tmart – אתר כלבו סיני

tmart - אתר כלבו סיני

יש הרבה אתרי כלבו סינים, אני הייתי אומרת שהם כולם דומים במשהו, ובכל אופן כל אחד קצת שונה. ובעצם, כל דבר שאפשר למצוא באתר כלבו כזה, אפשר למצוא גם באיביי. אז למה לקנות באתר כלבו סיני – אתם בוודאי רוצים לשאול.
יש לזה כמה תשובות:
– לפעמים מחיר באתר יותר זול
– משלוח ממחסן בארה"ב מגיעה יותר מהר ממשלוח מסין
– משלוח חינם גם לפרטים כבדים
– נוח להזמין כמה דברים בחבילה אחד ולא לחכות ולדאוג לכל דבר בנפרד
– וסיבה אישית – אני אוהבת לנסות אתרים חדשים!

אז בואו נראה מה קניתי ואיך הייתה חווית הקניה באתר tmart – אתר כלבו סיני עם משלוח חינם בכל העולם.

אתרי כלבו סינים מוכרים הכל. ב – tmart  יש שם בגדים, מנורות, איפור, תכשיטים, טאבלטים טלפונים, מחשבים, חלקי חילוף לרכב, כל מיני מוצרים למטבח ולבית, מוצרים לחויות מחמד ועוד הרבה.
 
משלוח
משלוח מאתר הוא בחינם. מה שצריך לשים לב, יש להם מחסנים בארה"ב וגם מחסנים בהונג-קונג. בשני המקרים משלוח הוא בחינם, אבל אני למשל מעדיפה משהו שנשלח מארה"ב מסיבה פשוטה – זה מגיע יותר מהר. וגם כאשר הזמנתי בפעם ראשונה קיוויתי שזה נשלח עם מספר מעקב. הכן, זה נשלח עם מספר מעקב מסוג LM666666666US וניתן לעקוב אחרי משלוח (פוסט של מעקב משלוחים נמצא כאן), אבל רק עד ישראל. בישראל לא ניתן לעקוב, וגם משלוח הגיעה כחבילה רגילה (לא רשומה) לדואר.
אתר סיני קניות באינטרנטאיפה לחפש מחסן שממנו נשלח המוצר? הכי פשוט – תסתכלו ליד כל מוצר יש שורה shipps from – ושם רשום מאיפה נשלח המוצר הספציפי הזה. חוץ מזה חשוב לבדוק תוך כמה זמן נשלח המוצר, כי חלק מהמוצרים יכולים להיות לא במלאי. שורה שלישית רשום ships in – מומלץ שזה יהיה תוך 24 שעות כמו שרשום בתמונה.
 
חשוב לדעת! אם אתם אספת סל קניות שיש בה מוצרים שנשלחים ממחסנים שונים ובזמן הספקה שונה זה ישלח כמשלוחים נפרדים!
אני הזמנתי ב- 24.4.2014, חבילה נשלחה מארה"ב ב- 25.4.2014, לישראל הגיע ב- 7.5.2014, אבל פתק לדואר אני קיבלתי רק ב- 12.5.2014. כך שמארה"ב לישראל לקח שבועיים להגיע.
 

תשלום
אני לא מזמינה מאתרים סינים אם אין להם אופציה של פייפאל. כאן אפשר לשלם עם פייפאל.
 

קאש-באק
יש קאש-באק לאתר. דרך Extrabux.com – הוא נותן 5% החזר.
 

תוספת נחמדה
באתר קיימת מערכת צבירת נקודות. על כל קניה, על הרשמה, על כתיבת תגובה עבור מוצר שרכשתם מקבלים נקודות. נקודות נצברות בחשבון ואפשר להשתמש בהם כחלק מתשלום של ההזמנה (עד 10% מההזמנה ניתן לשלם בנקודות אלה).
אתר קניות זולכמו שאתם רואים בטבלה צוברים מספר נקודות שונה על כל פעולה.
 

מה קניתי
 
טוב, עכשיו אני רוצה להראות לכם הזמנה שלי. כך זה נראה באתר:
אתר קניות זולשימו לב, מצד שמאל אתם רואים דגל של ארה"ב זה אומר שמוצרים נשלחים מארה"ב. ולמטה אפשר לראות כמה נקודות מקבלים עבור הזמנה כזאת.  אני הזמנתי 3 צלחות לאכילת הכלבים שלי, וסוגר בטיחות אחד. כך זה נראה כאשר הזמנה הגיעה:
קניות באינטרנט בזול

צלחות לכלבים עלו 7.17 דולר עבור אחד. דרך הגב, יש אנשים שלא אוהבים כאשר יש צבע, כי צבע בסופו של דבר מגיעה לאוכל, אז יש באתר צלחות דומות אבל לא צבועות אפילו קצת יותר זולות:
Haut Skid-resistant Stainless Steel Food Bowl for Pet 26CM

סוגר בטיחות לא היה ממש מוצלח, אבל בכל אופן שאלו אותי איפה אני קניתי אז אני שמה לינק
Long Baby Smiling Face Safety Drawer Fridge Lock Blue
בארץ ניתן לקנות אותם בשילב או ב- ACE  למשל. בת שלי כבר כנראה יותר מידי גדולה (2.10) והיא מצליחה לפתוח אותו בקלות, כך שזה ממש לא היה לי שימושי. אבל לילדים שרק מתחילים לזחול זה מאד מומלץ, אצלי היו כאלה בזמנו, פשוט לא מזמן עברנו דירה ורציתי לסגור את כל החומרי ניקוי.

ולבסוף אני רצה להגיד שבאתר אפשר למצוא דברים ממש מעניינים והרבה יותר זולים מישראל. כאשר כתבתי פוסט הזה ראיתי שעון ב 11 דולר, בדיוק כמו שראיתי בקניון ב- 150 ש"ח.
Creative Fashion Irregular Numbers Hanging Wall Clock

קניות מסין
אבל מצד שני חייבים לבדוק מחירים, כי לפעמים מוצרים יכולים להיות יותר זולים באיביי, או אפילו בישראל. תמיד מומלץ לבדוק מחירים בכמה מקומות.

בכל אופן, קניתי, בחנתי, מצאתי מתאים.
 
אתר tmart – אתר כלבו סיני עם משלוח חינם לישראל.
 
קניות מוצלחות לכולכם!

 

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *