איפה לקנות בובת פרווה טרופותי?

לקנות בובת פרווה באינטרנט

הפוסט הזה לא הולך להיות ארוך, סיפרתי לכם כבר על האתר שממנו קניתי ספרים, והיום רק רוצה לספר על עוד קניה מאד מאד מוצלחת. זהו מסוג הדברים שאי אפשר להשיג בארץ. פשוט אין. לא מוכרים.

בת שלי מאד אוהבת ספרים "טרופותי" ו  "טרופותי הבת", ולכן חשבתי שתוספת נחמדה ליום הולדת הקרוב שלה יכולה להיות צעצוע פרווה טרופותי. הלכתי לחנות צעצועים – אין טרופותי. הלכתי לחנות צעצועים אחר – אין טרופותי. הלכתי לחנות צעצועים שלישית – אין טרופותי. אז הבנתי שאני חייבת ללכת לקנות טרופותי באינטרנט.
אז קודם כל כמובן הלכתי לחפש ב- ebay, הרי שם אפשר למצוא פשוט הכל. יש שם הרבה טרופותי, אבל לצערי רובם נראים טרופותי סיני – לא יפים. לא רציתי כזה. ואז מצאתי טרופותי מאנגליה, משם גם מגיע מהר, וגם בדרך כלל דברים יותר איכותיים.
טרופותי בגודל  של 21 סמ ב- 93 ש"ח
טרופותי בגודל של 43 סמ' ב – 160 ש"ח
לשניהם זה נראה לי קצת יקר מידי. הרי זה רק צעצוע פרווה. וגם תזכרו שסנטימטרים בדרך כלל נשמעים יותר גדולים מהמציות. 21 סמ' זהו בובה די קטנה בערך בגודל של כף היד. תקחו סנטימטר ותסתכלו כמה זה 21 סנטימטר. זהו גודל של הבובה ב- 93 שקלים. תקראו לי קמצנית, אבל אני החלטתי שאני הולכת להמשיך לחפש.

בשלב מסוים נזכרתי באתר אינטרנט מצויין, שגם שולח בחינם לישראל, וגם אמין, וגם אפשר לשלם בו אם פייפאל – יודעים איזה אתר? bookdepository.com – ואני קונה שם באופן קבוע.

כאן תוכלו לקרוא פוסט על הספר מצוין ללמוד ילדים לספור – מתאים מגיל 2 עד גיל6-7 בערך.

כאן תוכלו לקרוא פוסט על קניית ספר מדבקות עם אלף מדבקות 

וחשבתי, אם אתר מוכר ספרים על טרופותי, וגם הם מוכרים משחקים, וגם אפשר למצוא שם קלפים, אולי הם מוכרים גם דמויות? הרי זה הגיוני שהם מוכרים דמויות. הלכתי לחפש, ומצאתי!

טרופותי 21 סמ' במחיר של 55 ש"ח

טרופותי 43 סמ' במחיר של 100 ש"ח

אני החלטתי שטרופותי קטן מספיק לנו והזמנתי טרופותי קטן (יש באתר עוד יותר קטן, בגודל של מחזיק מפתחות), טרופותי 21 סנטימטר בעצם טרופותי בינוני.

לקנות באינטרנט בובת פרווה

נכון הוא מתוק? אני חושבת שהוא מתוק. אם אתם מחפשים כמוני טרופותי לקנות באינטרנט עכשיו אתם יודעים מקום הכי זול. דרך הגב, צעצועים אלה הם צעצועים רשמיים (לא זיוף סיני). הרי בשביל להתחיל ליצור בובת פרווה (או כל בובה אחרת) שקשורה לדמות כלשהי מהספר צריך לקבל אישור מהסופר. בובות טרופותי שנמכרים באתר בוקדפוזיטורי הם בובות מיוצרות על ידי חברה בשם AURORA – רק להם יש אישור לייצר בובות טרופותי.

ועוד דרך הגב אחד, באתר bookdepository.com תוכלו גם למצוא כל שאר החיות מהסיפור טרופותי – ינשוף, שועל, עכבר, נחש, טרופותי הבת – כולם מאותה חברה AURORA.

ועוד משהו להוסיף על שירות של האתר. בדרך כלל אני מקבלת חבילות מהם תוך 10-14 יום. כאן חיכיתי חודש – כלום. ואז כתבתי לאתר שלא קיבלתי. אחרי כשעתיים ענו לי שהם שולחים לי אחד אחר, ובמקרה ואני מקבלת שאני אכתוב להם. שלושה ימים אחרי זה קיבלתי את הבובה (כמובן עיכוב היה בדואר שלנו), ואז כתבתי לאתר שקיבלתי ולא צריך לשלוח. הם ענו לי שכבר שלחו, ושהם מצטערים ואני יכולה להחזיק את שניהם (כאשר טרופותי נוסף מגיע). שירות פשוט מעולה!

לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

2 thoughts to “איפה לקנות בובת פרווה טרופותי?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *