אביזרים לאייפד קונים באיביי

אייפד לקנות באינטרנט

שלום שלום! היום אני רוצה לספר לכם על אביזרי אייפד שקניתי באינטרנט, יותר מדויק קניתי באיביי . טוב, האמת אייפד אפילו לא כל כך שלי, ברגע שבתי התחילה להתעניין בתמונות זזות ומוזיקה מסרתי אייפד לבעלותה, כלומר מאז גיל שנה יש לילדה אייפד. גם אני משתמשת בו כאשר צריך. מאד נוח לקחת אותו לנסיעות ארוכות באוטו, או כאשר נוסעים לכמה ימים ואין כוח או רצון לסחוף מחשב – אייפד זה פתרון מושלם. ראיתי שכל המוצרים נלווים לאייפד עולים בארץ המון כסף, ואז כמו תמיד פניתי לאייבי. קנית ישם קייס אחד בשבילי – קייס מגנטי , קניתי שם קייס מגן מנפילות לבת שלי, קניתי שם קבל להטענה, קניתי שם אזניות בשבילי וגם אזניות לבת שלי. טוב, אוזניות אפשר להשתמש לא רק עם אייפד.

קייס ראשון שאני רוצה להראות לכם נקראה HOCO Transformer Anti-Slip Silicone Shock-Resistant Case
אביזרי אייפד

זהו קייס סיליון, אבל סיליקון יחסית קשיח ועבה. עובי של הסיליקון מגן בזמן הנפילות. אייפד יכול ליפול על הגב (על הקייס סיליקון) או על המסך – ועדיין לא קורה לו כלום. אתם יכולים לאמין לי, בת שלי מפילה אייפד בקייס הזה כבר יותר משנתיים ועדיין אייפד עובד כמו חדש.

מה היתרונות שלו?
– קל להוריד ולשים
– קל לנקות
– רך ומגן מנפילות מצויין
– לא יקר
– נראה יפה
– מתאים בצורה מושלמת לאייפד

קניתי אותו בערך ב- 70 שקלים. היום ניתן לקנות אותו אצל שני מוכרים:
כאן זה עולה 70 ש"ח כולל משלוח לישראל, אבל זמין רק צבע שחור
כאן זה עולה כ- 100 ש"ח כולל משלוח לישראל וקיים מבחר צבעים

למותג HOCO יש קייסים שונים לגרסאות שונות של iPad – תבחרו לפי גרסה שלכם

 

אני מבינה שלא לכולם יש ילדים ולא כולם צריכים מגן נגד נפילות, לפני כן, שלא נתתי אייפד לבת שלי, קניתי לי קייס מגנטי אחר – הוא בעצם נראה כמו דף מתקפל שסוגר רק מסך של אייפד. בזמן שקייס נוגע במסך – מסך נכבה. מאד נוח. לא מגן מנפילות

Smart Cover Slim Magnetic PU Leather Case Wake/ Sleepשימו לב זהו קייס שמורכב כעטיפה יחידה, כלומר רק מהצד של המסך. היתרונות של זה – מגנטי, אז לא נופל, קל ודק, מחיר – רק 20 שקלים לקייס. קיים בכל מיני צבעים. 

אבל בקייסים לא נגמרים אביזרים לאייפד. גם המטען הלך לי בשלב מסוים, ולמרות שזה לא עולה מאות שקלים בארץ, כאשר אפשר להשיג משהו בשקלים בודדים למה ללכת לשלם עשרות שקלים? תסכימו איתי. אני אישית רציתי מקורי של אייפד ולכן חיפשתי genuine וזה עלה קצת יותר -11 שקלים

  Genuine USB Data SYNC Charger Cable for Apple iPad iPod iPhone

 

עכשיו הגענו למשהו שהוא לא דווקא לאייפד, אבל גם מתאים למוצרים אחרים – אזניות. אני כבר לא יכולתי לשמוע כל השירי ילדים ובים בה לו, ולכן החלטתי שאני קונה אזניות לבת שלי.

Califone Kids First Stereo Children Headphone PANDA

אוזניות באינטנרט

עלו לי כ- 100 שקלים, משלוח עם מספר מעקב מארה"ב. קיבלתי תוך שבוע!

להזמין כאן

אם אתם דואגים שילדים שלכם יגבירו ווליום ויהו להם בעיות עם אוזנים, אז יש פתרון גם לזה, ניתן לקנות אזניות מיוחדות, שלא מאפשרות להגברת ווליום מעל רמה מסוימת. אפשר להזמין אותם, מחיר 110 ש"ח כולל משלוח. הנה לינק:

Griffin MyPhones: Volume-limiting Headphones For Kids GB10027

 

לא סיימתי עם רשימת קניות של אביזרי אייפד, אבל התעייפתי לכתוב פוסט, כך שאני אשמור דברים לפעם הבאה.

לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *