MyHabit – בגדים, נעליים, תיקים

אמזון בגדים

יש אתרים שאני במיוחד מחבבת. מספר סיבות לכך – מחירים אטרקטיבים, מחיר משלוח או זול או לא יקר, הובלה מהירה ועד הבית, שרות לקוחות מעולה, מוצרים איכותים. לכל הקריטריונים עונה אתר שאני אספר לכם עליו היום – MyHabit.

זהו אתר בת של אמזון, כלומר הוא אמין במיוחד, הם לא מוכרים מוצרים ברמה נמוכה, ומכיוון שזה אתר של מכירות "סגורות" (כלומר מוכרים למשל בגדים מעונה שעברה) אז מחירים לפעמים ממש זולים. מחיר משלוח קבוע, מסים לוקחים לפי הצורך בזמן התשלום, ומקבלים משלוח עד הבית עם השליח, שבזמננו כאשר דואר עובד לא תמיד מהר, זה חשוב.

MyHabit – כמו שאמרתי, אתר בת של אמזון, למכירות סגורות. מה זה אומר? זה אומר שהם מוכרים עודפים מעונה הקודמת, פותחים מכירות לפי נושא מסוים (מותג למשל) מוכרים את זה כמה ימים, ואז לא משנה נמכר או לא, מכירה נסגרת (או מחיר יורד). כך למשל לפני כמה ימים, אני ראיתי ג'ינס של לויס ב- 29 דולר באתר – שזה מאד זול. כמובן לפעמים מוצרים נמכרים מאד מהר, ולפעמים אפשר לחכות עד שמחירים יורדים עוד יותר ולקחת משהו מאד בזול.

מגוון המוצרים של האתר מאד רחב – בגדי נשים, גברים, ילדים. נעלים – נעלי ספורט, נעלי נשים, נעלי גברים, נעלי ילדים לבנים ובנות. תוכלו למצוא גם בשמים באתר (אבל רובם לא נשלחים לישראל), מוצרי טיפוח וקוסמטיקה. תיקים ושעונים ממותגים שונים. גם באתר מוכרים שטחים, מצעים למיטה, מגבות, אביזרים שונים. לא הכל נשלח לישראל, אבל הרבה דברים כן.

 

מידות

מכיוון שבאתר מוכרים מותגים שונים, אז מידות יהיו שונות בין מותג למותג. ליד כל מוצר תמצאו SIZE CHART – תשתמשו בו, תמדדו לפניכן את עצמכן היטב, ואז תסתכלו איזו מידה אתם יוצעים לפי טבלת מידות. גם דבר נוח נוסף – בתיואר המוצר תמיד כותבים מידות של הדוגמנית ואיזו מידה היא לובשת – נוח בשביל לכוון את עצמך.

 

משלוח

 

עדכון חשוב! מחירי משלוח השתנו, ועכשיו הם תלוים במספר מוצרים ונפחם.

 

מחיר משלוח לישראל 15 דולר לחבילה (לא משנה כמה פרטים יש בחבילה). אבל מכיוון שאתר הוא אתר בת של אמזון, אז הם גם לוקחים PREPAID TAXES כלומר לוקחים מסים לפי הארכה שלהם. אם שליח לא משלם כאן בישראל עבור חבילה זו מס, אז אמזון מחזיר את הסכום הזה לאמצעי תשלום. בכל מקרה, לדעתי, זה נוח מאד, כי לא צריך לשלם בארץ שום דבר יותר, אפילו ועברתם 75 דולר בהזמנה.

דבר שלא נוח באתר, לדעתי, אתם לא יוכלים לראת סכום סופי עד שאתם משלימים תהליך של קניה, כלומר צריך להכניס כתובת למשלוח, ופרטים של כרטיס אשראי, ורק אז בשלב סופי אתם רואים כמה אליכם לשלם. זה נראה כך בסוף

בגדים באינטרנט

ליד תמונה של כל פריט שאתם מזמינים אפשר לראות מחיר סופי, מידה, ועוד דבר חשוב – תאריך הובלה משוער (כי לפעמים פרטים מאותה הזמנה יכולים להגיע בתאריכים שונים).

ותשלום נראה כך

Image1

בצד ימים תראו שיש לכם פרטי ההזמנה – שורה ראשונה עלות בגדים סה"כ, ואחר כך עלות המשלוח (15 דולר), ואז אם יש הנחה כלשהי (אני אספר עוד מאט למה יש לי הנחה כזאת גדולה) ויש לכם שורה IMPORT FEE DEPOSIT – זהו בדיוק מה שאמרתי-  הארכת מסים שאתר לוקח. ORDER TOTAL – זה סכום שאמור לרדת מהכרטיס אשראי שלכם.

נכון להיום, אתר שולח דרך 2 חברות שילוח – i parcel או ARAMEX. שניהם הופכים למשהו אחר בישראל, ושניהם בהזמנה ראשונה דורשים ממכם להכניס מספר תעודת זהות אצלהם באתר – תעשו את זה, אחרת לא ניתן לקבל משלוח.

i parcel – הופכת בישראל לחברת דואר שליחים של דואר ישראל (שליח של דואר ישראל מביא לכם חבילה)

ARAMEX – הופכת לחברת GCX – שזה גם שליח שמביא לכם חבילה עד הבית.

תזכרו – אתם לא צריכים לשלם שום דבר יותר בארץ, גם אם עברתם 75 דולר. הכל שולם בזמן ההזמנה באתר.

דרך הגב, בסופו של דבר לא לקחו לי 20.16 עבור מסים, אני חושבת שזה קרה מכיוון שפרטים נשלחו דרך חברות שילוח שונות, ג'ינס שעלות שלו 59 דולר נשלח דרך חברת  i parcel, כאשר חולצות של דיסיגואל נשלחו דרך חברת ARAMEX, ועלותן 38 דולר, כך יצא שכל חבילה היא פחות מ- 75 דולר. לכן מהכרטיס ירד לי רק 15 דולר. זה אומר שעובר 2 חולצות דיסיגואל וג'ינס שילמתי רק 60 שקלים.

חבילות מגיעות בשקיות פשוטות אפורות

IMG_8508

 

תשלום

באתר אין פייפאל, ניתן לשלם עם כרטיס אשראי בינלאומי או כרטיס של אמזון או עם קוד קופון מתנה (כאשר מישהו רוצה להביא מתנה הוא יכול לשלם ולקבל קוד – ואת הקוד הזה לתת לבן אדם שהוא מביא לו מתנה).

 

מבצעים והנחות, קודים וקופונים

קודם כל, מעות האתר הוא מבצעים – כלומר כל המוצרים מהתחלה הם בהנחה, אבל חוץ מזה אני שמתי לב, שאם מוצרים נמצאים הרבה זמן באתר אז מחיר שלהם יורד עוד יותר. כך חולצות של דיסיגואל מהקניה האחרונה שלי – מחיר אוריגנילי שלהם 89 דולר, כאשר מחיר באתר בעט פתיחת המכירה היה 59 דולר, אני קניתי ב- 19 דולר, כלומר מחיר ירד עוד יותר.

דבר נוסף שקיים באתר – הוא שיטת שיווק "חבר מביא חבר", כלומר כאשר אתם נרשמים לאתר עם ליקנק שלי ועושים קניה מעל 50 דולר, אתם תקבלו 20 דולר הנחה (באותה קניה) וגם אני אקבל הנחה של 20 דולר לקניה הבאה. כאשר חבר מבצע קניה, וכאשר הזמנה שלו נשלחת, חשבונכם הוזכה ב- 20 דולר של STORE CREDIT, אתם גם תקבלו אימייל לגבי זה, וגם תוכלו להכנס לחשבון שלכם באתר ולראות את זה בלשונית של  MY STORE CREDIT. כך אתם יכולים לראות בתמונה למלה, כאשר שילמתי עבור קניה שלי, שילמתי רק מסים ומחיר משלוח, מכיוון שנצבר לי STORE CREDIT – כלומר 5 אנשים נרשמו לאתר דרך הלינק שלי ועשו קניה, ואני קיבלתי עבור כל אחד מהם 20 דולר.

דסיגואל

 

החזר 

לא כל מוצר ניתן להחזיר. תמיד תקראו בעיון תיאור המוצר, כאשר מוצר לא ניתן להחזיר אתם תוכלו לראות בתיאור המוצר רשום שמוצר לא ניתן להחזיר. ואם כן, ניתן להחזיר מוצר אז ניתן לעשות זאת תוך 14 יום מיום הקבלה של המוצר. פשוט תכנסו לחשבון שלכם, ולחלק של החזרות והחלפות ותמלאו כל מה שמבקשים ממכם.

return

 

תמיכה

ניתן ליצור קשר עם תמיכת האתר באחד הדרכים מפורטים כאן.

 

ניסיון שלי

דיסיגואל

ניסיון שלי עם האתר הוא חיובי במיוחד. אני לא החזרתי עוד דבר אחד לשם. תמיד אפשר למצוא שם מבצעים טובים, שמלות ב- 20 דולר שעלו בתחילת העונה יתר מ- 100, חולצות ב- 20 דולר מאד יפות, כאלה שלא תראו אותן בחוץ. אומנם יש פרטים שלא נשלחים לישראל, ולפעמים זה מאד עצוב, אבל רוב הבגדים כן ניתן לשלוח לישראל ישירות. חולצות דיסיגואל שאני קניתי ב- 20 דולר מוכרים כאן בארץ ב- 300 שקלים. ודיסיגואל אני מאד אוהבת. תוכלו למצוא גם באתר נעלי ספורט, אומנם מותג אהוב אלי הם לא שולחים לישראל – NEW BALANCE, אבל מותגים אחרים כן שולחים, וניתן לקנות למשל PUMA ב- 20 דולר. ג'ינס זה עוד נושא בעיתי – בארץ אני מאד מתקשה למצוא ג'ינס מתאים, כאשר באתר יש גם מבחר גדול וגם מידות מתאימות. אני מאד מרוצה מהקניות שלי באתר.

דיסיגואל

אני ממליצה להיכנס ולהתרשם מהאתר – הוא אמין, אתר בת של אמזון, עם מבחר גדול של פרטים, עם מחירים טובים. אני מאד מרוצה

MyHabit – אתר מומלץ. ואל תשכחו על 20 דולר מתנה לקניה ראשונה בהרשמה דרך לינק שלי.

 

לכולכם קניות מוצלחות!

 

Share This:

3 thoughts to “MyHabit – בגדים, נעליים, תיקים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *