טיפוח קוריאני – מסכות Mediheal

מסכות אסיאתיות

מסכות קוריאניות תופסות יותר ויותר צומת לב של נשים. אני אישית מאד אוהבת אותן. וכבר קצת כתבתי על המסכות שאני משתמשת העיקרון של מסכות בד זה שיש חתיכת בדשהרטיבו אותה בקרם לחות או בחומר אחר (נגד הזדקנות העור, או נגד פצעים או כל דבר אחר) ואז שמים מסכה כזאת על הפנים או חלק מסוים של הפנים (למשל צאוור, או לחיים או סנתר). בגלל שזה חתיכת בד אז קרם הוא גם בא במגע יותר טובה עם העור וגם הוא נשאר יותר זמן על העור, ואז הפעילות שלו יותר טובה. אני האמת לא יודעת עד כמה זה אמת, אבל זה משהו אחד, משהו שמרגיש מאד נחמד, וסה"כ אני מרוצה מהתוצאות.

אז כאן בפוסט הזה אני רוצה לספר איזה מסכות בד אני קניתי והשתמשתי מה יתרון שלהן, איך משתמשים ולמה כל אחד מהן טובה.

Eye patch – מדבקות לאזור מתחת לעינים 

патчи для глаз

 

5Pcs Mediheal Clinic E.G.T Essence Gel Eye Filler Patch 

למרות שכתבתי שזה על מסכות בד לפנים, הדבר הראשון שאני רוצה לספר עליו זהו פאטצ'ים (מדבקות) לאזור מתחת לעינים. מסיבה אחד – אני מאד אוהבת אותן. אפקט שלהם הוא להוסיף לחות, להבהיר עגולים כהים ולעשות עור מתחת לעינים יותר בריא וצעיר. בין המרכיבים עיקריים  – E.G.F. (Epidermal Growth Factor) Marine Collagen & Salmon Egg – מרכיבים ידועים וחשובים.

איך להשתמש? מאד פשוט, פותחים, לוקחים מדבקות מסירים מהם את שכבת הנייר, לוקחים מדבקה שנראת כחתיכת ג'ל ושמים בעדינות מתחת לעינים. משאירים כך בערך 15 דקות או עד שמדבקות מתייבשות.

כמה פעמים בשבוע? פעם-פעמיים תלוי בצורך. בדרך כלל ממליצים בהתחלה לעשות כמה ימים ברצף, ואז לעשות פעמיים בשבוע. אני עושה נכון לעכשיו פעם בשבוע. וזה כן עוזר, לדעתי.

מה מחיר? בסביבות 13 דולר עבור 5 מדבקות זוגיות (5 שימושים).

 

מדבקות עיניים NMF

 

патчи для глаз

מה הבדל בין המדבקות האלה למדבקות הוקדמות? מדבקות NMF זה מדבקות יותר נגד קמטים. בין המרכיבים יש אדנוזין חוצמזה יש תוספת של חוצמות אמינו ופפטידים, בטענה שהם עוזרים לתחזק באלאנס מים בעור (לא יודעת בדיוק מה הכוונה..).

איך משתמשים? אותו דבר כמו קודם, מוצאים מדבקות ג'ל מניחים מתחת לעינים, מחכים 15 דקות בערך ואז מורידים. עושים את זה באופן קבוע פעם בשבוע בערך.

התרשמות שלי? נחמד, משום מה אני מעדיפה כתובמות. אולי זה הרגל, אולי הרגשה אישית, אני אפילו לא יודעת להגיד לכם.

מחיר? תלוי במוכר בין 10 ל 15 דולר.

Mediheal NMF Aquaring Gel Eyefill Patch

 

מסכת באטמן 

азиатская косметика

טוב, מסכת באטמן זה לא שם אמיתי כמובן. אני קוראת לזה כך. זה בעצם גם מדבקות לעינים אבל בצורת חצי-מסכה. זה נראה כמו בד שחור כזה, ובדיוק כמו בתמונה.

מרכיבים פעילים: Silk peptide, black beans extract, marine collagen, vitamin B5, blueberry extract, adenosine, blackberry extract, Blueberry extract, betaine, Atlantic cedar bark oil, grapefruit peel oil

מסכה מיועדת להקטנת קמטים. טענה שבד מיוחד נותן אפשרות להדביק אותה בצורה כל כך טובה לעור, שכל המרכיבים החשובים יכולים בקלות רבה יותר להיכנס לעור ולהתחיל לפעול.

להגיד את האמת, אני פחות אוהבת אותה, יש לי אזור מתחת לעינים רגיש מאד, ולדעתי אני קצת מרגישה לא נעים. אז השתמשתי במה שהזמנתי ויותר לא הזמנתי.

תנסו, אולי אתם תאהבו אותה יותר, כי היא נמכרת כ"טיפול חזק במיוחד"

איך משתמשים? אותו דבר, מוצאים, מניחים, מחזיקים עד שהיא מתייבשת. חוזרים על זה בערך פעם בשבוע או לפי הצורך.

Mediheal Black Eye Anti-wrinkle Mask

 

מסכת ג'ל לפנים 

маска для лица гелевая

זאת מסכה שהיא לא מבד, אלא מג'ל אבל לכל הפנים. המטרה העיקרית שלה זה להוסיף לחות לפנים. בין המרכיבים העיקרים יש אדנוזין וחומצה הילוארונית, שאחראים על באלאנס מים בעור. מחיר של 10 מסכות כאלה הוא כ 100 שקלים, לדעתי שווה ביותר.

Mediheal Premium NMF Aquaring Hydro Nude-Gel Mask 

 

מסכה לסנטר

 

корейская косметика

זאת מסכה מיוחדת. אני הכי אוהבת אותה. אין כאלה אצל חברות אחרות, לא ראיתי כאלה בארץ. הרי חלק מהמראה הזקן הוא הודות לסנטר שנראה יותר מעוגל ושאיבד את הצורה שלו, ומסכה אזאת אמורה לתת לסנטר מראה צעיר יותר. בין המרכיבים הפעילים קופאין, אדנוזין וקולגן. במסכה הם בכמויות יותר גדולות מהקרמים ולכן אפקט אתן אמורות לראות די מיד. ייצרן ממליץ קודם לעשות קורס אינטנסיבי של מסכה כל יום למשך שבועים בערך, ואחר כך לעשות אותה פעמיים בשבוע במשך כל החיים. האמת שאני עושה אותה כמו כל המסכות בערך פעם בשבוע, לדעתי זה מספיק, חוצמזה אחרת זה יוצא די יקר.

4 מסכות כאלה עולות כ 12 דולר

ממליצה בחום

Mediheal Clinic V.T.R Stretching V-line Patch

 

מסכה לצוואר

 

патч для шеи

מסכה לצוואר שבעצם היא סוג של פלסטר. לפי הייצרן הודות לתכונות אלו חומרים טובים שנמצאים תוך המסכה הזאת נספגים בצורה הכי יעילה לתוך העור ומונעים הזדקות העור.  בין החומרים שמונעים הזדקנות העור יש FGF, TGF, EGF ואחרים.

איך משתמשים? פשוט מאד, פותחים אריזה, מדביקים מסכה לצוואר. נותנים לה איזה 20 דקות, ואז זורקים. חוזרים על זה פעמיים שלוש בשבוע לפי הצורך.

להגיד את האמת, אני לא מתה על המסכה הזאת, כי לדעתי היא לא נדבקת היטב לצוואר, וכל הזמן צריך להחזיר אותה למקום. מצד שני, אין מסכה אחרת מסוג זה,לאזור של צוואר, אז אני כן קונה אותה מידי פעם.

מחיר 10-14 דולר עבור 4 יחידות.

 [MEDIHEAL] ARP Smoothing Neck Patch

 

 

 

 מסכה למצח

маска корея

 

מסכה למצח עובדת על אותו עיקרון כמו מסכה לצוואר – זה סוג של פלסטר שנדבק למצח ויש בו חומרים פעילים נגד -הזדקנות.העור.  לעשות פעם-פעמיים בשבוע, לחזור לפי הצורך.

מחיר של 4 יחדיות כאלה כ 10-14 דולר.

Mediheal GRP Wave Forehead Patch 

 

 

מדבקות לאזור מסביב לשפתיים 

 

Mediheal E.G.T Time Tox Smile-Line Patch

עוד סוג של מדבקות ג'ל, דומות לאלה של מתחת לעינים. מכיוון שצורה שלהם דומה וגם הרכב, לדעתי ניתן להשתמש באלה של עינים לאזור מסביב לשפתיים והפוך. תחליטו אתם.

שימוש ומחירים בערך אותו דבר כמו שאר המסכות מסידרה הזאת

 Mediheal E.G.T Time Tox Smile-Line Patch

 

 

כפפות -מסכה לידיים

Mediheal Theraffin Hand Care Mask Moisture Nutrition Wrinkle

משהו מיוחד, אני חושבת. בדרך כלל אתן שמות קרם ידיים, אבל כאן, בשביל שידיים באמת יהיו רכות ונעימות – יש מין כפפה, כמו ששמים מסכת בד על הפנים, כך שמים גם מסכות על הידיים, פשוט במקום קרם שמים כפפות שמלאות בקרם ומשאירים כ 20 דקות על הידיים.

כן, זה לא נוח, כי אי אפשר באותו זמן לעשות כלום חוץ מלראות טלוויזיה, אבל תנסו בכל זאת, ניסיון מעניין.

Mediheal Theraffin Hand Care Mask Moisture Nutrition Wrinkle Care 

 

מסכת לחות לכפות הרגליים

Mediheal Paraffin Foot Mask Heels Feet Care

אותו עיקרון כמו מסכה לכף היד – זה לכף הרגל. פשוט מין שקית שנועלים על רגליים ומשאירים כ 15 דקות, כדי שכל החומרים הטובים הספגו לתוך הכף הרגל. יותר נוח ממסכה לכף היד – כי כאן אפשר לכתוב או לשבת באינטרנט, בזמן שמסכה עובדת.

Mediheal Paraffin Foot Mask Heels Feet Care Nourishing Moisturizing

 

מסכות לפנים ממותג INSIFREE

[Innisfree] IT'S REAL SQUEEZE MASK

זה מסכות שאני מאד אוהבת. מסכות בד ששמים על הפנים. יש להם מסכות בנוסח שונה – לחות, מלבינה, מרפא, מרגיעה ועוד. יש עם תה ירוק, עם רימון, עם לימון, עם אקאי, עם ורדים עם אבוקדו, דבש או חלב. יש הרבה סוגים. האמת שאני מזמינה כל פעם משהו אחר – הכי אוהבת עם רימון, תה ירוק, ורדים, אוכמניות.

משתמשים פעם-פעמיים בשבוע, לפי הצורך.

אני ישר קונה איזה 10 עד שנגמרות לי.

[Innisfree] IT'S REAL SQUEEZE MASK 

 

 

נראה לי שנסיים להיום. ברור שגם לחברת MEDIHEAL, וגם ל INNISFREE יש עוד הרבה מסכות שונות, אבל אני ניסיתי לספר כאן על מסכות שאני השתמשתי ושאהבתי.

שימו לב, כל הלינקים נותנים לכם בעצם תוצאת חיפוש באיביי לפי משלוח חינם לישראל ומיון מזול ליקר יותר – תבחרו פשוט לינק ראשון או שני ברשימה שנפתחת לכם – שם זה מוכרים אמינים והכי זולים.

 

שימו לב 2: כל המלצות פה זה המלצות אישיות שלי, אני לא קוסמטיקאית ואין לי ידע פנימי לגבי מוצרים אלה, אני פשוט ניסיתי אותם ומספרת לכם חוויה אישית שלי.

 

קניות מוצלחות לכולם!

Share This:

0 thoughts to “טיפוח קוריאני – מסכות Mediheal”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *