מדריך קנייה ב- FRAGRANCEX

אתר בשמים אמין

אתם יודעים מה? לפעמים בא לכם בושם שלא נמכר בארץ, או יקר בארץ, ובדיוק אין מבצעים וזה לא זמן של החגים, אבל בא לכם, איפה תשיגו? לי יש פתרון – באינטרנט, יותר ספציפית באתר אמריקראי FragranceX.

זהו אתר גדול (יותר מ- 8000, כן שמונת אלפים, בשמים!) ואמין למכירת בשמים, טוב יש שם לא רק בשמים, גם טיפוח גוף, גם טיפוח פנים, ומוצרי קוסמטיקה – הכל של מותגים מוכרים וידועים.  אז היום אני כותבת לכם מדריך מלא לקנייה באתר – אם אתם רוצים להזמין שם, אבל לא יודעים איך – תקראו פוסט, אני מבטיחה תדעו את כל מה שצריך.

בחירת מוצרים

קודם כל, כבר היה פה פוסט בבלוג שמספר על קניות באתר Fragrancex, אפשר לקרוא אותו כאן.
עיקר המוצרים זהו בשמים כמו שאתם יכולים להבין משם האתר אפילו, יש 2 מחלקות לבשמים – מחלקת בשמים לנשים ומחלקת בשמים לגברים. כך זה נראה:
fragrancex אתר בשמיםכמו שאתם רואים בתמונה סימנתי עם חצים כחולים 2 מחלקות של בשמים – גברים ונשים. מכיוון שיש כל כך הרבה מותגים ובכל מותג יש הרבה בשמים שונים, אז כאשר תכנסו למשל למחלקת של בשמים לנשים תראו שיש לכם רשימת אלף-בת של אותיות או בחירת שם המותג או שם של הבושם . זה נראה כך:

איפה לקנות בושם הרמס

תבחרו מותג שאתם רוצים, ותראו שאתם מגיעים לעמוד עם רשימת הבשמים או דגמים של מותג מסוים – כל המוצרים. למשל, אם אני אבחר מותג HERMES, אז אני אראה כל הדגמים שיש לאותו בושם. זה נראה כך

אתר אמין לבשמים

ומכאן אני צריכה למצוא אותו בושם שאני רוצה, אני מוצאת ומגיעה לעמוד הבאה:

פראגראנסקס

זה עמוד שמראה לכם מה יש מאותו בושם, הרי בשמים מגיעים בגדלים שונים – לפעמים זה miniEDP – גרסאו מיניאטורה (5-10 מל), לפעמים זה דוגמיות (1-2) מ"ל, לפעמים זה טסטרים  (ללא קופסאת קרטון). חוץ מזה כאן תוכלו לראות האם בושם נמצא במלאי או לא, ומתי ישלחו אותו. כמובן אתם רואים גם נפחים של בשמים ומחיר.

אתר בשמים פופולרי

כמובן, בושם שאתם מחפשים יכול להיות לא במלאי, ואז אפשר לבקש להודיע NOTIFY ME במייל כאשר בושם יהיה במלא.

notify

כמובן, אם אתם יודעים איזה בושם אתם צריכים אז אפשר פשוט להקיש בשורת חיפוש בעמוד הראשון באתר ולהגיע לעמוד של בושם.

ואם אתם לא יודעים איזה בושם אתם מחפשים יש כמה דרכים שאפשר למצוא משהו מעניין – למשל בעמוד הראשי של האתר יש לכם TOP PERFUME וגם BESTSELLERS – אפשר להכנס ולראות איזה בשמים יש. עוד דבר נוח באתר – משתמשים רושמים תגובות שלהם על כל בושם ובושם. כמובן, ככל שבושם פופולרי יותר כך יש יותר תגובות. אז אפשר לדעת האם בושם עמיד, האם ניחוח תואם לתיאור ועוד.

ואם אתם לא יודעים איך לבחור בושם בלי להריח, אז אני רוצה להפנות אותכם לפוסט שלי שמתעסק בדיוק בעניין הזה, יש דרך אחד מצויינת.

תשלום

פייפאל או כרטיס אשראי

 

משלוח

עלות משלוח באתר היא 15.94$, אבל יש קוד שעובד באופן קבוע, בהזמנות מעל 69$ נותן משלוח חינםFREE69. אתר שולח בעזרת חברת DHL, חברת שילוח, זאת אומרת, אסור לעבור בהזמנה 74.99$, אחרת תצטרכו לשלם חוץ ממע"מ תשלומים נוספים לחברת DHL.

לפעמים יש גם משלוח חינם ללא מינימום של הזמנה.

fragrancex אתר אמין

ואני עוד פעם חוזרת, לא לעבור סכום של 74.90$. פשוט לא.

 

מבצעים והנחות

באתר אין מחלקת SALE, כמו ברוב האתרים, אבל עדיין יש מבצעים לבשמים מסוימים.

Women's Discount Perfume בשמים במחירים מוזלים באתר

Discount Cosmetics – מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מוזלים

חוץ מזה כמו שאמרתי, באתר יש טסטרים, דוגמיות ומיניאטורות

Testers – טסטרים, בשמים מקוריים ללא קופסת קרטון, מחירם זול יותר

Samples דוגמיות בנפח של 1-3 מל' במחיר בסביבו 3$

Mini-EDP מיניאטורות בנפחד של 3-10 מל' במחירים בין 5-15$

 

EARN REWARDS

דבר נוסף קיים באתר, זהו מערכת של צבירת נקודות. כל דולר שבזבזתם באתר זהו נקודה אחד.
100 נקודות נותנות 2% הנחה קבוע בהזמנות
500 נקודות נותנות 5% הנחה קבועה בהזמנות
1000 נקודו נותנות 10% הנחה קבועה בהזמנות
שימו לב, זאת הנחה שיורדת ללא שום קוד, כלומר מקבלים את ההנחה של נקודות וגם הנחה של משלוח חינם.

כמובן תמיד יש קודים וקופונים, הבעיה שאפשר להשתמש רק בקופון אחד, ובדרך כלל הכי משתלם זהו קופון למשלוח חינם FREE69.

מתי תשתמשו בקופונים ל- 10% הנחה למשל? כאשר בושם שאתם מאד מאד רוצים יותר יקר מ- 75 דולר, למשל, בושם עולה 80 דולר, קוד של 10% הנחה עושה אותו 72 דולר, ועוד מחיר משלוח 16 דולר, נכון שתשלמו 88 דולר, אבל אם תשתמשו בקופון של FREE69, תשלמו רק 80 דולר, אבל אז תצטרכו לשלם לחברת DHL  מע"מ ועוד תשלומים נוספים, כך שבסוף תשלמו יותר מ- 86 דולר.

כל הקופונים פעילים אפשר למצוא ישר באתר  כאן – COUPONS

 

שרות לקוחות 

ניתן לפנות לשרות לקוחות בכמה דרכים:
במייל: Support@FragranceX.com
בטלפון: 001-718-482-6970
בפקס: 718-482-6964
בפייקסבוק: https://www.facebook.com/Perfume

 

החלפות והחזרות

ניתן להחליף או להחזיר מוצר תוך 30 יום מיום השליחת הזמנה. מחיר משלוח החזר לא מחזירים. לשלוח החזרות לכתובת
FragranceX.com Returns
Order # (Include your order number)
5 Plant Avenue
Hauppauge, NY 11788

 

הזמנה אחרונה שלי

כאשר אתר יצא עם מבצע של משלוח חינם לישראל ללא הגבלת המינימום, אני החלטתי להזמין בשמים שמזמן רציתי להזמין, ואין אותם בארץ.
בשמים משלוח חינם

Un Jardin Sur Le Nil HERMES

הזמנתי כמות הכי קטנה, של 1.7 אוז' שזה 50 מל' ואז מחיר באתר היה 55 דולר, שזה מתחת ל- 75 דולר. עכשיו בושם הזה עולה באתר 72 דולר, כלומר כמו שאתם יכולים לראות מחירים משתנים כל הזמן.

אחרי שבצעתי הזמנה, קיבלתי מייל מאתר שהזמנה התקבלה. אחרי יומיים בערך קיבלתי מייל נוסף שבו היה כתוב שהזמנה שלי נשלחה. בדרך כלל ששולחים הזמנות בעזרת חברות שילוח הם מגיעות מאד מהר, ממש תוך 3-5 ימים. שלחו לי גם מספר מעקב של חברת DHL – שזה 10 מספרים. באותו יום ניסיתי להכניס מספר למעקב של DHL באתר שלהם – לא נתן לי כלום, וגם יום למחרת ניסיתי – ושוב פעם לא ראיתי שאני יכולה לעקוב אחרי הזמנה, וגם יום אחר כך. וכבר לא יכולתי, אז פניתי לאתר עם שאילה. תשובה קיבלתי אחרי כמה שעות, כתבו לי שמכיוון ש- DHL מקבל הרבה הזנות לוקח להם זמן להכניס מספרי מעקב למערכת ולארגן הזנמנות למשלוח, שצריך פשוט לחכות. אז חיכיתי עוד יומיים, ואז ראיתי שאני יכולה לעקוב אחרי הזמנה שלי. מכאן היה קל.

בערך שבוע לקח להזמנה שלי להגיע לישראל. שליח DHL הגיע כאשר אני הייתי בעבודה, אבל התקשר והסכים להגיע לעבודה, למרות שלא היה חייב. אז קיבלתי את הבושם שלי. חבילה ארוזה היטב, בפנים גם היה קופון להנחה של 5 דולר בהזנות מעל 50 דולר, שזה שווה ערך לקופון של 10% הנחה. ובושם – חדש כמו שצריך.

אני מאד ממליצה על האתר FRAGRANCEX, מבחר ענק של הבשמים, משלוח חינם לישראל, שזה נדיר, יש בשמים שלא נמכרים בישראל או כאלה שמאד יקרים בישראל ואין מבצעים עליהם. ומאז שמאנגליה הפסיקו לשלוח בשמים לישראל, אז לא נשארו הרבה אתרים שמוכנים לשלוח בשמים לישראל, למזלנו פראגראנסקס כן שולח ועוד בחינם. שוה לפחות לבדוק.

אתר בשמים זול

 

כאן תמצאו פוסט נוסף על הקניה שלי באתר

 

תוספות: בזמן אחרון היו מספר שינויים באתר, בין היתר, עכשיו כאשר אתם רוצים להזמין מעל 75 דולר, משלמים מיסים מיד, בזמן הזמנה באתר. מצד שני אין צורך בתשלום נוסף, כאשר הזמנה מגיעה.

 

תוספת חשובה: קוד למשלוח חינם לכל סכום (לא תמיד עובד): FSW

 

 

לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

2 thoughts to “מדריך קנייה ב- FRAGRANCEX”

 1. היי
  נוהג לקרוא את הפוסטים שלך באופן קבוע

  במקרה הזה, מלבד למצב שבו רוצים להזמין בושם שאין בארץ, עדיף להזמין באתר http://www.just4you.co.il/

  אין לי שום אינטרס מול האתר, רק השוואת מחירים

  1. הי
   תודה
   אני לא מכירה אתה האתר הזה.
   חוץ מעניין כספי יש גם עניין של שרות
   שרות באתרים אמריקאים או יורופאים מעולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *