ספרים במשלוח חינם.

ספרים במשלוח חינם
בוקדפוזיטורי

בעידן ספרים האלקטרונים ומבצעים בסטימצקי ובצומת הספרים, מי צריך להזמין עוד ספרים דרך אינטרנט? מסתבר שעדיין לפעמים זה מאד משתלם. ולכן היום אני אספר לכם על האתר bookdepository.com  ועל ספר ילדים מגניב שקיבלתי ממש היום.


bookdepository בעצם חלק מ- Amazon, אבל להבדיל מאמזון, משלוח ממנו חינם לכל מדינה, כולל ישראל. כמובן, רוב הספרים שם באנגלית, אבל יש גם בספות אחרות, וחוץ מספרים יש ספרי פעילות לילדים, ספרי מדבקות, משחקים, לגו, קלפים ועוד.

אתר מאד נוח לשימוש – ניתן לחפש לפי קטגוריה, לפי הוצאה, לפי שם, לפי מילת חיפוש. מה שלא נוח – אי אפשר לראות בתוך הספר. לכן, אם אתם לא בטוחים מה זה, צריך ללכת לאתרים אחרים ולנסות לקבל עוד מידע מ- Amazon לדוגמה.

אני היום קיבלתי ספר Thousands of Things to Spot – לפני שבועיים, כשהזמנתי היא עלתה לי 70 ש", עכשיו אני רואה שמחיר קצת עלה ל- 92 ש"ח.

IMG_1676

זה ספר מיוחד. לא סיפור, אלה, 256 עמודים של ציורים ודברים שצריך למצוא ולספור. ספר מיועד לילדים מגיל שנתיים עד 6. ספר מלמד לספור ולחפש פרטים קטנים בציורים מסובכים.

ספר מורכב מ – 8 חלקים לפי נושאים שונים – שודדי ים, נסיכות, מפלצות, ים, עיר, שוק, חוף הים וכו'. כאשר בארץ  אם לקנות את כל ה- 8 חלקים מחיר יהי פי 4 יותר יקר. בכל חלק וחלק על כל עמוד מצוינים פרטים (ציור ומה זה באנגלית) וכמות שצריך למצוא על עמוד – אפילו לא צריך לדעת אנגלית בשביל להנאות מהספר.

כריכה קשה, ציורים צבעוניים ויפים, נושאים שונים ומגוונים – ילדים פשוט אוהבים את זה. כל אחד יכול למצוא נושאים שקרובים ללבו – פיות, פיראטים, נסיכות, ים, חוף הים, עיר, כפר, חיות בכפר, זוחלים ועוד הרבה. אפשר לספור פרטים שמצוינים בעמוד, וגם בסוף של כל חלק ניתנים עוד פרטים נוספים שצריך למצוא אותם בעמודים הקודמים.

עשיתי כמה צילומים של איך ספר נראה בפנים:

IMG_1681

IMG_1682

IMG_1683

IMG_1686

בת שלי, בת שנתיים וחצי היום שמחה מאד לקבל מתנה כזו. ישבנו אתה כשעה בערב לחפש דברים. אפשר גם לקחת ספר כזה לנסיעות ארוכות בשביל לעסוק ילדים בנסיעה. זו גם מתנה מגניבה וחינוכית.

מאתר זה בעבר אני קניתי גם ספרים אחרים. ספרי ילדים בקרטון, וגם ספרי מדבקות, ספרי פעילות. אני אספר לכם פעם הבאה על  הספרי המדבקות המגניבות שיש להם.

גם כדי לדעת, שמיד פעם אתר עושה מבצע מיוחד – 24 שעות וכל 15 דקות ספר אחר עולה בהנחה גדולה. אבל כמות מאד מוגבלת, ספרים מבוקשים נמכרים ב- 2 דקות ראשונות וצריך למהר ולהחליט על המקום.

לסיכום:

מדינה: בריטניה, אתר בת של Amazon

תיאור כללי של אתר: ספרים, ספרי פעילות, ספרי מדבקות, משחקים

אופן תשלום: פייפאל, כרטיס אשראי

משלוח: דואר רגיל, אין מעקב .

זמן הגעה לארץ: כשבועיים. (כל ספר שולחים כחבילה נפרדת).

Share This:

2 thoughts to “ספרים במשלוח חינם.”

  1. שלום,
    אולי תוכלי לעזור לי. קניתי 3 ספרים דרך האתר book debository . והם שלחו לי אותם ב15.5 ועדיין לא קיבלתי אותם. ואני קצת מתחילה להילחץ. מה אני יכולה לעשות כדי לברר מה קורה עם הספרים. כי אני די בטוחה שהם כבר בארץ אבל לא מגיע לי שום פתק מהדואר לבוא לקחת אותם. תודה

    1. קודם כל הם שולחים אותם אחד אחד כשלוש חבילות נפרדות
      דבר שני אפשר לכתוב להם לשרות לקוחות ולבקש החזר או שישלחו שוב פעם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *