בגדים לכל המשפחה מאנגליה.

היום אני רוצה לספר לכם על המותג בריטית בשם mandco. אם אני הולכת לויקיפדיה ומסתכלת בן כמה המותג הזה, אני רואה שספירם התחיל בשנת  ב- 1834!! כמעט לפני 200 שנה.. זה המון שנים. אבל חנות פיזית ראשונה נפתחה באנגליה רק ב- 1969. ומאז צמחה מחנות אחד, למספר חנויות, למכירות בחו"ל, והיום, בעידן האינטרנט מותג מוכר גם אונליין לכל העולם.

mandco-com

אז למה כדי לנו, ישראלים להזמין ב- Mandco? סיבות שחשובות, לדעתי:
– איכות מעולה
– משלוח עולה 15 פאונד, אבל בערך פעם בחודשיים יש משלוח חינם לישראל
– אחרי הזמנה ניתן לפנות לשירות לקוחות ולקבל זיכוי מע"מ (שזה כ- 20% מהקניה) לקניות הבאות בחנות
– יש בגדי נשים, גברים, ילדים, יש גם מוצרים לבית
– יש קוד הנחה להזמנה ראשונה FIRST20 עד 31.12.2014.
– אפשר לשלם עם פייפאל
– יש קאש-באק
– שולחים בדואר רגיל, מגיע לישראל תוך כ- 10 ימים
– ניתן לעשות החזרות תוך 28 יום (לא ניתן להחזיר נעליים).

אז אני אראה לכם הזמנה ראשונה שלי באתר, שמאז חלפו כבר יותר משנה, אז אני יכולה לדבר על איכות הדברים. בהזמנה היו לי פרטים הבאים:

order

סה"כ 4 פריטים. 2 חולצות לבת שלי, פליס לבת שלי, ומעיל עבורי. סה"כ שילמתי כ- 180 ש"ח. בואו נראה חשבונית שקיבלתי

order-2

כמו שאפשר לראות מהזמנה, שחוץ  מזה שקניתי פרטים במבצע, ושהיה משלוח חינם לישראל, אני גם קיבלתי הנחה נוספת של 10% עם הקוד שמצאתי ברשת (עכשיו יש קוד יותר מגניב, הוא נותן 20% הנחה בהזמנה ראשונה).

מעיל שעלה באתר כ- 40 פאונד, בזמן ההזמנה ירד ל- 22 פאונד, ובשביל 120 ש"ח זה מעיל פשוט מעולה. אני אוהבת ללבוש אותו כאשר אני יוצאת עם בת שלי לטיולי טבע. יש לו הרבה כיסים, הוא קליל במשקל, הוא גם מגן נגד רוח, גם מספיק מגן נגד קור. וגם אחרי שנה של טיולים מעיל נראה כמו חדש.

פליס לבת שלי – צבעוני, במיוחד יפה רואים את זה בתמונות. בד מאד נעים, רך. עמיד בכביסה! פרט חשוב בהקשר לבגדי ילדים. כי פעמים שאני כיבסתי פליס זה – לא ניתן לספור. הוא עדיין באותו צבע כמו שקיבלתי אותו. לדעתי שרוולים טיפה צרים בשביל ילדים, כך שלשים סוודר מתחת לא ממש נוח, אבל אם מלבישים אותו על החולצה דקה – הכל מצויין.

ושתי חולצות – אחד עם ציור של פיל, ושנייה עם צ יור של חתול. האמת כאשר קיבלתי אותן קצת התאכזבתי בהתחלה. חולצות דקות מאד. בד מאד דק ועדין. אחרי חולצות מכותנה עבה של כרטרס חשבתי לעצמי – מה זה? הבד הזה לא החזיק מעמד אפילו שנייה.. הציורים ירדו בכביסה ראשונה. טעיתי. צבע – כאילו חולצות הגיעו אתמול, ציורים עדיין באותו מקום. פשוט מדהים. לא מאמינים? הנה צילמתי לפני כמה ימים:

בגדים לילדים באינטרנט
בגדים mandco

לי זה נראה כמו חדש. ולכם?.  אני מרוצה מהקניה.
קניה שנייה שלי הייתה גם קנייה קטנה של חלוק אמבטיה וגבריים. גם מהקנייה השנייה שלי אני מרוצה. אולי הייתי קונה אצלם יותר, אבל אני תמיד מחכה לשני דברים שיקראו בו זמנית – משלוח חינם, והנחות על פרטים שאני רוצה. לא תמיד זה קורה, ולכן קניתי באתר רק פעמיים עד היום. זה לא אומר שלא יקנה עוד. אני מאד מרוצה מהאיכות של הדברים שקיבלתי.

אז מה עושים?
מחכים עד להודעה של משלוח חינם לישראל (Free International Shipping)
מסתכלים מה רוצים להזמין מהאתר
אוספים סל קניות
מנסים להחליף מטבע תשלום ולראות איפה יוצא הכי משתלם
נרשמים לאתר
קונים תוך כדי שימוש בקוד  20% הנחה לקניה ראשונהFIRST20
מחכים לחבילה בסבלנות.

איך זה נראה לכם?
Mandco – תנסו ותספרו!

Share This:

2 thoughts to “בגדים לכל המשפחה מאנגליה.”

  1. את יכולה לפרט על החזר המע״מ? עשיתי אצלם קנייה אחת, ואשמח לדעת על הזיכוי ואיך מקבלים אותו.

    1. אין בעיה. קודם כל, בשביל לקבל החזר מע"מ את צריכה להיות רשומה באתר (כלומר לא guest checkout). ואם נרשמת לאתר, ועשית קניה, אז אחרי ששלמת, את פשוט כותבתם להם לשרות לקוחות customer-services@mandco.com מכתב. במכתב את צריכה לרשום שאת לא לקוחה מאירופה, לכן את לא צריכה לשלם מע"מ שלהם, ואת מבקשת להחזיר אותו (חשוב לזכור שאין מע"מ על ביגוד ילדים). כמובן, צריך לרשום מספר הזמנה שלך, תאריך הזמנה, שם שלך. זהו. אחרי זמן מסוים הם מזכים אותך באתר בסכום של אותו מע"מ לקניות הבאות (לא מחזירים לכרטיס אשראי!).
      אני מקווה זה הסברתי ברור..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *