Cash-back

moneyback
האם ידעתם שכמעט על כל קניה אפשר לקבל חלק מהכסף חזרה? אני יודעת, זה נשמע לא אמין, זה נשמע מוזר. גם לי זה קרה כשפעם ראשונה שמעתי על אתרי cash-back. חשבתי לעצמי "למה אתר ישלם לי כסף על כלום? הרי אני לא עושה שום דבר עבורם – לא קונה, לא מפרסמת אותם, לא ממלה שאלונים. כל מה שנדרש ממני – כשאני רוצה לקנות באתר מסוים, להיכנס לאתר זה דרך קישור באתר ה- cash-back.

אין שום דבר מוזר ושום דבר מפחיד. כן, מחזירים לכם חלק מהכסף. העיקרון מאד פשוט – חברות שמוכרות דברים באינטרנט צריכים פרסום, וחלק מפרסום זה אתרים  אחרים ברשת העולמית. חנויות משלמות לאתרים שמפרסמים אותם, ואתרים שמפרסמים בשביל למשוך לעצמם יותר גולשים נותנים להם חלק מהכסף. כולם מרווחים כאן.

לדוגמה. אתם רוצים לקנות ב- carters, לא יודעים איך להגיע לחנות, ורוצים למצוא גם קופונים להנחות. אז מגיעים לאתר שמפרסם carters, וכמובן מקבל כסף על הפרסום, וזה extrabux. ולמשל אתר extrabux מקבל 10% מסכום הקניה שלכם מקרטרס. ואז בשביל למשוך אתכם לאתר ושתעשו קניות דרכו, הוא נותן לכם 2% מסה"כ הקניה. כך כולם מרווחים – קרטרס שעושים לו פרסום, extrabux – מרווח כסף, ואתם מקבלים החזר כספי. תסתכלו על התמונה – פשוט תחפשו בשורת חיפוש חנות שאתם רוצים לקנות בו, ותראו האם הוא נותן החזר ומה אחוז ההחזר זה. דרך הגב, אחוז החזר הוא משתנה כ הזמן, ולכן אם היום זה 2%, לקראת החגים, כמו חג המולד, למשל, בדרך כלל אחוז עולה, שנה שעברה אם אני לא טועה זה היה 3%. וכמובן, יש הרבה אתרי cash-back, ובכל אחד אחוז החזר עבור אותו חנות (carters לדוגמה) יהיה שונה.
carters-extrabux

בד"כ באתרים האלה פועלת שיטת חבר-מביא-חבר, כלומר כשאתם נרשמים דרך קישור של חבר אחר באתר כזה, שניכם מקבלים סכום מסוים. בדרך כלל זה 5 דולר עבור הרשמה. אבל 5 דולר אפשר לקבל לא מיד, אלא רק אחרי שאתם מקבלים החזר ראשון שצברתם עבור קניות בחנויות אינטרנט. למטה בתמונה תוכלו לראות איך נראה לינק רפרלי – לינק שאתם נותנים לחברים בשביל שהם ירשמו דרכו ושהם וגם אתם תקבלו 5 דולר לחשבון קאש-באק שלכם. דרך הגב, באתר extrabux שאני מאד אוהבת, זה לא רק 5 דולר, אבל גם אחוז מסוים מצבירת הכסף של החברים שלכם. כלומר, חבר שנרשם דרך לינק שלכם, צבר 10 דולר מהקניות בחנויות, אתם תקבלו 0.5 דולר (5% מהצבירה שלו).
invite-friend-extrabux

כל פעם לפני שאתם רוצים לעשות קניה – תבדקו אתרי Сash-back.

כאן אני נותנת שתי דוגמאות לאתר שעובד עם חנויות מארה"ב בעיקר, ואתר שעובד עם חנויות בריטיות.

_____________________________________________________________________

extrabux

 Extrabux.com – אתר שעובד עם חנויות מארה"ב. בהרשמה דרך לינק שלי מקבלים 5$ (בפועל אתם תקבלו אותם רק כאשר נצבר לכם יותר מ- 10 דולר החזרים עבור הקניות). להוציא כסף אפשר כאשר נצבר לפחות 10$. אפשר לקבל תשלום בצ'ק (לא נוח בשביל ישראליים) או בפייפאל (עדיף). משיכה היא לא אוטומטית, צריך לעשות request a payment  – דרישת תשלום. לוקח כשבוע לכסף להיכנס לחשבון פייפאל.

______________________________________________________________________

 

ebates cashback

ebates – עוד אתר שנותן קאש-בק לאתרים אמריקאים. למה צריך יותר מאחד? כי לפעמים אתר קאש-בק מסוים מפסיק לעבוד עם אתר כלשהו או נותן אחוז הזחר מאד נמוך – אז אם יש לכם כוח ורצון, טוב לבדוק איפה יותר גבוהה ובו להשתמש. עוד יתרון של אתר הזה – הם עושים החזר לפייפאל באופן אוטומטי פעם בשלושה חודשים בתאריכים קבועים, במקרה והצטבר אצלכם יותר מ- 5 דולר על החשבון. גם כאן יש מערכת חבר-מביא-חבר ובהרשמה בלינק שלי אתם מקבלים 5 דולר על החשבון (תקבלו אותם בפועל רק לאחר שתצברו יותר מ- 10 דולר מהחזרי קניות).

 

___________________________________________________________________________________________

quidcoQuidco.com – אתר שעובד עם חנויות בריטיות. בהשמה מקבלים 3GBP (אחרי שתרוויחו בקאש-באק 5 פאונד). להוציא כסף אפשר כאשר נצבר יותר מ- 1GBP, גם באמצעות פייפאל. לפעמים סכומי קניה שהוא קולט הם שונים מסכום ששילמתם, אבל זהו אתר Cash-back כמעט יחיד שמחזיר כסף מחנויות בריטיות לאנשים שאין להם אזרחות בריטית. עוד משהו, שימו לב שבאתרים בריטים לעתים קרובות קאש-בק יותר קטן מאתר כאשר אתם משתמשים בקוד כלשהו בקניה.
___________________________________________________________________________________________

 

Share This:

3 thoughts to “Cash-back”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *