שמפו Matrix במחיר מציאה.

היום אני אספר לכם על החנות בריטית למוצרי יופי. אני קונה שם באופן קבוע, מכיוון ששמפו הכי אהוב אלי עולה בישראל כמעט 100 ש"ח, ובאתר כ- 25 ש"ח.

IMG_1924

ביוטיבאי

אצל מאטריקס יש סדרות שונות של מוצרים – לשער פגום, לשער רגיל, לשער צבוע, לשער חלק. וכולם עולים מאד יקר בארץ. בעצם אני לא מוכנה להשקיעה כל כך הרבה כסף בשמפו.

כאן – אני אוהבת סדרה שנותנת נפח לשער. אתם יודעים, תמיד קשה להגיד אם יש אפקט או אי אפקט ממוצר קוסמטיקה כלשהו. תמיד אני חושבת האם זה אפקט או דמיון הפרועה שלי? אבל לא עם מאטריקס – ברגע שהתחלתי להשתמש בו, אנשים יתחילו לשאול אותי מה עשיתי עם שער ואיך אני עושה פן כל בוקר. אז אם אתם מחפשים נפח – לכו על זה.

פשוט תלכו לאתר תקלידו מילת חיפוש MATRIX למלה ואתם תראו את כל המוצרים של החברה שיש באתר. תבחרו סידרה שאתם מעוניינים – ותראו מה יש מסדרה זו למכירה. כאן אני נותנת לכם דוגמה של שמפו שאני קונה באופן קבוע מאתר.

שמפו מאטריקס

כמובן באתר אפשר למצוא הרבה דברים אחרים, שמפו  ממותגים יודעים, לקים, קרמים, סרומים ועוד. מה שמושך אותי, ואני בטוחה ימשוך גם אותכם זהו מחיר משלוח – חינם. זה מאד נוח ומאד נעים.

חוץ משמפו הזמנתי משם הרבה דברים, בדרך כלל דברים קטנים – למשל פצירה מיוחדת. אפשר לעשות פדיקור בבית ולא לצאת החוצה. מאד מוצלח.

גם ניסית כל מיני ערכות ניסוי, כאשר יש הנחות. בדרך כלל ערכה יוצאת זולה, בסביבות 50 ש"ח, יש בה הרבה פרטים קטנים כמו קרמים, סרומים, שמפו, נכון שדוגמאות הן קטנות, אבל אני אוהבת לנסות דברים חדשים בלי לשלם עליהם הרבה כסף, בארץ זה לא תמיד אפשרי, באינטרנט – כמעט תמיד זה אופציה, ואני משתמשת בה.

באתר יש אפשרות הסתכלות לפי מותג או לפי סוג המוצר. תמיד יש הנחות, מבצעים וקופונים. יש אפשרות לכתוב חוות דעת על מוצר ולנסות לזכות ב- 50 פאונד לקניות באתר. אני בינתיים לא זכיתי, אבל למה לא לנסות, אולי כן זה יקרה?

אם נרשמתם לאתר, אז הם ישלחו לכם גם פרסומות ומבצעים שלהם, תמיד טוב להשיר מעודכנים ולעקוב אחרי דברים חדשים או דברים שווים במחירים טובים. אני לפעמים פותחת מייל ורואה משהו שבדיוק רציתי לקנות, אבל זה היה יקר, והנה עכשיו מחיר שאני כן מוכנה לקנות. זה מאד מפתה, ומצד אחד אפשר להגיד – בזוז, מצד שני – אני לא הייתי עומדת בפיתוי והייתי קונה גם במחיר גבוהה בכל אופן מתישו, כך שזה לא בזבוז!

לסיכום:

מדינה: אנגליה

תאור כללי של אתר: מוצרי טיפוח עור, ציפורניים ושער.

הערות: לא מורידים VAT

אופן תשלום: כרטיס אשראי.

משלוח: דואר רגיל, אין מעקב

זמן הגעה לארץ: 10-15 ימים

מחיר משלוח: חינם

קופונים והנחות: שולחים בדואר מידי פעם.

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *