צעצועים איכותיים מגיל שנה עד שנתיים.

היום, שיש בשוק מבחר כל כך גדול של צעצועים לילדים ותינוקות מאד קשה לבחור. אני יודעת. גם אני תמיד מחפשת משחקים וצעצועים איכותיים, התפתחותיים, ולא יקרים. איפה לקנות? מה לקנות? איך לבחור?  ואני שונאת ללכת לחנויות צעצועים, כי יש שם כל כך הרבה, וכל כך קשה לבחור. טוב, אני גם לא אוהבת מחירים. על כל צעצוע – משחק רוצים מעל 100 ש"ח! הגזמה לדעתי. אז מכיוון שקיבלתי ממש לפני יומיים הזמנה מאתר שאני מאד אוהבת – echemist ומכיוון שיש שם שוב פעם מבחר לא גדול, אבל מספיק של חברה שאני אוהבת – Melissa and Doug  – החלטתי שאני אכתוב פוסט על מספר משחקים שבת שלי שיחקה (ובחלקם היא עדיין משחקת) החל מגיל שנה.

Melissa & Doug Fishing Magnetic Puzzle Game

magnetic-com
משחק זה, לדעתי, היה אחד מהראשונים שקניתי לקראת גיל שנה. אומנם, אני הזמנתי באמזון, והביאו לי אותו, אבל עכשיו ניתן להזמין אותו מאתר echemist, הרי משלוח חינם, וגם מורידים מע"מ, שזה עוד כמעט 20%, כלומר מחיר סופי עבור משחק הוא פחות מ- 50 ש"ח, כאשר בארץ מוכרים אותו ב- 100 ש"ח.

למה משחק הזה כל כך מגניב?  בת שלי קיבלה אותו קצת לפני גיל שנה. ואז היא מאד התלהבה להוציא עם מגנט את הדגים – איך שמגנט מדביק דג ואיך מחזיק אותו – פשוט יכלה להסתכל על הקסם הזה הרבה זמן.

ואחר כך, בסביבות גיל שנה וחצי היא התחילה להכניס צורות למקומם. להוציא עם מגנט ולהכניס חזרה. מדליק

ואז בסביבות גיל שנתיים. היא התחילה להכניס צורות, כאשר מחזיקה אותם דבוקות למוט.

ועכשיו, בגיל שנתיים וחצי היא אוהבת לתפוס צורות על המוט, לסובב אותן ולתפוס לפני שהן נופלות. כלומר, איך שאתם רואים, משחק כזה פשוט, אבל משמש אותנו כבר שנתיים. בנוסף, אני רוצה לציין, שאיכות לוח העץ מאד טובה, וציורים נחמדים. מאד ממליצה.

Melissa & Doug Wooden Chunky Puzzle Scene – Pets

puzzle-comפאזל של אותה חברה. אחרי הורדת מע"מ מחיר באתר יוצא כ- 40 ש"ח, האמת שאני קיבלתי במתנה פאזל אחד כזה, ולדעתי הוא נקנה בשילב, ומחירי שילב אפשר לראות באתר שלהם. פאזל מאד איכותי, עץ אבה, צורות בעלי החיים מוכרות. בת שלי מאד אהבה אותו. פאזלים אלה מיועדים מגיל שנה עד שנה וחצי ואז זה כבר לא מעניין. אבל הודות לאיכות אפשר לשמור אותם גם לילד שני, שלישי, רביעי וכמה שיהיה.  כך שאני חושבת 40 ש"ח זה מחיר סביר.

 

Melissa & Doug Shape Sorting Cube

shapecube-comבשוק קיימים סורטרים של כל הסוגים וצורות. יש יותר פשוטים, יש יותר מסובכים. סורטר זהו בעצם התאמת צורה לתוך חור מתאים. ילדים מגיל שנה אמורים כבר לנסות להתאים צורה לחור, כך שאחד מסוגים שלצעצועים התפתחותיים שהורים בדרך כלל קונים. היום אפשר למצוא סורטרים צבעונים, עם מוזיקה, עם צורות משונות, ובמחירים מעל 100 ש"ח. אני חושבת שלצעצוע כזה פשוט זה מוגזם. לדעתי, מספיק לקנות סורטר אחד פשוט עם מספיק צורות לא מסובכות ואתם מסודרים. אני קניתי כזה. הוא מורכב כקופסה, צורות אפשר להתאים גם מלמלה גם מלמטה, כאשר בסוף הן נופלות בפנים, ואפשר לפתוח סורטר ולהוציא אותן. פשוט, נוח, ברור לילד. ובאתר עם המשלוח מחיר יוצא 50 ש"ח! אני בזמנו הזמנתי מאמזון והביאו לי את זה לארץ.  מתאים החל מגיל שנה ועד שנתיים. אחר כך כבר משעמם.

 

Melissa & Doug Magnetic Wooden Dress-Up Doll

doll-com
את המשחק הזה קיבלנו מתנה (קנו אותו בשילב). בשילב מחיר הוא 85 ש"ח, ובאתר – 50 ש"ח. כמעט פי שניים יותר זול. בעצם, יש מספר דגמים שונים למשחק הזה. תבחרו לפי טעם שלכם. הרעיון מאחורי פשוט – יש בובה מגנטית, יש מעמד. ויש פרטי הלבשה שונים שניתן להלביש על בובה. רעיון מאד אהבתי, מחיר של 85 ש"ח בארץ לא הייתי משלמת, אבל 50 ש"ח נראה לי סביר ביותר. לגיל שנה זה עוד מוקדם, אבל בגיל שנתיים כבר לא מספיק מבחר של פרטים למשחק ארוך. בת שלי משחקת בערך 5 דקות, בהן היא מספיקה להחליף כל הבגדים לבובה.


Melissa & Doug Deluxe Latches Board

למרות שמשחק הזה לפעמים מופיע באתר echemist הם לא שולחים אותו יותר לישראל. אני אישית קניתי אותו מאמזון, ולינק למלה מוביל אותכם בדיוק לשם. ולדעתי, משחק הזה שווה כל אחד מ- 20 דולר ששילמתי אליו (הביאו לי אותו).  אני לא יודעת עד כמה שווה להזמין אותו במשוח, כי משחק הזה הוא לוח בגודל של A3 ומעץ מלא, כלומר די כבד למשלוח. אבל בארץ אני לא ראיתי אותו בכלל.

ראיון של לוח זה – ללמוד צבעים, חיות, לספור, מספרים, ומנעולים. וכל זה בלוח עץ אחד. בת שלי משחקת בו החל מגיל שנה. אז היא חיפשה חיות, הצליחה לפתוח אחד או שניים מנעולים. ולאט לאט למדה גם לפתוח וגם לסגור כל המנעולים, למדה צבעים, ולמדה לספור חיות מאחורי דלתות. משחק מאד מוצלח לדעתי. אם יש לכם אפשרות להזמין או לקנות – ממליצה בחום.

 

ולבסוף אני רוצה להראות לכם הזמנה אחרונה שלי מ- eChemist  – מד חום של חברת Braun, ודפי חריטה עם דינוזאורים לבת שלי. האמת שמדפי חריטה לא התלהבתי – מאד קשה לחרוט בהם משהו, אבל מד חום מצויין, ורק 120 ש"ח.

echemist-2

קניות מוצלחות!

Share This:

3 thoughts to “צעצועים איכותיים מגיל שנה עד שנתיים.”

  1. נדיה, תודה רבה על הכוונה בעולם הקניות באינטרנט. אני מחפשת אתרים לקניית צעצועים איכותיים ולא יקרים לילדה בת 2.8. חוץ ב-eChemist איפה את קונה עוד?
    אודה לך מאוד על התשובה

  2. קודם כל תגדירי לא יקרים ואיכותיים. אני קונה יותר זול מישראל, אבל זה לא אור שזה זול. אני קונה הרבה ב אמזון גרמני למשל כאן יש פוסט http://anikaniti.co.il/haba-a/ עוד אתר שמצאתי לא מזמן ועוד לא ניסיתי http://www.moolka.com/ – הם שולחים לישראל במחיר סביר. יש גם אתר ללגו – http://anikaniti.co.il/the-hut-lego/ חוץ מלגו יש שם עוד צעצועים.

  3. את מוזמנת לבקר באתר שלנו.
    לגבי המחירים בארץ יש עודף רגולציה שאנשים לא מודעים לה.
    הבעייה העיקרית בשוק הצעצועים היא מכון התקנים שלדעתי לא מכיר ברוב המעבדות לתקנים בעולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *