תחפושות לפורים – איפה קונים?

תחפושת באינטרנט

עוד שנה שעברה שאלה בשביל לא הייתה חריפה – כי בעצם כל דבר שאני אקנה לבת שלי היא תקבל, היא הייתה בת שנתיים וחצי. אבל השנה היא כבר לא רוצה להיות נסיכה, והיא לא רוצה להיות דבורה, והיא לא רוצה להיות זחל (תחפושות שהיו לי להציע לה), היא רוצה להיות דינוזאור! ולא כל דינוזאור, אלא רק דינוזאור טי-רקס. היא לא רוצה סטגוזאור, היא לא רוצה דינוזאור עם כנפיים והיא לא רוצה דינוזאור עם צוואר ארוך, רק טי רקס. טוב, אז אני השנה גם נכנסתי לנושא של איפה לקנות תחפושות לפורים באינטרנט. אני רוצה שתחפושת תיהיה לא יקרה מידי (עד 200 שקלים, רצוי בסביבות 100), שהיא תיהיה איכותית (ראיתי תחפושות זולות בארץ – ממש לא איכותיות), וכמובן דינוזאור טי רקס. אז בהתחלה אספתי הרבה מידה איפה קונים תחפושות לפורים באינטרנט, ואחר כך בחרתי תחפושת שמתאימה לבת שלי.

אז היום מחכה לכם פוסט עם בונוס. אני מספרת על אתר אינטרנט איפה שקניתי תחפושת לפורים לבת שלי, וגם אני נותנת לכם מקומות נוספים לקניות תחפושות לפורים.

קבלו אתר אמריקאי לתחפושות (משלוח ללא חברת שילוח) – HalloweenCostumes.

בחנות תמצאו מבחר של תחפושות – כמובן תחפושות לילדים ולתינוקות, אבל יש גם תחפושות למבוגרים וגם תחפושות לזוגות (תחפושות דומות לגבר ולאישה). מחירים נעים בים 10 דולר ל – 100.

תחפושות לתינוקות

תחפושות לבנות

תחפושות לבנים

תחפושות לתאומים

תחפושות למבוגרים

תחפושות לזוגות

גם תוכלו למצוא כל מיני אקססוריז לתחפושות וגם למיין תחפושות לפי נושאים, וגם לחפש לפי מחיר אם צריך  – מבחר באתר באמת גדול.

 

משלוח

משלוח לישראל לא זול, אבל כאשר מזמינים 2-3 תחפושות זה יוצא משתלם. תסתכלו עשיתי סימולציה של המשלוח ל- 2 תחפושות. הם נותנים 4 אופציות לבחור – משלוח רגיל עם דואר USPS או משלוח מהיר עם שליח (יותר יקר).

תחפושות לילדים

בשביל לקבל עלות משלוח, צריך לבחור מדינת ישראל בשדה המתאים ולהכניס מיקוד, אז תראו שיש לכם 4 אפשרויות. מכיוון שאני הזמנתי הרבה מראש, אז בחרתי באפשרות הכי זולה – 25 דולר עבור דואר רגיל עם מספר מעקב של USPS. אני צריכה להגיד שהפעם דואר עבד ממש טוב, וקיבלתי חבילה 6 ימים! אחרי ההזמנה – מאד מהר.

אני הזמנתי תחפושת אחד, כך שלא יכולה להגיד שיצא לי משתלם ביותר, אבל לא יכולתי למצוא טי-רקס מתאים במקום אחר. חבילה מגיע ארוזה בשקית

תחפושת לפורים

ושימו לב, שעל גבי שקית יש חשבונית, בחשבונית רשום סכום ששולם לא כולל דמי משלוח.

תחפושת באינטרנט

וגם שימו לב לעוד משהו, למרות שאתר הוא אמריקאי, משלוח מגיע מארה"ב, על גבי חבילה רשום שמדינת היצור היא סין. אבל עוד שניה נדבר על האיכות.

לגבי חשבונית, מכיוון שרשום סכום רק עבור מוצרים, זה אומר, שניתן להזמין 2-3 תחפושות באותה חבילה ולהיות מתחת ל- 75 דולר. זה חוסך דמי משלוח.

 

תשלום

אפשר לשלם דרך כרטיסי אשראי, תשלומי אמזון או פייפאל. אני תמיד מעדיפה פייפאל.

 

מבצעים והנחות

קודם כאן תמצאו כל הפרטים במבצע ודבר שני, תמיד כדי לחפש קופונים ברשת ולעקוב אחרי הנחות לפני חגים.

 

ניסיון שלי

ועכשיו הגענו לקניה שלי. אני הזמנתי תחפושת אחד של דינוזאור טי רקס. מחיר של התחפושת היה 28.99 דולר, מחיר משלוח היה 25 דולר.  יום אחרי הזמנה קיבלתי אימייל שהזמנה שלי נשלחה, וגם שלחו לי מספר מעקב. אחרי שבוע בלבד כבר קיבלתי שקית. זה היה מאד מהר.

תחפושת

לינק לתחפושת שאני הזמנתי

לא אני בחרתי את התחפושת הזאת, אלה בת שלי. אני רק הראתי לה באתר מה יש וממה היא יכולה לבחור והיא בחרה. דבר נוח באתר שיש תגובות של קונים אחרים. למשל לתחפושת דינוזאור זו היו שתי תגובות ואחד מהן התייחסה למידות. לפי זה לקחתי מידה של 4-6 גדולה, לבת שלי שהיא בת 3.5. ומה קיבלתי? תחפושת קצת יותר גדולה מהצפוי. לא נורא, אבל בהחלט יכולתי לקחת מידה אחד קטנה יותר. למה אני אומרת את זה? שתדעו, כי גם לפי תגובות של גולשים אחרים לא תמיד אפשר לדעת איזה מידה לקחת.

לגבי איכות. תחפושת מיוצרת בסין

תחפושות לפורים באינטרנט

אבל להפתעתי איכות מאד טובה. כן זה עדיין בד סינטטי מפוליאסטר, אבל תפור היטב, בד מאד נעים למגע. אחרי כבישה צבעים נשארו חזקים ויפים. ובבחלט איכות יותר טובה מתחפושות הזולות שיש לי בבית שנקנו באליאקפרס שנה שעברה. כך שאני מרוצה מהקניה באתר.

ולסיכום בואו נראה יתרונות וחסרונות של קניה באתר HalloweenCostumes.
– מבחר תחפושות גדול
– משלוח ישיר לישראל ללא צורך בשימוש בחברת שילוח
– מחירי תחפושות לא יקרים (אך מחיר משלוח מייקר את העסק)
– אפשרות תשלום בפייפאל
– משלוח מהיר עם מספר מעקב
– כמה אופציות למשלוח
– איכות טובה של הסחורה
– חסרון: מחיר משלוח יקר

 

 

ועכשיו אני רוצה לספר לכם על מקומות נוספים לקניה של תחפושות באינטרנט לפורים.

1. מוכר באיביי מארה"ב

תחפושת לפורים

בתמונה אפשר לראות דוגמאות של תחפושות שיש אצל מוכר הזה. מחיר משלוח הוא כ- 13 דולר ונשלח בדואר רגיל של USPS. יש לו מבחר מאד גדול של תחפושות מעניינות. מוכר עם הרבה פידבקים חיובים ורייטינג גבוהה.

לינק לחנות של המוכר תחפושות מארה"ב  costumekingdom

 

2. מוכר באיביי מארה"ב נוסף 

תחפושת פורים אינטרנט

דוגמאות של תחפושות אפשר לראות בתמונה למלה. זה מוכר של תחפושות עם מחבר של תחפושות מעניינות, מוכר עם רייטינג גבוהה והרבה פידבקים חיובים. מחיר משלוח משתנה בהתאם לגודל החבילה והחל מ- 12 דולר.

לינק לחנות של המוכר תחפושות מארה"ב – amerikababy

 

3. מוכר תחפושות באיביי מאנגליה

תחפושת דינוזאור

תחפושות לדוגמה מהמוכר הזה אפשר לראות בתמונה. מוכר מאנגליה עם רייטינג גבוהה. מחיר משלוח לישראל החל מ- 11 דולר ותלוי במשקל. נשלח בעזרת דואר רגיל ללא מספר מעקב – ROYAL MAIL. יש לו גם מבחר תחפושות למבוגרים. ומכיוון שמוכר נמצא באנגליה ומוצרים נשלחים מאנגליה, צפי הגעה יותר מהיר מהצפי הגעה מהמוצרים מארה"ב או מסין, כמובן זה תלוי גם בדואר.

לינק למוכר תחפושות מאנגליה –  fancy_dress_fast

 

4. אתר אמריקאי שדורש חברת שילוח.

תחפושת באינטרנט

אני יודעת שהרבה אנשים לא אוהבים להשתמש בחברות שילוח (כתובת אמריקאית), וחבל לדעתי. כי יש הרבה אתרים שווים במיוחד שלא שולחים לישראל, ושמחירים שלהם כל כך נמוכים שגם אם תשתמשו בחברת שילוח, עדיין זה יהיה משתלם.

אתר buycostumes.com – אתר אמריקאי לתחפושות הם לא שולחים לישראל. בדרך כלל אחרי חגים יש להם מצבעים מאד טובים לתחפושות, אפשר למצוא אפילו תחפושות ב- 10 דולר. יש מבחר גדול במיוחד. כמובן, הכי טוב זה להזמין כמה תחפושות ביחד ואז לשלוח דרך חברת שילוח.

אם אתם עדיין לא יודעים איך משתמשים בחברות שילוח, אז תמצאו הסבר בפוסט שלי.  תאמינו לי זה פשוט.

אני ממליצה להזמין כמה חודשים מראש, בערך עכשיו, אחרי החגים של כריסטמס או אפילו היה אפשר קצת לפני – כך יש לכם מספיק זמן לקחת משלוח דרך ים או משלוח אווירי איטי ולא לדואג שתחפושת שלכם לא תספיק להגיע בזמן. הזמנה כמה חודשים מראש גם מאשפר לכם להחליף תחפושת או להזמין משהו אחר אם הזמנתם מידה לא נכונה או ילדכם יתחרת ולא רוצה יותר.

 

עוד כמה המלצה לסוף הפוסט: תמיד תבדקו מה כולל תחפושת, תקראו בדייקנות תיאור המוצר, כי בתמונות אתם רואים תחפושת מלאה, ויש מצב שתקבלו רק כנפיים של פרפר, תתאכזבו, אבל כאשר תחזרו לקרוא מה תחפושת כוללת  – תראו שזה מה שמוכרים. לכן – תקראו מה כוללת תחפושת שאתם מזמינים.

תשדלו גם לחפש תגובות של גולשים אחרים לגבי מידות – כי לא תמיד זה ברור ולא תמיד תיאור הוא מדויג.

תשדלו לבחור תחפושת מתאימה למזג אוויר שלנו. הרי פורים הוא בחורף, ולעתים קרובות ילדים צריכים ללכת בחוץ עד הגן או עד הבית ספר באותה תחפושת – תחשבו האם היא חשופה מידי, האם ניתן להוסיף חולצה מתחת? גבריון אם צריך?

אל תחששו ממיוצר בסין, לא כל דבר שמיוצר בסין הוא באיכות גרועה, הרבה חברות היום מייצרים בסין, ההבדל הוא שחברות עושות ביקורות למוצרים שהם מוכרים.

 

לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *