מארקס אנד ספנסר – M&S

 

מארקס אנד ספנסרMarks and Spencer – מותג בריטי מאד ישן, מאז 1884! מאז שנת 1884 מותג עבר ירידות ועליות, אבל היום זה מותג ידוע עולמית עם הרבה חנויות ברחבי העולם וגם אתר אינטרנט מצליח ושולח לכל מני מדינות בעולם. ומה שחשוב לנו, שולחים גם לישראל, אומנם במחיר קצת יקר, של 15 פאונד, אבל עם שליח, חוץ מזה שהיום הרבה אתרים בריטים מתחילים לעלות מחירים של משלוח ולשלוח דרך חברות שילוח, מכיוון שיש הרבה תלונות מלקוחות שחבילות הולכות לאיבוד.

מידות

MARKS AND SPENCER זהו אתר בריטי ולכן מידות הן מידות בריטיות. אני בארץ מידה 36, ולכן אני מזמינה מאתרים בריטים מידה 8, ועדיין לפעמים זה קצת גדול אלי. מבחינת מידות ילדים זה מידות סטנדרטיות, לפעמים קצת יותר גדולות מהמידות בארץ, אבל סה"כ אני חושבת שיותר טוב להזמין משהו שהוא קצת יותר גדול, מאשאר משהו שהוא קצת יותר קטן. מאד נוח שבאתר, ליד כל תמונה אתם יכולים לקרוא תיאור מידות של הדוגמנית ואיזו מידה היא לובשת, זה יכול לעזור לכם להבין איזו מידה אתם צריכים.

משלוח

מארקס אנד ספנסר

עלות המשלוח לישראל הוא 15 פאונד. משלוח נעשה באזרת חברת שילוח. איזו חברת שילוח? זה דבר שיכול להשתנות מפעם לפעם. בפעם אחרונה שאני קיבלתי משלוח מהם, חברת שילוח הייתה DPD, בארץ GCX, שהשרות שלהם היה ממש טוב, ברגע שחבילה הגיע לישראל, קיבלתי SMS מהחברת שילוח עם אפשרות לבחור זמן הפצה, כאשר זמני הפצה היו מוגדרים כפרקי זמן של שעתיים החל מהבוקר עד השעות מאוחרות של הערב (עד 22-00), שזה מאד נוח לאנשים שעובדים. אבל! תמיד יש אבל, תזכרו לא לעבור עלות של 75 דולר (בערך 45 פאונד) בהזמנות שלכם, כי אז חברות שילוח יכולות לגבות ממכם תשלומים נוספים. איזה תשלומים נוספים וכמה? זה משהו שניתן לשינוי ותלוי בחברת שילוח, ולכן לא כדי לעבור עלות של 75 דולר. מה הם רושמים על גבי החבילה? זאת שאלה חשובה, כי בסופו של דבר לפי זה נקבע האם תשלמו מס, ולפי זה חברות שילוח מחליטות האם עברתם 75 דולר או לא.. אז ככה נראת מדבקה על גבי החבילה שקיבלתי. העניין הוא שאני בדיוק נפלתי למשלוח חינם להזמנות מעל 30 פאונד.מארקס אנד ספנסרוככה נראת ההזמנה שלימארקס אנד ספנסראז בעצם לפי הזמנה שלי, חברה רושמת מחיר של פרטים שהוזמנו. שימו לב, מכיוון ששולחים דרך חברת שילוח, אז תשתדלו לא לעבור 75 דולר, כך שתיהו פטורים מתשלומים נוספים.

במארקס אנד ספנסר לפעמים חבילה מביא שליח, ולפעמים זה מגיע לדואר ישראל לסניף שלכם.

 

 

תשלום

כרטיס אשראי. אין פייפאל באתר.

 

מבצעים והנחות 

יש כמה סוגים של מבצעים והנחות

– משלוח חינם ללא קוד (משלוח חינם מעל 50 פאונד לישראל בדרך כלל!)

– הנחה למוצרים מסוימים עם קוד שמכניסים בסוף

– הנחות באתר ומחלקת SALE

 

שימו לב! הרבה פעמים יש משלוח חינם לישראל להזמנות מעל 30 פאונד, בדרך כלל לפני תקופת החגים, ובמיוחד בבלאק פרידיי.

 

החזר

באתר לא מצויין תוך כמה זמן צריך לעשות החזר, אבל כן מצויין שעל גבי חבילה צריך לרשום "returning goods" ואז לשלוח אותם לכתובת שמצויינת למטה :

Marks and Spencer plc
Returns Department
48 Hardwick Grange
Woolston, Warrington,
Cheshire WA1 4RF
United Kingdom

תקבלו החזר כספי עבור פרטים שהחזרתם, ולא תקבלו החזר עבור דמי משלוח, רק במקרה ויש פגם או בעיה אחרת בפרטים שהזמנתם תקבלו החזר כספי.

 

שרות לקוחות 

כל המידע לגבי שרות לקוחות אתם תוכלו למצוא כאן http://www.marksandspencer.com/s/contact-us

כמו תמיד בקניות באינטרנט, אפשר לנסות ליצור קשר בכל הדרים שמוכרים לכם – דרך האתר, דרך טלפון שמופיע באתר, דרך דף פייסבוק (הרבה פעמים דף פייסבוק עובד הכי מהר), דרך אימייל.

 

ניסיון שלי 

מארקס אנד ספנסר  אתר בריטי ידוע ומכובד, הניסיון שלי הוא חיובי הדברים שלהם מאד איכותיים, יפים, ונראים טוב. אני מרוצה מהקניות שלי באתר, תמיד תיאור המוצר הוא תואם מציות, תמיד איכות הוא איכותי ברמה.

מארקס אנד ספנסר

משלוח באתר קצת יקר, וגם הגבלה של הזמנה עד 75 דולר (כדי להיות פטורה מתשלום מיסים) הוא פחות נחמד, אבל בכל אופן בזמן המצבעים ולפני חגים אפשר לקנות שם דברים שווים ביותר במחירים מאד טובים.

מארקס אנד ספנסר

לכולכם קניות מוצלחות!

 

 

Share This: