ספרי מדבקות במשלוח חינם

ספרים במשלוח חינם

לפני כשנתיים גילו לי אנשים חכמים, שילדים מאד אוהבים מדבקות. ואפילו חברה שלי סיפרה שהיא קונה בסטימצקי ספרי פעילות וספרי מדבקות וזה מאד מוצלח. טוב, בת שלי בדיוק הייתה בת שנה, ואני החלטתי שהגיע זמן לנסות לקנות ספר מדבקות בשבילה. ונכנסתי לסטימצקי, וראיתי שספר מדבקות עם נסיכות עולה כ- 80 ש"ח. בתור ניסיון ראשון לילדה בת שנה בקושי, זה נראה לי מאד יקר. ואז גיליתי שיש אתר  bookdepository.com  – זה הציל אותי (מבזבוז של 80 ש"ח)

קודם כל אני רוצה להזכיר לכם, שכבר כתבתי על ספר מיוחד מאד שהזמנתי מאתר הזה. אתם מוזמנים לקרוא. והיום אני רוצה להמשיך ולספר על משהו שאני מזמינה באתר זה באופן קבוע מאד. זה ספרי פעילות או ספרי מדבקות.

קודם כל תנו לי להזכיר לכם, מה זה האתר הזה – זהו אתר בחסות של אמזון (אמזון חברה מאד גדולה יש לה הרבה אתרים שהם אתרי נישה). bookdepository.com – מוכר בעיקר ספרים באנגלית, אבל חוץ מספרים יש בו גם קלפים, קצת פאזלים, ספרי פעילות וספרי מדבקות לילדים, משחקים, קצת צעצועים ועוד מוצרים בעיקר קשורים לספרים או קריאה.

למה כדי לנו, ישראלים, להזמין באתר הזה?

  • משלוח חינם!
  • אפשרות תשלום בפייפאל
  • מבחר גדול מאד
  • מחירים זולים
  • משלוח מגיעה בגדרך כלל תוך 10 יום.
  • שולחים כל ספר בנפרד (טוב לצורך כך אם הזמנה מעל 75 דולר, אז לא תצטרכו לשלם מע"מ בישראל)
  • מחירים בשקלים

ההרשמה לאתר מאד פשוטה – מספיק אימייל וליצור ססמה – זהו אתם רשומים לאתר. מכיוון שתשלום הוא בעזרת פייפאל אז אין צורך להקיש כתובת ועוד פרטים נוספים לצורך הרשמה.

אתר מאד נוח לעבודה ולחיפוש. אפשר לחפש מוצרים בעזרת שורת חיפוש חופשי – פשוט תקישו באנגלית מה אתם רוצים לחפש.  ואז לסדר חיפוש לפי איך שרוצים – מיקר לזול, מזול ליקר, לפי זמינות במלאי או אחר. או אפשר לחפש לפי קטגוריות בצד שמאל או לפי קטגוריות למלה.

חיסרון של האתר הזה הוא שאין תיאור של המוצרים, יש רק תמונה ושם של ספר. אני ממליצה לפני קניה, אם אתם מזמינים משהו לא מוכר לכם, ללכת לחפש תיאור יותר מפורט במקומות אחרים. למשל באמזון בהרבה מקרים ניתן לראות מספר עמודים מתוך הספר ולקרוא תגובות הגולשים שקנו  כבר אותו ספר. מאד נוח. אל תזמינו משהו סתם. אני פעם הזמנתי איזה ספר שנראה לי נחמד, ומחיר היה ממש זול – קיבלתי איזה שתי עמודים בגודל של ארנק קטן – התאכזבתי מאד, אבל אשמתי שלא בדקתי מה אני מזמינה.

אחרי שאמרתי כל זה, אני רוצה להמשיך לספר על הסדרת ספרי פעילות שאני מזמינה מידי פעם. אני קוראת לה סידרת אלף מדבקות  – יש בסדרה הזאת נושאים שונים – דורה, נסיכות, פיאות, חיות ועוד.

אל תצפו ש- 1000 מדבקות זה מדבקות גדולות ויפות, בערך 700-800 מותכם זהו מדבקות מרובעות קטנות. 2-3 עמודים של ריבועים קטנים. ואז יש ספר פעילות, כמובן באנגלית, אבל רוב הדברים ניתן לעשות בלי לדעת מילה באנגלית. פעילויות די שונות – צביעה, מבוכים, להשלים מילה, למצוא שוני בין התמונות, להדביק מדבקה מתאימה למקום ועוד. אני מראה לכם היום ספר אלף מדבקות של נסיכות דיסני.

ספרים במשלוח חינם

וכך נראים עמודים שלמים עם מדבקות קטנטנות:

בוקדפוזיטורי

וזה פעילויות שונות בספר:

ספר פעילות - נסיכות ספר פעילות הוזמן באינטרנט ספר נסיכות

וזה מדבקות בגודל נורמלי, שהם חלק מפעילויות בספר:

מדבקות

אני מידי פעם נכנסת לאתר ומחפשת ספרי פעילות בהנחות. ספר הזה קניתי ב- 15 ש"ח. מאד זול. בספר יש 96 עמודים!!

היום אתם יכולים לקנות ספרים הבאים:

Dora the Explorer 1000 Sticker Book  במחיר 31 ש"ח
Disney Fairies 1000 Sticker Book במחיר של 31 ש"ח
1000 Stickers: Animals – במחיר של 20 ש"ח
 Disney Pixar 1000 Sticker Book – במחיר של 25 ש"ח

או פשוט תכנסו לאתר  bookdepository.com ותקישו בשורת חיפוש מילים sticker book – תראו כמה תוצאות שונות יש לכם. ומשלוח חינם!

קניות מוצלחות לכולם!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *