ספוג הפלא ומשקל דיגיטלי למטבח במחירים אטרקטיבים

ספוג הפלא

אתמול קיבלתי שתי חבילות בדואר – ניחשתי ישר מה יש בהן. כי חיכיתי. הפעם הזמנתי דברים מאד שימושיים במטבח, מוצרים האלה יותר יקרים בישראל, וזולים מאד באיביי. בואו נפתח חבילות אחד אחד ונסתכל?
חבילה ראשונה – גדולה, בשקית אפורה, קלה מאד במשקל. זהו ספוג הפלא. אני יודעת שחלק מנשים (ומאנשים) לא יודעים מה זה הדבר הזה ספוג הפלא. חבל. זהו דבר מדהים! ספוג הפלא מנקה רק עם קצת מים, בלי שום חומר ניקוי, והוא מנקה כתמים קשים במיוחד גם רק עם מים – שמן ישן למשל. לא מאמינים? תנסו!

בארץ חברת SANO מוכרת אותם בחבילות של 4 ב- 10 שקלים (בערך) וכמובן יש ספוג הפלא ללא כל מותג – קצת יותר זול, משהו כמו 6-8 יחידות ב- 10 שקלים. אני מצאתי מוכר באיביי שמוכר 100 (כן, מאה!) יחידות ב- 27 שקלים! נכון זה זול? בואו נפתח חבילה.
ספוג הפלא באיביילדעתי זה נראה בדיוק אותו דבר. חומר שממנו ספוג הזה עשוי נקראה melamine – זה חומר בטיחותי ולא רעיל (לפי מה שאני קראתי). עקרון של העבודה שלו כמו נייר זכוכית – חלקיקים מאד מאד קטנים ומאד קשיחים שבעזרתם ניתן לנקות כל כתם. תנסו. לא חייבים לקנות ישר 100, ואפילו לא חייבים לקנות באיביי, תקנו בחנות ותנסו.

רציתי גם להשוות ל- SANO את מה שקיבלתי. ברור שזה לא אותו דבר, אבל ההבדל סה"כ בגודל.
ספוג הפלאכמו שאתם רואים – הם נראים בדיוק אותו חומר, קצת שונה הגדול. אבל 100 יחידות ב- 27 שקלים זה מאד זול.

אני קניתי ספוג הפלא 100 יחידות ב- 27 שקלים כאן

 

ועכשיו פריט שני – משקל דיגיטלי למטבח. אני מזמן חשבתי לקנות, והאמת פשוטים לא עולים יקר. אפשר למצוא בישראל ב- 50 שקל משקל דיגיטלי למטבח. לא יודעת למה לא קניתי. תמיד מדדתי הכל בכוסות. אבל הפעם קניתי בלגעת באוכל שוקולד במשקל  (להכנת עוגות), ועכשיו אני לא יכולה למדוד 100 גרם או 50 גרם שוקולד בקלות – אז מה לעשות? הלכתי וחיפשתי באיביי. ומצאתי שם משקל שנראה פשוט ב- 17 שקלים. קניתי!
משקל למטבחנכון זה נראה יותר קטן מהצפוי? נכון. לי זה נראה יותר קטן. אבל תיאור המוצר אצל מוכר הוא נכון, פשוט אני לא רגילה למשקל כזה קטן. מצד שני – זה אפילו עדיף הוא תופס פחות מקום על השיש במטבח. משקל לא כולל סוללות. צריך 2 סוללות מסוג AAA. אצלנו תמיד יש בבית. אמת שהזמנתי וקיבלתי בדיוק לפני כשבועיים 48 סוללות AAA 
ולכן ישר הכנסתי סוללות לצורך בדיקת תקינות המוצר.

משקל דיגיטלי

משקל עובד! מדליקים אותו, ומודדים. מאד פשוט. לא צריך לכבות, אחרי זמן מה משקל נכבה מעצמו (כאשר נשאר ללא שימוש). מאד נוח, פשוט, קטן, חמוד, נראה מדויק. לא יודעת כה זמן הוא יעבוד, אבל במחיר כזה של 17 שקל – אני יכולה לקחת צ'אנס. עכשיו אני רגוע ויכולה לעשות עוגות בצורה מדויקת ולא לפי העין.

משקל דיגיטלי למבטח ב- 17 שקלים כולל משלוח קניתי כאן. 

 

לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

4 thoughts to “ספוג הפלא ומשקל דיגיטלי למטבח במחירים אטרקטיבים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *