7 מוצרים הכרחיים לכלבים שלכם

אביזרים לכלבים

כן, זאת שלישיה שלי. בוב, דנה וטוזה. שלושה בולדוגים צרפתיים שלי. אם אין לכם כלב או כלבים, אז לא תמצאו בפוסט הזה שום דבר מעניין. אבל אם יש לכם, אז אתם יודעים שכל דבר לכלב בארץ עולה הון של כסף, ולכן אני חלק מהדברים קונה באינטנרט, וכאן אני רוצה לעשות פוסט מרכז אותם דברים. תמצאו פה שמפו, ויטמינים, צעצועים ואביזרים אחרים.

1. שמפו

שמפו זול לכלבמוקומות טובים לקנות שמפו לכלב זה כמובן אייהר וויטהקוסט. זה שני אתרים שאני עושה מהם קניות באופן קבוע – בשבילי, בשביל בת שלי, לבעלי, וגם לכלבים. יש שם גם מוצרי מזון, וגם מוצרי טיפוח, וויטמינים ותוספי תזונה וגם אבקת חלב לספורט. הם שולחים לישראל במחיר משלוח נמוך, וכמובן דבר נחמד נוסף – לקניה ראשונה אפשר לקבל 10 דולר הנחה.

כאן תוכלו למצוא מדריך לקניה ראשונה באייהרב

כאן תוכלו לקרוא השוואה בין אייהרב לויטהקוסט

נחזור לשמפו. אתם בתמונה רואים שני סוגים. אני מאד אוהבת את השמפו של FLYING BASSET, אבל לצערי נכון לעכשיו הפסיק למוכר אותו בשני האתרים. אז בפעם אחרונה הזמנתי את השמפו של מותג ISVARA – ריח מאד נחמד, קצת עדין לדעתי, גם בקבוקון קטן (אבל גם מחיר יותר נמוך) – מנקה היטב, משאיר ריח טוב. בחלט אפשר להזמין אותו

Isvara Organics, Pet Shampoo, Lavender – באייהרב מחיר 8 דולר עבור כמעט 250 מל.

כל השמפו שיש בשביל כלבים (וחתולים) תוכלו למצוא כאן באייהרב

ובויטהקוסט יש מבחר הרבה  יותר גדול של שמפו וקונדישן לכלבים – תוכלו למצוא הכל כאן

 

 

2. שקיות לאסיפת צרכים של כלבים

אביזרים לכלבים

אני לא אוהבת לדרוך על צרכים של כלבים. אתם? אז אני אוספת את הצרכים, פעם הייתי עושה את זה בעזרת שקיות סופר, אבל היום עוד מאד יכנס לפעולה חוק חדש שיפסיק חלוקת שקיות סופר ללא הגבלה. אז אני חשבתי שזה זמן טוב להזמין שקיות לאסיפת צרכים של כלב. ניתן לקנות אותם בהרבה מקומות – אני חושבת שלקנות שקיות הכי זולות אצל סינים זה בהחלט מספיק בשבילי. נכון ששקיות יותר עבות ויותר איכותיות יות נעים לשימוש, אבל מכיוון שיש לי 3 כלבים אני מעדיפה זול. אז איפה לקנות?

אתרים כלבו סינים

tmart.com

כאן תוכלו למצוא התרשמות שלי מהאתר

 

buyincoins.com

בעצם בפעם אחרונה קניתי שקיות אלה מאתר buyincoins

 

ועוד משהוא נוח שקשור לאסיפת צרכים, זה דיספנסר לשקיות שעולה 30 שקלים (ביחד עם גליל של 30 שקיות), מאד נוח שלא צריך כל פעם לחשוב על איפה לשים שקיות.

Bags on Board Bramton Dog Poop Waste Bag Dispenser + 30 Refill Bags

אביזרים לכלבים

 

 

 

3. פרוביוטיקה לכלבים

אביזרים לכלבים

פרוביוטיקה לכלב. לאחד מהכלבים שלי קיבה חלשה, כלומר ברגע שהוא אכל משהו לא טוב, או אפילו משהו מחוץ מאוכל יבש שאני קונה לכלבים שלי – הוא יכול להתחיל לשלשל. במשך כמה ימים. לא נעים. אז אני מזמן כבר קונה פרוביוטיקה. פעם לפני הרבה שנים, שלא הכרתי אייהרב או ויטהקוסט הייתי קונה בארץ בבתי מרקחת פרוביוטיקה של בני אדם. וזה היה יקר.. ועכשיו אני קונה באייהרב או ויטהקוסט במחיר הרבה יותר טוב. באתרים אלה תוכלו למצוא הרבה סוגים. אני בחרתי מה שנוח לי – זאת אבקה. אני נותנת כף אחד – מערבבת את זה עם קצת אורז מבושל למשל. אני לא נותנת פרוביוטיקה לכלב כל יום, רק במקרי הצורך. ואז תאמינו או לא – שלושלים עוברים הרבה יותר מהר (במקום שלושה ימים שלשול זה נגמר תוך חצי יום).

באייהרב  זה עולה 14 דולר – Jarrow Formulas, Pet Dophilus

בויטהקוסט זה עולה 12 דולר – Jarrow Formulas, Pet Dophilus

אני בטוחה שכאן אנשים ירצו לשואל אותי האם אני קונה ויטמינים לכלבים. לא אני לא קונה. כי אם אתם קונים אוכל יבש טוב פרמיום – אז הוא כבר מכיל כל הויטמינים שצריך ואין צורך להוסיף עוד ויטמינים.

אני כן קונה גלוקוזאמין וכונדרטין – זה משהו שספציפית אני צריכה לבולדוג צרפתי, כי לפעמים יש להם בעיות עם הגב. אבל מכיוון שזה פוסט כללי, ובשביל כל סוגי כלבים, אני לא רוצה לעמיס בפרטים, אנשים שרוצים לדעת ספציפית לגבי גלוקוזאמין וכונדרטין מוזמנים לשואל אותי במייל או בתגובות לפוסט אני אענה בשמחה.

 

 

4. אביזרים לטיפוח

אביזרים לכלבים

בתמונה אתם רואים מספריים לכלבים. זהו רק להדגמה, כי כמובן אי אפשר לצלם כל הדברים שיש בבית ושקניתי במשך שנים המיועדים לטיפוח כלבים. את רוב הדברים שאני רואה כאן, אני משתדלת לחפש באיביי, כי שם הרבה יותר זול. באיביי יש לי 2 מוכרים שאני תמיד חוזרת אליהם, כי יש להם מוצרים טובים.

 

 philip_ahrens מוכר מארה"ב

pepdogs גם מוכר מארה"ב

 

איזה אביזרים אני חושבת שימושיים:

אז קודם כל מספריים כמו שאתם רואים למלה בתמונה :

SAFARI Stainless Steel Guillotine Dog Nail Clipper הם עולים 35 שקלים כולל משלוח

 

מסרק לפרווה:
KONG Zoom Groom Dog or Cat Grooming Shedding Rubber

אביזרים לכלבים

זה מסרק לכלבים (או חתולים), לדעתי זה מתאים רק לבעלי פרווה קצרה, אבל מצד שני לא ניסיתי על בעלי פרווה ארוכה. מאד נוח, אפשר להשתמש גם על פרווה רטובה (כאשר עושים אמבטיה לכלב) או על פרווה יבשה. אני פעם בשבוע לוקחת מסרק החוצה יחד עם כלבים ומסרקת אותם בחוץ עד שאני רואה שלא יוצאים שערות יותר. אחרת כל הבית יהיה מלא בפרווה.

ניתן לקנות כאן במחיר של 40 שקל כולל משלוח

 

 

 

 5. צעצועים לכלבים

קונג

צעצועים לכלבים יכולים להיות חור בכספי המשפחה, במיוחד עם יש 3 כלבים בבית. במיוחד אם כלבים אוהבים לקרוע כל צעצועה שהם מקבלים. לא משנה עד כמה צעצוע הזה קשיח. לכן אני קונה 2 סוגים של צעצועים – צעצועי חוטים קשורים קטנים, כי הם עולים כ- 1-2 דולר, ואז אפשר לקנות ולזרוק בלי רחמים. אני קונה אותם בעיקר באתרי כלבו סינים, שכבר הזכרתי אותם, למשל tmart.com

יותר אתרי כלבו סינים אתם יכולים למצוא בפוסט מרכז של אתרי כלבו סינים.

 

דבר שני שאני מאד אוהבת וקונה לפי הצורך זה צעצועי ממותג KONG.
צעצועי כלב זולים

מה מיוחד ב- KONG? קודם כל הגומי מאד קשיח, ולכן כלבים שלי לא מצליחים לקרוע צעצוע תוך שניה לחתיכות, אלה זה לוקח להם כמה שבועות. שזה טוב. דבר שני – KONG זה משחק חשיבה לכלבים. אני לא יודעת אם ידוע לכם, אבל גם כלבים אוהבים לחשוב ולפתור בעיות, גם אם זה כלב קטן, גם אם זה כלב לא חכם במיוחד – עדיין. ולפעמים יש כלבים שפשוט חייבים לחשוב, אחרת הם הופכים לחיות שאורסות בית. KONG – משחק חשיבה לכלב – בכל צעצוע קונג יש חורים, לתוך החורים ניתן להכניס ביסקוויטים של כלבים – אז כלבים צריכים להוציא אותם משם. דבר מדהים! בולדוגים שלי מוכנים שעות לשבת ולנסות להוציא ביסקוויט מה- KONG.

טוב, אחרי שאמרתי כל זה – איפה ניתן לקנות אותם?

1. vitacsot – אין מבחר גדול שם, אבל אם אתם אוספים חבילה ויש לכם מקום, ויש כלב בבית, בהחלט נוח להוסיף משהו לחבילה עבור כלב גם.

2. מוכר באיביי מארה"ב עם משלוח לא יקר יחסית 

3. עוד מוכר באיביי מארה"ב גם משלוח סביר

 

 

6. מניעת קרציות ופרעושים

הרחקת פשפשים וקרציות

בארץ יש קרציות ופרעושים גם בקיץ וגם בחורף ואי אפשר לברוח מהם, כלומר כל כלב נדבק. וזה לא נעים, לא רק לכלב שמתחיל לגרד את עצמו בלי הפסקה, אבל גם לבני אדם. אומנים פרעושים לא יכולים להתרבות על בן אדם, אבל הם כן יכולים לחיות כמה שעות על בן אדם – וזה לא נעים. וקרציות זה דבר מסוכן כי הן מעבירות מחלות שונות. אז מה עושים? קונים חומרים מיוחדים שמרחיקים טפילים אלה מכלב שלכם.

אני קונה או FRONTLAIN או חומר ADVANTIX. מכיוון שאצלי יש 3 כלבים זה יוצא יקר – הרי צריך לטפל פעם בחודש. לכן, למרות שכלבים שלי קטנים, אני קונה קפסולות לכלבים גדולים ובעזרת מזרק מחלקת קפסולה אחד לשלושה כלבים.

שימו לב, קפסולות צריך לקנות לפי משקל של הכלב. בדרך כלל זה מתחלק ל- 3 גדלים – כלבים קטנים, כלבים בינוניים וכלבים גדולים.

איפה לקנות? לדעתי מקור הכי טוב זה פארם אנגלי – chemistdirect

למשל הנה אדוונטיקס באתר  ADVANTIX  , אני קונה לכלבים 25 קג פלוס, וזה עולה 120 שקלים עבור 4 אמפולות (כלומר מספיק לי ל- 4 חודשים ל- 3 כלבים).

אפשר להשוות את זה עם מחיר בארץ

כלבים קרציות

כמו שאתם רואים בארץ זה עולה כמעט 200 שקלים. באתר כמיסטדירקט יש גם מחיר משלוח, אבל לפעמים יש גם קוד הנחה נוספת, ובסה"כ לפי חישובים שלי קנייה מהאתר אנגלי יוצאת לי הרבה יותר זולה מהקניה בארץ. 140 שקלים בערץ מול 200 שקלים – זה 60 שקלים חיסכון לכל 4 חודשים. ואם לקחת את זה למשך שנים שיש  לי כלבים אז חסכון כבר הופך להיות מאות של שקלים ולא עשרות.

וכמובן, באתר יש גם FRONTLINE הנה FRONTLINE

שימו לב, שכאשר תרצו להזמין חומר להרחקת פרעושים וקרציות מהאתר הזה, יבקשו ממכם למלא תופס קטן עם מספר שאילות לגבי חיית מחמד שלכם – לא לפחד, תמלאו אותו.

לצערי הרבה דברים טובים לא ניתן להזמין מהאתר ללא מרשם של וטרינר אנגלי, אני לדוגמה רציתי לקנות משם טיפות אוזניים לכלב AURIZON, אבל הם לא שולחים את זה לישראל ללא מרשם וטרינר אנגלי, וכמובן שאין לי.

אבל מצד שני, תוכלו למצוא שם גם דברים נוספים כמו שמפו, צעצועים לכלבים ועוד דברים. וכמובן לא רק לכלבים. אתר מומלץ.

 

 

7. חטיפים לכלבים

אייהרב

טוב, אחרי שגזרתם ציפורניים לכלבים, וסירקתם וצחצחתם להם שיניים הגיע זמן לצ'ופר. אני קונה באייהרב או ויטהקוסט. משתי סיבות – זה לא יקר, וזה חטיפים בריאים. אני לא קונה חטיפים לכלבים אצל סינים. ומכיוון שאני קונה הרבה באייהרב ובויטהקוסט אז כל פעם שנשאר לי מקום בחבילה אני פשוט מוסיפה שקית חטיפים.

לדוגמה אני מאד אוהבת את החטיפים האלה

Pet Naturals of Vermont, Calming, For Small Dogs

כי הם לא יקרים, כי גם המשקל שלהם קטן, כי חטיפים קטנים ואפשר בקלות להכניס אותם לקונגים, וכי כלבים שלי אוהבים אותם. אבל אתם יכולים לבחור מכל אופציות שיש באתר

באייהרב תמצאו מבחר גדול 

וגם בויטהקוסט יש מבחר גדול 

 

טוב, אני חושבת שזה מספיק לפעם אחד, אשמח לשמוע שאילות אם יש לכם.

 

לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

11 thoughts to “7 מוצרים הכרחיים לכלבים שלכם”

    1. אני פעם אחרונה הזמנתי לפני חצי שנה. הם מבקשים למלה טוספ לגבי כלב ואז מאשרים את זה
      אבל בהחלט דברים יכולים להשתמנות, פעם בשמים שלחו מאנגליה, ועכשיו לא. אז יכול להיות גם זה השתנה עכשיו.

  1. שלום לכולם. באתר .chemistdirect.co.uk באמת עולה זול, אבל חנות דורשת מרשם!!! זה מסבך את העניין בהרבה. לעניות דעתי יש לציין את התנאי הזה בתיאור המוצר באתר הנוכחי.

    כל טוב

    אמיל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *