חטיפים בריאים וטעימים מאייהרב או ויטהקוסט

הורים נגד ג'אנק

בשקיות הפתעה, ששמתי לבת שלי ביום הולדת שלה היו חטיפים שהזמנתי מאייהרב וויטהקוסט, הכל בגלל שאני לא אוהבת להרגל ילדים קטנים לג'אנק – סוכריות עם צבעי מאכל מלאכותיים או שוקולדים מורכבים מקקאו וסוכר. אחרי כשבועיים קיבלתי מלא פידבקים מהורים – כולם התחילו לשואל אותי איפה השגתי דברים הטעימים האלה, איפה אפשר להזמין. הבנתי שאני צריכה לכתוב פוסט על חטיפים בריאים וטעימים.

בתמונה למלה – אחד מההזמנות האחרונות שלי באתר אייהרב (iherb), אבל אני , כמובן, לא הולכת לכתוב פוסט בסגנון "הזמנה מספר 67 מאייהרב" – זה משעמם. וגם, לדעתי, קשה אחר כך לאנשים שמחפשים המלצות ספציפיות לחפש – הרי צריך לחפש בכל 67 הזמנות בשביל למצוא המלצות לתה, או המלצות לקרם. אני מעדיפה לכתוב פוסט שהוא מתרכז בקטגוריה של מוצרים. והיום זה חטיפים בריאים וטעימים לילדים – במיוחד להורים שהם נגד ג'אנק לילדים.

קודם כל, לאנשים שלא מכריכים אתר אייהרב אז כאן תוכלו למצוא מדריך להזמנה ראשונה באתר.  אנשים שלא מכירים ויטהקוסט, תוכלו לקרוא על האתר בפוסט השוואה של אייהרב וויטהקוסט. לפני שנתחיל, אני רוצה להגיד שבפוסט הזה ריכזתי 6 חטיפים שונים, אבל כמובן שבאתרים יש הרבה יותר, ואני אישית הזמנתי הרבה יותר סוגים, אבל בפוסט אחד קשה לרכז את הכל. אז יש חלק.

Gerber, Graduates, Puffs Cereal Snack, Peach, Crawler
אייהרב, ויטהקוסטזה אחד מהחטיפים הראשונים שאני ניסיתי. חטיפים לילדים ממש קטנים- אפשר לתת אותם מרגע שפעוט  מתחיל להכניס אוכל לפה וללעוס לבד  (או מאז שהוא מתחיל לזחול) – בסביבות 9 חודשים. אבל גם בגיל 3 שנים, היום, בת שלי אוהבת חטיפים אלה. אומנם, כאשר היא הייתה בת 9 חודשים אז בקבוק היה מספיק לה לשבוע-שבועיים, והיום היא גומרת בקבוק כזה תוך 5-10 דקות. תמצאו באתר הרבה טעמים שונים – בדוגמה שלי אתם רואים חטיף בטעם אפרסק. זהו חטיף דגנים – אורז או תירס מנופח בצורה מסוימת עם חתיכות מיובשות של פרי. לפי הטעם אין שום תוספת סוכר זה טיפ-טיפה מתקתק. וזה נמס בפה, כך שתינוק לא ייחנק. כשפותחים בקבוק יש ריח מדהים של פרי.

אייהרב – $3.75  לבקבוק
ויטהקוסט – $3.14 לבקובק (לרוב הטעמים מינימום הזמנה של 2)

 

Yummy Earth, Organic Fruit Snacksחטיפים בריאיםאני חושבת שיש סיבה למה חטיפים האלה תמיד בהנחה גדולה. זהו שקית גדולה עם 5 שקיות קטנות בפנים – שזה נוח, כי אפשר לפתוח כל פעם רק שקית אחד. אבל החטיפים פשוט לא טעימים. הם יותר מידי קשים, לדעתי, וגם בת שלי מסכימה – היא לא התלהבה מהם, כך שהזמנתי אותם פעם אחד כאשר הם היו בבצע. לפני 2 לא שווה לנסות, סוכריות קצת קשות לדעתי.

אייהרב – מחיר $2.95 עבור שקית עם 5 שקיות קטנות.
ויטהקוסט – מחיר 3.39$

 

Annie’s Homegrown, Organic Bunny Fruit Snacks
אייהרב
לדעתי, זהו החטיפים הכי אהובים על הבת שלי. היו הזמנות מאייהרב שהכילו רק קופסאות הללו. בכל קופסה יש 5 שקיות קטנות – שזה מאד נוח. ובכל שקית יש ארנבות ממרמלדה רכים בשתי צבעים – יותר בהיר ויותר כהה. כמובן יש טעמים שונים. חטיף מאד מוצלח – רך, אבל לא יותר מידי רך, מתקתק, אבל עדין, לא נמס ביד, לא נדבק לשיניים, טעם עדין, אריזה נוחה לשימוש. מומלץ מגיל 1.5-2 בערך.

אייהרב – $5.05
ויטהקוסט –  $4.77

 

Tasty Brand, Organic Fruit Snack Gummiesחטיפים אייהרב

זה חטיף שטעם שלי טעם של הבת שלי – לא הסכימו עליו. אני חושבת שזה מרמלדות קטנות מאד טעימות עם טעם עדין לא מתוק מידי ומעניין, והיא פשוט לא מעוניינת – לא יודעת למה. בכל און – זה גם קופסה שיש בתוכה 5 שקיות. בכל שקית יש סוכריות מרמלדה בצורות של פרי – ולפי צורה הטעם. כלומר יש סוכריה בצורת לימון, אז גם הטעם שלה הוא לימון. מאד נחמד, לדעתי מאד טעים. לא מזמינה יותר, כי בת שלי לא אהבה אותם. מותר מגיל 1.5-2 – כאשר ילדים מתחילים לאכול.

אייהרב – 4.65$.
ויטהקוסט –  $4.71 .

 

Candy Tree, Organic Cherry Twists
אייהרב, הזמנה מזון בריא
זהו חטיף בריא חדש, שהתחלתי להזמין מאייהרב וויטהקוסט בערך לפני חצי שנה, כלומר מגיל 2.5. כמו שאתרם רואים בתמונה זהו מין מקלות מרמלדה. אבל הפעם מרמלדה באמת קשה וצריך להשתמש בשיניים כדי לאכול אותה. היתרונות (לחלק מאנשים) – אין גלוטן, אין חיטה, אין תוספת סוכר – הן מורכבות מתירס, אורז, ומיץ פירות. אני מזמינה בדרך כל בטעם דובדבן, אבל באתר יש טעמים שונים. אני אישית לא התלהבתי מהטעם, לא התלהבתי מזה שזה שקית אחד – ואז צריך לעביר סוכריות לקופסה או שקית אחר שלא יפלו, אבל בת שלי מאד אוהבת, כך שאי מזמינה.

אייהרב – $2.72
ויטהקוסט – 2.51$

 

Nature’s All, Organic Banana
אייהרב, ויטהקוסט

עוד חטיף מעניין שאני קונה כמה חודשים אחרונים. זהו בננות מיובשות. בננות מיובשות – מי צריך כאשר יש טרי בכל מקום! בגדול אתם צודקים. אבל, לא תמיד בננות בעונה, כאשר זה לא עונה בננות די יקרות. לא תמיד זה נוח לקחת בננות בתיק – זה מתקלקל מהר מאד, משחיר ולא נעים לאכול. לפעמים ילד לא רוצה פרי או ירק, הוא (או היא) רוצה חטיף – ואז בננה מיובשת זהו בעצם חטיף שהוא פרי, וכך יוצאים מרוצים גם הילד וגם הורה. דרך הגב, בננות מיובשות בשיטה מיוחדת – יבוש בקור, כלומר פרי שומר על צורתו, אבל מאבד מים – אפשר לראות אצלי על היד בתמונה שצורה של בננה ממש נשמרה. אני לא התלהבתי מהטעם – גם מבחוץ יש עמילן (כנראה בשביל שלא ידבקו זה לזה), גם בננות קצת קשות. אבל בת שלי מאד אוהבת. ולכן אני מזמינה אותם. לדעתי אפשר מגיל 2.5 בערך. כמובן של אותה חברה אפשר לקנות גם טעמים אחרים.

אייהרב – 5.95$
ויטהקוסט – 5.95$

 

כמה מילים אחרונות: כמובן שיש הרבה יותר דברים לטעום ולנסות באתרים אייהרב וויטהקוסט, וכמובן אני הזמנתי לא רק חטיפים אלו, אפילו בתמונה ראשונה אפשר לראות עוד שקית מעניינת של חטיף בריא וטעים – יוגורט מיובש. אבל מאד קשה להכניס הכל לתוך פוסט אחד. אני מקווה בקרוב להמשיך לכתוב! אם ניסיתם עוד חטיפים מעניינם וילדים אהבו אני אשמח לשמוע המלצות.

לכולם קניות מוצלחות!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *