הכל ב 5 פאונד – Everething5pounds

everething5pounds

לא ידעתם? יש אתר בריטי ששולח לישראל במחיר משלוח סביר ומחיר של כל דבר, כן כל דבר שם רק 5 פאונד, כלומר משהו כמו 25 שקלים. זאת אמת, ואני קניתי באתר הזה – EVERETHING5POUNDS, הכל ב 5 פאונד זה שם של האתר וכאן תמצאו מדירך קניה מפורט לאתר שמוכרים בו הכל ב 25 שקלים בלבד.

למה הכל כל כך בזול? זה סיני? זה אמין? אלו שאלות ששואלים בדרך כלל. הקטע של האתר "הכל ב 5 פאונד" שהם מוכרים שאריות של מותגים, סוג של OUTLET, כלומר תמצאו באתר גם NONAME סיני וגם מותגים, אבל.. אבל באתר לא מציינים האם מוצר הוא ממותג מסוים או שלא. פשוט הכל ב 5 פאונד.

 

ניווט באתר

אתר EVERETHING5POUNDS הוא אתר ידוע בקרב קונים באינטרנט, הם מוכרים הכל ב 5 פאונד, ושימו לב שפרטים פופולרים נגמרים מאד מאד מהר. כל יום מוסיפים מוצרים חדשים. תוכלו למצוא באתר בגדים, נעליים, בגדי ילדים, הלבשה תחתונה וועד. רוב הדברים זה בגדי נשים ונעליים. למה זה כל כך זול? כי הם הוספים פרטים שלא נמכרו באתרים אחרים, ולכן גם זה לא מותג ולא מיוצר בסין, זה יכול להיות גם מיוצר בסין וגם מותג שאתם מכירים.

 

באתר תוכלו למצוא פרטים או דרך חיפוש רגיל והכנסת מילות חיפוש בשורת חיפוש, או שתוכלו לנווט לפי קטגוריות, בעצם כמו בכל אתר אחר. אפשר גם לבחור לפי מידת בגדים. אי אפשר לפי מחיר!

הכל ב 5 פאונד

תסתכלו בתמונה – אפשר לראות לפי מוצרים חדשים, לפי קטגוריה (נשים, גברים, מה בדיוק מחפשים). למלא יש לכם שורת חיפוש לפי מילות מפתח (כמובן באנגלית, למשל אפשר לחפש long sleeve dress ) או לפי מידה.

 

 

מידות 

מכיוון שבאתר EVERETHING5POUND לא ניתן לדעת מותג, גם מאד קשה לדעת מידות שלו. אז איך בכל זאת לדעת? איך לדעת משהו על המוצר שבחרתם?

הכל ב 5 פאונד

קודם כל, בדרך כלל באתרים אנגלים מידות בריטיות סטנדרטיות. למשל אני תמיד לוקחת מידה 8 או מידה 6 אם אני רוצה סוודר צמוד, אני יכולה להגיד שאף פעם לא טעיתי.

עוד אינפורמציה שניתן לקבל כאשר נכנסים לתיאור הפריט תמצאו למטה – הרכב הבד, ומידה שלובשת דוגמנית. דבר ראשון – אי אפשר לסמוך על הרכב הבד שרשום באתר. אל תתייחסו לזה. דבר שני – כן מידה מאד עוזר לגבי מה דוגמנית לובשת. דוגמניות בחורות רזות וגבוהות בדרך כלל, אז  אם דוגמנית לובשת משהו מידה 10, זה אומר שלבגד מידות קטנות, וגם כנראה זה מגיע מסין.. ואם דוגמנית לובשת משהו במידה 8 – כנראה ומידות סטנדרטיות.

עוד טיפ קטן – תקראו ביקורות – סימנתי לכם אותם בחץ. תלחצו ותגיעו למטה בסוף העמוד יש לכם ביקורות. זה נראה כך

הכל ב 5 פאונד

למה זה טוב ולמה אני מראה לכם תגובות באתר "הכל ב 5 פאונד"? כי לפי תגובות אפשר לפעמים להבין האם מוצר הוא NONAME סיני או שזה מותג מקורי וידוע. בשביל שתדעו איך זה כתוב סימנתי לכם בעיגול בתמונה מה צריך לחפש. לפעמים גם ניתן להשיג מידע נוסף לגבי מידות של אותו מוצר.

בעיה היא שבדרך כלל אין הרבה תגובות כי מוצרים פופולרים קונים מאד מהר והם נגמרים לפני שאנשים מספיקים לקבל את זה ולכתוב תגובה, אבל בכל אופן, לפעמים תגובות מאד שימושיות. תחפשו אותם ותקראו אותם.

אני לא יודעת למה בתגובות בדרך כלל לא מזכירים שם של המותג, אני חושבת שזה פשוט אסור באתר, כלומר אתר לא רוצה שיזכירו שם של המותג ולכן בתגובות לא תמצאו שם מדויק (לא מצאתי בכללים של האתר איסור בנושא זה).

גם בתגובות אפשר לקרוא לגבי איכות של המוצר . הקיצר, תקראו, זה כן מאד עוזר להחליט.

 

תשלום

ניתן לשלם בכרטיס אשראי או פייפאל.

כמו שאני תמיד כותבת אני מעדיפה לשלם דרך פייפאל, למרות שכאן מדובר באתר בטוח ומאובטח, כאשר יש אופציה לשלם דרך פייפאל אני משתמשת בה וממליצה גם לכולם.

 

 

משלוח

כאשר כל מוצר עולה 5 פאונד, מחיר משלוח הוא לא בחינם, לצערנו.. משלוח מחושב לפי נפח/משקל של הפרטים בסל, כמובן שכמה שיותר פרטים תוסיפו כך משלוח לכל פריט יהיה יחסית זול יותר. בכל אופן, לפי חישוב שלי יוצא שמחיר סופי לכל פריט בערך 10-11 פאונד, כלומר בסביבות 50 שקלים, וזה עדיין מאד משתלם.

איך יודעים כמה יעלה משלוח? מאד פשוט, אתר בנוי בצורה מאד נוחה. תראו תמונה

everething5pounds

בצד ימין תבחרו מדינת ישראל, ותראו כמה עולה משלוח. כמו שאתם רואים ל 2 פרטים משלוח עולה 12.3 פאונד. שולחים את זה עם דואר רשום בריטי שניתן לעקוב אחריו (בדרך כלל אתרים בריטים שולחים ללא מספר מעקב דרך רויאל מייל, אבל אתר זה שולח עם מספר מעקב).

זה נראה כך

הכל ב 5 פאונד

אחרי שהזמנתים, שילמתם והזמנה התקבלה, וכאשר הזמנה נשלחה, תקבלו מייל (כמו שאתם רואים למלה), שהזמנה שלכם נשלחה. במייל תמצאו  מספר מעקב שמתחיל ב LA ונגמר ב GB, גם תמצאו לינק שניתן לעקוב אחרי הזמנה.  מספר מעקב זה גם מזוהה על ידי דואר ישראל, וכאשר הזמנה מגיעה לישראל תוכלו גם לעקוב עם מספר מעקב זה באתר ישראלי.

 

החזרים

ניתן להחזיר פרטים עד 14 יום מיום קבלתם. כתובת להחזרים

Fiver London Limited
Unit 44 Yardley Business Centre
Miles Gray Road
Basildon
SS14 3GN

לדעתי, להחזיר זה לא משתלם, כי לא מחזירים עבור מחיר משלוח, וכאן מחיר משלוח מהווה כחצי מהמחיר של המוצרים.

 

שרות לקוחות

טלפון: 0208 997 3331

אימייל: sales@everything5pounds.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/everything5pounds/

דרך האתר: https://www.everything5pounds.com/en/contact-us

 

מבצעים והנחות

גם באתר זה יש מבצעים והנחות. ראיתי הנחות משני סוגים

קוד שנותן פריט חמישי בחינם

קוד שנותן משלוח חינם – אני שלוש שנים מכירה את אתר הזה ורק פעם אחד ראיתי קוד כזה.

הנחה שנותנים כאשר נרשמים לניוזלטר

הנחש של חבר-מביא חבר – זה לינק רפרלי שלי.

 

 

התרשמות שלי מהאתר

הכל ב 5 פאונדנותנת לכם דוגמה להזמנה אחרונה שלי מהאתר "הכל ב 5 פאונד" EVERETHING5POUND היה איזה קוד הנחה שהוריד לי 5 פאונד, כך שתשלום סופי היה 18 פאונד, כלומר 90 שקלים עבור שני סוודרים. שילמתי עם פייפאל.

נשלח תוך יומיים, הגיע תוך שבוע לסניף דואר הקרוב. אריזה טובה, פתחתי חבילה וזה שני סוודרים

everething5pounds

אולי לא רואים כל כך טוב בתמונה, אבל סוודר הכתום הוא ממותג ספרדי ידוע SFERA, סוודר האפור ממותג ידוע גם אצלנו H&M. שניהם חדשים, באריזה, עם תגיות, מקוריים. אני מאד מרוצה מהקניות שלי באתר.

אני כמו שכתבתי למלה קונה רק כאשר אני רואה שמוצר הוא ממותג ידוע, ולא קונה אם אני לא רואה תגובה כזאת. כנראה אני מפספסת הרבה דברים באמת שווים, כי כל יום יש דברים חדשים שנראים ממש טוב. אבל גם קראתי הרבה תגובות של אנשים אחרים שקנו, ואני רואה שכן הרבה פעמים אפשר להתקל במוצרים סינים לא איכותים, ואז 45 שקלים עבור שמלה סינית – לא באה לי לשלם, לעומת זאת 45 שקלים עבור סוודר HM זאת כן עסקה טובה. שימו לב שמחירי משלוח עבור נעליים יותר גבוהים, עבור אביזרים שונים (יש גם תכשיטים באתר) מחירי משלוח יותר נמוכים, ככל שאתם מזמינים יותר פרטים כך הזמנה נעשת משתלמת יותר. תחפשו גם לפני זה קודים באינטרנט.

אני אוהבת וממליצה אתר EVERETHING5POUNDS

everething5pounds

 

קניות מוצלחות לכולם!

 

 

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *