עט שבאמת כותב.

כמה פעמים היה לכם, שצריך לכתוב משהו דחוף ואתם מנסים עט אחד – לא כותב, עוד אחד – גם לא כותב, הנה, זה חדש – גם לא כותב! מעצבן ביותר! גם לי זה קורה כל הזמן. ולא תגידו שחסרים לי עטים בבית, מכל הכנסים שאני משתתפת, אני מביאה הון עטים בכל מיני צורות וגדלים. ועדיין אחרי זמן מסוים אני לא יכולה למצוא עט אחד בבית שכותב, או שזה נוזל, או שצריך חצי שעה לנסות ורק אז עט עושה טובה שמתחיל לכתוב, או פשוט מסרב.

פעם שמעתי בדיחה ברוסית "אמריקאים מפתחים עטים מיוחדים למצבי ואקום בחלל. מה רוסים עושים? נותנים לאסטרונאוטים עפרונות!"

חשבתי שזו בדיחה בלבד. אבל לא! הכן יש עטים שפותחו על ידי NASA (או כך שמועות אומרות) עבור אסטרונאוטים. עטים אלה מיוחדים בזה שהם כותבים בכל מקום, בצורה הפוכה, על רטוב, בחום או קור, אחרי שלא השתמשו בהם הרבה זמן, במים … ו גם בואקום. והיום ניתן לקנות אותם באיביי.

עט באיביי
עט שכותב

מה שאתם רואים בתמונה זה עטים שבאמת כותבים! בעלי היה מאד סקפטי לגבם, אבל גם הוא השתכנע ולקח לי ישר 5 עטים, וגם נתתי אותם במתנה, ומצאתי את עצמי מזמינה עוד 12 עטים אחרי חודש שקיבלתי נגלה ראשונה. עכשיו כמעט בכל מקום בבית יש לי עט נורמלי, שאני יכולה לסמוך עליו. וגם בתיק עבודה יש לי שני עטים כאלה, כך שאני יכולה להוציא עט ולדעת בוודאות שהוא כותב. יש לי עטים אלה בעבודה, שזו בעיה כי הם נעלמים אחרי זמן מסוים, כנראה מתי שאנשים מגלים סוד של העט הכותב. וגם כל המשפחה שלי משתמשת עכשיו בעטים של אסטרונאוטים. וגם כשאני רוצה להרכיב מתנה קטנה אני מוסיפה עט כזה. לפני כמה ימים אני הזמנתי סט נוסף של עטים שכותבים ומחכה בסבלנות.

אז כך, תנו לי קצת לסכם קניה כמעט הכי מוצלחת שלי וכמעט הכי שימושית שאני עשיתי באיביי, טוב, למרות שאולי אני אכתוב את זה בהרבה פוסטים.

כאן אפשר לקנות עטים שכותבים

משלוח עולה 4 פאונד, עטים נשלחים מאנגליה.

12 עטים עולים 22 פאונד

יש אפשרות לקנות גם עט אחד, אבל אז זה לא משתלם, כי משלוח יעלה עדיין 4 פאונד + 3.8 פאונד עט.

וכשמזמינים 12 מחיר ליחידה יוצא כ- 13 ש"ח.

כשאני קניתי לפני כחצי שנה נגלה אחרונה, וזה היה קצת יותר זול אז, שילמתי 11 ש"ח עבור עט (הזמנתי כמובן סט של 12 עטים).

המוכר הוא מוכר מאנגליה, כך שעטים מגעים תוך שבועה -עשרה ימים לישראל. בדואר רגיל בלי מעקב.

 

זרקתי כל העטים אחרים בבית. זה פשוט תענוג לקחת עט, ולדעת שהיא לא תבגוד בך, היא תכתוב. זה כיף שיש בתיק עט שתכתוב על כל סוג נייר, קרטון, פלסטיק ועוד, לדעת שהיא תכתוב מתי שצריך ולא מתי שמתחשק לה.

מאד מומלץ.

 

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *