תכשיטים באינטרנט – מוכרים מומלצים באיביי

גולדפילד באיביי

אתם יודעים כמה שילמתי על הטבעת הזאת מגולדפילד? לא תאמינו! דולר 1. כן- 3.5 שקלים. קניית תכשיטים באינטרנט יכולה לחסוך הרבה כסף, תאמינו לי. אם אתם קונים בשבילכם או מתנה יפה לחברה\גננת\קרובת משפחה – שווה להיכנס לאיביי משהו כמו חודשיים לפני יום הולדת או חגיגה ולהציץ אולי קניית תכשיטים באינטרנט תחסוך לכם הרבה כסף? לי זה כן חוסך! והיום אני רוצה להראות לכם כמה מוכרים שאני קונה מהם באופן קבוע תכשיטים למתנות ובשבילי.
טבעת שאתם רואים בתמונה למלא נקנתה אצל מוכר  : geedyy

הוא שולח בחינם לישראל, יש לו גם מכירות פומביות וגם מכירות רגילות. טבעות מגולדפילד אפשר לקנות אצלו בסביבות 2 דולר, או אפילו פחות אם זוכרים בבידים. יש לו גם תכשיטים מכסף או מציפוי כסף. זה לא בהכרח מגיע בקופסה יפה, לפעמים רק בשקית פשוטה, תלוי כנראה בספק שלו. אני קניתי אצלו כמה דברים כולם די  תואמים תיאור, רק כמובן שתמונות יותר יפות מהמציות – יותר זוהרות, יותר צבעוניות. חוץ מזה הכל בסדר. והאמת, ב- 2 דולר אני לא מצפה לקבל תכשיטים ממותגים.

דרך הגב, אם אתם לא יודעים איך לבחור מידה נכונה של טבעות תלחצו פה תגיעו לאתר שניתן לעשות זאת בקלות.

 

מוכר מספר 2

תכשיטים באיביי

תליון הזה קניתי אצל מוכר שאני מאד מאד אוהבת: naturestone 

אני אוהבת אותו מכמה סיבות
– שולח לישראל בחינם
– שולח עם מספר מעקב (ואני שמתי לב שרוב החבילות שלי שלא מגיעות זהו דווקה חבילות עם תכשיטים)
– דברים מיוחדים ויפים ותואמים לתיאור
– אפשר לזכות בביד ולשלם מחיר נמוך יותר מאשר במכירה רגילה

תליון הזה קניתי ב- 6 דולר. הוא עשוי כסף עם אבן יפה. יש לי אותו כבר כחצי שנה – לא משחיר נראה כמו חדש. קניתי אצלו יותר מפעם אחד – יש לי עוד 2 תליונים קנויות אצלו, וגם כמה דברים קניתי במתנה. כל תכשיט בפחות מ- 10 דולר. מוכר מומלץ ביותר.

 

מוכר מספר 3

תכשיטים באיביי

זה קניתי אצל מוכר תכשיטים של גולדפילד וגם גולדפילד בצבע כסף: ph2818

מה אני אוהבת אצלו? מבחר גדול, תכשיטים ממש לא יקרים. את התליון שאתם רואים בתמונה קניתי ב- 2 דולר (כולל שרשרת אבל לא כולל קופסה). שולח אומנם בלי מספר מעקב, אבל בינתיים ממנו קיבלתי כל דבר שהזמנתי. תכשיטים שלו תואמים תיאור. אני הזמנתי אצלו די הרבה דברים – כי זה זול, וכי זה יפה. מאד ממליצה.

 

מוכר מספר 4

תכשיטים באינטרנט

זהו תכשיט שזכיתי בביד (ב- 3 דולר, במקרה..) אצל מוכר: jaipurjewelry

אני מאד אוהבת את המוכר הזה, קניתי (האמת זכיתי) כמה דברים מאד יפים – רק תכנסו תסתכלו איזה דברים הוא מוכר. הוא גם הכי יקר מהמוכרים של התכשיטים שאני קניתי. אבל מצד שני הוא מוכר דברים אמיתים (כסף אמיתי לדוגמה). גם יש לו מחיר משלוח של 7 דולר לפריט (אבל ניתן לעשות מלשוח משולב אם קונים כמה דברים בו זמנית). שולח עם מספר מעקב מארצות הברית. ניתן לזכות אצלו בביד, אבל לא קל, כי מוכר מאד מאד פופולרי. אם אני רוצה לזכות בביד אצלו אז אני עוקבת כמה ימים לפני אחרי מוצר ומסתכלת איך מחיר עולה וכמה בידרים (אנשים ששמו ביד) יש, ומה הסיכויים שלי. מוכר מומלץ ביותר.

 

מוכר מספר 5

תכשיטים באינטרנט

עגילים שקניתי אצל מוכר הזה :  huajewelry

מוכר טוב, יש מבחר של תכשיטי גולדפילד, אבל בעיקר תכשיטים כסף. יש גם שרשראות בלבד אם רוצים לקנות בנפרד תליון ובנפרד שרשרת. אני האמת קניתי אצלו רק עגילים האלה, הם היו מיועדים למתנה, בעצם אתם יכולים לראות אותם בפוסט שלי – איפה שצילמתי דוגמאות של מתנות שאני מכינה לגננות.

 

מוכר מספר 6

תכשיטים באינטרנט

 

צמיד מגולדפילד שקניתי אצל מוכר הזה:  cnyiwu201303

מחירים מצחיקים, משלוח חינם, תכשיטים נראים סבבה. מה עוד אתם רוצים?  אני אישית מידי פעם חוזרת בחיפוש אחר דברים זולים ומעניינים.

 

מוכר מספר 7

מוכר תכשיטים באיביי

כמו שאתם מבינים זאת לא תמונה שלי, זאת תמונה שלקחתי מהמוכר, פשוט קניתי ולפני שהספקתי לצלם נתתי את זה במתנה. ובכל זאת אני מאד רוצה להמליץ על המוכר, לא בגלל שאני קניתי פעם אחד וזה היה מוצלח, כי על המוכר הזה שמעתי הרבה והרבה דברים טובים: anna-silver-co

מוכר שמוכר תכשיטים מכסף, אין פה גולדפילד, רק כסף. מחיר משלוח 7 דולר לפריט, אבל אם קונים יותר מאחד אז אפשר לשלוח ביחד במחיר יותר זול. הזמנה נשלחת מארה"ב עם מספר מעקב ומגיעה לישראל תוך שבועיים בערך. יש למוכר הזה פרטים ממש ממש יפים, אם לא תקנו לפחות תסתכלו.

 

הייתי נותנת לכם עוד מוכרים של תכשיטים באינטרנט, אבל נגמרו לי תמונות יפות (ובכלל תמונות של תכשיטים שהזמנתי..) וגם כך יצא לי פוסט די ארוך. יש עוד כמה תכשיטים יפים בדרך אלי, כאשר הם יגיעו ואני אצלם אוכל להמליץ על המוכרים או לא להמליץ (למרות שאני מעדיפה לא להפיץ מוכרים לא מומלצים, חוץ מזה באי הגעה של דברים מוכרים בכלל לא אשמים).

מכווה שתוכלו לקנות תכשיטים באינטרנט, וספציפית תכשיטים באיביי יפים ולא יקרים.

קניות מוצלחות לכולכם!

Share This:

4 thoughts to “תכשיטים באינטרנט – מוכרים מומלצים באיביי”

    1. איכות די שונה – תלוי במוכר.
      להשחיר בינתיים לא השחירו, שזה כמובן לא מבטיח שלא ישחירו בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *