איך אני קניתיי ג'ינס ששווה 200 דולר ב- 4 דולר.

שלום לכל הקוראים! אתם זוכרים שסיפרתי לכם לא מזמן על השיטות להוזיל קניות באינטרנט? לא?
אז כדי לכם לגשת ולקרוא כאן. 
כי היום אני הולכת לספר לכם איך השתמשתי כמעט בכל השיטות האלה וקניתי ג'ינס שווה ביותר רק ב- 4$!! ולא ג'ינס בלי שם, אלה של מותג ידוע Bleulab, כאשר מחיר שוק של ג'ינס כזה 200$.

קודם כל, מדובר על האתר Modnique שגם אליו אני כבר סיפרתי לכם.
כאן אני מספרת על סוודר איטלקי שנקנה באתר.
רק להזכירכם, מדובר באתר מכירות פרטיות, כלומר צריך להירשם לאתר, כדי לקבל גישה למכירות שנפתחות כל יום. כל יום נפתחות מגוון מכירות – בגדים, נעליים, בגדי ילדים, תכשיטים, שעונים, משקפי שמש ועוד. כל מכירה מחזיקה מעמד בערך 3-4 ימים עד לסגירה. מחירי משלוח לישראל סבירים ביותר (11 דולר לפריט ראשון בסל, 5 דולר לכל פריט נוסף, מחיר משלוח נעליים ושעונים הוא 17 דולר). שולחים עם מספר מעקב. אני מאד אוהבת אתר כי הוא גם מציאה מגוון מותגים מכל העולם – כל אחד יכול לבחור לטעמו, חוץ מזה באתר אתר תמיד שולח קודים, קופונים להנחות שונות, ולפעמים מכירות הולכות עם סימן Make An Offer – כאשר הקונה יכול להציעה מחיר שלו (בדרך כלל מתקבלת הצעה 10-20% נמוכה יותר  מהמחיר שיש באתר), כלומר פשוט מקבלים עוד הנחה של 10-20%. מגוון אפשרויות.  מגוון מותגים. אני פשוט אוהבת.

איך לקנות בגדים באינטרנט, ג'ינס בזול באינטרנט
ג'ינס ממודניק

אז כמו תמיד, הנה החבילה:

איך לקנות בגדים באינרטנט
הזמנה ממודניק

מאז שאתר שולח חבילה לוקח כשבועיים להגיע לישראל. ארוז היטב, ובפנים תמיד יש כרטיס עם קופון הנחה נוסף (בדרך כלל זה 20$  הנחה בקניה מעל 200$).

ועכשיו למחיר. אתר הוא אתר מכירות פרטיות שמציעה הנחות גדולות ללקוחות שלו. אני כבר קניתי ג'ינס כזה לפני שנה מאותו אתר, אבל אז הם עלו 69$, כאשר אני שילמתי 10$ פחות, כי הם היו בקטגוריה Make an Offer. ועכשיו, מחיר ירד עוד יותר,  כנראה בגלל הנפילות המכירות לאחר שנה חדשה, וג'ינס הוצג באתר למכירה ב- 34$ בלבד! תשימו לב, בחשבונית שאתר שולח, ומה שכתוב על גבי החבילה מחיר מופיע בדיוק כמו שהוא הופיע באתר, לפני כל הקופונים והנחות נוספות. זה חשוב במקרה, שהזמנה שלכם יותר גדולה מ- 75 דולר, כי רק עד 75 דולר חבילות פטורות ממסים.

order-comתשימו לב הדגשתי לכם באדום – זה מחיר שהופיע באתר, וזה מחיר שהופיע על גבי החבילה ועל החשבונית בתוך החבילה.

לעומת זאת, כך נראה חשבון ששילמתי

order-site-com

בואו נראה הנחות. 5.10$ הנחה הוא קוד הנחה שהשתמשתי. אתר שולח מידי פעם קודים להנחות נוספות. בזמן אחרות ב- 7-00 בבוקר, כל בוקר יש קוד חדש ל- 20% הנחה בלי מינימום הזמנה על כל הפרטים באתר, אבל קוד עובד רק ל- 20 דקות (כלומר מ- 7-00 עד 7-20 בבוקר, בשעון שלנו). כאשר אני הזמנתי, לפני כחודשיים, היו שולחים ב- 6-00 בבוקר קודים, ואני תפסתי קוד כזה ל- 15% הנחה – וזה בעצם מה שאתם רואים בשורה שנייה כ- discount. דבר אחד – כאשר אתם מוסיפים משהו לסל קניה פריט נשמר שם רק 15-30 דקות, ואז אם לא קניתם, חוזר למכירה. אבל לא כל הפריטים נמכרים תוך כמה שעות, לפעמים הם נשארים ימים. אני בערב ראיתי שיש כל המידות של הג'ינס והלכתי לישון (כן היה סיכוי שבבוקר לא יהיה ג'ינס שאני רוצה, אבל רציתי הנחה נוספת). בבוקר עדיין היה ג'ינס שרציתי, והיה קוד הנחה.

ואז בחץ אדום למטה סימנתי Store Credit – זה מה שנצבר ממערכת חבר-מביא-חבר שקיימת באתר או referral system. הרי אם אתם ברשמו בלינק שלי לאתר:

http://www.modnique.com/invite/006608658

אני אקבל 10% מהרכישות שלכם שעשיתם במשך חודש הראשון שלכם באתר. כסף זה נצבר כ- store credit וניתן להשתמש בהם לקניות. כך שאני יהיה מודה מאד אם תרשמו ותקנו דרך לינק שלי!

גם אתם יכולים לקנות, לקבל, ולספר לחברים שלכם ולשתף אותם בלינק שלכם ולקבל הנחות לקניות הבאות באתר! כמו שאתם רואים למלה בחשבון נכון לזמן הקניה של הג'ינס נצבר אצלי 35.63$ והם ירדו באופן אוטומטי בקניה.

תשלום סופי שירד לי מכרטיס אשראי היה 4.26$ = 15 ש"ח עבור ג'ינס בשווי של 700 ש"ח!

 

היום, כמובן, כבר אין את הג'ינס הספציפי שאני קניתי, אבל תמיד יש באתר ג'ינס מעניי לקניה.
תחלצו כאן ותגיעו לכל הג'ינס שיש באתר

sale

 

עוד פעם, לקניה ראשונה תשתמשו בקוד MODRU10 הוא נותן הנחה של 10$ (קוד בתוקף עד 30.6.2014).

לסיכום – Modnique אתר מאד מומלץ!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *