אני מכירה 10 אתרי כלבו סינים עם משלוח חינם. ואתם?

אתרי קניות סינים זולים

הרבה מוצרים שאנחנו קונים בישראל מיוצרים בסין, אז למה לקנות אותם פה ולשלם יותר, כאשר אפשר להזמין אותו דבר דרך האינטרנט ועוד לקבל משלוח חינם? אני מכירה הרבה אתרים סינים אמינים שהם מוכרים מוצרים החל מעטים ועד למחשבים, במחירים החל מגרושים בודדים ועד למאות דולרים. אני מכירה 10 אתרי כולבו סינים עם משלוח חינם (טוב, האמת שאני מכירה יותר מ- 10 אתרים כאלה, אבל כאן בספוט אני נותנת דוגמה של 10 אתרי כלבו).
אתרי כלבו סינים עם משלוח חינם בדרך כלל מחזיקים סחורה דומה, וגם אותם פרטים אפשר למצוא גם באיביי. אבל לפעמים יש יתרון לקנות דווקא באתר ולא באיביי. קודם כל צריך לבדוק מחירים – יכול להיות שבאתר מסוים אותו פריט יהיה זול יותר. דבר שני, לפעמים כאשר רוצים להזמין כמה פרטים קטנים זה אומר כל פעם ללכת לדואר, כל חבילה מטיילת בנפרד – לא נוח. באתר ניתן לאסוף סל קניות ולקנות במקום אחד את כל הדברים שצריך באותו רגע. בדרך כלל באתרי כלבו סינים יש מספר מחלקות – צעצועים, בגדים, תכשיטים, עשה בעצמך, אקססוריז לניידים ולטאבלטים, טלפונים ניידים וטאבלטים, אקססוריז למחשבים, מנורות, ועוד.

רוצים יותר פרטים?

אתר הכי ידוע בישראל, שהרבה  ישראלים קונים ממנו הוא GEARBEST

גיארבסט

GEARBEST אתר עם משלוח חינם לישראל. אחד מהאתרים הגדולים הכלבואים סינים. אפשר להגיד שהתמחות שלו קצת יותר לכיוון של גאדג'טים שונים, תוכלו למצוא שם רחפנים, טלפונים סלולרים, מחשבים ועוד הרבה דברים. אתר מהיר, ניווט מאד נוח, תמיד יש איזהשהם קודים וקופונים שאפשר להשתמש בהם. הרבה אנשים אוהבים אותו הוא אחד מהידועים בישראל.

 

 

אתר מספר 1

אתרי קניות זולים

http://www.miniinthebox.com

אחד מהאתרים הגדולים בשטח. תסתכלו על קופסת לייקים באתר – יותר ממיליון אנשים עשו לייק לאתר הזה. אתר מוכר גאדג'טים, מנורות, צעצועים, שעונים, מוצרי מטבח ואמבטיה ועוד. משלוח לישראל חינם, כמו שאמרתי. אתר הזה בעצם אח הקטן של אתר http://www.lightinthebox.com   (שממנו משלוח חינם רק לחלק ממוצרים, ויש הבדל גם במוצרים למכירה – אתר יותר מתמקד על הכירה של דברים יותר יקרים).
תשלום הוא דרך פייפאל
באתר גם יש מערכת rewards – שזה בעצם אומר צבירה של כסף כהחזר על הקניה. 1% מהסכום של הקניה נצבר לקנייה הבאה. אתר ניתן לראות בכמה ספות, ביניהם גם עברית, ולשלם אפשר ישר בשקלים ולא בדולרים.

 

 אתר מספר 2
קניות באינטרנט בזול

http://www.buyincoins.com

גם אתר גדול. בעיקר הם מוכרים גאדג'טים קטנים, בגדים, פרטים למטבח ואמבטיה, תכשיטים ועוד – מלאי רגיל של אתרי כלבו סינים. משלוח הוא חינם בדואר רגיל, וגם קיימות אופציות נוספות כמו משלוח עם שליח (כמובן אופציה זו עולה כסף).

באתר קיימת תוכנית שוטפים שפתוחה לכל אחד. אתם נרשמים בה, ואז כל אחד שהפנתם לאתר ועל כל רכישה תוך 60 יום מזמן ההרשמה (של אותו בן אדם שנרשם דרך לינק שוטפים) אתם מקבלים 5% כנקודות זיכוי לבזבוז באתר. הסבר מלא תוכלו למצוא באתר עצמו בסעיף Affiliate Program.

 

 אתר מספר 3

אתר קניות באינטרנט זול

http://www.dx.com

אחד מהאתרים הוותיקים בשטח. אחד מהאתרים שממנו ישראלים התחילו אונליין שופינג שלהם. יש לאתר כ- 2 מיליון לייקים! זה המון. מגוון של מוצרים שנמכרים באתר פשוט עצום – גם טלפונים ניידים, גם מחשבים ומצלמות דיגיטליות, וגם פרטים ממש קטנים כמו פנסים ב- 1 דולר או אפילו פחות. משלוח לישראל חינם, ובדרך כלל משלוח מאתר הזה משום מה לוקח המון זמן להגיע כמו מאלי בערך חודשיים, טוב, אם מזל מסוים חודש.

יש באתר גם תכנית לצבירת נקודות, כאשר ברכישה על כל 10 דולר נצברת 1 נקודה. וגם יש תכנית שותפים – כאשר על כל בן אדם שהפניתם מקבלים מספר נקודות מסוים (תלוי בדרוג של שותפים שלכם, כלומר תלוי כמה אנשים אתם מצליחים להפנות – יותר אנשים דרוג יותר גבוהה, תשלום יותר גבוהה).
באתר גם קיימת אפשרות של קנייה קבוצתית.

 

 אתר מספר 4
אתר כלבו סיני זול

http://www.focalprice.com

אתר יחסית חדש בשטח עם 250 אלף לייקים בלבד. לדעתי הוא מאד נוח לשימוש ומהיר – שזה פרמטרים חשובים. מגוון מוצרים הוא מגוון מוצרים של אתרי כלבו סינים אחרים. יש מחלקה של מבצעים כאשר ליד כל מוצר יש אחוז של מבצע – מאד נוח. יש אפשרות ליד כל מוצר להשאיר תגובה (ולהסתכל על תגובות של אנשים אחרים – שזה גם מאד נוח) . ליד כל מוצר יש מידע נוסף – תוך כמה זמן שולחים אותו, כמה יעלה מוצר כאשר רוכשים אותו בקנייה קבוצתית וכמובן תגובות של קונים אחרים (אם יש). מאד נוח לשימוש. משלוח חינם וכמובן אפשר לשלם עם פייפאל

 

 אתר מספר 5

אתר סיני משלוח חינם

http://www.tmart.com

עוד אתר כלבו סיני עם משלוחים חינם לישראל. אפילו לפני כמה פוסטים אתם יכולים למצוא פוסט של חוויה אישית מהקניה באתר טמרט. אתר נוח לשימוש, מהיר, מבחר גדול. יש מערכת של צבירת נקודות. יותר תוכלו לקרוא בפוסט.

 

אתר מספר 6
אתר כלבו משלוח חינם

http://www.priceangels.com

אתר שמשתדל לתת מחיר הכי זול בשוק – אילו יש להם לחצן, שאפשר לדווח על המחיר יותר זול שמצאתם (צריך לתת לינק איפה מצאתם את המחיר הכי זול) הם לא מבטיחים לתת מחיר הכי זול באתר, אבל מבטיחים לנסות לתת מחיר יותר זול. אני לא ניסיתי אופציה אבל היא קיימת. דבר שני – בהזמנות מעל 15 דולר הפריטים נשלחים עם מספר מעקב, שזה מאד נחמד לדעתי. תשלום דרך פייפאל ומשלוח חינם כמובן. יש כ- 250 אלף לייקים לאתר.

 

אתר מספר 7
אתר קניות באינטרנט סיני זול

http://www.tinydeal.com/

אתר לא כל כך מוכר לאנשים – 40 אלף לייקים בלבד. ליד כל מוצר יש המון מידע שמושי – האם מוצר בסטוק, תגובות של גולשים שרכשו אותו מוצר, רכישה קבוצתית. יש גם תכנית צבירת נקודות, כנראה על כל קניה. משלוח חינם עבור הזמנות עד 2 ק"ג, ומעבר למשקל זה יש מגוון אפשרויות ממשלוח רגיל זול ועד משלוח עם שליח עד הבית – אפשר לבחור. ניתן לראות מחיר גם בשקים.

 

אתר מספר 8

אתר כלבו סיני קניות באינטרנטhttp://www.tomtop.com

עוד אתר כלבו סיני עם משלוח חינם. לאתר כ- 400 אלף לייקים. יש מערכת צבירת נקודות, כאשר על כל פעולה קונה מקבל נקודות – על קניה, על כתיבת תגובה עבור מוצר שרכש ועוד. כל 100 נקודות זהו 1 דולר. לא הרבה, אבל שיהיה. אני אישית אוהבת כאשר באתר יש מערכות של צבירת נקודות, לא בגלל שאני נוטה להשאיר תגובות כדי להרוויח נקודת, לא, בגלל שכאשר קיימת מערכת צבירת נקודות גולשים אחרים משאירים תגובות עבור מוצרים שרכשו, ומכיוון שמלאי באתרי כלבו סינים אלה די דומה – יש סיכוי טוב למצוא תגובות של אנשים שקנו בדיוק מה שאתם כרגע מחפשים.

 

אתר מספר 9

אתר סיני משלוח חינם

http://www.aurabuy.com

עוד אתר כלבו סיני עם משלוחים חינם. אתר שטוען שיש להם מחירים מאד טובים, הנחות ומבצעים. אבל בעמוד הפייסבוק שלהם יש רק 215 לייקים!. אתר מקבל לא רק פייפאל לתשלום אבל גם כרטיסי אשראי (לפחות מסוג ויזה), אומנם אני לא ממליצה לשלם בויזה באתר סיני ועוד רק עם 200 לייקים.

 

אתר מספר 10

קניות באינטרנט משלוח חינם

http://www.everbuying.com

אתר אחרון (להיום) כלבו סיני עם משלוח חינם לישראל. יש לאתר בסביבות 500 אלף לייקים (אתר די ידוע). באתר גם יש תכנית צבירת נקודות. כל 50 נקודות נותנות הנחה של 1 דולר. אפשר לצבור נקודות עבור קניה, כתיבת תגובה ועוד פעולות. באתר יש אפשרות לשלם עם כרטיסי אשראי ופייפאל. יש אפשרות לשלוח לא רק בחינם, אבל גם בעזרת דואר שליחים עד הבית (כמובן בתשלום).

 

כמובן, יש באינטרנט עוד הרבה אתרי כלבו סינים עם משלוח חינם –  קטנים וגדולים – חדשים וותיקים יותר. אבל אי אפשר בפוסט אחד להכניס את כולם.   לדעתי 10 אתרי כלבו סינים עם משלוח חינם זה כבר יותר מידי. אני למשל, לא בודקת מחירים בכל ה- 10 אתרים בו זמנית – מקסימום 2, 3 במקרה וקנייה יותר יקרה. אבל אני כן ממליצה תמיד לבדוק מחיר בעוד לפחות מקום אחד.

 

לכולם קניות מוצלחות!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *