Bookdepository לוקחים למטוס

bookdepository

סיפרתי בעמוד פייסבוק שלי כבר, שטסתי עם בת שלי לוינה לפני כמה זמן, היא בת חמש וחצי וטיסה של 4 שעות זה קשה, ועוד לחכות בשדה תעופה עד שעוברים כל המבדקים, עומדים בתורים, מחכים. מעייף וקשה לילד. צריך לעסיק ילדים במשהו. נכון שאפשר לתת גם טאבלט, אבל אני פחות מתחברת לזה, וגם לילד סה"כ טאבלט להרבה שעות משעמם. אפשר לשחק עם ילדים, אפשר לקרוא להם ספר, אבל עדיין צריך עוד משהו, וחוץ מזה גם אני רוצה קצת שקט, ולא לקרוא ספר 4 שעות בטיסה. אז מה עושים? אני מזמינה חוברות עבודה בבוקדפוזיטורי BOOKDEPOSITORY – אתר ותיק ואמין, אתר ששייך בעצם לאמזון, והדבר החשוב – הם שולחים בחינם לישראל (ולכל העולם). אני כתבתי בעבר הרבה פוסטים על האתר הזה, והיום אני רוצה להראות לכם איזה חוברות אני מזמינה ומה יש בתוכן.

קודם כל, למחפשים פוסטים ישנים יותר, תסתכלו כאן

מדריך קניה ראשונה לאתר בוקדפוזיטורי

משחקי מליסה ודאוג באתר בוקדפוזיטורי

ספר  לקיפול מטוסים באתר בוקדפוזיטורי

ספר "אלף דברים למצוא"

חוברות עבודה מבוקדפוזיטורי לילדים קטנים יותר

בובת פרווה טרופותי

 

כמו שאתם יכולים לראות כבר כתבתי בבלוג שלי הרבה פעמים על האתר הזה, ובאמת הם מוכרים דברים איכותיים ואפשר למצוא שם לא רק ספרים.

אחד מחוברות שאני רוצה להמליץ לכם היום, היא לילדים החל מגיל 4 בערך (לדעתי) – כי יש מדבקות קטנות, וצריך הבנה של מספרים. הקטע הוא להדביק מדבקות בצבע מסוים לפי מספר (כלומר לכל צבע יש מספר, צריך לראות איזה מספר רשום, למצוא צבע מתאים ולהדביק), וכך יוצרים תמונות יפות.

bookdepository

תסתכלו בתמונות, אולי זה יהיה יותר ברור. ספר כזה עולה כ 25 שקלים, ותאמינו לי מספיק אותו להרבה שעות, תלוי ברצון הטוב של הילד.

חוברת שאתם רואים בתמונה

Sticker by Numbers: Animals

 

חוברת דומה לילדים יותר קטנים (מגיל 3 בערך)

My First Sticker by Numbers Book

 

חוברת עם ציורים שונים במקום חיות

The Original Sticker by Numbers Book

 

חוברת דומה בלי מספרים, מוזאיקה בניים, ארמונים ועוד

Mosaic Sticker Book

 

חוברת עם חיות ללא מספרים (מדבקים מדבקות לפי צבע מסביב)

Mosaic Picture Sticker Book

 

עם פרחים

Mosaic Sticker Flowers

 

 

 

עוד ספר שרציתי להראות לכם – זה ספר מעולה להורים שלא יודעים לצייר, וילדים שלהם אוהבים לצייר וגם מבקשים מהורים שיציירו. בת שלי אוהבת לצייר – אני אוהבת, אבל לא יודעת. לצייר עכבר? לצייר פיל? רובוט? מטוס? (טוב, מטוס עוד אני יכולה..)
ספרים במשלוח חינם

בחוברת הזו מראים איך שלב אחרי שלב לצייר דברים קשים, כך שהם נראים דומה (לפחות כך שבן אדם אחר יראה את זה ויזהה). חוברת יחסית עבה, אבל שווה כל שקל. אפשר לצייר ישר בתוכה. תסתכלו בתמונה.  עלות של חוברת כזאת הוא 35 שקלים, לפעמים יש הנחות.

Step-by-Step Drawing Book

 

יש חוברות יותר ספציפיות.

לצייר אנשים

Step-by-Step Drawing People

 

לצייר חיות

Step-by-Step Drawing Animals

 

לצייר דינוזאורים

Step-by-Step Drawing Dinosaurs

 

חוברות עבודה נוספות אלו חוברות עם תרגילים שונים – כמו לצייר, להדביק, לעשות מבוך, לספור, לשייך ועוד. דוגמא לחוברות עבודה כאלה אתם רואים בתמונה.

חוברת יצירה

לדעתי חוברות מסוג זה מאד מאד מוצלחות. אני בכוונה עשיתי כמה צילומים שתראו (ותראו איך בת שלי עושה אותם). יש שם כל מני תרגילים קלים. חוברות מסוג זה מתאימים החל מגיל 4 ובערך עד גיל 6-7.  תרגילים שתמצאו שם זה לצבוע, לספור ולכתוב כמה פרטים יש, להשלים תבנית מסוימת, להדביק מדבקות במקומות מסוימים ועוד. כל חוברת כזאת מכילה 68 עמודים – צבעונים, ודי הרבה מדבקות. מספיקה לכמה שעות, וכמובן אי אשפר לעשות אותה בפעם אחד. מחיר של כל חוברת עבודה כזו הוא כ 27-30 שקלים (ומשלוח חינם לישראל!).

Little Children's Activity Book Spot the Difference, Puzzles and Drawing

 

בסדרה תמצאו עוד חוברות דומות. למשל

 

Little Children's Travel Activity Book

 

חוברת יותר מכוונת לבנים (למרות שקניתי לבת שלי והיא עשתה אותה גם כן, פשוט יש יותר דברים של דינוזאורים, רובוטים ופיראטים).

The Usborne Little Children's Activity Book : Mazes, Puzzles and Colouring

 

זאת, לדעתי לילדים קצת יותר גדולים (כי יש חידות קצת יותר מסובכות)

Holiday Activity Book

 

 

 

יש עוד סוג של חוברות עבודה, קצת אחר. הם נקראים PAD, כי הם יותר קטנים מגודל של A4 (דף רגיל), אין בהם מדבקות, יש יותר דברים לעשות. אולי אפילו יותר נוח לקחת אותם לטיול, אבל מצד שני הם לילדים טיפה יותר גדולים – גיל 6 ומעלה.

ספרים במשלוח חינם

אז כאן אני קניתי מראש כמה חוברות. מחיר שלהם בדרך כלל בין 20 ל- 25 שקלים, ולדעתי עבור חוברת של 200 עמודים עם כל מני תרגילים זה ממש ממש זול.

חוברת של פיראטים

Pirate Activity Pad

חוברת לבנים ולבנות

Travel Activity Pad

 

חוברת פיות

Fairy Activity Pad

 

 

ועוד חוברת עבודה אחד אחרונה, רק בגלל שבת שלי מאד אהבה אותה

חוברת עבודה

זאת חוברת של מדבקות של כל מני דגלים מהעולם. מדבקות – זה דגלים של מדינות שונות, ויש גם מפה שצריך להדביק אותם למפה. מאד נחמד, חוברת דקה ועולה רק 18 שקלים. מאד מוצלחת לדעתי.

Flags of the World Ultimate Sticker Book

 

 

 

אסיים בזה היום, אני מאד אוהבת BOOKDEPOSITORY ומזמינה ממנו באופן קבוע, וממליצה!

 

קניות מוצלחות לכולם!

Share This:

2 thoughts to “Bookdepository לוקחים למטוס”

  1. היי, נגיד ואני רוצה לרכוש מעיל שעולה 300$ דרך אתר, איך עושים את זה? צריך לשלם מכס?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *