שאילה: איפה קונים בגדים מידות גדולות לגבר?

היום אני פותחת רובריקה חדשה – שאילות למומחית. כל אחד יכול לפנות אלי אם שאילה בנוגע לרכישה באינטרנט – איפה לקנות, כמה עולה, איך קונים – ולצפות לתשובה מלאה ועוגנת.

היום קיבלתי שאילה "איפה אפשר לקנות בגדי גבר מידות גדולות".

להגיד האמת, אני אף פעם לא קניתי מידות גדולות, לא לגבר, לא לאישה, אבל עצם נוכחותי גדולה ברשת ובעניין קניות ברשת, אספתי כמה מקומות וכמה שמועות. ותוך כדי כתיבת הפוסט בדקתי האם המידה שקיבלתי מדויקת ומעודכנת.

 


Marks and Spenser חנות בריטית, מאד גדולה, מאד ידועה. איכות מאד טובה. מחיר משלוח 15 פאונד. שולחים בדואר רגיל. יש קאש-באק 3% דרך ה- Quidco.com .

OneStopPlus אתר אמריקאי שמתחמה במידות גדולות לנשים וגברים. מחיר משלוח יקר (תלוי משקל), ולכן עדיף להשתמש בחברת שילוח. אני ממליצה על buy2usa – אפשר לשלוח דרך הים (זמן הגעה כחודשיים), ואז זה יוצא כ- 20-30 דולר. אני תמיד ממליצה לעשות סימולציות של קניה ולראות איך זה יוצא יותר זול-  משלוח דרך חברת שילוח או משלוח ישר מהאתר.

כדי לנסות קופון OSPINSTANTWIN – צריך לתת 20% הנחה. או קופון OSPRMNHOLIDAY – שצריך לתת הנחה 40% על פריט הכי יקר ומשלוח חינם בארה"ב.


חנות בריטית שמתמחה במידות גדולות עבור גברים. מחיר משלוח לישראל 20 פאונד. חנות שספציפיקציה שלו היא גברים במידות גדולות.

Wallmart קניון אמריקאי ענקי. יש שם הכל. גם מידות גדולות ומחירים מאד נמוכים. משלמים עם פייפאל.  בעיה – לא שולחים לישראל. אז רק דרך חברת שילוח  – buy2usa . אני אישית לא קניתי מסופר הגדול הזה, אבל הסתכלתי על הפרטים ועל מחירים, נראה לי סביר ביותר, וגם תדעו שזו רשת מאד מוכרת אמריקאית, אומנם פרטים שם פשוטים, זה לא מותגים ידועים ויקרים, אבל מצד שני קניה בוולמרט היא קניה בטוחה, זו חנות עם שם והם רוצים לשמור על שם טוב שלהם, ולכן גם שירות לקוחות יענה מהר וינסה לפתור כל בעיה שיש.

 

LightInTheBox

Light In The Box  – זהו אתריני, משלוח ממנו לרוב בחינם (צריך להסתכל על כל פריט – לפעמים משלוח לא בחינם, ברוב המקרים משלוח בחינם). אני נותנת אותו כאן, כי אפשר למצוא באתר זה הכל. גם מידות גדולות (לפחות אני הסתכלתי עד XXL ראיתי). תשלום עם פייפאל. תשימו לב, אתר זה מוכר לא רק בגדים, אלה כמעט הכל, אבל אם אתרם רוצים לקנות משהו, אני מאד ממליצה קודם כל ללכת ולבדוק מחירים במקומות אחרים, אפילו באיביי תבדקו, לא תמיד מחיר באתר יהיה מחיר הכי זול. טוב, המלצה זו עומדת לכל אתר ואתר, מאד כדי לבדוק לפני שאתם לוחצים על כפתור תשלום לבדוק אולי במקום אחר יוצא יותר זול.

וואחרון להיום – חנות באיביי אנגלי שמתמחה מידות גדולות לגברים. מחירים נראים לי סבירים וגם מחירי משלוח.  תשלום בפייפאל.

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *