10 מוצרים מגניבים של אלזה מ"לשבור את הקרח" באיביי

לשבור את הקרח

בת שלי כמו הרבה בנות בגיל שלה (גיל 4) מאד אוהבת את אלזה מסרט אנימציה של דיסני "לשבור את הקרח". איך זה קרה אני אפילו לא יודעת, פשוט יום אחד היא הביא מהגן את השיר, ויום למחרת ביקשה לראות את הסרט, ואז קיבלה במתנה איזו סיכה עם אלזה ואז הכל התחיל להתגלגל. עכשיו היא רוצה הכל עם אלזה או לפחות עם אנה או עם אולף או עם קריסטוף או עם סיוון – בובות, תיקים, עטים, סיכות, שמלות, דפים, בקבוקים, צעצועים כל דבר היא מבקשת עם אלזה. ולכן יש לי כבר אוסף לינקים לפרטים מאיביי שכוללים דמויות של אלזה. לא כל דבר אני קניתי. וחלק קניתי ועוד לא קיבלתי, אבל בכל אופן החלטתי לכתוב פוסט כולל – פרטים שמצאתי באיביי עם אלזה ואנה, אצל מוכרים אמינים ומשלוח חינם (בדרך כלל). אני אציין אם קניתי את הפריט שאני כותבת עליו או קניתי ועוד לא קיבלתי. נתחיל.

מספר 1 – תיק גב לגן או לבית ספר – 50 שקלים. 

תיק גב עם אלזה

עוד כמה ימים בת שלי הולכת לגן עירייה, והחלטתי שהיא צריכה תיק גב חדש, וכמובן היא בקישה עם אלזה. אז הלכתי לחפש משהו פשוט יחסית עם תמונה יפה. והזמנתי. 50 שקלים בשביל תיק גב לא נראה לי יקר. יש פה 4 תמונות לבחירה – תמונות נראות גדולות. אני הזמנתי תיק עם אלזה. מוכר שולח תיק עם מספר מעקב. בינתיים לא קיבלתי אז אני לא יכולה להגיד שום דבר על איכות של הפרטים.

לקנות תיק גב עם אלזה אפשר כאן

 

 

מספר 2 –  משקפי שמש של אלזה ב- 35 שקלים

משקפי שמש באיביי

משקפי שמש של ילדים זה משהו שהולך לאיבוד באופן קבוע. כל שנה אני קונה לפחות 3 זוגות. אז גם השנה קניתי. אלה אחרונים, ואני מקווה שבת שלי תואהב אותם כל כך שתשמור אליהם יותר טוב. משקפיים איכותיים באמת. יפים ומתאימים לבנות בגיל 3-5. נראים מקוריים של דיסניי. בת שלי מאד מרוצה. עלו רק 35 שקלים כולל משלוח.

לינק לקניית משקפי שמש של אלזה 

 

מספר 3 – תחפושת של אלזה 50 שקלים

תחפושת לשבור את הקרח

אפשר להגיד שעכשיו לא פורים, מי צריך תחפושת? אז אצל ילדים כל יום פורים, למשל לבת שלי יש קופסא גדולה עם תחפושות שונות וכאשר באות אליה חברות הן אוהבות להתחפש. אז גם תחפושת של אלזה יש שם. למה? כי בת שלי אוהבת את אלזה והיא ביקשה תחפושת של אלזה, אז למרות שלא פורים עכשיו קניתי לה תחפושת של אלזה באיביי. זה עלה משהו כמו 50 שקלים. אני לא יכולה להגיד שאיכות מאד טובה, לא. איכות סינית פשוטה, בד חלק ומבריק, תפרים לא ממש ישרים, אבל תחפושת החזיקה כבר כמה כביסות ובהחלט משמשת למטרה שלה, כך שאני בהחלט יכולה להמליץ אליה.

תחפושת של אלזה ואנה אפשר לקנות כאן

 

 

מספר 4 – בובות קטנות של אלזה ואנה ב- 30 שקלים

אלסה ואנה לשבור את הקרח

סט של 2 בובות קטנות (כמו כף יד בערך) ב- 30 שקלים בלבד. בובות מאד חמודות, ולדעתי בארץ כל אחד כזאת עולה כ- 30 שקלים. אז זה בהחלט שווה.

לינק לקניית בובות של אלזה ואנה באיביי 

 

 

מספר 5  – סט של 2 בובות אנה ואלזה ב- 44 שקלים

אלזה באיביי

סט של 2 בובות באיכות די טובה ב- 44 שקלים בלבד. בובות אלו יותר גדולות מבובות בלינק הקודם.

לקנות סט בובות אנה ואלזה ב- 44 שקלים

 

מספר 6 – ערכת דוקטור של אלזה

אלזה לשבור את הקרח

ילדים אוהבים משחקי תפקידים, ערכות דוקטור מאד פופולריות, כאן זה גם ערכת דוקטור, אבל הכל בצבע סגול ועם תמונות של דמויות מלשבור את הקרח. כל זה ב- 50 שקלים כולל משלוח.

לינק לערכת דוקטור של אלזה

 

מספר 7 – שעון יד ב- 11 שקלים 

שעון יד עם אלזה

קניתי כמה כאלה, חלק למתנה ואחד נשאר אצלנו. שעון עדיין עובד (כבר חצי שנה עברה) בשביל מחיר של 11 שקלים אני חושבת שזה מדהים ביותר.

שעון יד של אלזה ב- 11 שקלים 

 

מספר 8 –  פיג'אמה ב- 17 שקלים 

$_12 (5)

פיגאמה ספציפית הזאת לא קניתי, אבל קיבלתי אחד דומה במתנה, זאת לא כותנה, פוליאסטר אבל די נעים לגוף. וב- 17 שקלים אפשר מידי פעם לשים אותה, תמונות מאד חמודות.

פיגאמה עם אלזה ואנה ב- 17 שקלים 

 

מספר 9 –  טושים של אלזה ואנה

טושים של אלזה ואנה

טושים עם דמויות של לשבור את הקרח. לא מכירה את האיכות, ולא ראיתי כאן למכירה. 50 שקלים לסט.

טושים עם אלזה 

 

מספר 10 – סט של 3 כוסות עם אלזה ב- 25 שקלים 

כוסות של אלזה

הזמנתי בדיוק לפני כמה ימים אז הם עוד לא הספיקו להגיע, אבל נראה חמוד ומוכר אמין ומחיר בסדר גמור. כך שאני מקווה לטוב.

סט כוסות ב- 25 שקלים 

 

קניות מוצלחות לכולם!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *