ויקטוריה סיקרטס – תחתונים ללא תפרים 5 ב- 60 שקלים.

ויקטוריה סיקרטס משלוח חינם

הדבר החיובי בכתיבת בלוג כזה הוא שחודשים אחרי ניתן לקרוא מה כתבת כאשר רק קיבלת את המוצר, ולחשוב האם הוא היה טוב או שכתבת פוסט בהתלהבות הראשונית. כן, בדרך כלל יוצא שכותבים פוסטים ימים ספורים אחרי שמקבלים מוצר, גם אני, עד כמה שאני  משתדלת לא לעשות את זה, ולתת זמן להתבשל לדברים. לא תמיד יוצא לי. אבל לפחות לגבי תחתונים ממודל, כתבתי אליהם לפני  3 חודשים (בסוף יולי), אני יכולה להגיד – תחתונים מאד מוצלחים.

כנראה בעקבות הצלחה של הזמנת תחתונים באיביי, אני הלכתי לחפש עוד תחתוני באיביי. והפעם רציתי להזמין תחתונים מפורסמים של ויקטוריה סיקרטס ללא תפרים. אומנם, אתר אמריקאי של ויקטוריה סיקרטס שולח לישראל ישירות, כאשר רוצים להזמין רק תחתונים זה יוצא לא משתלם. חוץ מזה, מחיר של תחתון אחד מהאתר עולה 12 דולר – וזה ללא עלות משלוח (שגם הוא לא זול כל  כך, בסביבות 30 דולר). אבל באיביי מצאתי תחתונים של ויקטוריה סיקרטס ללא תפרים ועם משלוח חינם במחירים בין 8 שקלים ליחידה ועד 20 שקלים ליחידה. מעניין?

אז הלכתי לאיביי וחיפשתי תחתונים ללא תפר, מצאתי כמה סוגים, בחרתי כאלה שנראים לי – לפי רייטינג של המוכר ולפי תמונות, גם ראיתי בתמונות תגיות של ויקטוריה סיקרטס, החלטתי לנסות לקנות. בהתחלה הזמנתי תחתון אחד בצבע לאופרד, יצא לי תחתון ב – 20 שקלים. הנה הוא
משלוח חינם תחתונים ללא תפרקודם כל, כמו שאתם רואים תחתונים הגיעו באמת עם תגית של ויקטוריה סיקרטס, ואיכות של ויקטוריה סיקרטס ויש לי תחתונים שקניתי בארה"ב בחנות מקורית שם – אותו דבר.

מוכר שולח את זה עם מספר מעקב, אבל קצת מוזר, פעם ראשונה אני נתקעלתי במספר מעקב כזה. זהו מספר מעקב לא לפריט, אלה לקונטיינר, ארגז שמכיל הרבה חבילות, כך שאפשר לעקוב רק עד להגעתו לנמל תעופה בישראל, ולא עד לסניף. מוכר גם שלח לינק לאתר בו אפשר לעקוב אחרי התקדמות החבילה. 20 שקל לתחתון זה בערך פי 2 יותר זול ממחיר שמופיע באתר אמריקאי של ויקטוריה סיקרטס. למוכר יש הרבה דגמים מעניינים. הזמנתי מידה M – אני היקף מותניים 92 סמ'.  צילמתי עבורכם תחתונים ליד הסנטימטר.

תחתונים ללא תפר

כאן תוכלו להזמין את התחונים האלה

אחרי שהזמנתי וקיבלתי, פתאום ראיתי שאצל אותו מוכר יש אותם תחתונים ללא תפרים של ויקטוריה סיקרטס במחיר של 8 שקלים לתחתון אחד, אומנם פחות צבעים ודגמים, אבל יותר זול!

ויקטוריה סיקרטס ללא תפרים ב- 8 שקלים

 

 

אחרי שהזמנתי וראיתי שתחתונים ממש נוחים לי, רציתי להזמין עוד כמה, ואז מצאתי מוכר אחר (זה עוד לפני שראיתי תחתונים ב- 8 שקלים)  שמוכר אותם תחתונים רק בחבילות 5 יחידות ב- 58 שקלים, כלומר 1 ב- 11 שקלים. שזה נראה לי ממש מחיר טוב. הזמנתי כמובן. מוכר שולח אותם עם דואר רשום מסין, דואר רשום עם מספר מעקב,  מביאים הביתה או משאירים פתק אדום בתיבת דואר. את כל החבילה אתם יכולים ראות בתמונה ראשונה בפוסט, וכך זה נראה סגור בשקיות

הלבשה תחתונה איביי

שימו לב, כל התחתונים ללא תפרים, זאת לא כותנה, זהו פוליאמיד עם אלסטין, כלומר בד חלק סינטטי.

תחתונים איביי

מידות אצל מוכר הזה תואמות למידות אצל מוכר הראשון, אבל בכל אופן צילמתי גם תחתונים אלה, כך שתדעו איזה מידה לקחת

ויקטוריה סיקרטס

למרות שכל התחתונים הם מבד חלק וסינטטי, מקום החשוב (בין הרגליים, כן) הוא כפול-  ובפנים תמצאו גם חתיכת בד כותנה נעימה.

איביי תחתונים משלוח חינם

אני מאד מרוצה מאיכות וממחיר. ממליצה לכל מישהי אוהבת תחתונים לא תפרים (שימו לב! בד סינטטי חלק!).

5 תחתונים ב- 58 שקלים ניתן לקנות כאן

עכשיו אני אחשוב על עוד איזה תחתונים אני אקנה, ובכך אשלים לשנה זאת קניית תחתונים.

 

לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *