אלי אקספרס

עליאקספרס

אלי אקספר (עלי אקספרס)  זאת זירת מסחר אסיאתית הכי גדולה. אליאקספרת זהו אתר בת של אליבאבא (אתר לסוחרים), ובעצם שייכת לקבוצת yahoo. מה זה זירת מסחר? זה כמו קניון – מקום אחד גדול, במקרה הזה אתר – בו יש מוכרים שונים, וכל אחד מוכר סחורה שלו. ויש מוכרים טובים ואמינים, יש פחות. אלי אקספרס הוא דומה ל- ebay.com  כי זה זירת מסחר, אבל יש גם הבדלים.

הבדלים עיקריים בין אליאקספרס ואיביי
– באלי אקספרס רק מוכרים מסין (אסיאתים בעצם, יש עוד כמה מדינות שיכולות למכור באליאקספרס).
– באלי אקספרס נמכרים רק פרטים חדשים
– באלי אקספרס אין מכרזים\מכירות פומביות
– באלי אקספרס אי אפשר לשלם בפייפאל, יש כרטיס אשראי
– באלי אקספרס יש מערכת escrow – מערכת הגנת הקונה
– באלי אקספרס  לא שולחים מוצר תוך יומיים כמו באיביי, אלא לפי זמן מצויין על ידי המוכר.
– באלי אקספרס כמו באיביי אסור למכור זיופים וחיקויים, אבל משום מה אליאקספרס פחות משגיח על זה.

בעלי אקספרס אפשר לקנות די הכל – בגדים, נעליים, שעונים, סמאטרפונים, מוצרי טיפוח, אלקטרוניקה, טאבלטים, מחשבים, סירים, ואפילו רהיטים… (כמובן לא תמיד משלוח חינם).

 

איך מחפשים באלי אקספרס?

יש 2 אופציות מרכזיות או לפי קטגוריות, או לפי מילות חיפוש.
עליאקספרס

אבל כמו שאתם רואים חיפושי לפי מילות מפתח לא תמיד עובד טוב. בתוצאות חיפוש אתם רואים הרבה מידע – גם מי מוכר (רייטינג של המוכר), תיאור המוצר, כמה עולה משלוח לישראל, כמה פרטים כאלה הוזמנו, מחיר כמובן, והאם זה מחיר לפריט אוחד או צריך לקנות כמה פרטים  (lot).

כך אפר לחפש לפי קטגוריות
אליעקספרס

בצד שמאל אתם רואים קטגוריות של המוצרים. וגם כדי לסמן האם חשוב לכם משלוח חינם (free shipping), קניית רק פריט אחד והאם אתם רוצים לקנות רק ממוכר שווה.

 

רייטינג של המוכר

גם באליאקספרס, כמו באיביי, למוכרים יש רייטינג. הוא גם מחושב בצורה די דומה. רייטינג מוכרב מכמה פרמטרים
– אחוז הפידבקים החיובים (feedback score)
– כמה זמן מוכר באליעקספרס
– רייטינג (מדליות, יהלומים, כתרים)

כדי לא להסתבך אפשר לסמוך רק על רייטינג שהוא בעזרת מדליות\יהלומים\כתרים
rating2

הכי טוב זה כתרים, אחר כך זה יהלומים, ומדליות זה הכי פחות אמין.

חוץ מזה כדי להסתכל בעמוד של detailed seller rating
עלי אקספרס

צריך להכיס ללשונית FEEDBACK ושם תראו כמה זמן מוכר נמצא באליאקספרס (אל תקנו ממשהו שהוא פחות מחצי שנה באליעקספרס), מהו אחוז הפידבקים החיובים (אל תקנו ממישהו שיש לו פחות מ- 95% של פידבקים). תסתכלו גם על רייטינג מפורט – כמה כוכבים נתנו על קומוניקציה (האם מוכר מגיב במהירות או בכלל מגיב לקונים?) האם מוצר שהוא סיפק הוא תואם תיואר, ועד כמה מהר מוכר שלח מוצר.

לפני קנייה חשוב שתכנסו לדף של מוכר ותבדקו מהוא הרייטינג שלו. גם אני ממליצה לנסות להתכתב עם מוכר – לפחות תקבלו (או לא תקבלו) מושג האם מוכר הוא מגיב או זה מוכר "הנעלם" שלא מגיב לקונים (כי אם תרצו אחר כך לפתור בעיה כלשהי עדיף שמוכר יענה).

שימור לב!, בדף המוצר למטה אפשר למצוא פידבקים עבור אותו פריט. זה עוד הבדל בין איביי לאליאקספרס. באיביי הפידבק הוא מתייחס למוכר  וכל הפידבקים הם נמצאים בדף של תיאור המוכר. באליעקספרס פידבקים הם עבור מוצרים בעיקר. זה נוח. נכון שלכל בן אדם ציפיות שונות מאיכות המוצר, אבל עדיין כאשר אתם רואים עשרה אנשים שהזמנינו, קיבלו מוצר ומרוצים מהאיכות שלו – זה מרגיע.

שימו לב! לפעמים מוכר משנה דף מכירה, כלומר באותו כתובת אינטרנט (שורה עליונה בדפדפן שלכם) פעם הוא מכר כיסוי לסמארטפון ב- 20 דולר, ואחר כך שינה דף מכירה ועכשיו מוכר סמארטפון עצמו ב- 500 דולר. וכל הפידבקים למטה עדיין מתייחסים לאיכות של כיסוי, שמכר לפני. תבדקו שמחיר של מוצר בפידבקים ותיאור מוצר בפידבקים תואם לתיואר של פרטי שאתם רוצים לקנות.

י

רייטינג לקונה

באליעקספרס יש גם רייטינג לקונה. אבל בעצם הוא לא משפיע על כלום, אני לא מכירה אף אחד (ולא שמעתי אף סיפור) שלמישהו סגרו חשבון (לקונה כמובן) בגלל הרייטינג הנמוך באליעקספרס.

 

משלוח

מכיוון שאליעקספר זהו זירת מסחר – אז כל מוכר יכול לשלוח חבילה בדרך שהוא בוחר. תקראו! נכון שבהרבה מקרים יש FREE SHIPPING, אבל זה לא תמיד. מאד חשוב שתבדוק עלות המשלוח לפני שאתם משלמים!!

מה חשוב לדעת לגבי משלוח באליאקספרס?
– תוך כמה זמן שולחים מוצר (תסתכלו בתיאור המוצר)
– איך זה נשלח (משלוח בדואר רגיל, משלוח עם חברת שילוח כמו DHL)
– עלות המשלוח
– תוך כמה זמן (משוער) הפרטי צריך להגיע

אליעקספרס

לפעמים מוכרים שולחים מוצרים דרך EMS, אני רוצה להזכיר לכם, שעבור חבילות EMS, אפילו שעלות שלהן פחות מ- 75 דולר, תצטרכו לשלם בארץ 35 שקלים של עמלות.

אחרי שמוכר שולח חבילה הוא בדרך כלל נותן מספר מעקב, ואיפה אפשר לעקוב אחרי חבילה. לפעמים לוקח עד 10 ימים שאפשר לראות באתר של מעקב משלוחים. כמובן, אותו מספר מעקב לא חייבים לבדוק רק באתר שנתן מוכר, אפשר לנסות בכל אתרי מעקב מוכרים לכם. איך לעקוב אחרי חבילה תוכלו לקרוא עוד פה.

שימו לב! לפעמים מוכרים לא אמינים נותנים מספר מעקב שגוי, תעקבו אחרי חבילות! אם אתם רואים שחבילה מגיעה לעיר אחר, או שמספר מעקב לא עובד במשך כמה שבועות – תפתחו דיספוט.

שימו לב! אין פייפאל, יש כרטיס אשראי ואפשרויות כמו webmoney.

 

הגנת הקונה ואיך פותחים דיספטו

באתר aliexpress  יש מערכת של הגנת הקונה, היא נקראת escrow – מערכת זאת בעצם אומרת שכסף ששילמתם למוכר, לא מועבר למוכר, עד שאתם לא השארתם הגעת המוצר אליכם, עד אז כסף נמצא בידי אליאקספרס, לא קיבלתם מוצר – תפתחו דיספוט ותקבלו כסף חזרה.

שימו לב! יש לכם שעון של 60 יום מאז שליחת המוצר – שעון זה רצה אחורה. אם אתם לא קיבלתם מוצר תוך 60 יום ולא עשיתם כלום – אז מוצר נחשב התקבל, וכסף מועבר למוכר. אי אפשר לפתוח יותר דיספוט.

עליאקספרס

בשביל לראות כמה זמן נשאר לכם, תכנסו לחשבון שלי, להזמנות שלכם. ואז תראו תאור של כל ההזמנות שלכם עם  פרטים. בתור של status אתם יכולים לראות מה הוא מצב ההזמנה ולמתחת View Detail – תלחצו. ותגיעו לחלון עם כל הפרטים של ההזמנה שלכם. זה נראה כך:

עליאקספרס

כמו שאתם רואים יש לכם שעון, ולידו כמה ימים נשארו לכם. אל תפספסו! אם נשאר לכם משהו כמו יום-יומיים ולא קיבלתם מוצר – תפתחו דיספוט.

קיימת עוד אופציה – אם לא קיבלתם מוצר אפשר לבקש הערכה של זמן הגנת הקונה, ואז מוכר מזיז את השעון לכמה ימים – נגיד נותן עוד שבוע. מומלץ לעשות זאת, כי איך שדואר שלהם עובד, ודואר שלנו ישראלי לפעמים עובד לאט – חבילות פשוט מתעקבות בדרך ומוכר לא אשם.

בתמונה קודמת אפשר לראות איפה פותחים דיספוט. פשוט תלחצו ותמלאו כל השדות. עכשיו להבדיל מאיביי, לפתוח דיספוט באליאקספרס לוקח יותר זמן, הם שואלים יותר שאלות. למשל זה נראה כך

עלי אקספרס

למה זה כך? כי פותחים דיספוט לא רק אם מוצר לא התקבל, אבל גם אם תיואר המוצר הוא  לא נכון, הוא הגיע מוצר פגום או רק חלק מהמוצרים או בכלל חבילה ריקה. קיימות אינספור אפשרויות. לכן אתם ממלאים בדייקנות כל השדות האלה ולוחצים על submit. אחרי זה מחכים.

אחרי שמלאתם תופס יש לכם 14 יום לפתור בעיות מול המוכר. וכאן זה חשוב האם מוכר מתקשר עם הקונה, או שלא. בדרך כלל אם לא קיבלתם מוצר והמוכר הוא בסדר והוגן, אז הוא פשוט עושה לכם החזר לכרטיס אשראי (שימו לב, אין פייפאל!).

אם המוכר לא מתכוון להחזיר כסף, אז הוא פשוט לא מגיב, ואז אחרי 14 יום אפשר לעשות claim – זה אומר, שעכשיו יש לכם שופטים מלמלה. מחלקה מיוחדת באליאקספרס מתעסקת עם פניות שמוכר וקונה לא יכולים לפתור. אם הדיספוט פשוט – לא קיבלתם מוצר, אז תקבלו כסף. אבל אם התלונה שלכם יותר מסובכת – כמו מוצר לא תואם תיואר למשל, אז  אי אפשר לדעת מה לצפות ממחלקת תלונות של אליאקספרס.

לכן אני עוד פעם חוזרת ואומרת, מאד חשוב לפני הזמנה לדעת האם מוכר הוא אמין או לא. תבדקו רייטינג, תבדקו פידבקים, תנסו ליצור קשר עם המוכר. אתם עדיין לא בטוחים? תתעייצו עם אנשים יותר מבינים – או חברה מעבודה, או עם אנשים בקבוצות מתאימות בפייסבוק, או בלוגרים, או בפורומים. אל תקנו בלי לברר!

חשוב לדעת! לפעמים מוכר מציע refund חלקי ואפילו להחזיר ואתו לפייפאל. אל תסכימו! תעשו הכל דרך מחלקת תלונות של אליקספרס – בשביל זה זה מערכת הגנת הקונה.

חשוב לדעת! פתחתם דיספוט כי לא קיבלתם מוצר ומוכר מבקש לסגור דיספוט כי זה מוריד לו רייטינג. מה לעשות? לא לסגור דיספוט עד שלא תקבלו את המוצר שלכם או החזר לכרטיס. אל תסכימו להחזר לאמצעי תשלום אחר, מוכר צריך להחזיר לכם כסף באותו דרך שקיבלת אותם, דרך האתר זה חוזר לכרטיס אשראי. אל תסכימו לקומבינוט אחרות.

החזר או החלפה של מוצר, גם נעשה דרך תלונה (דיספוט), תזכרו שעלות המשלוח חזרה הוא עליכם ולא על מוכר.

 

סיכום

באליאקספרסס בהחלט ניתן למצא דברים טובים ומוצרים  טובים, אך צריך מאד להיזהר. תמונות לא תמיד תואמות למוצר. לא תמיד תיאור המוצר תואם למציאות, במיוחד בפרטים שקשה לבדוק – סוג בד, מוצרי אלקטרוניקה ועוד.  אבל גם באליאקספרס יש מוכרים אמינים, ומוצרים טובים. סמארטפון שלי, לדוגמה, שנקנה לפני שלוש שנים באליאקספרס עובד מצויין גם היום.

 

לכולכם קניות מוצלחות!

 

 

 

Share This:

649 thoughts to “אלי אקספרס”

 1. היי רציתי לשאול בבקשה ביצעתי הזמנה של 4 פריטים בצבעים שונים ולבסוף שלחו לי את כולם בצבע אחד דיברתי עם המוכר והוא הבטיח לפצות אותי אם אזמין דבר מהחנות שלו , איך אני עושה את זה ומקבלת פיצוי או הנחה מהמוכר על המוצר שאזמין ??? מה אני צריכה לעשות

   1. היי קניתי מוצר באלי והמוצר חזר לספק מעז ועד ואין לי אפשרות לפתוח דיספיוט
    ולקבל את הסף בחזרה .
    איך אני מחזיר לי את הכסף הספק לא עונה כבר בהודעות

     1. גם אני קניתי בדאר ויזה ואין את האפשרות,איך מתלוננים,זאת פעם שנייה שהם מרמים.
      פתחתי מחלוקת והם סוגרים אותה לבד.

     1. אבל הם אומרים מחלוקת סגורה,ולא סגרתי כלום.
      מדברים עם קבלת הודעות קבלנית,והם מדברים כמו רובוט,ואומרים מחלוקת סגורה,אבל לא קיבלתי מוצר.
      מה עושים.

   2. הם לא יעבירו כלום הם מתעלמים ועובדים עליך.
    בכל אופן אסור לקנות מהם,מהסיבה שאין עם מי לדבר,עונים לך משרות לקוחות שמדברים אתך ולא עוזרים בכלום.
    שלחו לי נעליים קטנות פתחתי מחלוקת ואחרי חודש הם סוגרים את המחלוקת לבד.
    וכשאתה מתקשר לשרות לקוחות הם אומרים התיק סגור,אני אומר להם לא סגרתי כלום,ולא עוזר כלום.
    היו עוד מקרים שבגדים קטנים לא כפי שהזמנתי ואין עם מי לדבר.

 2. קניתי מוצרים מאלי אקספרס ואז ראיתי ב my orders שזה לא שם אבל ראיתי בכרטיס אשראי שלי שזה חייב אותי מה לעשות ?

  1. היי ערב טוב
   קרה לי עכשיו אותה סיטואציה ואני לא יודע מה לעשות
   קניתי באתר וחייבו אותי באשראי זה מראה שההזמנה בביצוע אבל קיבלתי מייל מאליאקספרס שאין אפשרות לחייב את הכרטיס מה עושים?

   1. לפעמים יש חיוב מחברת אשראי שאיננה מסורבת מידית במקום,אלע רק בתוך 24 שעות הברית, הדבר קורה בעיקר הקניות בח"ל, אין כאן המקום להאריך למה אבל זו המציאות,לכן אושר לך מידית ואח"כ לא יכלו לחייב אותך, תנסה פעם נוספת וזה יעבור.

    אם לא תוכל לפנות לחברת האשראי והם מסדרים

 3. קניתי מוצר ממוכר שרשום שהוא שולח את המוצר תוך 10 ימים, קניתי ב 17.3 עברו 4 ימים היום ה- 21.3 למה רשום לי בהזמנות שלי
  Days remaining: 10 days ?
  והם מתכוונים לימים עד שהחבילה נשלחת נכון? ואם היא לא נשלחת תוך ה-10 ימים האילו שנשארו אני מקבלת את הכסף אוטומטית?

  תודה!

  1. כן הם מתכוונים שמקסימום בעוד 10 ימים ישלחו. אם לא – ניתן או לבקש לאריך זמן המתנה או זה מבבוטל אוטומטית.

 4. שלום נדיה
  הזמנתי לפני שבוע פלאפון מעלי אקספרס ב140$ איך אני יודע אם אני צריך לשלם מס? ואם כן כמה?
  תודה!

  1. לפי חוק עבור חבילות מעל 75 דולר, ומכשירים סוללרים משלמים משהו כמו 30% מס.
   אבל לא תמיד מכס דורש לשלם, הרי זה תלוי מה מוכר רשם על גבי החבילה, והאם מכס בדק ספציפית מה יש בחבילה שלך
   כלומר, פשוט צריך לחכות לחבילה ואז, אם צריך לשלם תקבל הודעה על גבי פתק כמה צריך לשלם.

    1. לא מכס.
     מעמ להזמנות החל מ 75 דולר.
     כל מוכר שולח הזמנה בנפרד. זה כמו שאת קונה בקניון – הרי את לא מקבלת שקית אחד בכניסה לקניות ומכניסה לשם גם קניות מ ZARA וגם מ MANGO, את מקבלת שקית נפרדת, חשבונית נפרדת בכל חנות.

 5. הזמנתי נעלי אולסטאר לפני כמעט שבוע בטעות הזמנתי מידה לא נכונה מה אני יכולה לעשות?

   1. הייתי מזמינה מוצרים מאז ומתמיד פתאום זה נותן לי שיגאה שאין לי אפשרות להזמין..שההזמנה בוטלה!
    למה זה קורה? ואיך אני מעדכנת אשראי חדש?

    1. אני לא יודעת מה קרה בחשבון שלך. אולי בעיה במחשב בכלל?
     אשראי חדש ניתן לעדכן דרך מערכת של אליפיי.

 6. רציתי לשאול שאלה אם אפשר
  אני רוצה להזמין מוצר מסוים אבל המשקל שלו כחמישה קילו והבנתי שצריך לשלם
  מכס בארץ על משקל מסוים אז השאלה שלי היא כמה משלמים לקילו או איך שזה עובד
  ואיך אפשר לדעת?
  תודה מראש

 7. הזמנתי מוצר ולא קיבלתי הודעה על ההגעה שלו ועבר הרבה זמן התקשרתי לדואר ואמרו לי שהמוצר חזר למוכר….מה אני אמורה לעשות?!?!?

 8. קניתי מוצר באליאקספרס שלא התאים לי ואני עומדת להחזיר לשולח. כיצד אני גובה בחזרה את המס ששילמתי עבורו?
  תודה

 9. איך אניי רושם את הכתובת של הרחוב והדירה באנגלית כאילו איך הם ידעו מה הרחוב ומה הדירה במספרים שאני יתן

  1. קודם שם ושם משפחה
   ואז רחוב ומספר בית ומספר דירה
   ואז עיר ומיקקוד
   ואז מדינה

   זה די סטנדרטי

 10. אני לא מבינה איך לשלם שם . הוספתי לעגלה מה שרציתי וכשעשיתי קנה הכל הכנסתי את מספר כרטיס האשרי והכל אבל אז שלחו לי הודעה שהתשלום לא התקבל.
  מה אני צריכה לעשות כדי שאוכל להזמין ?

 11. היי
  אני עשיתי פעמיים הזמנות דרך עלי אקספס, לרובם היו מוצרים זולים כמו תכשיטים, לא הכל קיבלתי! וממש לא קיבלתי החזר בכרטיס.
  בנוסף אני מקבלת הודעה מהמוכר לגבי אחד המוצרים שהזמנתי, ואז מופיע לי להכנס לדף ההזמנות שלי ולענות על הפרטים הרלוונטים, ניסיתי מכל המקומות להכנס ולא הצלחתי לראות את ההזמנות שלי… -הלשונית הזאת לא מופיעה בדף הבית של זיפי…אם משהו יכול לעזור לי בזה אשמח מאודדדדד כי הזמנתי דברים חשובים מאודד.
  תודה רבה
  חוי

  1. באלי אקספרס יש זמן של הגנת הקונה – אם לא קיבלת עד לפני סיום הזמנה הזה הזמנה שלך, אז צריך לבקש ממוכר להעריך זמן הגנה. אחרת מוצר נחשב כמוצר שקיבלת ולא נותנים החזר.

 12. שלום נדיה קניתי שלשום מוצר ואני רוצה לבטל רשום לי שהמוכר שלח תהזמנה שלי מה עושים ואיך עושים?

 13. היי נדיה…אשמח אם תוכלי לעזור לי…
  קיבלתי שעון מאליאקספרס שהוא לא עובד ואני רוצה לשלוח להם סרטון כדי לקבל החזר כספי…
  איך אני מעלה סרטון של השעון לאתר אליאקספרס ?
  לעשות סרטון בפלאפון או במצלמה רגילה ?
  אני רוצה לפתוח דיספיוט ועדיין לא נגמר זמן ההגנה.

  1. הי פולי
   אפשר עם מצלמה אפשר עם פלאפון לא חשוב

   כאשר פותחים דיספוט אז במקום מסוים יש אפשרות לצרף קבצים. פשוט צריך לעבור על כל השדות.

  1. הזמנתי וילונות ואני מעוניינת להחזיר. למה הכוונה לצרף קובץ? קובץ של מה? (BROWSEׂ)
   ומי מוסר לי כתובת משלוח חזרה? הם פשוט עונים ולא מוסרים כתובת

 14. שלום
  קניתי פלאפון באלי אקספרס והוא לא קרא לי את השים, הלכתי למעבדה והםאמרו לי שזה בעיה פנימית ואי אפשר לתקן.
  אני לא מצליח להבין איפה אפשר לפנות לאלי אקספרס ולדווח על מוצר תקול, מישו יכול בבקשה להסביר איפה באתר פותחי פניה על מוצר תקול?

 15. היייי אם אפשר דחוף לעזור לי הזמנתי עכשיו נעליים והמוכר שלח שהם לא יגיעו מזה אומר ?! משו עם המניות ? ואיך אני מבטלת הזמנה ? תודה לעונה

 16. הזמנתי ליפני 3 חודשים נעליים מאלי אקספרס ועד עכשיו הם לא הגיעו איך אפשר לתקשר /להשיג את המוכר

     1. שלום נדיה הכנסתי את האשראי שלי לאלי אקספרס וכששאלו אותי אם אני רוצה לשמור זה נלחץ לי בטעות על כן ואני לא רוצה שהאשראי ישמר איך אני מוחקת?

     2. כדי להיכנס לאליפיי הוא מבקש ממני להרשם ולתת הרבה פרטים כתובת, ת"ז, מס' טלפון איך אפשר למחוק בלי האליפיי ובלי לתת אינספור פרטים?

 17. אשמח אם תוכלי לענות לי, אני רוצה לעשות הזמנה מאלי .. ולא הבנתי האם אני צריכה להטעין את הויזה הזמנית בשקלים או דולרים…
  בנוסף יש לי עוד שאלה… אני עושה הזמנה מעל100 דולר..ורוצה לדעת האם אני אצטרך לשלם בנוסף בדואר כשחבילה תגיע?
  ואני מזמינה מכמה אנשים .. אבל משלמת על הכל ביחד.. אז בעצם כל המוצרים יגעו כהזמנה אחת ביחד בו זמנית נכון?

  1. שלום
   את משלמת בדולרים עדיף להטעין ויזה בדולרים.
   לא תצטרכי לשלם אם חבילה עולה פחות מ- 75 דולר ומשלוח הוא דרך דואר רגיל.
   כאשר את קונה אצל מוכרים שונים, תקבלי כמה חבילות שונות

   1. היי נדיה,
    קניתי שימלה באלי אקספרס ונכנסתי להזמנות שמחכות לאישור תשלום ובטעות ביטלתי את ההזמנה.
    לאחר מס דקות הזמנתי אותה שוב.
    השאלה אם זה יחייב אותי פעמיים?
    היא לא מופיעה בהזמנות שבוטלו
    ובהזמנות שלי היא מופיעה פעמיים ובשתי ההזמנות רשום פיניש.

    מה לעשות? זה יחייב?

 18. הי השיחה חייבת עזרה דחוף הזמנתי קסדה ב 90$ לפני חודשיים והיום קיבלתי מכתב מהמכס שהיא נמצאת שם, הבנתי שיש אופציה להחזיר את זה בחזרה למוכר אבל הבעיה שהמוכר לא עונה כבר חודש, מה אפשר לעשות כדי לדבר איתו? יש לי לפנות אולי למנהלים של האתר או משו?? אשמח שתחזרי אלי דחוף

  1. אפשר להחזיר, אבל בשביל זה צריך קודם לשלם מכס, לקבל כסדה ואז להחזיר אותה על חשבונך.
   צריך לפתוח דיספוט באלי.

 19. שלום רציתי לשאול איך אני יכולה לדעת איזה מידת נעליים
  אני צריכה להזמין מהאתר אם בארץ אני מידה 39.5
  תודה

 20. הזמנתי מוצר ואז עשיתי buy all from this seller ואז קיבלתי הודעה מהאתר seller has extended purchase protection for you מה זה ואיך מבטלים אותו אני צריך הסבר מפורט כי אני לא כזה מבין

 21. היי נדיה
  קניתי דרך אלי אקספרס קיבלתי מעקב למשלוח אבל חסרות שם אותיות ראשונות ואחרונות יש רק מספר.
  מה לעשות?? לא יכולה לעקוב בדואר

  1. לפעמים יש מספרי מעקב שלא ניתן לעקוב אחריהם. אם לא מקבלים הזמנה בזמן, אז צריך לפתוח דיספוט

 22. הזמנתי מכשיר – lenovo k3, הוא הגיע אחרי חודש וחצי. הטענתי אותו 24 שעות בלי לגעת בו, וכשניסיתי להדליק, הוא לא נדלק.
  מה לעשות?

 23. ראיתי מוצר באליבאבא שהייתי מעוניין לייבא ולשווק בארץ. ראיתי אותו גם באליאקספרס…..
  אם כך, מה היתרון שלי לשווק את המוצר אם הוא כבר קיים באליאקספרס??.

 24. שלום נדיה,ביצעתי לפניי כמה ימים הזמנה והשעון שליד המוצר לא מופיע לי רשום לי הזמנה הושלמה אך לא קיבלתי את המוצר..זה היה ממש לפניי מספר ימים,מה לעשות? ויש לי עוד שאלה…הזמנתי עוד מוצר ובסטטוס שלו רשום לי fund proccesing גם לפניי מספר ימים ולא ביקשתי לבטל או משהו זה מה שרשום ואין לי גם את השעון ליד המוצר הזה..תודה;)

  1. באלי זה עובד כך
   משלמים
   מחכים עד שמוכר שולח הזמנה
   מקבלים מספר מעקב
   מחכים עד שמוצר מצגיע כחודש חודשיים
   מאשרים הגעת המוצר
   הזמנה הושלמה

   אם לא קיבלת מוצר ועוד לא פג תוקף הגנת הצרכן – תפתחי קייס

 25. שלום. הזמנתי מאלי ז'קט ,וקיבלתי רק מספר מעקב ללא אותיות. זה אמור להדאיג אותי או שזה בסדר? וכמה זמן לוקח למשלוח קטן להגיע לארץ, לעיר שלי?(אילת)

 26. שלום, את עוזרת גם בענייני איביי? וההזמנות משם?
  אם כן הזמנתי חבילה שעולה יותר מ75 $ (המוצר ועוד משלוח). זה בגד…אני אצטרך לשלם עליו מכס?
  תודה מראש

  1. האם הזמנת ממוכר אחד? כי כל מוכר שולח בנפרד ואז זה מגיע כחבילות נפרדות ולא צריך לשלם מס

 27. צריך להזהר , מהבטחת אחריות לשנה על מוצר. קניתי סמרטפון והוא התקלקל במהלך שנת האחריות. המוכר התעלם מהבקשה שלי למתן אחריות ואלי אקספרס התנערה מאחריותה לאכוף את האחריות על המוצר.
  בקיצר, אם אתה סומך על אחריות, באלי אקספרס זה לא רלוונטי

 28. היי, מה אפשר לעשות אם קניתי מוצר, והמוכר ישר סגר את ההזמנה, והמוצר שקיבלתי ממש לא תואם את מה שהמוכר כתב? קניתי פלאפון והוא ממש על הפנים מזויף לגמרי.. ואני לא יכול לפתוח דיספוט כי המוכר כבר סגר את העסקה.. יש משהו אחר לעשות?

 29. היי, ניסיתי להזמין מוצר מאלי אקספרס ואז היה רשום שאני צריכה ליצור יעד , אז רשמתי את שמי הפרטי באנגלית , רשמתי את הארץ,את הרחוב שלי ואת הרחוב האופציונלי , את העיר, את המחוז , את המיקוד ואת מספר הטלפון שלי, וכשלחצתי שמור היה רשום : לא הצלחנו ליצור כתובת למשלוח , לא הבנתי מה צריך לעשות ואיך מתקדמים הלאה , איך אני מסדרת שאוכל להזמין ? והאם משלמים בזמן שהחבילה מגיעה לדואר בכרטיס אשראי ?

 30. היי, הזמנתי לפני כמה ימים מספר דברים מאלי אקספרס, כל המוצרים עברו ל awaiting delivery חוץ משלושה מגנים שהזמנתי מאותו מוכר, רשום לי Processing Time remaining: 10 days 9 hours 40 minutes מה אני עושה אם המוכר לא שולח את המוצר אחרי הזמן שרשום?, אני יכולה לבטל את ההזמנה ולקבל את הכסף בחזרה? אם כן איך אני מבטלת?
  ועוד שאלה, בטעות אישרתי שכמה מוצרים הגיעו אלי והם לא הגיעו, אני יכולה לחזור אחורה ולבטל את זה? אם כן, איך? תודה. וסליחה על כל השאלות

  1. מוכרים באלי שולחים יותר לאט מאשר מוכרים באיביי, במקרה שלך זה אומר שיש ל מוכר עוד 10 ימים לשלוח את המוצר, אם הוא לא נשלח הזמנה מבוטלת באופן אוטומטי.
   לא אי אפשר לחזור אחורה.

 31. לא מצאתי דרך לקנות שני פריטים זהים בצבעים שונים או במידות שונות באותה הקניה. יש לי גם קושי בהבנת שיטת מימוש הקופונים אשמח לעזרה

  1. קופונים מזינים בשדה הקופונים לפני תשלום
   כדי לקנות שני פריטים זהים בצבעים שונים צריך להוסיף אותם לסל פשוט כשני פריטים שונים.

 32. הזמנתי כמה דברים באותו יום שהזמנתי אחותי הקטנה עשתה אישור לקבלת המוצר וזה מובן בהחלט שלא קיבלתי באותו יום.
  חכיתי למוצרים שיגיעו אבל לא הגיעו והזמן לדיספוט כבר הסתיים. מה אני יכולה לעשות??
  התקשרתי לחברת ויזה מט"ח אבל אומרים אי אפשר לטפל בדבר פחות מ 20 דולר!!!

  עוד שאלה: יש דברים שאני מזמינה פתאום זה עובר לפידבאק בלי לעשות אישור או עוברות דרך לחיצה בטעות על אישור קבלה איך אפשר להחזיר אותו בקטגורייה הממתינות לקבלה??

  1. כנראה אין הרבה מה לעשות. לא מאשרים הגעת המוצר לפני שהוא הוא הגיעה.

   זה לא עובר פתאום לפידבק, כי יש שם כמה שלבים.

 33. רציתי לדעת עם קנייה זו בטוחה או שמוכר זה מרמה ורציתי לדעת עם סוג הנעל הזה טוב ומידותיו הם מתאימות לרגל במידה 40

   1. תודה לך נדיה ! אממ וקניתי שתי חזיות חדשות ללא תג http://www.ebay.com/itm/Sexy-Push-Up-Self-Adhesive-Silicone-Bust-Front-Closure-Strapless-Invisible-Bra-E-/321733657968?var=&hash=item4ae8d20570 ——–http://www.ebay.com/itm/Sexy-Womens-Front-Closure-Lace-Racer-Back-Racerback-Push-Up-Bra-32-34-36-/361259200086?var=&hash=item541cb9ee56 רציתי לדעת מה זה אומר חדש ללא תג משומש פגום יד 2 או משו כזה ….. אשמח לתשובה !

 34. תודה לך נדיה !! רציתי לשאול אותך עוד משו קניתי שתי חזיות חדשות ללא תג http://www.ebay.com/itm/Sexy-Womens-Front-Closure-Lace-Racer-Back-Racerback-Push-Up-Bra-32-34-36-/361259200086?var=&hash=item541cb9ee56 ————————- http://www.ebay.com/itm/Sexy-Push-Up-Self-Adhesive-Silicone-Bust-Front-Closure-Strapless-Invisible-Bra-E-/321733657968?var=&hash=item4ae8d20570 רציתי לדעת עם קניה זו בטוחה ולא רימו אני לא בטוחה לגבי קניה זו ומה זה אומר חדש ללא תג פגום, יד שניה או משומש לא ממש הבנתי תעניין אשמח לתשובה !!!!

 35. היי יש לי בעיה
  רכשתי ליפגלוס מסויים היה רשום שהוא עולה 3.47$ אחרי שבחרתי צבע ועשיתי המשך קניה הופיע לי שרכשתי בסוף הקניה הופיע לי סכום אחר 31.50 ואין לי שום כפתור לביטול העסקה .
  ואני לא רוצה להמשיך תקניה ובמעקב אחרי המוצר מופיע לי ממתין לאישור תשלום איך אני עוצרת תרכישה ?

 36. שלום,
  רציתי לשאול איך אני מוחק את כרטיס האשראי מהאתר של אלי אקספרס?
  מנסה ולא רואה שוב הגדרות לגבי חשבון האשראי

     1. היי
      איך מוחקים חשבון?? ואיך מקימים מחדש? ומה לגבי ההזמנות שנעשו? הן נמחקות שמוחקים חשבון או נשלחות? אני ממש מפחדת שהפרטים של הכרטיס נשמרו.אשמח לתגובה במייל. תודה

     2. האמת שאני לא מחקתי חשבון, אז לא יודעת איך זה עובד בפועל.
      ליצור חדש זה אותו דבר כמו ליצור אותו בפעם ראשונה
      המזנות שנשחו צריכות להיגע שלא נשלחו – לא יודעת.

 37. שלום לך נדיה חייבת עזרה שלך לפני חודש הזמנתי דברים ועל אחד המוצרים אישרתי הגעה בטעות כל הפריטים הגיעו חוץ מזה מה טפשר לעשות?

 38. ביצעתי הזמנה בימנתי לשלם על הכל… עברתי למסך של כרטיב האשראי ואז זה התנתק.. ההזמנה נכנסה להקפאה ואני רוצה לשלם על כולה
  . איפה האופציה הזו? האפשרות היחידה שצופיעה זה לשלם פריט פריט… ואז זה יבקש כרטיס 11 פעמים…. . ית

 39. שלום נדיה!
  תוכלי להסביר לי איך אפשר לשאול מוכרים (באלי אקספרס) שאלה לגבי מוצר מסוים ולגבי החנות עצמה של אותו המוכר?

  1. ניתן ליצור קשר עם מוכר לגבי כל מוצר, תסתכלי בצד (ימין, אם אתר באגנלית, או שמאל אם אתר בעברית) רשום CONTACT SELLER – ליצור קשר עם מוכר, כאשר את נמצאת בעמוד של מוצר כלשהו. תלחצי ותכתבי הודעה למוכר

   1. היי נדיה אני חייב את עזרתך קניתי 2 טלפונים ובחבילה הגיע רק טלפון אחד פתחתי דיספוט והמוכר אומר לי לבטל את הדיספוט ואז הוא יחזיר לי את הכסף?או שלהמשיך עם הדיספוט ולקבל את הכסף מאליאקספרס?
    ועוד שאלה בטלפון שהגיע לא שומעים טוב אני יכול להחזיר לו את הטלפון והוא יחזיר לי על שניהם?

    1. לא לסגור דיספוט. קודם לקבל כסף.
     לגבי טלפון שני – צריך גם לפתוח דיספוט ולראות מה מוכר מציע.

 40. שלום
  עשיתי קנייה של מומר בסכום מסויים ומכייון שהמוכר אחרי 9 יום לא שלח את המוצר אז ביטלתי . את הקנייה עשיתי דרך כרטיס אשראי נטען UP של בנק הפועלים שמנוהלת דרך ישראקארד. השאלה שלי איך הכסף חוזר לכרטיס הנטען וכמה זמן זה לוקח? ביטלתי אתמול ועדיין אין זיכויים.
  תודה

 41. ביצעתי הזמנה וירד לי הכסף מהכרטיז חייבו אותי במקום ולא ידעתי שצריך לאשר את ההזמנה במייל והמייל שלי עשה לי בעיות ולא נתן לי לכנס למילל כדי לאשר את ההזמנה עכשיו אני כמעטבטוחה שעשיתי ביטול על ההזמנה אבל לא הוחזר לי הכסף לחשו

 42. היי את חייבת
  לעזור לי הזמנתי מוצרים בעלי אקספרס ולא קיבלתי אותם הם ענו לי שהמוצר נאבד ועם אני מעוניינת לחכות 20 יום נוספים אז לאשר זאת ועם לבטל עסקה אז פשוט להגיד להם כתבתי כמה פעמים וההודעה לא נשלחת לשום מוכר . אני רוצה את הכסף בחזרה איך אני פועלת ?

 43. אם רכשתי בעליאקספרס מס׳ מוצרים שילמתי על כולם וקיבלתי אישור, ובכל זאת חלק מהמוכרים שולחים לי הודעות שהמוצר קיים אך עליי לשלם על מנת שישלחו לי את המוצר.
  וחלק מהמוכרים כבר שלחו לי את המוצרים.
  כל המוצרים מופיעים בחשבון כאילו ממתינים לתשלום. מה הבעיה?

  1. יש מספר סיבות
   קודם כל אם שילמת ולא נשלחו עוד – אפשר לבטל עסקה
   דבר שני לפעמים יש מינימום הזמנה כדי שישלחו צריך לקרוא תנאים של משלוח
   דבר שלישי כל ההזמנות באתר מופיעות כאילו ממתינות לתשלום עד שזה נשלח.

 44. היי רציתי לדעת איך אפשר להיתלונן על מוכר באליאקספרס
  הזמנתי מוצר ב 47$ ואחריי כמה ימים המוכר שלח לי הודעה שניגמר לו המלאי .
  ואז הוא הקפיץ את המחיר של המוצר ל 265$ !!
  וכן יש לו במלאי…
  בכל מיקרה אני רוצה את המוצר מה אפשר לעשות??

 45. קניתי מוצר שלאחר שבוע גיליתי שהוא פגום . דיברתי עם המוכר ונתן לי כתובת שלו החזרתי לו את המוצר ומאז הוא לא עונה לי. איך מתלוננים עליו בעלי אקספרס

 46. היי, עשיתי הזמנה בעליאקספרס, כעת זה ממתין לאישור תשלום. יש מוצר שאני רוצה לבטל, האם אפשרי? ואם כן איך עושים את זה?

  אשמח לתשובתך,
  תודה:)

 47. נדיה קניתי לפני שבוע כמה מוצרים מאלי עכשיו שמתי לב שבמקום המיקוד שלי כתבתי את מספר תיבת דואר ובמקום רחוב חיים כתבתי חיין זה קריטי?

 48. הזמנתי נעליים ,עבר יותר מחודש וחצי בדקתי באתר של המשלוחים והיה רשום שהיה בעיה במשלוח והמוצר חזר לשולח, שלחתי למוכר הודעות והוא לא עונה מה אפשר לעשות בשביל לקבל את הכסף בחזרה?

 49. נדיה שלום
  אני קונה המון מעלי ומכיר כבר כמעט הכל אבלל…
  לפני חודש הזמנתי בכרטיס אשראי מס מוצרים אחרי כמה ימים לאומי קארד ביטל לי את הכרטיס {חיובים חזרו}
  בנתיים חלק מהמוצרים לא הגיעו והמוכר הסכים לתת לי החזר לכרטיס שבוטללללללללללל
  איך אני מקבל את הכסף ???????
  יש לי ויזה נטען הם יכולים אוטומטית לזכות בכרטיס החדש???????
  בדרך כלל אחרי זיכוי הם שולחים הודעה שהכסף ייכנס תוך 7-10 ימים הפעם לא!!!!!!!!!!!

 50. נדיה שלום
  האם יש לך נסיון באתר זה עלי באבא אני רוצה להזמין קיט לאופניים חשמליות להרכבה על אופניים השאלה אם יש סיכוי שיספקו רק קיט אחד ועוד שאלה אני לא רוצה שישלחו באוניה ויגיע לנמל כי זה מסובך להוצי משם וגם מכס וזה יכול להיות שצריך תקן של מכון התקנים וזה מסבך ומייקר את כל הסיפור מה אני יכול לעשות האם שישלחו לי את הסוללה בנפרד ומה המשמעות של הנפח במשלוח לדאר אודה לך אם תעניקי לי מנסיונך הרב תודה וים טוב

  1. אם מוצר עוד לא נשלח – לכתוב למוכר
   אם מוצר נשלח – אין מה לעשות חוץ מלפתוח דיספוט אחרי חודש ולקבל כסף חזרה

 51. היי נדיה לפני 3 שבועות הזמנתי מוצרים בעלי אקספרס ובפרטים שלי במקום מיקוד רשמתי תיבת דואר ובכתובת במקום haim רשמתי hain זה משנה ומה עושים ועוד דבר הזמנתי נעליים ב30 $ ואני לא רואה את הזמן שייקח למשלוח להגיע וגם אני לא יכול לפתוח דיספוט מה אני עושה דחוף!!!

  1. אני מניחה שפתק צריך להגיע לתיבת דואר, אז זה בסדר.
   זמן שייקח למשלוח תסתכלי בהזמנות שלי – תלחצי על הפריט שהזמנת ותראי

 52. עשיתי כמה הזמנות מהחשבון והאשראי שלי גם היב שמור שם. ופתאום סגרו לי את החשבון ופשוט אמרו לי לפתוח חדש. מישהו יודע מה קורה עם ההזמנוצ שכבר עשיתי?

   1. אני קניתי הרבה דברים (39) אז אני לא יודעת עם איזה מוצר החליפו לי אז אני לא יודעת עם איזה מוכר לדבר

   2. חשבתי לחכות עד שכול הדברים יגיעו ואז לראות איזה מוצר לא הגיע וזה כנראה המוצר שהחליפו אבל זה יכול לקחת דיי הרבה זמן

 53. הזמנתי מאלי אקספרס והתקבל לי מספר מעקב שהוא 11 מספרים והאות G בסוף ,
  נשארו לי עוד 4 ימים לסוף הזמן המוגבל לקבלת ההזמנה , אני לא מצליחה לאתר אף אתר שמצליח לזהות את מס' המעקב הזה , מה ניתן לעשות ?
  תודה

 54. היי. הזמנתי מוצר מאלי בשווי 5 דולר והמוצר לא הגיע גם לא אחרי חודש וחצי. פתחתי dispute מול המוכר והמוכר טוען שהוא החזיר את הכסף במלואו ואני לא רואה את הכסף בחשבון… הוא אמר לי לבדוק בaccount . איזה חשבון?
  מה אני עושה? אשמח לתשובה מהירה:)

 55. היי רציתי לדעת במידה והיון עשיתי הזמנה לבגדי נשים…הייתה חולצת שיפון שמתחילה מהמידה s ולא היה פירוט של המידות פשוט היא ניראת גדולה בתמונה…האם כדאי לקנות את השמאל או יותר גדול?
  דבר נוסף..איפה אני מאשרת הגעת מוצר במייל?

  1. לא יודעת, תלוי במוצר, תלוי במוכר ותלוי במידות שלך.
   לא מאשרים הגעת מוצר במייל, מאשרים את זה דרך חשבון שלך באלי

  1. שולחים בדואר רגיל בדרך כלל, אם לא כתבת כתובת מלאה יש מצב שחבילה לא תגיע אליך, אלא תחזור אחרי זמן מסוים למוכר

 56. שלום רב

  אני מעוניינת להזמין נעליים באתר. אני צריכה שהנעליים יגיעו אלי עד תאריך מסויים.
  התכתבי עם הספק והוא לא יכול להבטיח זאת.
  אם אני אזמין את הנעליים והחבילה לא תגיע בזמן – האם אוכל לבטל את ההזמנה, למרות שלא עבר הזמן של המשלוח, שמצויין באתר?

  תודה רבה

 57. היי
  הזמנתי המון דברים אתמול באלי אקספרס ה11.11 זו הפעם הראשונה שאני מזמינה משם. אז נרשמתי ושמתי כתובת . והתחלתי לשים את הדברים שאני רוצה בעגלה.
  לאחר מכן רציתי לשלם אז הלכתי לעגלה ועשיתי pay. נתתי את פרטי כרטיס האשראי שלי ושילמתי. לאחר מכן הופיעה ההודעה שהתשלום התבצע.
  אז למה כל ההזמנות מופיעות לי בwaiting payment ומוכרים שולחים לי הודעה שהם קיבלו את ההזמנה אבל לא שולם עליה.
  בבקשה תעזרי לי
  נ.ב רק אחת עברה לwaithing shipment.

  1. כי באליאקספרס ככה זה עובד, לכל מוכר יש זמן שהוא "מכין משלוח" בדרך כלל זה עד 7 ימים, אבל לפעמים יש זמן מופרח כמו 30 יום (אני לא מזמינה אצל כאלה)

 58. הי נדיה!

  הזמנתי מוצר ועכשיו מופיע בסטטוס ההזמנה "Frozen Orders".
  אליאקספרס אומרים שזה בעקבות חשד לאמינות המוכר והם בודקים את זה.
  שילמתי בכרטיס אשראי. האם הפרטים של הכרטיס שלי מאובטחים? אני צריך לחשוש?
  הלוואי שהייתי רואה את הכתבה שלך לפני שהזמנתי… כנראה הזמנתי ממוכר בלי דירוג וסתם הלכתי למחיר הכי זול שיש.

  תודה!

 59. היי, הזמנתי מוצר ב27.9 היום ה 13.11 וההזמנה עדיין לא הגיעה זאת אומרת שנותרו ימים אחדים עד שיעברו 60 יום מה אני עושה ?

  1. מוכר רשום בצד ימין (אם הדף באנגלית) ליד היהלומים וכוכבים
   מספר מעקב נותנים באופן אוטומטי (אם יש) אחרי שחבילה נשלחת והוא מופיע בחשבון שלך

 60. היי
  הזמנתי ג׳אקט מעלי אקספרס לפני שבוע הפריט נימצא ב"מחכה למישלוח" חוייבתי באשראי .ובדקתי ורשום לי על ההזמנה "הפריט לא נמצא" מה אפשר לעשות מצב כזה.

 61. הזמנתי 7מוצרים בהזמנה אחת .ולא קיבלתי אישור. עשתי ביטול. והזמנתי כל מוצר בניפרד וקיבלתי אישור . אבל חייבו אותי גם על מה שביטלתי ואני לא יודע מה לעשות אם זה .

 62. היי,
  האם בוטלה האופציה לשלם דרך פיי-פל בעלי אקספרס?
  אני מנסה לבצע הזמנה, אך הוא מראה לי בדף ההזמנה שיש אפשרות רק בעזרת מאסטר כארד /ויזה לשלם ( יש לי אמריקן אקספרס ומספרו מופיע לי בחשבון הפיי-פל)..
  תודה מראש על מענה.

 63. עם נתתי בטעות מיקוד אחר מה אני עושה.הכתובת הכל בסדר אבל המיקוד רשמתי מספר אחר בטעות זה משנה? עם יש עיר והכל

 64. היי
  הזמנתי המון מוצרים מאליאקספרס והחיוב עליהם כבר ירד לי מהעובר ושב (אני רואה את החיוב ).
  היום ביטלתי את האשראי מכיוון שנגנב לי.
  חלק מהמוצרים הגיעו כבר וחלק לא,
  האם המוצרים שעדיין לא הגיעו לא יגיעו מכיוון שהאשראי בוטל?

  1. אם מוצרים נשלחו אז כן הם הגיעו. ואם כסף לא הועבר לאליאקספרס ומוצרים עוד לא נשלחו אז כנראה לא.

 65. שלום !
  פרצו את האימייל באתר איביי והזמינו על שמי דברים ומחקו לי את כל הפריטים שהזמנתי ורציתי לדעת מה אני יכולה לעשות במצב כזה ?!

  1. שלום !
   פרצו את האימייל באתר איביי והזמינו על שמי דברים ומחקו לי את כל הפריטים שהזמנתי ורציתי לדעת מה אני יכולה לעשות במצב כזה ?!

 66. שלום.הזמנתי מוצר והמוכר הודיע שאין לו במלאי.והוא רוצה לרשום בביטול שאני לא רוצה את המוצר. כי באליאקספרס מענשים אותו .מה עדיף לרשום.

 67. המוצר שהזמנתי אתמול נשלח אליי כנראה ולכן היה תחת הכותרת מוצר מחכה לאישור שקיבלת, ובטעות לחצתי על אישור זה למרות שעדיין לא קיבלתי אותו, מה אוכל לעשות בנושא? בבקשה תעזרו לי

 68. היי, הזמנתי מעיל והצבע לא מוצא חן בעיניי, יש אפשרות לשלוח את החבילה למוכר ולבקש שליחה מחודש עם מוצר בצבע אחר? איך אני עושה את זה? עלות המשלוח מהארץ למוכר כרוכה בתשלום? מכס? תודה

 69. שלום נדיה,
  הזמנתי מספר מוצרים מאתר של אליאקספרס. לאחר שנשלחו לי הודעות שהמוצרים נשלחו קיבלתי למייל הודעות (כשלושה שבועות אחר כך) כי התשלום לא התקבל לפני 01/12 וההזמנה בוטלה.
  בדקתי בכרטיס האשראי והחיוב עדיין מופיע.
  1. למה נרשם שלא שילמתי אם בכרטיס מופיע החיוב?
  2. האם אקבל את הכסף בחזרה לחשבון?
  3. לא ניתן לבצע DISPUTE כי ההזמנה נסגרה.

  1. קשה לי לענות על השאלות ספציפיות לגבי עסקה ספציפית וכרטיס אשראי. תפנה לחברת אשראי שלך

 70. היי,הזמנת 4 סריגים מהאתר של אליאקספרס ,כשקיבלתי אותם ראיתי שהאיכות מבחינת הבד מאוד לא טובה מלא חורים ושקופה מדי,האורך היה ארוך יותר מהרגיל במותניים ובנוסף באחד מהם היה פגם של שני צבעים שונים..אני רוצה להתלונן כדי לקבל החזר כספי מלא לפני שעובר הזמן,אך אני לא יודעת איך לעשות זאת..אשמח לערה/הסבר
  וגם בעניין של המשלוח האם אני צריכה להחזיר להם את זה בעקבות ההחזר ואני מקבלת זיכוי על דמי משלוח? או איך זה הולך שאני שולחת ולא מקבלת החזר,אשמח לדעת יותר?
  תודה מראש(:

  1. תצטרכי לפתור את זה מול המוכר. צריך לפתוח דיספוט ואז לתאר את כל הבעיות ולראות מה מוכר מציע. לדעתי מקסימום שהוא יציע לך זה 50% החזר מהסכום הקניה. אז את צריכה או להסכים או להחזיר מוצר (על חשבונך כמובן, ושמלוח לסין הוא לא זול) או אפשר לעלות דיספוט לקייס נגד אלי אקספרס, אבל גם הם לא נוטים לאמין לקונים.

 71. היי נדיה ,
  אני פעם ראשונה מזמינה מהאינטרנט ,הזמנתי באליאקספרס הרבה מוצרים ,
  ובטעות הזמנתי את אותו מוצר פעמיים וביטלתי את ההזמנה ורשום לי מחכה לאישור הביטול ,תוך כמה זמן זה יבוטל ואם הכסף יוחזר לי לחשבון

 72. היי
  אני ביצעתי הזמנה ובטעות נלחץ לי על אשר פרטי כרטיס אשראי ועכשיו נשמר לי הפרטים את יכולה לתת לי הנחיה. מדויקת איך לעשות את זה ??
  זה ממש דחוף אני לא רוצה שישאר לי הפרטים על האתר
  תודה

 73. הי נדיה .. הזמנתי מוצר באליאקספרס ואחרי יומיים ביטלתי. למה לא קיבלתי בחזרה את הכסף ? מה עושים?

 74. נדיה היקרה
  הזמנתי 2 שעונים של רולקס ונעל אחרי שאישרו את התשלום זה עבר להזמנות שמחכות לשילוח וכשניכנסתי זה מראה תתמונות של מה שהזמנתי עכשיו ב 2 השעונים זה מראה רולקס אבל כשאני נכנס זה מראה לי שהזמנתי 2 שעונים אחרים לגמרי ובנעל כשאני מנסה להיכנס רשום פריט אינו זמין
  ביטלתי את העיסקה סימנתי לא רוצה יותר מוצר זה .
  זה עבר למחכה לביטול
  אם זה עבר להזמנה נסגרה אז זה עדיין חייב אותי בכסף ?
  ולמה זה שינה לי את המוצרים ?
  יש לציין שביטלתי את העסקה לאחר יום.. כשגיליתי שאלה לא המוצרים שהזמנתי

  1. זה אמור להתבטל. אבל צריך לעקוב אחרי חיובים בכרטיס אשראי ולראות שהכל בסדר.
   זה שינה מוצרים כי לפעמים מוכרים משנים תיאור המוצר, לצערי אלי אקספרס זה אוסף של מוכרים לא כולם הגונים.

 75. היי נדיה!
  נרשמתי לאתר דרך המחשב, דרך הפייסבוק.. בלחיצה אחת! בלי למלא פרטים וכו'
  גם הורדתי את האפליקציה.
  אני תמיד משלמת דרך אשראי בינלאומי, ואף פעם לא שמרתי אותו. הקפדתי על זה.
  מישומה הוא נשמר, ואני לא מצליחה למחוק אותו!
  ניסיתי להיכנס לALIPAY-כמו שאמרת.. אבל נרשמתי דרך הפייסבוק, בלחיצה אחת.. ועכשיו כשאני נכנסת לALIPAY- זה רוצה שארשם, אמלא פרטים וכאלה..
  וכל דבר אחר שנייתי לא עבד. ניסיתי למחוק את האפליקציה ולהוריד שוב.. עדיין המספר שמור 0של האשראי.
  איך נפטרים מזההה? זה משגע אותי

  אשמח לעזרתך!

 76. היי אני קניתי מוצר באלי אקספרס ולפני יומיים ראיתי שנשאר לי יום עד שהשעון נגמר אז שלחתי הודעה שיאריכו את הזמן אבל היום ראיתי שהם לא עשות את זה והזמן נגמר ולא קיבלתי את המוצר מה לעשות?

 77. היי עשיתי הזמנה לפני 5 דקות ביטלתי אותה ואז זה הופיע לי בהזמנות שהושלמו איך אני אדע שההזמנה התבטלה לי ?

   1. עשיתי הזמנה לפני שעתיים ואני רוצה לבטל כי מצאתי מוצר יותר טוב אפשר לבטל מבלי שזה יעלה לי בתשלום נוסף

 78. הי,
  הזמנתי חצאית בגודל מדיום וקבלתי גודל ששוה לאקסטרה סמול.
  כתבתי למוכר והוא טוען שהמידות שלו שונות משלנו והוא לא מוכן להחליף לי לי למידה אחרת . מה עלי לעשות?

 79. היי, אני ממודיעין והזמנתי לפני חודש שתי חבילות מאלי אקספרס…
  אני עוקב כל הזמן אחרי החבילות באתר של הדואר בארץ ובאתרים של סין….
  והעתקתי את מספר המעקב מהאתר של אלי אקספרס לא ביקשתי שמישהו ישלח לי …..
  רשום לי שחבילה אחת הגיעה לרחובות ואחת ליקנעם עילית …

 80. שלום, הזמנתי לפני יומיים מוצר, כרגע אני רואה שאין לו את האופציה של open dispute . הזמן שכביכול אני יכולה להתלונן מסתיים עוד 6 ימים! מה עליי לעשות?

  1. כן זה לא כתוב open dispute הם קצת שינו, פשוט צריך להיכנס לפרטים של ההזמנה ושם תמצאי איך לפתוח דיספוט.

 81. היי ☺ נדיה
  את יודעת אולי אם ניתן לרכוש מאיביי בכרטיס נטען שקונים מהדואר … ואם כן אייך בדיוק מה התהליך? כי ניסיתי ולא הצליח לי
  תודה

  1. אני לא נותנת שרותי של דואר ישראל, אז לא יכולה לדעת. אני יכולה להניח שאם כתובת נכונה זה יגיע גם בלי מיקוד..

 82. היי מליתי את הפרטים שלי לגבי האזור ואיפה אני גרה ושכחתי לרשום את הרחוב שלי מה אני אמורה לעשות לגבי זה?

 83. עשיתי הזמנה לפני שעתיים ואני רוצה לבטל כי מצאתי מוצר יותר טוב אפשר לבטל מבלי שזה יעלה לי בתשלום נוסף

 84. הי אשמח לקבל עזרה בנוגע למידות נעליים
  אני רוצה לרכוש נעל לילדה שבארץ היא מידה 19-20
  איזה מידה אני צריכה לקחת בעלי אקספרס

 85. היי נדיה
  הזמנתי טאבלט מאלי המוצר מדורג ב4.7 והמוכר
  ב94% עם יהלומים המוכר לאא עונה לי כבר יומיים אבל יש לי עוד חודש כמעט עד שהמוצר אמור להגיע מה לעשות? לבטל את ההזמנה או לחכות חודש ואם הטאבלט לא מגיע אז לבטל?
  ד.א: אי אפשר למצוא את המוצר באתרי המעקב המוכר שלי לי אותו דרך China post registered air mail
  תודה

 86. שלום.
  הזמנתי מוצר באלי אקספרס ולפני שאושר העברת כספים ביטלתי ישר ועכשיו רשום לי fund processing
  מזה אומר ומה קורה אחר כך?
  והאם הכסף יחזור אליי אוטומטית ואם כן אז כמה זמן יקח לו לחזור לחשבון שלי?
  תודה.

 87. בבקשה תעזרי לי, הזמנתי נעליים של נייק והתברר לי שהן מזויפות,אז לפני עוד שקיבלתי אישור על כך שהנעליים נשלחו עשיתי ביטול מסיבת התחרטות, אך בכל זאת בויזה ירד לי הסכום, בדקתי האם המוצר נשלח ולא, הוא לא נמצא במוצרים שלהם אני מחכה, מה אני אמורה לעשות?זה לא סכום זעיר

 88. אני הזמנתי נעלי אדידס זה מחכה לשילוח אבל שאני נכנס למוצר זה לא מראה לי את הנעלי אדידס זה מראה לי משהו אחר קטן כזה אני פוחד שזה יגיע ולא הנעלי אדידס מה לעשות?

 89. הזמנתי נעלי אדידס מאלי אקספרס ועכשיו אני מחכה עד שזה יגיע בינתיים יש לי בעיה עם זה:
  שאני נכנס למוצר נגיד אני לוחץ על הנעליים זה לוקח אותי למוצר אחר ומוזר במקום שזה יקח אותי לנעליים שהזמנתי ,ושאני נכנס לחנות של המוכר זה מראה לי שאין לו בכלל מוצרים אין לו כלום בחנות ואני מפחד שהמוצר יגיע אז לא יגיע הנעליים יגיע הדבר המוזר הזה שאמרתי

 90. ביצעתי קנייה מאליאקספרס קניתי 3 תחפושות ואחת מהן לא הייתה במידה שרציתי.
  עשיתי ביטול עיסקה.
  לאחר מכן ניסיתי שוב להזמין ולא יכולתי. מתי אקבל חזרה את הכסף?

 91. שלום. איך אני מבקש לשלוח לתא דואר באליאקספרס במקום לכתובת מלאה? הוא נותן שם רק אפשרות של שם רחוב וכו'

 92. לפני חודש ביצעתי הזמנה של מספר פריטים ושילמתי בכרטיס אשראי עבור כולם ביחד. אחד הפריטים המוכר סגר את הסטטוס וב reminder רשום seller did not ship goods . פניתי לחברת האשראי והם אמרו שאני צריכה לפנות לאליאקספרס . שלחתי הודעה למוכר וצייינתי מספר הזמנה. ביקשתי שישלח את הפריט או שיבטל את החיוב. אין לי אפשרות לפתוח דיספוז בגלל שהמוצר לא נשלח. מה עוד עלי לעשות כדי לקבל את כספי בחזרה או לקבל את הפריט שהזמנתי?

 93. היי נדיה, הזמנתי מוצר והיה רשום שתוך 8 ימים המוכר יש לך את המוצר ואם לא אוטומטית ההזמנה תבוטל…ישנה אפשרות שם להאריך את ״זמן עיבוד ההזמנה״ האם ללחוץ על זה? האם לבטל? כי זה מוזר שהוא אפילו עוד לא שלח את זה…אגב נשארו יומיים בטיימר של עיבוד ההזמנה. תודה מראש שי.

 94. ביצעתי הזמנה מאלי אקספרס, היה רשום 8 ימים לעיבוד ההזמנה עד למשלוח, עברו 6 ימים נותרו עוד יוניים, האם לבטל? האם ללחוץ על אפשרות ״להאריך את זמן עיבוד ההזמנה״ ? מתי בד״כ לוקח למשלוח להישלח מנקודת המוצא? תודה מראש שי

 95. ביצעתי הזמנה מאלי אקספרס, היה רשום 8 ימים לעיבוד ההזמנה עד למשלוח, עברו 6 ימים נותרו עוד יוניים, האם לבטל? האם ללחוץ על אפשרות ״להאריך את זמן עיבוד ההזמנה״ ? מתי בד״כ לוקח למשלוח להישלח מנקודת המוצא?

 96. הי, רציתי לברר: המוכר הסכים לזכות אותי על חבילה, שילמתי בויזה נטען דולרים (שמוציאים בדואר), האם הוא יכול לזכות את הכרטיס, איך זה עובד?

  תודה…

 97. היי אני טכנאי סלולר והזמנתי מסך מעלי אקספרס והוא הגיע לא תקין.. ניסיתי לדבר עם המוכר והוא לא עונה פתחתי עליו תלונה והוא עדיין לא עונה מה עושים? זה דחוף!

 98. היי אני טכנאי סלולר והזמנתי מסך מעלי אקספרס והוא הגיע לא תקין.. ניסיתי לדבר עם המוכר והוא לא עונה פתחתי עליו תלונה והוא עדיין לא עונה מה עושים? זה דחוף!…

 99. שלום נדיה,
  איך אני מקבל את החזר אחרי שאני פותח dispute (על סחורה שאין אותה במלאי)
  שלמתי דרך כרטיס נטען CAL ואי אפשר להכניס לשם.
  איך אני יכול לקבל את ההחזר?

  1. מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך אני אמור לקבל את ההחזר יש לי רק ויזה נטען ואי אפשר להכניס לשם

   1. שלום,
    אני כבר ממש מיואשת …..
    הזמנתי 2 זוגות נעליים שהמוכר הבטיח עד חודש ,חיכיתי להודעה שהנעליים בדרך אליי אך לא קיבלתי כלום ,אז נכנסתי לסטטוס הזמנות וראיתי שיש מס מעקב של הדואר ,על השם שלי ועל ההזמנה של הנעליים.
    פניתי לדואר ושם אמרו לי שמס המעקב הוא לא שייך לי אלה לבחור מפ"ת ושהחבילה נמסרה .
    פניתי למוכר לפחות 5 פעמים והוא לא מגיב ,אין לי אפשרות לעשות דספיוט בדף מפני שההזמנה סומנה כסגורה .
    אני רק רוצה לבקש שישלח לי מס נכון של הדואר כי גם לא קיבלתי מהדואר שום דבר ,מה אפשר לעשות??
    תודה רבה

    1. כנראה נפלת על רמאי. זאת סכמה ידוע של רמאות באלי, מוכר שולח זוג אחד של נעלים וכל השאר מקבלים אותו מספר מעקב.
     כאשר הזמנה סגורה כבר אי אפשר לפתוח דיספוט באלי.
     תנסי לפנות לחברת אשראי שלך ולבטל עסקה.

     1. שלום
      גם אני הזמנתי נעלי אדידס ולא קיבלתי שום הודעה
      פתחתי DISPUTE ולא עזר אני שולחת הודעות אין תגובה
      בסטטוס ההזמנה זה מופיע כאלו נשלח אלי בדואר
      אבל במעקב בדואר אין כלום

      מה אוכל לעשות

 100. היי, הזמנתי נעליים שעפי התחייבות צריכות להגיע עד 60 יום, ראיתי. שזה לא מגיע עד היום ה60 ופתחתי דיספוט, והוחזר לי הכסף. הזמנתי נעל אחרת במקום ממוכר אחר. אחרי חודש קיבלתי הודעה מהדואר שהגיעה לי חבילה ואילו היו הנעליים שהחזירו לי עליהם את הכסף. שוחחתי עם המוכר, והוא הנפיץ לי שלא ניתן כבר לקנות את הנעל ולכן נתן לי כתובת של חנות אחרת כדי שאקנה שם בסכום הנעל. נאם זה תקין?

 101. שלום נדיה,
  איך אני יכול לקבל את ההחזר אחרי שאני פותח dispute (על סחורה שאין אותה במלאי)
  שילמתי דרך כרטיס נטען של דואר ישראל הכחול ואי אפשר להכניס לשם את ההחזר.
  באיזה דרכים אני יכול לקבל את ההחזר?

 102. הזמנתי שעון של רולקס לפני כמה ימים וכשנכנסתי היום לראות עוד כמה זמן הוא מגיע זה הראה לי שעון אחר לגמרי ממה שהזמנתי
  אני אקבל את השעון שהזמנתי או את השעון שבמודעה החדשה?

 103. הי נדיה . הזמנתי כמה דברים ולאחר כחצי שעה אחרי שהעסקה בוצעה התחרטתי ועשיתי ביטול . כמה זמן לוקח עד שהם מחזירים את הכסף ?

 104. לא זמינה בדואר האלקטרוני!
  הזמנתי דברים באלי אקספרס והם עדיין לא הגיעו. רציתי להיכנס לראות מה קורה אבל אני לא יודעת איפה אני יכולה לראות את המוצרים שהזמנתי. אז השאלה שלי היא- איפה אני יכולה לראות איפה קניתי את המוצרים שהזמנתי ?

 105. אני הזמנתי כמה מוצרים לפני המון זמן ולא ידעתי על כל עניין הדיסקט הזה אז זה רשם שהגביע המוצר וזה לא נכון , זה מספר מוצרים ולא מוזר בכסף קטן ופשוט הם לא הגיעו . אני ניסיתי ליצור קשר עם המוכרים אבל הם מתעלמים או עונים במשיכת זמן … איל אני מקבלת את הכסף שלי בחזרה ?

  1. לכל הזמנה באלי יש זמן של הגנת הקונה – בזמן הזה ניתן לפתוח מחלוקת. אחרי שזמן הזה נגמר (בדרך כלל זה 60 יום) הזמנה נחשבת לסגורה, כלומר חושבים שהקונה קיבל מוצר ומרוצה ממנו. לא ניתן לפתוח מחלוקת ולא ניתן לקבל כסף חזרה דרך אליאקספרס.

 106. היי נדיה
  מקווה שתוכלי לעזור לי . קניתי משחק לתינוקות בעלי אקספרס והמשחק לא הגיע . פתחתי מחלוקת והמוכר הציע שיאריך את האחריות וישלח לי משחק חדש . הסכמתי , סגרתי את המחלוקת אבללל המוכר לא עשה כלום ממה שהבטיח . תוך יומיים נסגרה העסקה כאילו שהמוצר הגיע ולא יכולתי לעשות כלום . עכשיו המוכר אומר שהוא יחזיר לי את הכסף אבל הוא יכול רק דרך פייפאל . האם זה אפשרי או שהוא שוב מדבר שטויות ? והאם יש משהו אחר שאני יכולה לעשות כנגדו בעלי אקספרס ?

 107. שלום תוכלי בבקשה לעזור לי הזמנתי זוג נעליים מאלי אקספרס והיה לי שגיאות כתיב גם בעיר וגם בכתובת מה עושים והזמנתי תמשלוח ב1 למרץ והוא יצא לדרך מה עושיםם???

  1. אחרי שמשלוח יצאה אי אפשר לעשות כלום, כי הרי כתובת כבר הודפסה על גבי החבילה. אפשר לעקוב אחרי חבילה זו וברגע שהיא מגיע לישראל ללכת לאותו סניף ששלחו אותה ולקבל אותה.

 108. היי תודה רבה קודם כל על העזרה – רציתי בבקשה לשאול : הרבה זמן רציתי לקנות חיקוי של נעלי נייק מסויימות ותמיד את החיקויים האיכותיים בדיוק שבאתי לרכוש הם הוסרו מהאתר. לפני כמה ימים הצלחתי למצוא אייטם בדיוק כשהמוכר הוסיף אותו מחדש, דיברתי עם המוכר בהודעות והוא שלח לי תמונות של המוצר בלייב וייעץ לי במידות. היה ממש מקסים אז הזמנתי 2 זוגות. כמה שעות לאחר מכן ראיתי שהסירו לו את המוצר מהאתר שוב, שלחתי לו הודעה האם הוא יוציא לי משלוח והוא אמר שתוך 48 שעות המשלוח יצא, תוך 24 שעות הוא יצא. זה היה אתמול , עכשיו רציתי סתם לראות את העמוד של המוכר וגם החנות של המוכר נמחקה לחלוטין כלא הייתה. מה עושים במצב כזה? המוצר נשלח אליי ואני מאוד רוצה אותו אני רק מפחדת שאם יהיו בעיות לא יהיה לי עם מי לדבר. תודה אשמח לעזרה

 109. שלום, הזמנתי שני זוגות נעליים, הן נשלחו מסין דרך שבדיה בהפרש של יום ושתיהן עודכנו בדואר ישראל בהפרש של יום. זוג אחד קיבלתי כבר לפני שבועיים ועל השני עדיין כתוב שהוא נשלח משבדיה לפני למעלה משלושה שבועות. אותו דבר כתוב בדואר של שבדיה. האם אני צריכה לדאוג לזוג שלא הגיע עדיין?

 110. שלום נדיה!
  היה לי לחבר שלי בחשבון הקודם דרך קצרה לשלם עם הויזה נטען על ידי כך שרק הכניס קוד PIN של 6 ספרות אני חושב בכל פעם שרצה לשלם במקום כל פעם להכניס מחדש פרטים של הויזה שם וכו',
  עכשיו בחשבון שלי אני לא יודע איך עושים את זה אני חושב שזה קשור לALIPAY אבל אין לי מושג איך בדיוק לעשות, אם ובאפשר מדריכון קטן בבקשה! זה משגע כל פעם להכניס מחדש את כל הפרטים, ניסיתי אחרי שליחה למייל מALIPAY ואז יש דף הרבה טפסים שצריך למלא כמו ת.ז עיר טלפון ועוד כמה דברים כמו ארץ אבל שאני בוחר בREGION ישראל זה כותב שלא תומך בארץ או משהו ואני כנראה לא עושה נכון בבקשה תנסי לעזור לי נדיה!

  תודה רבה לך מראש!!!!

 111. המשך – שכחתי לציין שהיה אפשר גם דרך האפליקציה וגם דרך האתר פשוט להכניס בלבד רק את הקוד ואז ישר משלם עם הכרטיס.

 112. היי אשמח לעזרה נוספת – המוכר שלח את ההזמנה (2 זוגות נעליים בהזמנות נפרדות) תחת אותו מס מעקב לשתי ההזמנות, המס מעקב לא מתעדכן ואין עליו מידע בשום אתר וניסיתי לפחות 7 אתרים, כתוב שהמספר לא נמצא.. המוכר מחק את החנות ואין לי דרך ליצור איתו קשר. לפי דעתך יש סיכוי שאקבל את המוצר? אני גם לא מבינה איך הוא יוכל לעדכן סטטוסים בהזמנה אם החנות שלו נסגרה והוא נעלם. מוצר עדיין יכול להגיע אליי גם אם הסטטוס לא משתנה? תודה רבה

  1. הסיבה שהחנות נסגרה היא שסגרו לו את החנות הוא מכר חיקויים של נייק… אם נותרו 34 ימים כדאי לפתוח מחלוקת עכשיו או רק שישארו יום- יומיים לפתיחת מחלוקת?

 113. פניתי לשירות לקוחות כי לא הגיע לי מוצר שהזמנתי מלפני 6 חודשים
  וברגע שניסיתי להיכנס לההזמנה לא הצלחתי איך אני נכנסת דרך המחשב להזמנה שלי?

  1. אחרי 6 חודשים כבר אין אפשרות להכנס להזמנה. הזמנה נחשבת לסגורה אחרי זמן מסוים.
   עכשיו אפשר רק לנסות לפנות דרך חברת אשראי.

 114. שלום ,
  קניתי לפני יומיים נעליים במחיר 25 דולר באלי אקספרס. כעבור יומיים המוצר לא זמין יותר והופסקה מכירתו.
  האם זה אומר שהמוצר לא יגיע אליי?

  1. לא זה לא אומר. צריך לחכות ולראות שמוצר נשלח. חוץ מזה תמיד לפני קניה כדי לבדוק אמינות המוכר.

 115. חייב עזרה הזמנתי משלוח מאלי אקספרס לפני 50 ימים רשמתי בשגיעות כתיב את הכתובות שלי ואת המיקוד הכול בטעיות אבל לפחות זה אמור להגיע לישראל עד עכשיו זה לא הגיע לארץ מה עושים???

 116. שלום נדיה!
  היה לי לחבר שלי בחשבון הקודם דרך קצרה לשלם עם הויזה נטען על ידי כך שרק הכניס קוד PIN של 6 ספרות אני חושב בכל פעם שרצה לשלם במקום כל פעם להכניס מחדש פרטים של הויזה שם וכו',
  עכשיו בחשבון שלי אני לא יודע איך עושים את זה אני חושב שזה קשור לALIPAY אבל אין לי מושג איך בדיוק לעשות, אם ובאפשר מדריכון קטן בבקשה! זה משגע כל פעם להכניס מחדש את כל הפרטים, ניסיתי אחרי שליחה למייל מALIPAY ואז יש דף הרבה טפסים שצריך למלא כמו ת.ז עיר טלפון ועוד כמה דברים כמו ארץ אבל שאני בוחר בREGION ישראל זה כותב שלא תומך בארץ או משהו ואני כנראה לא עושה נכון בבקשה תנסי לעזור לי נדיה!
  היה אפשר גם דרך האפליקציה וגם דרך האתר פשוט להכניס בלבד רק את הקוד ואז ישר משלם עם הכרטיס
  תודה רבה

  1. אם מוכר חייב זיכוי, אז שיחזיר אותו לאותו אמצעי תשלום. כל דרך אחרת אלולה לסבך אותך.

 117. היי, הזמנתי לפני שבוע כמה פריטים בעליאקספרס ורק אחרי שההזמנה בוצעה ויצאה ראיתי שמספר הרחוב שרשמתי לא נכון. אלו פריטים קטנים שיכולים להיכנס בתיבת הדואר של הבניין ואני חוששת שזה יגיע לבניין הלא נכון.. מה אני עושה??

 118. היי, הזמנתי לפני שבוע כמה פריטים בעליאקספרס ורק אחרי שההזמנה בוצעה ויצאה ראיתי שמספר הרחוב שרשמתי לא נכון. אלו פריטים קטנים שיכולים להיכנס בתיבת הדואר של הבניין ואני חוששת שזה יגיע לבניין הלא נכון.. מה אני עושה??

  1. בעיקרון זה טעות שלך – אז אין מה לעשות. אבל אפשר לנסות לפתוח דיספוט על אי קבלת חבילה.

 119. הזמנתי היום נעליים וחבר אמר לי שזה לא אמין ועכשיו אני רואה גם שאין דירוג גבוה אין אני יכול לבטל ואם יחזירו לי את הכסף???

 120. שלום, הזמנתי לפני כמה ימים נעלי אדידס מאלי אקספרס.
  הדירוג של הנעליים היה נמוך ולא שמתי לב לזה.
  אחרי שהזמנתי את הנעליים התברר לי שזה תיק למחשב נייד.
  ביקשתי מהמוכר לבטל את ההזמנה והוא לא ענה.
  ועכשיו שאני מנסה להיכנס לזה בהזמנות שלי זה רושם שהדף אינו נמצא ולמטה יש קישור לחזור לדף הבית.
  מה אפשר לעשות עם זה ?
  תודה מראש לעונים.

 121. אני צריך קבלה או הוכחת קניה על טלפון שקניתי והמוכר לא עונה למיילים מה ניתן לעשות?

 122. היי, שאלה: אם אני מזמינה מאליאקספרס אבל מכמה חנויות האם זזה מאגד את זה לחבילה אחת? או שעליי להזמין מכל מוכר וזה מס' חבילות נפרדות? איך זה עובד?

 123. שלום נדיה,
  הזמנתי כמה מוצרים מאליאקספרס ולאחר שהגיעו אישרתי זאת. לא ביקשתי לבטל ולא זיכוי ולמרות הכל ההזמנות שלי נמצאות כבר כמה ימים בסטטוס fund processing. למה?

  1. זה בסדר. הרי כסף מעבירים למוכר רק אחרי שאת מקבלת ומאשרת שקיבלת (או לאחר שנמגר הזמן של ההגנת הקונה).

 124. שלום רב,
  המוצר לא הגיע ופתחתי דיספיוט.
  המוכר הסכים וזאת התגובה שלו
  thanks for your positive feedback of our case.
  here is the tracking information to show goods is on the way to you.
  we know the protection time is running out,we can return money to you and can you please accept our suggestion:
  first:return money to us once you got the parcel
  second:give us good feedback
  if you you agree with our suggestion,we will accept your dispute.

  עדיין לא ברור לי אם הוא יחזיר את הכסף
  הסטטוס כרגע הוא Status:
  Seller accept issue

  האם אני צריך לאשר לו או ?

 125. היה לי חשבון בטלפון שהלך טוטלוס חשבון העלי אקספרס שלי שם ואני לא זוכרת את.השם משץמש והסיסמה איך אפשר לשחזר אתזה קניתי דברים והין מספרי מעקב והכל ועבר כבר חודש וחצי וכלום לא הגיע ואין לי דרך לראות איפה זה עומד כי אין לי תשם משתמש והסיסמה לחשבון שלי כי זה כרגע יש לי פון חדש מה עושים איך לשחזר

 126. היי נדיה ,
  הזמנתי לפני יום יומיים כמה מוצרים מאלי אקפסרס , וכמישהי שמזמינה בתור פעם ראשונה הסתבכתי לגמרי והזמנתי אותו בגד ים כמה פעמים . לחצתי על ביטול עסקה והיה רשום לי fund processing ואזורשום לי finished. מה זה אומר ? האם הכסף יוחזר לי?
  והאם יש דרך לדעת איך הזמנה הוזמנה? יש לי שם מחא הזמנות ואני לא יודעת כבר להבדיל איזה ביטלתי ואיזה הזמנה כן נשלחה . תודה רבה

 127. שלום. אם אני עכשיו מזמינה מכמה מוכרים בהזמנה אחת ועוברת ת75 דולר, אצטרך לשלם מכס? או שההגבלת סכום אם רוכשים רק ממוכר 1 ב75 דולר? הבנתי שהגבלת סכום זה 75 דולר לחבילה, אבל כשאני תמיד מזמינה מכמה מוכרים בו זמנית ב75 דולר זה אפעם לא בא לי בחבילה 1 וזה תמיד מגיעה כל חבילה בפרקי זמן שונים כשעשיתי תהזמנה ביום 1 הכל אז מה זה אומר?! שההגבלת סכום זה לאותו מוכר ששולח הכל בחבילה 1 או לקניה 1 מכמה מוכרים?

 128. אהלן נדיה,
  אני בן 16 וחצי ויש לי כרטיס צעיר, דירקט של ישראכרט…
  אני מכניס את המספר בתשלום וזה כותב לי שמספר הכרטיס שהוכנס לא חוקי.
  אי אפשר לקנות עם הכרטיס הזה? אם לא, עם איזה כן אפשר?
  תודה 🙂

 129. הזמנתי נעליים ממוכר שהוא נמצא משהו כמו חודשבאליאקספרס ואין לו רייטינג אני שולח לו הודעות לתקשר איתו והוא לא עונה כרגע ההזמנה במצב של הזמנות שמחכות לשילוח במשך יום וחצי אך מצד שני בחנות שלו הוא כותב שהזמנות אצלו זה תוך 48 שעות האם אפשר להסתמך על זה?

 130. שלום נדיה
  יש לי עסק בארץ ורציתי לייבא כמות מוצרים מאלי אקספרסס חבילה סדר גודל של עד 300 דולר(תכשיטים ואקססוריס) רציתי לדעת מה המיסים שאצטרך לשלם, לפי מה שהבנתי מכס לא אצטרך לשלם אבל מה לגבי מע״מ ומס קניה? והאם יש עוד מיסים שעליי לדעת עליהם?
  אודה לתשובתך..

  1. אני לא נותנת יעוץ לעסקים. אני בן אדם פרטי שקונה רק לעצמו. יש מסים שצריך לשלם בהובלה של כמות גדולה של פרטים, אבל אני לא יודעת בדיוק.

 131. קניתי פלאפון שהמוכר הצהיר שיש בו עברית.
  הפלאפון הגיע ואישרי הגעת המוצר
  לאחר שאישרתי גיליתי להפתעתח שהעברית שיש בו לא תקינה ומלאה בשגיאות.
  פתחתי דיספוט והעלאתי וידאו הדגמה, וגם צילום מסך של עוד קונה איטלקי עם אותה בעייה.
  הדיספוט כבר פתוח למעלה מ3 שבועות והמוכר אינו משתף פעולה, פניתי לאלי צאט וכל יום נציג אחר מורח אותי בכל מיני סיפורים ומשקרים לי ככה כבר שבועיים.
  מה ניתן לעשות?

 132. הזמנתי מוצר באלי אקספרס ולאחר יום ביטלתי אותו בשל טעות במיקוד ורצון להזמין מחדש עם המיקום הנכון ולאחר הביטול גיליתי שזה די לא חשוב ובכל זאת אקבל את הפריט שהזמנתי לכן לחצתי על המשך הזמנה וההזמנה נמשכה אך הוא עדיין רושם למעלה את הרצון שלי לבטל את ההזמנה ואת סיבת הביטול מה קורה שם? ומה עליי לעשות?

 133. הזמנתי המון פריטים באלי אקספרס וכשאני נכנסת להזמנות שלי לייד כל פריט רשום סכסוכים פתוחים מה זה אומר.?

 134. היי נדיה עזרה דחופהה !!
  הזמנתי נעליים ועברו כבר שבועיים וחצי ושאני נכנסת להזמנה זה מראה לי פתאום תמונה של משהו אחר לא של הנעליים של בובות ומופיע לי מין בימן כזה של משלוש הזהרה וגם במשלוחים שבדרך הנעל לט מופיעה טת יודעת אולי מזה אומר ?

 135. שלום לך

  אשמח לעזרתך השמנתי נעלי אדידס לביתי לפני יותר מחודש
  אבל לא קיבלתי כלום וגם בדואר לא מופיע כלום
  אודה לעזרתך

  your package Seller shipped your order
  Israel
  Destination Country
  China
  Original Country 2016-07-09 22:05:24 【WENZHOU 】Handed over to Customs
  2016-07-09 09:46:00 【ZheJiangShengWenZhouShi WENZHOUYOUZHENGSUDI 】Arrival at Sorting Center
  2016-07-09 09:25:37 【ZheJiangShengWenZhouShi WENZHOU 】Arrival at Sorting Center
  2016-07-09 02:56:00 【ZheJiangShengLiShuiShi lishuiSUDI 】Despatch from Sorting Center
  2016-07-01 10:25:00 【ZheJiangShengLiShuiShi LIANDU 】Posting

 136. יש לי שאלה אני הזמנתי דברים משם והם שלחו לי דבר ישר אחרי שהזמנתי שלאשר את זה שקיבלתי את זה ואני אישרתי את זה ולא קיבלתי כי התבלבלתי האם המשלוח לא יגיע אלי לעוזרים תודה

 137. אני קניתי משהו ואין לי מושג עם זה מגיע ביום מדויק אמרו בעוד עשרה ימים זה אמור להגיע היום זה האם זה יגיע או שזה לא בתאריך מדויק

 138. היי נדיה
  אני לא מצליח להחליף כרטיס אשראי באליאקספרס.
  הוא מבקש ממני סיסמא alipay אף פעם לא היה לי ,איך אני יודע מה הסיסמא?
  בנתיים נחסמתי ל3 שעות כי טעיתי 3 פעמים.

 139. הי
  עד איזה סכום בדולר אני יכול לקנות כדי שלא יחייבו אותי מכס
  ואם אני רוכש מוצר המחיר שלו גבוה כמה מחייבים אותי במכס

 140. הי נדיה. קניתי בגד ים מאלי אקספרס והגיע בגד ים שהחלק העליון שלו קטן מדי. פניתי למוכר ואח״כ פתחתי דיספוט כולל תמונות. כעת המוכר ביקש שאבטל את הדיספוט בטענה שזה מזיק לחנות ושאפתח דיספוט חדש בטענה ״אינני זקוקה למוצר״ והם מצידם יבטלו את הדרישה לקבלו בחזרה בדואר ויתנו לי החזר. מה דעתך?

 141. היי הזמנתי מצלמה לרכב ואחרי חודש היא התקלקלה לי מה אני יכול לעשות כדי לקבל החזר או מצלמה חדשה?

 142. הזמנתי כמה דבברים מאליאפרס.. הזמנות כבר כדרך ופתאום שמתי לב שכתבתי את הכתובת המגורים שלי הפוך רשמתי נכון את המיקוד האם זה יעזור לי ? אני ממש בלחץ !
  חוץ מזה לא רשמתי את העיר שלי נכון אבל שזה יגיע לארץ אני מקווה שישראלים יבנו מה הכוונה של העיר ? ואיך אני מקבלת אישור שהזמנה שלי בעיר בסניף הדואר – דרך הודעה ? או דרך הפתק הורוד של הדואר ? אני פשוט לא מבינה בזה.

 143. היי,
  אני לא רשומה באתר לפני חודש פעם ראשונה הזמנתי משם כמה דברים ואתמול
  קיבלתי רק מוצר 1
  אין לי מספר הזמנהה או משהו אז אני לא יודעתאיךלעקוב אחרי המוצר
  מה אני יכולה לעשות???

 144. נדיה שלום
  באוגטסט הזמנו טלפון מעלי אקספרס. כעבור קרוב לחודש קיבל בעלי הודעה שהטלפון לא במלאי. ביקדנו לבטל את העיסקה ולקבל החזר כספי. כעת מתברר שעלי אקספרס חייבו אותנו בסכום דל 325 דולר על מוצר שכאמור לא הגיע.
  בעלי ניסה לקיים עמם שיחת צ'ט מספר פעמים. בשיחה הראשונה נאמר לו שנקבל החזר. מתברר שהם החזירו לו 33 סנט! אני לא יודעת מה עושים ואודה לך מאד על עזרתך.

 145. נדיה שלום
  בהמשך לפנייתנו ברצונ להוסיף שכל המידע שכתבת כאן לא היה ידוע לנו. ביצענו את ההזמנה ב8.9.2016. היום כבר ה7.10.כלומר יש לנו לפי הבנתי מתןך מאמרך רק 2 ימים לפעול. אנא עיזרי לנו זה דחוף מאד!!! למי לפנות ומה לעשות

 146. שלום, יש לי מס' שעות ספורות עד לסיום ההגנה ורציתי לדעת מה כדאי לי לעשות כאשר המוכר שלח לי מוצר אחר ממה שהזמנתי ושאל אותי באם אני מעוניין ב resend או ב refund. האם לפתוח דיספוט בכל מקרה? המוכר ציין שיש לו את המוצר שביקשתי. אשמח לעזרה מהירה.

 147. ערב טוב, ראיתי באליאקספרס טבעת מאוד מרשימה, עם זרקון ענק ועוד עשרות זרקונים מסביב לאן, מצופת זהב. היא עולה כ50 ש"ח. זה נשמע מאוד חשוד, הרי בארץ טבעת כזו תעלה יותר מ 1000 ש"ח.
  האם את ממליצה לרכוש תכשיטים דרכם? התגובות של הרוכשים האחרים באתר מאוד אוהדות ומרוצות. אבל עדיין נשמע לי לא הגיוני ההבדל בין המחיר הנמוך מדיי לבין הנתונים המרשימים. מה דעתך?

  1. לא יודעת מה להגיד לך. אני כן שמעתי שאנשים ממליצים על תכשיטים מאלי, אבל לדעתי זה תלוי למה את מצפה. לא הייתי מצפה ממשהו שעולה 50 שח איכות של משהו ב 1000 שח.

 148. היי
  אני גר בגרמניה והזמנתי שלוש גופי תאורה גדולים- המכס בגרמניה לא נותן למוצרי חשמל מסין להיכנס לאיחוד האירופאי והספק מתעלם-
  במקרה ואבקש ממנו לשלוח לישראל-האם המכס בישראל מתנהג באותה צורה
  או מעביר את טה רק בתשלום של מס על הרכישה

  תודה רבה ושנה טובה

 149. היי
  אני גר בגרמניה והזמנתי שלוש גופי תאורה גדולים) $500+)- המכס בגרמניה לא נותן למוצרי חשמל מסין להיכנס לאיחוד האירופאי והספק מתעלם-
  למרות ששלחתי להם הוכחות -סריקה של דף מהמכס שמוסבר בבירור שבמוצר לא עומד בתקני הבטיחות- כל התהליך עצמו מעצבן מאוד-
  למרות הדיספיוז- יש לאחד הספקים זמן לענות רק עוד שבועיים- אני מודאג שהוא מושך את הזמן.

  במקרה ואבקש ממנו לשלוח לישראל-האם המכס בישראל מתנהג באותה צורה
  או מעביר את טה רק בתשלום של מס על הרכישה

  תודה רבה ושנה טובה

 150. היי
  אני גר בגרמניה והזמנתי שלוש גופי תאורה גדולים) $500+)- המכס בגרמניה לא נותן למוצרי חשמל מסין להיכנס לאיחוד האירופאי והספק מתעלם-
  למרות ששלחתי להם הוכחות -סריקה של דף מהמכס שמוסבר בבירור שבמוצר לא עומד בתקני הבטיחות- כל התהליך עצמו מעצבן מאוד-
  למרות הדיספיוז- יש לאחד הספקים זמן לענות רק עוד שבועיים- אני מודאג שהוא מושך את הזמן.

 151. היי אני רוצה להזמין מכנסיים מסויימים באתר
  והוא מראה לי או שיש מידה וואן סייז או m xl וכולי אני בארץ מידה s איך אדע מה המידה שמתאימה לי???

 152. היי נדיה.
  אשמח לקבל את עזרתך, הזמנתי תיק מעלי הוא באיכות סבירה ויוצאים ממנו דיי הרבה חטי תפירה. פתחתי דיספוט להחזיר כספי חלקי והמוכר ביקש ממני לבטל את התלונה ושהוא יעניק לי הנחה בקניה הבאה.
  האם קימת אפשרות כזו שהוא יכול לתת לי הנחה? או להשאר ולעמוד על שלי שיחזיר לי את הכסף?
  כי מצב התיק בסדר ואת החוטים אפשר לגזור…
  תודה מראש

 153. שלום אני חדש באתר ורציתי לשאול אתמול ביצעתי הזמנה ואחרי 12 שעות ראיתי שהמיקוד שלי לא נכון אז ביטלתי את ההזמנה ושינצח מיקוד אני יקבל החזר של כסף לכרטיס נטען שלי או שלא ותוך כמה זמן

 154. אני בטוח שכבר שאלו אותך את זה פשוט אין לי כח להסתכל בפונים לפני.אם הזמנתי מוצר באליאקפרס ואחרי יומיים הזמנתי מוצר אחר האם זה יוכל להגיע לי באותו מישלוח דואר

 155. היי לפעמים אני לא מקבלת מוצר ופותחת מחלוקת והמוכר סוגר אותה בטענה שהחזיר לי והוא לא החזיר לי,
  לא את הכסף ולא את המוצר , מה אני יכולה לעשות ? (זאת לא פעם ראשונה :((((( )

  והאם בגלל שאני משלמת דרך אשראי זה פחות ביטחוני עבור הכסף שלי בחשבון?

 156. שלום…הזמנתי 2 מוצרים מעליאקספרס לפני שבוע וחצי,לפי האתר המוצרים נשלחו.אבל אני לא רואה רואה חיוב בויזה שלי,איך זה יכול להיות?

 157. היי, אשמח לעצתך. לפניי כמה חודשים הזמנתי ממספר מוכרים. שתי הזמנות טרם הגיעו, וקיבלתי הודעה מאלי שנותרו ימים בודדים להגנת הצרכן שלי. שלחתי בקשת הארכה משני המוכרים, שלא הגיבו משך יומיים ולכן פתחתי דיספיוט. כרגע הם מבקשים שאבטל את הדיספיוט משום שהם האריכו לי את ההגנה לעוד שבועיים. האם ברגע שהאריכו לי את ההגנה, ואבטל את הדיספיוט, במידה וההזמנות לא תגענה עדיין תהיה לי אפשרות לפתוח דיספיוט מול אלי ולא התנצחות בלתי אפשרית ברמת המוכר בלבד?

 158. שלום, אני פתחתי דיספוט על מוצר שלא הגיע, המוכר הציע לשלוח שוב וביקש שאבטל הדיספוט קודם שישלח. איך אני יכול להאמין שהוא באמת ישלח ולא יעקוץ אותי אחרי שאסגור הדיספוט?

 159. שלום נדיה ותודה מראש על התשובה.
  לפני מספר ימים פתחתי הזמנה למוצר ולאחר שעתיים ביטלתי את ההזמנה, ובמקום פתחתי שוב פעם הזמנה לאותו מוצר רק בצבע אחר,באתר הדואר היום ראיתי שחוייבתי עבור 2 המוצרים למרות שאחד מהם אכן בוטל בהזמנות שלי באתר אליאקספרס, התקשרתי לשירות לקוחות בדואר ואמרו לי דאכן גבו ממני כסף מהכרטיס, השאלה שלי אם זה ועל ככה ולאחר זמן מה מחזירים לי את הכסף או דאני צריך לפנות לשירות לקוחות באליאקספרס? המוכר לא ענה לי בהודעה.
  שוב פעם תודה מראש על העזרה.

 160. הזמנתי מאליאקספרס משהו וההזמנה כבר הושלמה
  וזה מראה לי טיימר כזה עד כמה זמן שההזמנה תגיע, ועכשיו בא לי לבטל את ההזמנה…
  איך אני מבטל?

 161. לילה טוב נדיה,
  מניחה שאת ישנה כעת אך אשמח לתשבה בכל זמן..
  יש באיביי אפשרות להסתיר הזמנה (HIDE AN ORDERׂ ) ואז לא יראו אותה בהזמנות שלי..
  לא שמתי לב לאפשרות כזאת באלי אקספרס…
  האם את יודעת אחרת?..
  ניסיתי לשלוח שאלה בשירות לקוחות שלהם אבל הוא מפנה אותי לרובוט שלא יודע לענות על שאלות כאלה…

 162. הי הזמנתי כמה דברים מהאתר ורוצה להזמין עוד כמה דברים אבל שאני לוחצת על קניה הם כותבים לי כך Suggestion:
  Please wait for some time to make a new trial.

 163. היי, אני מעוניין לקנות היום סמארטפון סיני,
  Xiaomi 3s pro השאלה היא:
  איך אני יכול להיות בטוח שיש בו תמיכה בשפה העברית?
  והאם אפשר להוריד בלי קשר תמיכה בעברית?

 164. שלום לך. הזמני הזמנה גדולה באלי אקספרס וכמה מוצרים ביטלתי שהם היו בהמתנה לאישור תשלום והיה כתוב שייקח זמן להחזרת הכסף. המוצרים נעלמו מהפרופיל שלי לאחר שביטלתי אותם. יש לי ישראכרט של בנק הדואר. האם הכסף יחזור אליי ואיך אני יכול לגלות מה קורה

 165. תעזרו לי בבקשה אני לא מצליח לקנות זה רושם לי ככה.
  ודה לך על קניות על AliExpress!

  אנו מצטערים להודיע ​​לך כי אנחנו צריכים לבטל את הזמנת מסיבות בטחוניות. כדי לוודא העסקה שלך מאובטחת, בבקשה לספק לנו תיעוד על ידי לחיצה פנייתי עבור אימות נוספת.

  כאשר נקבל את מסמכים, נאמנו את אותם בתוך 3 ימי עסקים. אם המסמכים תקפים, אתה יכול לסדר מחדש על Aliexpress.

  אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים לך על הסבלנות וההבנה.

 166. תעזרו לי בבקשה אני לא מצליח לקנות זה רושם לי ככה.
  תודה לך על קניות על AliExpress!

  אנו מצטערים להודיע ​​לך כי אנחנו צריכים לבטל את הזמנת מסיבות בטחוניות. כדי לוודא העסקה שלך מאובטחת, בבקשה לספק לנו תיעוד על ידי לחיצה פנייתי עבור אימות נוספת.

  כאשר נקבל את מסמכים, נאמנו את אותם בתוך 3 ימי עסקים. אם המסמכים תקפים, אתה יכול לסדר מחדש על Aliexpress.

  אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים לך על הסבלנות וההבנה.

 167. היי רציתי לשאול אם אלי אקספרס שומר את המידע של הכרטיס? ואם כן האם אפשר למחוק? אני קצת חושש מזה

 168. היי ברצוני לקנות נעלי ספורט לגברים (nike).. הורדתי את האפליקציה של עלי אקספרס ומצאתי שם דגמים יפים והמחיר סביר 58 דולר.. כדי לראות אותם ברור נכנסתי לאתר של עלי אקספרס ומשום מה אף דגם לא מופיע.
  ובכלל מציג נעליים במחירים לא שפויים (149 דולר) בטח לא אשלם סכום כזה דרך אתר.
  השאלה שלי: האם המוצרים שמוצגים באפליקציה שונים מאלה שבאתר? ( איך זה יכול להיות?) והאם כדאי להזמין באפליקציה? את מבולבלת.
  אשמח לקבל תשובה בהקדם

  1. זה אמורים להיות אותם מוצרים, פשוט שיטת סינון של אפליקציה כנראה אחר משיטת סינון של אתר.

 169. בהתכתבות עם המוכר הבטיח הנחה ביקש שאבצע הזמנה ואעדכן אותו לפני התשלום כדי שיתקן את המחיר למחיר שסיכמתי איתו.
  הכנסתי את המוצר לעגלה ושלחתי לו הודעה אבל זה כנראה לא מספיק.

  זה מה שכתב לי:
  Place order first, do not pay immediately, just leave a message to show the code, then we could change price for you
  את יודעת איך אני עושה את זה ?

  תודה,

 170. שלום רציתי לברר בעניין עגלה שהזמנתי בעלי אקספרס, ועלתה 530 שקל ומשלוח עלה 210 שקל, כעת הגיע לארץ והתקשרו אליי כעת מחברת פדיקס שצריך לשלם 270 על טיפול ועוד כמה עלויות שיש מול המכס חוץ מהמעמ. השאלה אם חייב או שיכול גם לא דרכם? תודה

 171. אשמח לעזרה דחופה
  מעולם לא קניתי באלי, בד"כ קונה בזיפי כי התשלום הוא באמצעות ויזה רגילה..
  קיבלתי ויזה חדשה, בינלאומית . לפני שאני ממהרת להתלהב.. אני יכולה לקנות בעזרת הויזה בינלאומית למרות שאין לי דולרים בחשבון? איך מתבצעת העמלה על שקל ודולר?
  הויזה היא של לאומי.

 172. היי
  שתי שאלות הזמנתי 4 חבילות מאליאקספרס
  שווי החבילות ביחד הוא 90$
  כל חבילה עולה פחות מ40$ עדיין יקחו לי מכס?
  שאלה שנייה
  השולח נתן לי מספר מעקב RBxxxxxxxxxSG
  זה תקין?(כמובן האיקסים הם מספרים)

 173. ביטלתי הזמנה לפני שני שלחה ועדיין לא קיבלתי החזר כתבתי למוכר וזה אמר לי לפנות לעלי אקספרס אני לא יודעת איך

 174. היי
  התעניינתי במוצר מסוים שהמוכר הציע לי לשפר אותו בשבילי
  אני הסכמתי אני רק דואג בעניין התשלום כי המוכר מבקש לעשות את זה בעברה בנקאית ולא דרך האתר

 175. היי נדיה,
  קנינו מוצרים שונים מאלי אקספקס, איך אני משיגה את הקבלה של הקניה?
  אני לא מוצאת את זה בשום מקום..
  תודה רבה

 176. שלום נדיה
  הזמנתי סוללה ניידת ולאחר חודש וחצי שאלתי את המוכר מה קורה עם המשלוח? הוא ענה לי שיש איזה בעיה עם X-ray משהו כזה שהם לא נותנים לשלוח את זה.
  אז הוא הציע לתת לי החזר לפייפל (שילמתי באשראי), לא הסכמתי ובלי לענות לו פתחתי דספיוט ושם הודעתי שלא קיבלתי את המוצר וכו'..

  יום למחרת שפתחתי את הדיספיוט המוכר שלח לי (בהודעה) שעכשיו הוא מצא דרך לשלוח לי את המוצר ותוך 15 יום זה יהיה אצלי אמרתי אוקי ולא ביטלתי את המחלוקת.
  ולאחר הזמן הקצוב סגרו את הדיספיוט בלי שום הסכם.
  היום לאחר שסגרו את הדיספיוט ללא שום הסכם המוכר שולח לי הודעה שהוא מצטער והוא לא יכול לשלוח לי את החבילה כי החברה ששולחת לא שולחת לכאן ולכן אם אני יכול לתת לו את החשבון פייפל שלי שיתן לי החזר?
  עניתי לו שאני לא מוכן להחזר דרך הפייפל אלא רק לחשבון הבנק דרך הכרטיס אשראי כמו ששילמתי.

  ביינתיים לא ענה. ואני רואה שבהזמנה אין לי אפשרות לפתוח עוד דיספיוט ויותר מזה הכפתור אישור לאחר קבלה הפך לרשום פידבק.

  מה את מציעה לעשות?

  תודה

  1. בגדול סינים הפסיקו לשלוח סוללות לישראל.
   דבר שני – הזדמנות הכי אחרונה היא לפנות לכרטיס אשראי ולבקש מהם החזר.

 177. היי,
  פעם ראשונה שאני מזמינה, אז ככה-
  יש מייל שזה שולם, ואז אחריי פרק זמן מסויים זה אומר שהתשלום לא בוצע עד תאריך מסויים שלא אציין.
  לאחר מכן, אני נכנסת לאתר לORDERS
  והשעון רץ אחורה כבר, אבל כל הזמנה מופיעה פעמיים בORDERS- פעם אחת שולם והשעון רץ אחורה, פעם שניה ההזמנה CLOSED ולא שולמה.
  אשמח לייעוץ.

  1. אני חושבת שיהיה בסדר. תבדקי בכרטיס אשראי האם תשלום עבר לך פעמיים? קיבלת כל מייל פעמיים? לדעתי זה פשוט בעיה באתר שלהם

 178. היי הזמנתי מוצרים מאלי אקספרס אבל שכשאני נכנסת להזמנות שלי אני לא רואה אותם .ובכלל שאני מנסה לעשות קניה אני לא מצליחה

 179. הי שלום לך רציתי לשאול שאלה: הזמנתי כמה מוצרים מאלי אקספרס וכל פעם שאני עושה את ההזמנה ומכניסה את פרטי כרטיס האשראי הוא כותב לי בצבע אדום בקטן: system eror וניסיתי כמה פעמים וגם עם כרטיס אשראי אחר מה זה אומר? ואיך אפשר לפתור את זה
  בתודה מראש.

 180. קניתי מטען נייד לפלאפון ב 11.9 דולר וחוייבתי, והמשלוח לא הגיע לארץ ,המוכר בכלל לא ענה לי ועברו 60 יום פתחתי מחלוקת מולו ורק אז הוא ענה וכתב שהמשלוח אבד ואנחנו נפצה אותך , ואז יום אחרי זה נסגרה המחלוקת ללא אפשרות לפתוח אותה שוב ,והמוכר לא כותב לי כלום ולא עונה להודעות שלי שיחזיר לי את הכסף , יש דרך לקבל את הכסף בחזרה איכשהוא ??

 181. היי,
  אתמול ביצעתי רכישת פריט לבוש במידה L ונכתב לי כעת שהמוצר נשלח, במידה M
  כיצד אני משנה את פרטי המוצר כך שיתאימו לזה שהזמנתי? שלחתי הודעה למוכר. מה עוד?

 182. הכנסתי דספיוט על מוצר שטרם הגיע ועוד שבוע נגמר הזמן (נשלח ב 6/12). כשאני נכנסת עכשיו למוצר בהזמנות שלי רשום FUND PROCESSING/ מה הכוונה? בנוסף רשום שהדספיוט הסתיים אבל זה נרשם מיד לאחר שרשמתי את הדספיוט. איך יתכן?

 183. היי..
  הזמנתי מאלי אקספרס פריט הרבה פעמים בטעות.
  החבילה עוד לא הגיעה אליי, איך אפשר לבטל את ההזמנה?

  *וגם הם שולחים לי הודעות בגימייל אבל אני לא ראיתי את מספר המעקב של החבילה עוד.
  את יכולה לומר לי איפה הם שולחים אותו?(באיזה מקום אני יוכל לראות אותו)?
  תודה!!

  1. שולחים הודעה באימייל, אבל מספר מעקב נמצא באתר בחשבון שלך באלי

   אם עשית הזמנה כמה פעמים והם כבר שלחו – אי אפשר לבטל.

 184. הזמנתי באלי אקספרס במשלוח רגיל אבל המוכר שלח בEMS.
  עכשיו המכס דורשים תשלום.
  אלי אקספרס מנתערים כי זה לא קשור אליהם.
  מה אפשר לעשות? אני רוצה שהמוכר ישלם לי או יתן זיכוי.

 185. אהלן,
  ניסיתי להזמין פלאפון דרך האתר אבל הם רושמים לי שיש בעיות עם אימות הכרטיס וצריך לשלוח להם קובץ של תמונה של התעודת זהות שלי או משהו כזה.
  ידוע לך משהו בעניין? כמה זה אמין? זה נורמטיבי?
  תודה!

 186. שלום נדיה.
  אתמול קיבלתי מוצר שהזמנתי בתחילת נובמבר 2016 דרך ALIEXPRESS. יום לפני תום 60 הימים הארכתי את זמן המשלוח בעוד 15 ימים. יום לפני 75 הימים פתחתי תלונה על אי קבלת המוצר וכמה ימים לאחר מכן זוכתי בכרטיס האשראי שלי. איך מבצעים חיוב מחדש ?

 187. הזמנתי תחפושת מאלי אקספרס לפני כ -5 ימים ובאתר רשום 21-41 ימים עד שזה יגיע אבל המוכר רשם למטה 59 ימים
  למה להאמין?
  ואיך אפשר לזרז את תהליך השליחה?

 188. היי,
  אני צלמת ואני רוכשת המום פריטים באלי אקספרס. איך אני מוצאת את הרכישות שלי בצורה מרוכזת של השנה האחרונה. צריכה להעביר לרואה חשבון את הכל מבחינת הוצאות. ולא כל דף להדפיס כי זה לוקח נצח. יש אופציה כזאת בכלל??

  1. אלי אקספרס פלטפורמה לא הכי נוחה לדברים האלה. כל ההזמנות שלך נמצאות ב"הזמנות שלי" מרוכזות לפי תאריך הזמנה.

 189. באם קניתי ע"י אשראי ישירות יש אפשרות להחזיר לי את הכסף?
  ומה עם עמלת ההמרה שיצאה לי בקניה?
  תודה על הכל

 190. הי
  קניתי מוצר בעלי אקספרס ב 26.1.17, עד היום לא נשלח אלי המוצר (בסטטוס רשום Awaiting Shipment).
  התכתבתי עם המוכר, יש לו אין ספור תרוצים, בהתחלה ביקש שאחכה אח"כ טען שחסר לו המוצר וכו'.
  זה מה שרשום לי בהזמנה:
  Your order will be automatically cancelled if the seller fail to ship your order in 5days 01hours 17minutes 52seconds
  לחכות עוד 5 ימים שהעסקה תבוטל? או לבטל בעצמי?
  האם אקבל את הכסף בחזרה? אשמח לדעת מה הפרוצדורה.
  תודה רבה.

 191. שלום. לאחר קניות רבות עם כרטיס ויזה נטען ללא בעיות , לפתע פתאום הכרטיס לא מזוהה באלי אקספרס. בחשבון יש כסף ובדואר ישראל לא רואים שום בעיה , שלחתי להם מחדש צילומים של ת"ז וכרטיס ויזה וכו' , ולא קבלתי תגובה…. מה זה יכול להיות?!
  בתודה מראש
  מיכל

 192. היי,
  על מה לדעתך יותר כדאי לי להסתמך כשאני קונה מוצר באליאקספרס, על מספר האנשים שהזמינו אותו והרייטינג של המוצר או הרייטינג של המוכר עצמו?
  מבחינת האמינות של המוכר אני מתכוון.
  כי יכול להיות אותו מוצר בדיוק, רק שאת הראשון הזמינו 1000 אנשים והדירוג של המוכר ביהלומים או מדליות ואת השני הזמינו 100 אנשים אבל הדירוג של המוכר בכתרים.
  על מי כדאי לי לסמוך?
  תודה מראש

 193. היי,
  אשמח לעזרה דחופה! ניסיתי בכל דרך אפשרית להבין מה לעשות ללא פתרון או תשובה באתר.
  רכשתי 3 פריטים בעלי אקספרס בעלויות שונות, סה"כ: 40.15$, כולל משלוח. (חשוב לציין שעדיין לא התקבלו משום שהזמנתי לפני כשבועיים).
  ראיתי חיוב כרגע באשראי שלי על סך 156$ של אלי אקספרס שתואם למועד הרכישה.
  כמובן שזה לא הגיוני בעליל!
  מה עליי לעשות?? למי פונים?? למישהו קרה דבר דומה??
  תודה מראש לעונים.

 194. הזמנתי נעליים מהאתר ובגלל שהיה חג שנה החדשה הסיני המוכר אמר לי שהוא ישלח לי את הנעליים עוד 10 יום מפה לשם עבר כבר חודש וכמה ימים והמוכר לא עונה לי בהודעות ולא שולח את הנעליים ובהגנת קונה שזמן נשאר 6 ימים וביטלתי את ההזמנה איך אני מקבל החזר כספי?

 195. היי,

  הזמנתי משהו (2 פריטים מאותו מוכר) והמוכר הודיע לי שאחד מהם לא במלאי וניסה להציע לי פריטים אחרים במקום שלא רציתי. ביקשתי לבטל עיסקה. המוכר רשם לי שהוא רוצה שאשנה את הסיבה לביטול העסקה ושאקנה שוב את הפריט השני שנמצא במלאי. בנתיים הוא לא מבטל את העסקה. האם הוא יכול לא לבטל אותה? או שהוא חייב להסכים לבטל? איך זה עובד?

  תודה

 196. שלום.
  אני רוצה להזמין מוצר פעם שניה. המוכר אמר שיתן לי עוד הנחה נוסף לקופון שיש לי. איך עושים את זה בזמן הקניה. הוא אומר תזמיני בלי לשלם ואני יעדכן לך הנחה. אמרו לי שיש מספר הזמנה שצריך לשלוח לו אבל אני לא מוצאת כזה דבר בעמוד הקניה.

  1. אני לא עשיתי אף פעם הזמנה בצורה כזאת, ולדעתי זה אומר לאמין למוכר, כי לא תיהיה לך שום הגנה של אליאקספרס

 197. הי. הזמנתי נעליים מעלי אקספרס ואחרי כמה ימים המוכר כתב לי שהוא מצטער אבל לא נשארו נעליים ושאבטל את ההזמנה.. איך אני יכולה לעשות את זה?

 198. ויש לי שאלה נוספת, אם כתוב לי באתר שהמוצר הגיע לדואר לפני שבועיים אבל עדיין לא קיבלתי סמס או מכתב מהדואר.. מזה אומר?

 199. היי, קניתי מעיל של אדידס עלה לי 58$ בכל מקרה ביצעתי את ההזמנה, המתנתי שישלחו ואמרו שיש 12 ימים נראלי שיש למוכר לשלוח את המשלוח במידה והוא לא שולח ההזמנה תתבטל אוטומטית… לאחר שבוע שראיתי שהוא לא שולח ושאני שולח הודעות והוא לא עונה לי לשום הודעה ביטלתי את ההזמנה לאחר 8 ימים מיום ההזמנה…חיכיתי וחיכיתי…ולא אמרו לי כלום חשבתי שאין עם מי לדבר וההזמנה תתבטל אוטומטית. הימים עברו ונשאר משהו כמו 30 דק' ופתאום אני מקבל הזמנה שהמוכר שלח את ההמנה והופיע לי /שעון חדש של 59 ימים שרץ לאחור…כאילו הוא חיכה עד לדקות האחרונות לשלוח את המוצר.
  שלחתי לו הודעה שביטלתי את ההזמנה ושאני לא מעוניים לרכוש את המוצר והוא לא ענה לי…
  מה עליי לעשות?

 200. שלום,
  אם פתחתי כבר דיספיוט מול השוכר והוא ענה לי בהודעה רגילה על הטעות במספר המעקב שנתן לי והאריך לי את זמן המשלוח וביקש לבטל את הדיספיוט. האם במידה ואני מבטלת את הדיספיוט ומשהו שוב משתבש בדרך ואם לא אקבל את החבילה שלי בזמן האם יש לי אפשרות לפתוח דיספיוט שוב?

 201. היי נדיה תודה לך על העזרה , אני הזמנת מאלייאקספרס כמה מוצרים ויש שני מוצרים שסמנתי בטעות שהחבילה הגיעה ? האם אני אמור עדיין לקבל את המוצר ? האם עליי לשלוח למוכר הודעה ? מה בדיוק אני צריך לעשות על מנת לקבל את המוצר !

 202. שלום עשיתי סכסוך על 5 דברים שהזמנתי ולא קיבלתי ואני מחכה כבר מלא זמן זמן ועכשיו זה מראה שהוחזר לי החזר מלא ואני לא יכולה לקנות בכסף ישלי כרטיס דואר נטען מה עליי לעשות גם ישלי שני דברים שהוחזר לי כסף מלפני שנה ואני לא יכולה לקנות בו מה אני צריכה לעשות אני בכרטיס דואר נטען בבקשה עזרי לי מה אני צריכה לעשות כדי לקבל את כספי

 203. הי ,שאלה לי עלייך
  אני קניתי מוצר מצטער בעלי. הכל נשלח כמו שצריך אלא שאני רשמתי מס' טלפון לא נכון למסירת המוצר ( חשבתי שדואר ישלח הודעה בכתב אבל זה לא קרה). בסופו של דבר המוצר נשלח חזרה למוכר.

  מה את מציעה לעשות? כי אני פעלתי מתוך התמימות וסהכ רציתי לקבל את המוצר.

  בתודה

  יונתן

 204. אני קניתי עגלה של יויה בעליאקספרס, והיא נשברה לי אחרי חודשים ספורים משימוש רגיל,
  אני מנסה לשלוח הודעה למוכר ומופיע שאין אותו כבר, מה עלי לעשות, העגלה עלתה לי בערך 1000 שח,

 205. היי אני רציתי לדעת מה אני יכולה לעשות אם ביצעתי הזמנה באלי אקספרס ונתתי אימייל לא נכון. אפשר לשנות? מה אני יכולה לעשות?

 206. יש לי שאלה, פתחתי חשבון באלי אקספרס.. הכל טוב ויפה..
  אבל כשאני נכנסת שוב לאפליקציה, זה אומר לי להתחבר מחדש (ואני יודעת את הסיסמא והשם משתמש) אבל כשאני עושה אותם זה אומר שהחשבון שלי נעול זמנית בגלל שמישהו השתמש בו (ואני מוכנה להגיד בוודאות שאף אחד לא השתמש בו) ובגלל זה פתחתי מלא חשבונות שם ותמיד זה אותו סיפור, אשמח מאוד לעזרה, תודה❤️

 207. שלום כל פעם שאני עושה רכישה שולחים שההזמנה סגורה וזה מה שהם שולחים

  תודה על קניות על aliexpress!

  אנו מתנצלים על כך שעלינו לבטל את ההזמנה מטעמי אבטחה. כדי לוודא שהעסקה שלך מאובטחת, ספק לנו תיעוד על ידי לחיצה על הערעור שלי לקבלת אימות נוסף.

  כאשר נקבל את המסמכים שלך, נאמת אותם תוך 3 ימי עסקים. אם המסמכים תקפים, אתה יכול לסדר מחדש על aliexpress.

  עכשיו כשאני עושה ערעור יוצה דף לא קיים

 208. אני מבקשת ממך עזרה
  אני מגישה סכסוכים פתוחים ומבקשים תמונה אני מצרפת ובמשך כמה שעות הם כותבים תנסי שוב עם התמונה מה עושים איך כן מצרפים תמונה שעלה לאתר בשירות לקוחות

 209. היי, רציתי לשאול איך אני מחליפה מספר פלאפון, ששולחים לי מהדואר הודעה שהגיע לי חבילה. יש לי מספר טלפון חדש וזו בעיה ענקית.
  תודה