תחתונים וחולצות מאיביי בזול

תחתונים באיביי

בדרך כלל אני אוהבת לקנות בגדים או הלבשה תחתונה ממותגים – משהו מוכר וידוע. אבל אני לא מספיק עשירה בשביל לקנות הכל הכל ממותג. אז לפעמים אני כן קונה דברים פשוטים יותר באיביי – בגדים ליום-יום – למה לא? והיום אני אספר לכם על שתי קניות מוצלחות – אחד זהו סט של תחתונים ממודל (סוג של בד עשוי מצלולוז) והשני – חולצות – טי ליום-יום.
אז כמו שאתם יכולים לראות בתמונה קיבלתי סט של 6 תחתונים צבעוניים הביתה. אני אוהבת תחתונים מכותנה, ופחות אוהבת פוליאסטר או בד אחר. אבל אני מכירה בד Modal – זהו בד עשוי מצלולוז, אז כאילו טבעי, ויש לי שמלה ממודל, היא נעימה לגוף, כך שהחלטתי לנסות להזמין. צילמתי תמונה מקרוב שתוכלו לראות איך נראה הבד של התחתונים אלו
תחתונים מאיביי

מחיר של 6 תחתונים יצא לי 25 שקלים. מאד זול. אם אתם שמים לב למחירים, אז בטח ראיתם שבזמן אחרון תחתונים הכי זולים שאפשר לקנות זה 5 ב- 50 שקלים. יותר זול לא ראיתי. כך ש- 6 ב- 25 שקלים זה ממש זול, וגם 12 ב- 40 שקלים זה מאד זול.

מידה. אין מידות, אז אני מאד דאגתי שזה יהיו מידות סיניות, ולמרות שאני לא גדולה ובדרך כלל קונה תחתונים במידה S, בכל אופן פחדתי שהם לא יעלו אלי. דאגתי סתם – מידה מספיק גדולה. הייתי מגדירה אותם משהו כמו בין S ל- M. מדדתי אותם וצילמתי, שאם תרצו להזמין תדעו איזה מידה הם
הזמנה מאיבייבד מתרחב בקלות, כך שאין מה לדואג. למרות שאולי למידה L לא הייתי מזמינה. חוץ מזה תחתונים ממש בסדר. אני ממליצה לכל הבנות שקונות תחתונים לכבס אותם לפני שימוש, למרות שהם מגיעים ישר מתוך המפעל, לכו תדעו איפה הם היו לפני ומה גדל שם. תכבסו. אני מכבסת.

לצערי המוכר שאני קניתי ממנו הפסיק לשלוח לישראל, לכן חיפשתי ומצאתי אותם תחתונים אצל מוכר אחר, אך הוא כנראה שולח כולם באותו צבע, אבל ניתן לפנות למוכר ולבקש לגוון.

לינק להזמנה של 12 תחתונים ב- 45 שקלים (או 6 תחתונים ב- 25 שקלים)

 

חוץ מזה קניתי מספר חולצות פשוטות לחיי יום-יום. מחירם נע בין 15 שקלים עד 30 שקל, כי חלק זכיתי במכרזים. כל החולצות אלו באות מאותה סידרה של חולצות, כלומר אותו איכות הדפסה אותו איכות של בד.
חולצות מאיביימצטערת על האיכות של התמונות כאן, אני ממש לא יודעת לצלם את עצמי, ואין לי מקום נוח בבית בשביל זה. חולצות אלו עשויות מכותנה, הדפסים יפים וחזקים. מידות שלהן בין S עד M, לא הייתי מנסה אותם על L. כותנה נעימה לגוף, איכות מספיק טובה. לדעתי איכות יותר טובה מאלה שקניתי בארץ שנה שעברה ואחרי כמה כביסות קיבלתי חורים בחולצות.

עוד דוגמה
חולצה מאיביידבר אחד אני רוצה לציין, אחרי כביסות צבע קצת דוהה, כלומר במקום אדום זוהר תקבלו אדמדם חלש. לא נורא אם אתם רוצים להשתמש בחולצה כחולצה לבית, לצאת לגינה, אבל לעבודה זה כבר לא נראה יפה. מצד שני הן לא מאבדות צורה, ולא נותנות צבע לבגדים אחרים.

למשל זו חולצה אחרי חודשיים אצלי  (כ- 5-6 כביסות)
חולצות טי איבייאולי בתמונה לא רואים, אבל במציאות רואים ששחור הפך לקצת אפור ואדום כבר לא כל כך זוהר. חוץ מזה אתם רואים שחולצה נראית בסדר גמור. יש לי עוד 3 חולצות מהסדרה הזאת. כולן בסדר. כולן קניתי אצל מוכרים שונים, אבל יש הרבה מוכרים באיביי לבחירתכם. לכן אני נותנת לכם שלוש מוכרים שונים. תבחרו דגם או דגמים ותקנו (אם רוצים)

 

18 דגמים שונים של חולצות. כל חולצה 18 שקלים 

35 דגמים שונים של חולצות. כל חולצה 28 שקלים 

אני סיימתי להיום.

לכולם קניות מוצלחות!

Share This:

2 thoughts to “תחתונים וחולצות מאיביי בזול”

  1. אפשר למצוא תחתונים גם 3 ב10 למשל, ממודאל, בחנויות לא ממותגות כמו בשוק עירוני, בהאנגרים, מחסני אופנה למיניהם, חנויות רחוב… תכלס הם מביאים את אותה סחורה מהמזרח הרחוק בלי הצורך לחכות.
    פשוט שתדעי 🙂
    ולגבי החולצות – ממש חמודות – אהבתי במיוחד את ההדפס של העץ 🙂

    1. כן, אני מניחה שאפשר אולי למצוא, אבל בשביל תחתונים 3 ב- 10 לא תתחילי לעבור כל החנויות בעיר או לנסוע לעיר אחר. אני גרה ברחובות וכאן הכי זול שאני יכולה למצוא (והכי נורמלי) זה 4 ב- 50. בחנויות כמו מחסני אופנה שיש פה איכות ממש לא משהו… וגם אותם מוכרים יותר יקר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *