שרות לקוחות מצוין, ואפילו בדואר כבר מזהים חבילות של נקסט והן פחות הולכות לאיבוד.
נקסט בגדי ילדיםוכאן אני רוצה לתת לכם הצצה על איך זה יושב על הגוף
איך מזמינים נקסט

 לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

6 thoughts to “מדריך קנייה בנקסט”

 1. שלום לך,

  רציתי לדעתת כיצד ניתן לזהות את עובי הבד? כלומר אם אני רוצה טרנינגים או מכנסים וחולצות עבות לחורף…. כיצד אני יכולה לזהות שהבד עבה או דק?
  אשמח לסיוע בעניין.

  בתודה
  הדס

 2. היי אשמח לעזרה במידת מכנסיים לגברים, ממש ממש הסתבכתי.
  בעלי לובש מידה 52 במכנסיים. איזה מידה אני צריכה להזמין לו?
  תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *