מדריך הזמנות באתר vertbaudet

vertbaudet מדריך קניה

vertbaudet.com – אתר צרפתי בינלאומי שתופס תעוצה בישראל, יותר ויותר אנשים עושים הזמנות ממנו ומרוצים – שזה הכי חשוב. גם אני הזמנתי, ואפילו לא פעם ראשונה, וכמובן לא פעם אחרונה, כי גם אני אהבתי מורים שלםה. אתר   מתמחה בבגדי הריון, בגדי תינוקות ובגדי ילדים. חוץ מבגדים באתר יש נעליים, ומוצרים לחדרי תינוקות וילדים. איכות של המוצרים ברמה גבוהה. מחירים לא כל כך זולים, יחסית לנקסט (עוד אתר שישראלים מאד אוהבים, וגם אני כמובן אוהבת נקסט), אבל יש אפשרות להוזיל הזמנה, על ידי הזמנת חבר לאתר – זה נותן משלוח חינם ו- 15 יורו הנחה לקניה. במדריך קניה vertbaudet אני אספר לכם איך.

 

שימו לב! יש גם אתר צרפתי עם אותו שם, משם לא ניתן להזמין, רק מאתר בינלאומי vertbaudet.com אפשר להזמין מוצרים לישראל, רק אתר בינלאומי עושה משלוחים לישראל. 

וזאת שקית שקיבלתי לפני כמה ימים
מדריך קניה vertbaudetכאן, במדריך קניה vertbaudet אני אספר לכם כל הפרטים על הזמנה שלי מהאתר, קבלו כל הטיפים להזמנה באתר vertbaudet, תדעו איך לבצע הזמנה, איך שולחים אותה, איך מקבלים אותה, ואיך לקבל הנחה של 15 יורו ולקבל משלוח חינם. אז בואו נתחיל..

 

מידות 

לא הזמנתי משם בגדי תינוקות, אז אני לא יכולה להגיד כלום, אבל לגבי בגדי ילדים אני יכולה להגיד משהו. הזמנתי 2 פיג'מוט לבת שלי, היא בת 3 ולא ילדה גדולה או גבוהה. הזמנתי מידה 4 – והם בדיוק יושבים היטב, אכן מכנסיים קצת ארוכים אבל חולצה יושבת מצויין. כך שתקחו בחשבון הבגדים צריך לקחת מידה קצת יותר גדולה.

באתר יש מדריך מידות מאד נוח, פשוט תלחצו על הענן שאתם צריכים – תינוק, ילד, הריון, גבריים ונעליים, סדינים ותקבלו מדריך מפורט למידות באתר

משלוח חינם

 

 

משלוח

משלוח באתר עולה 5.9 יורו לא משנה כמה פרטים לקחתם. זה נשלח בעזרת חברת שילוח UPS, ומגיע הביתה תוך 3-4 ימים. כמובן, ברגע שאתר שולח לכם הזמנה אתם גם מקבלים מספר מעקב, ויכולים לעקוב על התקדמות החבילה שלכם. פרטי יצירת קשר עם חברת UPS תוכלו למצוא כאן.

זאת שקית שקיבלתי
משלוח חינם vertbaudet

חשוב לי לציין כאן, שבגלל שמשלוח נעשה בעזרת חברת UPS, אתם צריכים לדעת לא לעבור 75 דולר בהזמנה (כולל משלוח), מכיוון שחברות שילוח לקוחות לא רק 18% מע"מ, אבל גם אגרות נוספות עבור שרותים שלכם, ברגע שעברתם 75 דולר.

איך UPS יודעים בכמה הזמנתם? לפי חשבונית, שאתר מצרף לשקית מבחוץ. יש אתרים שכותבים בחשובנית סכום ללא גובה דמי משלוח, יש אתרים שרושמים סכום סופי אחרי הנחה. במקרה של אתר vertbaudet – לא זה ולא זה נכון. הם כותבים סכום מלא כולל דמי משלוח.

אני הזמנתי 2 פיג'מות, במחיר של 31.90 יורו פלוס מדי משלוח 5.90 יורו. וקיבלתי הנחה של 15 יורו ומשלוח חינם, כלומר בפועל שילמתי רק 16.90 יורו. אבל בואו נסתכל על חשבונית.

חשבונית מצורפת מחוץ לשקית
vertbaudet

כמו שאתם יכולים לראות בחשבונית מופיע גם מחיר מלא וגם סכום המשלוח, וגם יש מחיר כולל. כלומר סכום שאתם צריכים לראות ב-  total invoice amount לא צריך לעבור 55 יורו (כן, אני יודעת שקורס הוא יותר נמוך, ו- 75 דולר זה בערך 59 יורו, אבל שתדעו אצל חברות שילוח קורס המרה קצת שונה, לכן אם אתם רוצים להיות בטוחים, אל תעברו 55 יורו).

כמובן שזה לא פאר, וכמובן שאפשר להילחם עם שילמתם פחות מ-  75 דולר, אבל בחשבונית מופיעה יותר מ- 75 דולר. אבל זה לוקח זמן וזה לא נעים. בכל אופן, יש עוד חשבונית בתוך השקית והפעם זאת חשבונית שמכילה סכומים ששילמתם זה נראה כך
מדריך קניהכמו שאתם רואים, כאן בחשבונית ששמו בתוך השקית כתובים סכומים ששולמו בפועל.

 

אמצעי תשלום

אפשר לשלם רק עם כרטיס אשראי. אין פייפאל

 

שרות לקוחות 

אפשר להתקשר:  320769741 (0) 33 +

אפשר למלא תופס התקשרות באתר 

או דרך עמוד פייסבוק שלהם

 

החזר מוצר

ניתן להחזיר מוצרים תוך 15 יום באריזה מקורית. מה צריך לעשות? למלא תופס ב- contact us והם מסדרים את כל העניין. החזר נעשה גם בעזרת חברת UPS, ולכן אתר לוקח 10.40 יורו עבור החזר בעזרת UPS (כמובן, אתם לא מקבלים בחזרה את עלות המשלוח אליכם..), כלומר החזרים מאד לא משתלמים.

כאן תוכלו לקראו כל הפרטים לגבי החזרים

 

 

מבצעים והנחות

ברגע שתרשמו לאתר תתחילו לקבל ניוזלטר שלהם, ותראו שמידי פעם יש להם מבצעים, בסביבות 20-30%. חוץ מזה באתר יש מחלקה HAPPY PRICE – זאת מחלקה של מחירים מוזלים, תמצאו שם פרטים בייסיק – חולצות, גבריים, הלבשה תחתונה ועוד. ברוב המקרים הנחות נוספות לא תופסות על פרטים ממחלקה של HAPPY PRICE, תקראו תמיד מה כל קוד כולל ומה לא.

רק שתקבלו רושם מה זה מחירים של HAPPY PRICE
מדריך קניה

אבל ההנחה הכי משתלמת זהו מערכת חבר-מביא-חבר שלהם. רפרלים, לפעמים זה נקראה. ברגע שנרמתם לאתר (אפילו אם לא עשיתם קנייה עוד), אתם יכולים לשלוח 6 הזמנות לאנשים אחרים (6 הזמנות בשנה). מה צריך לדעת בשביל זה? שם, שם משפחה ואימייל של אותו בן אדם שאתם שולחים לו הזמנה. לאותו בן אדם נשלח אמייל מאתר עם קוד אישי, קוד אישי הזה נותן 15 יורו הנחה להזמנה ראשונה ומשלוח חינם (כן, משלוח חינם לישראל בעזרת UPS) בקניה מעל 30 יורו. ברגע שאותו בן אדם שהזמנתם ביצע רכישה באתר, גם אתם תקבלו אמייל מאתר (אחרי שהזמנה של החבר שהזמנתם נשלחה עליו) עם קוד אישי שנותן לכם 15 יורו הנחה ומשלוח חינם לקניה הבאה (לקניה מעל 30 יורו).
vertbaudet מדריך קניהזה משתלם לשני הצדדים! אני הבטחתי לספר לכם במדריך קניה vertbaudet איך לקבל משלוח חינם באתר – אז כן, זה זה. כל אחד מקבל 15 יורו מתנה ועוד משלוח חינם.

שימו לב! תשתדלו לא לבקש סתם, אם אתם לא עומדים להזמין, תשתדלו לא לתת סתם לכל המבקש – כי יש רק 6 הזמנות שאתם יכולים לשלוח, כלומר אם מישהו ביקש, אתם שלחתם לו, והוא לא עשה הזמנה – לא תקבלו קוד עם הנחה ל – 15 יורו ומשלוח חינם, הזמנה התבזבזה סתם. ויש לכם רק 6 הזמנות לחלק.

 

ניסיון שלי

סה"כ אני מאד מרוצה מהזמנה אחרונה שלי באתר vertbaudet.com , ואני כן ממליצה על האתר. אני הזמנתי סט פיגמות לתקופת מעבר, מאד נעימות לגוף, מאד יפות, מאד איכותיות. מחיר סופי ששילמתי הוא 80 שקלים – שלדעתי עבור זוג פיגמות איכותיות זה לא הרבה. באמת, איפה תמצאו פיג'מה איכותית ב- 40 שקלים היום? ועוד בתחילת העונה? אני לא יודעת.

נכון, שבלי הנחה של 15 יורו אתר נראה קצת יקר, אבל מצד שני- אפשר לחלק 6 הזמנות לחברים לשנה, ואם כולם מתקבלות ואנשים עושים הזמנות, זה אומר בשבילכם אפשרות לעשות 6 הזמנות עם הנחה של 15 יורו ומשלוח חינם כל אחד! לדעתי זה מספיק, אולי אפילו יותר מידי. אני לא חושבת שיש אתר, חוץ מאיביי אולי, שאני עושה ממנו 6 הזמנות בשנה. זה הרבה.

עוד פרטים? הזמנה נשלחה מאד מהר, הזמנתי בערב, יום למחרת קיבלתי אמייל ששלחו הזמנה שלי וקיבלתי מספר מעקב. זה היה יום חמישי בבוקר. ויום ראשון בבוקר כבר קיבלתי הזמנה הביתה משליח של חברת UPS. והכי חשוב בת שלי מאד אוהבת פיג'מות, במיוחד פיג'מה כחולה עם נסיכה.

משלוח חינם vertbaudet

 

 

 לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

4 thoughts to “מדריך הזמנות באתר vertbaudet”

    1. כדי לקבל הנחה את צריכה לתת לי אימייל שלך ושם ושם משפחה באנגלית ואז אוכל לשלוח לך הזמנה עם הנחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *