דינוזאורומאניה – 12 פרטים זולים מאיביי.

צעצועים איביי
הכל על הדינוזאורים

בת שלי אוהבת דינוזאורים בכל הצורות. הכל התחיל בצורה תמימה ביותר, אנחנו לקחנו אותה לתערוכת דינוזאורים שהייתה במכון וייצמן. וזאת הייתה הצלחה עדירה, מאז ולתמיד היא רוצה דינוזאורים – לראות סרטים אל דינוזאורים, לקרוא ספרים אל דינוזאורים, לשחק במשחקים איפה שיש דינוזאורים, מדבקות קיר עם דינוזאורים, לשון עם דינוזאורים, וכל פעם שאנחנו עוברים ליד מכון וייצמן היא נזכרת בחווית הדינוזאורים ומבקשת ללכת עוד פעם.

ואז בשלב מסוים התחלנו כמובן לקנות לה דינוזאורים – כאן משחק, שם דינוזאור מפלסטיק, ועוד ספר עם תמונות של דינוזאורים. ולפעמים בא לי לקנות עוד מתנה קטנה, אבל אין זמן, לא רוצה משהו יקר, ואז אני הולכת לאיביי ומחפשת לפי מילת מפתח "דינוזאור" ואני מוצאת כל מיני דברים – בוחרת משהו וקונה. וזה תענוג – לא צריך להסתובב כל יום בחנויות, לא צריך לבזבז הרבה כסף, ולילד קטן מתנה יקרה גם אם היא לא עולה הרבה כסף. כאן אני אספתי קולקציה קטנה של דברים זולים וקטנים עם דינוזאורים מאיביי

 

12 דינוזאורים מפלסטיק ב- 17 ש"ח בלבד

נכון שכאלה מוכרים גם אצלנו בחנויות, ואני גם קניתי מספר חבילות ב 20-30 ש"ח כל אחד. אבל קודם כל לא תמיד יש זמן ללכת לחנויות ולחפש משהו ספציפי, דבר שני בכל אופן אצלנו מוכרים חבילות כאלה קצת יותר יקר. אבל אל תחשבו שבלינק שנתתי מוכרים משהו יותר איכותי או יותר טוב, לא זה בערך אותו איכות, רק קצת יותר זול, וקצת יותר קל לחפש.

ביצים עם דינוזאורים נפתחים במים – 6 ביצים 9 ש"ח

זה צריך להיות מאד נחמד, וזה יוצא 1 ש"ח עבור ביצה אחד כזאת, אבל האמת שבתמונה ביצים נראים יותר גדולים ויותר איכותיים ממציות. אני לא קניתי אותם מאיביי, מסיבה מאד פשוטה, נתקלתי במוצר זה בחנות הכל ב- 1 ש"ח, איפה שכל פריט מוכרים במחיר של שקל אחד. ביצים אלה ממש קטנים, באורך של חצי זרת, זרת שלי. ודינוזאורים שיוצאים משם ממש לא איכותיים, בקושי רואים שזה דינוזאור. הראיון מאחורי הוא ששמים ביצה כזו במים, ועם הזמן היא נפתחת ויוצא משם דינוזאור. האמת – שביצה לא ממש נפתחת. בכל אופן, אני כן ממליצה לקנות משהו דומה – זה נחמד, ומוצר כזה הולך טוב כתוספת למתנות הקטנות של יומי הולדת.

דינוזאורים מוזרים מיפן 1 ב- 12 ש"ח

טוב, זה קצת יקר לדעתי לשלם 12 ש"ח עבור פריט קטן מפלסטיק. אבל צורות האלה כל כך מגניבות, שאני לא יכולתי לעמוד והזמנתי אחד. הייתי מראה לכם אותו, אבל לצערי כלב תפס דינוזאור לפני שאני אספקתי להציל אותו. טוב, דינוזאור קטן, כלב גדול, גורל הדינוזאור היה ברור לי ברגע שהוא היגעה ללסת של בולדוג צרפתי שלי. והאמת היא שבת שלי לא כל כך זיהתה בצורה המוזרה הזו דינוזאור, כך שכנראה דינוזאורים מוזרים האלה רק למבינים.

תבנית להכנת עוגיות בצורת דינוזאור ב- 7.7 ש"ח

הזמנתי לפני שבועה ומחכה בסבלנות. בזמן אחרון אנחנו כל הזמן מכינים עוגות ועוגיות עם הבת שלי. ולמה לא לעשות  בצורת דינוזאור? אומנם, אני בטוחה שברחבי הארץ אפשר למצוא תבנית כזו, אבל תמיד שאילה איפה? עד כמה רחוק אתם מוכנים לנסוע וכמה כסף לשלם עבור משהו מיוחד שאתם מחפשים? אני מעדיפה לעשות חיפוש באיביי. ו- 7.7 ש"ח נראה לי מחיר סביר ביותר בשביל תבנית סיליקון.

6 דינוזאורים מפלסטיק חמודים ב- 19 ש"ח

יש ל בת שלי לא רק דינוזאורים מסדרה זו, אלה חווה שלמה – חיות בית, חיות חווה, חיות ג'ונגל, וגם דינוזאורים. האמת שקניתי את כולם כאן, בארץ. הייתה חנות שמכרו אותם ב- 25 ש"ח חבילה. אבל הם נעלמו תוך שבועה, ואז אחרי זמן מסוים ראיתי סדרה זו בחנויות צעצועים אחרים ב- 50 ש"ח לחבילה. ולדעתי זה כבר מוגזם לשלם 50 ש"ח על חבילה של חיות מפלסטיק. ואז כשאני ישבתי לכתוב פוסט על דינוזאורים, אני נתקלתי באיביי בדינוזאורים אלה ב- 19 ש"ח ואז אמרתי – אני חייבת להוסיף אותם לפוסט אולי מישהו רוצה?
גבריים עם תמונות של דינוזאורים 8 ש"ח לזוג

גם הזמנתי זוג לפני כשבועה,  רק בשביל כיף.

כרטיסיות עם דינוזאורים ב- 17 ש"ח

עוד פעם, זה לא משהו שאני הזמנתי, מכיוון שאני כבר קניתי 2 אנציקלופדיות על הדינוזאורים עם תמונות ענקיות, אבל חשבתי אולי איזה ילד אחר רוצה תמונות של דינוזאורים, אבל לא ספר דינוזאורים, ואז זו אפשרות לא יקרה להשיג תמונות של דינוזאורים בכלום של כסף.

ניירות למאפין עם תמונות דינוזאור ב- 16 ש"ח – 50 יחידות

טוב, לניירות חד פעמים זה לא זול, אבל יש תמונות דינוזאור! האם ראיתם כאלה בארץ? אני – לא. ולעשות מאפין ביום הולדת עם אריזת דינוזאור – זה פשוט מגניב. הזמנתי. מחכה.

מחורר נייר – חורים בצורת דינוזאור – 18 ש"ח

זהו מחורר נייר וחור שהוא עושה יוצא בצורת דינוזאור. אני קניתי דבר מגניב זה במכרז של איביי, זכיתי אותו ב – 1 דולר, כלומר 3.5 ש"ח. אבל בלי מכרז מוכרים אותו ב  18 ש"ח, שלי, זה נראה יקר בשביל שתות כזאת. דרך הגב, ראיתי מחוררים עם הצורות שונות בארץ, מוכרים אותם ב- 12 ש"ח. ועוד להוסיף כאן, יש לי כמה מחוררים מסוג זה, הם כולם מאד קשים ללחיצה – בת שלי לא יכולה ללחוץ מספיק חזק בשביל לחורר נייר. אבל זה עובד, וזה נחמד.

.

9 מדבקות זוהרות בצורת דינוזאור מפלסטיק ב- 4.5 ש"ח

זה מגניב! גם כמו פריט קודם, אני קניתי אותם מזמן, ואז שילמתי 10 ש"ח עבור אותם מדבקות. סך הכל זה חתיכות פלסטיק בצורת דינוזאור, שצוברים אור, ובחושך משחררים אור ירוק. מדביקים אותם לקיר עם חתיכת סקוטצ' דו-צדדי שמגיעה בחבילה. בת שלי מאוד אוהבת אותם, הם דבוקים ליד המיטה, ובזמן שהיא נרדמת היא סופרת כל הדינוזאורים הזוהרים שלה. ב – 4.5 ש"ח זו מציאה אמתית.

פאזל 9 חלקים מעץ בצורת דינוזאור ב- 7 ש"ח

לא קניתי פאזל זה באיביי, ראיתי אותם בחנויות ב- 10 ש"ח, כך שאתם יכולים גם לקנות בארץ. זו סידרה של פאזלים עשויה בסין, אבל איכות די טובה. זה עץ, וגם יש מסגרת, ותמונות יפות, וגם מתחת לפאזל יש עוד פעם תמונה, כך שלילד קל יותר לראות איך לחבר פאזל. אצלי יש 4 פאזלים מסדרה זו, אחד מהם דינוזאור (או דרקון) אני אפילו לא יודעת. וגם אם תחפשו באיביי יש מלא מוכרים שמוכרים פאזלים אלה. תבחרו לפי טעם שלכם, אני מראה פה דינוזאור.

 

לכולכם קניות מוצלחות!!

Share This:

3 thoughts to “דינוזאורומאניה – 12 פרטים זולים מאיביי.”

  1. זה פוסט מצוין!!!!!! הבעיה שהרבה פריטים נגמרו – האם יש סיכוי שתעשי מתישהו עוד אחד ? אולי עם בגדים עם דינוזאורים ונושאים אחרים ( משאיות, מטוסים, גיבורי על ?)

    1. אירנה תודה רבה! ברור שאני יעשה עוד פוסט כזה, בת שלי מתה על דינוזאורים ואני תמיד רודפת אחרי פרטים עם דינוזאורים!

  2. אירנה תודה רבה! ברור שאני יעשה עוד פוסט כזה, בת שלי מתה על דינוזאורים ואני תמיד רודפת אחרי פרטים עם דינוזאורים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *