מעקב משלוחים – אייהרב iherb

אייהרב

בזמן אחרון הרבה דברים השתנו IHERB– הם הפסיקו לשלוח לנו בקיץ מוצרים רגישים, הם התחילו לשלוח משלוחים כבדים מאד, הם עשו משלוח חינם, הם הורידו משלוח חינם, היה אפשר לעקוב אחרי חבילה גם במשלוח זול באייהרב, וגם במשלוח יקר, ואז שוב פעם שינו את זה. לא יודעת האם שינויים נגמרו, אבל נראה שעכשיו הם התייעצבו. אז אני רוצה לכתוב פוסט מסכם כל השינויים של זמן אחרון של מעקב משלוחים מאייהרב והזמנה מאייהרב.

שימו לב גם, שעכשיו יש הנחנה נוספת בגובה של 10% עם קוד SUMMERIL

קודם כל, לכל אלה שלא מכירים אתר ורוצים להזמין פעם ראשונה תקראו פוסט "מדריך לקניה ראשונה באתר אייהרב" אולי זה יעזור לכם. לאנשים שמכירים אבל תוהים מה השינוים החדשים, תכנסו ותקראו פוסט

כבר בעבר כתבתי כמה פוסטים על האתר אייהרב (iherb). אתר קיים החל משנת 1996, יותר מ 20 שנה! אני הכרתי את האתר משהו כמו שנה לפני שנכנסתי להריון כלומר משהו כמו 7-8 שנים. אני חושבת שאז אפילו לא ידעתי שיש דבר כזה קוד הנחה לקניה ראשונה.. אז זה היה 10 דולר הנחה לקניה ראשונה, אחר כך הם שינו את זה ל 5 דולר. לא נורא.

התחלתי להזמין שם בצורה מסיבית כאשר נכנסתי להריון – קרמים, שמנים, מוצרים לתינוק, מוצרים להנקה וכו'. לא זוכרת איך היו שולחים מאז. וזה גם לא משנה. בזמן אחרון אייהרב שינה את הדרך שהוא עושה משלוחים לישראל, אולי לא בהרבה, אבל עדיין צריך להתרגל.

בעקרון יש 2 דרכים לשלוח חבילה 

 1. GLOBAL MAIL – יותר זול, ללא מעקב ומוגבל במשקל עד 1.8 קג
 2. DHL EXPRESS – יותר יקר, עם מעקב, עם שליח עד הבית, עד 68 קג!

shipping iherb

כמו שאתם רואים – קיימים 2 אפשרויות אלו, כאשר DHL יותר יקרה, אבל עדיין זה 2 דולר!

הנה סל קניות שנותנת עכשיו משלוח חינם

לפעמים אנשים שואלים האם אין יותר משלוח של GLOBAL MAIL, זה קורא כאשר יש עברתם 1.8 קג בסל, זה נראה כך

אייהרב מעקב משלוחים

כמו שאתם רואים בתמונה למלה, לא ניתן יותר לבחור GLOBAL POST, רק DHL, למה? כי עברתם גבול של המשקל, למלה הדגשתי באדום – מעל עלות המשלוח אפשר למצוא כמה סל שלכם שוקל. כמובן ליד כל מוצר רואים משקל נפחי שלו, ואז ניתן בסל להוסיף או להוריד מוצרים.

איך להוזיל משלוח? באתר קיימים מספר מוצרים שמוגדרים כ SHIPPING SAVER – מוצרים שמוזילים עלות המשלוח עם קונים אותם.

כל המוצרים שמוזילים עלות משלוח נמצאים בלינק

איך עוקבים אחרי חבילות? כאשר אתם מזמינים דרך GLOBAL POST אין לכם דרך לעקוב אחרי חבילה, והיא מגיע כמו כל חבילה רגילה ללא מעקב. כאשר אתם מזמינים חבילה דרך DHL EXPRESS אז גם יש לכם דרך מעקב, וגם חבילה מגיע מאד מהר (תוך שבוע בערך), וגם אתם מקבלים אותה עם שליח עד הבית. לעקוב אחרי חבילה של אייהרב שנשלחה דרך DHL ניתן באתר של החברה – פשוט תכניסו מספר מעקב ותקבלו כל המידע.

אייהרב

איך עוד להוזיל עלויות? כל שבוע באייהרב יש מבצעים קבועים כל שבוע הם מפרסמים BRANDS OF THE WEEK ועליהם יש כ 15-20% הנחה. שווה לבדוק.

שימו לב, שכאשר אתם מזמינים מעל 75 דולר, אז במקרה של GLOBAL POST לא מבקשים לשלם מסים, כלומר, כאשר תקבלו חבילה פה, יש מצב שיבקשו לשלם 17%, אבל במקרה של משלוח מהיר בעזרת DHL EXPRESS, ברגע שסל קניה שלכם יותר יקר מ 75 דולר, תראו שמופיע לכם גם שורה של מסים בגובה של 17% (כלומר מע"מ), זה מאד נוח, כי לא צריך לשלם שום דבר בארץ, לא משנה על איזו סכום הזמנה, וגם לא תצטרכו לשלם עמלות נוספות של חברות שילוח.

היום עלות המשלוח תלוי במספר גורמים – כמה מוצרים יש, מה מחיר של מוצרים, מה נפח ומשקל של מוצרים – ניתן להרכיב סל קניה עם משלוח חינם או בעלות מאד נמוכה של 2-4 דולר עבור משלוח. פשוט תנסו להוסיף\להוריד מוצרים, ותוסיפו מוצרים עם תג של SHIPPING SAVER.

אייהרב משלוח

בגדול אלה השינויים באתר.

קניות מוצלחות!

Share This:

11 thoughts to “מעקב משלוחים – אייהרב iherb”

 1. היי תגידי כשאת מזמינה בDHL האם את נדרשת לספק כל מיני אישורים של משרד הבריאות אם את מביאה משהו שהוא מזון או קוסמטיקה ?

 2. תודה על הרשימה!
  כמה זמן לוקח לחבילות מIHERB ומVITACOST להגיע בתקופה האחרונה? האם אין עיכובים בגלל הדואר?

  1. תלוי באיזה דואר שולחים
   ויטהקוסט לוקח כחודש
   אייהרב אם זה עם DHL אז תוך 5 ימים
   ואם זה דואר רגיל אז גם כחודש

 3. DHL ברפרטואר שלה: הם שלחו כללים חדשים לתשלום המשלוח ו-iHerb חושבים שזה מסים של המדינה.
  עכשיב מחיל למוצר כולל משלוח עלה ל-30%…

 4. היי נדיה,

  אני מעוניין להזמין מהאתר אייהרב (iherb) מוצר בסכום $72.11 (כולל משלוח) בעזרת חברת הבלדרות DHL.ככל הידוע לי ,אני לא אמור לשלם מסים ממשלתיים (מכס, מע"מ, מס קניה), וגם לא אגרות שונות כמו אגרת רשומון, דמי טיפול ואחרים, וזאת מכיוון שזה יוצא מתחת ל 75 דולר.
  אולם לפי מה שהבנתי יש מצב שאם החבילה שלי תיפול במדגם והמכס יחליט לבצע בדיקה אקראית ,אז אאלץ לשלם על הבדיקה ועמלת שחרורׁׁ(בדיקה פרטנית ולא קולקטיבית)
  האם הדבר ידוע לך ממקרים קודמים,והאם יש לך מושג מה העלויות שיושתו עליי מ DHL במקרה שזה אכן כך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *