buyincoins – אתר כלבו סיני עם משלוח חינם

אתר סיני זול

היום אני אספר לכם על האתר כלבו סיני עם משלוח חינם לישראל. אתרי כלבו אם אתם לא יודעים זה אתרים שמוכרים הכל – מסמארטפונים עד עגילים בדולר, מנברשות גדולות עד לצלחות חד פעמיות. ובין אתרי כלבו שונים, בולטים אתרי כלבו סינים – כי הם זולים ובדרך כלל נותנים משלוח חינם לישראל. אני אפילו עשיתי רשימה קטנה, תקראו פוסט על 10 אתרי כלבו סינים.

ואני גם מזמינה מידי פעם באתרי כלבו סינים זולים – למשל הזמנה שלי מאתר tmart – נורות לד  – דרך הגב, נורות לד עובדות עד היום בלי שום בעיה.

נחזור לנושא של היום – שבוע שעבר קיבלתי הזמנה מאתר כלבו סיני שעוד לא סיפרתי על הקניות בו.   ההזמנה אחרונה שלי, לא הזמנה גדולה אבל מאד שימושית לפחות בשבילי, באתר כלבו סיני, אחד מהזולים שאני מכירה בשם buyincoins.com – הזמנה אומנם קטנה, אבל מאד שימושית.

הזנתי 2 מוצרים – שטיח קטן לאמבטיה ושקיות ליציאות של כלבים. סה"כ שילמתי 23 שקלים. נכון זה זול?

כלבו סיני זול

זאת תמונה של הזמנה שלי. משלוח חינם- ללא מעקב. באתר קיימת אפשרות לשלוח גם עם מספר מעקב, אבל בתשלום – עלות כ- 2 דולר. לדעתי, אם הזמנה מעל 15 דולר שווה לקחת גם מספר מעקב.

ההרשמה לאתר מאד פשוטה – שם משתמש וססמה. תשלום דרך פייפאל – דרך בטוחה. בסוף שואלים אתכם איזה דרך אתם רוצים משלוח – חינם בלי מעקב או בתשלום עם מעקב. חוץ מזה באתר יש "נקודות" על כל קניה, שנצברות (האמת אני אפילו לא קראתי על זה, כי קניה שלי הייתה כל כך לא יקרה, שזה לא שווה מאמץ).

לפני הזמנה אני כמובן הלכתי לגוגל לחפש אולי יש איזה קוד הנחה, מצאתי קוד הנחה ל- 5%. כמו שאתם רואים אפשר להכניס קוד הזה למטה. וחוץ מזה יש קאש-בק לא גדול 1.5%. אם אתם לא מכירים עוד מה זה קאש-בק תקראו כאן.

קאש-בק

1.5% מהזמנה של 6.6 דולר זה בערך 0.1 דולר. כלום. אבל אם זכרתי לעבור, עברתי. האמת אני לא תמיד זוכרת.

הזמנתי. שלחו הזמנה יום למחרת. קיבלתי אותה אחרי כחודש – זמן רגיל למשלוח מסין. כך זה הגיע

משלוח חינם אתר סיני

כמו שאמרתי, הזמנתי שטיח קטן ופשוט לאמבטיה ושקיות לכלבים. הכל היה ארוז טוב. אומנם, כמובן תמונות באתר קצת מטעות. לדוגמה שקיות לכלבים נראו לי הרבה יותר גדולים באתר מאשר במציאות. תסתכלו

אתר כלבו סיני זול

זה נראה לי חבילה גדולה ורצינית של שקיות. כמובן צריך לקרוא מה כתוב בתיאור המוצר, ואפילו לנסות עם מד לראות כמה זה בפועל – אבל מי עושה את זה? אני שוכחת. אז בואו נראה איך זה במציאותאתר סיני משלוח חינם

כן, שקית כזאת קטנה הגיעה. אבל למען האמת, שקיות די טובות. דקים, אבל לא נקראים לי ביד. והכי חשוב – זה מאד נוח לקחת גליל כזה בכיס – קטן, נוח, לא מפריע.
אתר סיני זול

והעיקר תמיד יש מספיק (כמובן צריך להזמין שיהיה בבית). החלטתי שזה כל כך נוח שבקרוב אני רוצה להזמין עוד 2 חבילות של שקיות כאלה.

ושטיח לאמבטיה. כאן לא ציפיתי לאיכות, במחיר של 17 שקלים – באמת. וכך זה הגיע – שטיח הכי פשוט, אבל נחמד. ובשבילי חשוב שאני לא צריכה לדואג לו יותר מידי – התלכלך כך שלא יורד לכלוך בכביסה? הולך לזבל. חדש שה נראה חמוד

אתר סיני זול

בסה"כ אני מאד מרוצה מהקניה. ב- 23 שקלים יש לי שטיח לאמבטיה ו- 3 גלילים של שקיות ליציאות עם כלבים.

יתרונות של buyincoins.com:
– אתר כלבו סיני זול
– תשלום בטוח על ידי פייפאל
– משלוח חינם
– אפשרות למשלוח עם מעקב בתשלום קטן נוסף
– מבחר גדול
– יש קאש-בק קטן
– יש מערכת "נקודות" שנותנת הנחה נוספת

כמובן, אם אתם מרגישים לא נוח לקנות באתר שאתם לא מכירים, אז אפשר לקנות מאותו מוכר ב- ebay.com  הנה לינק:

buyincoins 

אצל מוכר (אתר שמוכר באיביי) גם משלוח חינם, וגם מגוון של מוצרים, אך לא כל המוצרים, את העניין הזה אני כבר בדקתי.  אני גם ממליצה להשוות מחירים – כי לפעמים באתרי כלבו סינים זולים מחירים עבור אותו מוצר באתרים שונים יכולים להיות מאד שונים.

 

לכולם קניות מוצלחות!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *