lookfantastic – קופסת יופי

lookfantastic

אני יודעת שזה עוד פוסט של בנות, ואני בהחלט מבטיחה לכתוב פוסט של בנים, אבל לא היום. היום אני רוצה לספר לכם על קופסת יופי שקיבלתי מאתר לוקפאנטסטיק.

אתם יודעים מה זה קופסת יופי? הרי חברות\מותגים של טיפוח ויופי רוצים שתקנו מהם ושתקנו יותר. אבל הרבה נשים (וגם אנשים) לא רוצים לקנות בלי לנסות. ודוגמיות זה לא תמיד מספיק. מה לעשות? אז המציאו קופסת יופי. זאת קופסה שיוצאת פעם בחודש. מה יש בתוך הקופסה? לא יודעים – זה חלק מהכיף. בדרך כלל מפרסים מספר מוצרים ומבטיחים מוצר אחד – שניים בגודל מלא (ושאר המוצרים באים כדוגמאות בגודל קטן יותר). לפעמים גם יש "נושא" לקופסאות כאלה – חורף, עור רגיש, צבע – לפי פאנטזיה של אנשים שעושים אותם.

יש מספר אתרים שעושים קופסאות יופי. לא מזמן אתר lookfantastic שאני מאד אוהבת גם התחיל למכור קופסאות יופי. איך זה עובד? בעיקרון פשוט – מכניסים קופסת יופי לסל קניות, משלמים, מקבלים הביתה. בפועל – זה קצת יותר מסובך.

באחד לחודש, כל חודש יש קופסה חדשה, עם הרכב של מוצרים אחרים. אפשר להזמין אותה וכשבועיים לאחר מכן תקבלו הביתה. משלוח מאתר לישראל חינם. על הקופסת יופי לא עובדים קודים הנחות נוספים. מחיר לקופסת יופי – 15 פאונד. קופסאות נגמרות מאד מאד מהר – תוך כמה שעות. כך שאם אתם רוצים להזמין – תזמינו מיד. גם בשביל להוסיף להתעניינות אתר נתן אפשרות לעשות הזמנה מקדימה לקופסת יופי – כלומר, לשלם מראש, ואז באחד לחודש, כאשר ניתן יהיה לקנות – יש לכם קופסה מובטחת, לא צריך לרוץ. אני קניתי קופסת נובמבר 2014. והיום, אני רוצה להראות לכם מה יש בפנים ולדון איתכם האם כדי להזמין או כדי לוותר.

אם אתם לא מכירים אתר, אז כאן תוכלו למצוא מדריך מקוצר והתרשמות שלי מהקנייה באתר.

אני לא עשיתי הזמנה מקדימה, פשוט הזמנתי בתחילת נובמבר, כי במקרה לוקפאנטסטיק החליט להוציא עוד כמה קופסאות יופי של נובמבר, ומכיוון שכבר שמעתי מבלוגריות אחרות שיש שם מוצרים מעולים החלטתי לנסות. הרי תעשו חשבון, אם יש בקופסה 6 מוצרים ועלות של הקופסה כולל משלוח הוא 90 שקלים, כל מוצר עולה 15 שקלים – מה היום אפשר לקנות עם 15 שקלים? 15 מל קרם יקר בטוח לא תקנו ב- 15 שקלים. אז אמרתי לעצמי שזו עסקה שווה וקניתי. יום למחרת קיבלתי הודעה מהאתר שהזמנה שלי בדרך אלי. והתחלתי לחכות. כשבועיים לאחר מכן קיבלתי הודעה בדואר – פתק אפור, משלוח מלוקפאנטסטיק הוא עם דואר רגיל ללא מספר מעקב. הלכתי לדואר וקיבלתי.

קופסת יופי

זאת התמונה של הקופסה ארוזה שקבילתי. ואני רוצה לציין כאן, שבדרך כלל הזמנות מהאתר הזה מגיעות ארוזות לא ממש טוב, בדרך כלל קופסאות גדולות יותר מאשר צריך, מוצרים בפנים פשוט מתגלגלים.  וכאן – זה לא המקרה. הכל ארוז מצויין.

אם תסתכלו על מחיר שרשום מבחוץ – תראו שזה בדיוק המחיר ששילמתי. 15.15 פאונד.

קופסת יופי

אפשר לשואל למה עוד 0.15, הרי עלות הקופסה 15 פאונד בלבד. אבל אני שילמתי עם פייפאל, וכנראה זה משהו חדש באתר, כאשר משלמים עם פייפאל הם התחילו להוסיף 1% מגובה ההזמנה שלכם בתור עמלת הפייפאל.. לא נורא.

עכשיו פותחים קופסת קרטון ומגלים בפנים קופסה שחורה, קשיחה, יפה.

לוקפאנטסטיק

ממש נחמד להחזיק את הקופסה. בסטייל. פותחים?

קופסת יופי משלוח חינם

בפנים הכל ארוז בנייר אפור דק, ויש שתי חוברות – אחד זה בעצם קופון לאתר אחר (אתר של בגדים יקר, לא נראה לי שאני הולכת לקנות שם). וחוברת שניה היא בעצם חוברת הסבר על מה יש בתוך קופסת יופי של לוקפאנטסטיק. בואו נראה

משלוח חינם לוקפאנטסטיק

מה הייתי משפרת כאן? בחוברת הסברים יש רק פרסום של מוצרים – איזה מוצרים שווים, ואיך הם יהפכו אתכן לצעירות  יותר ויפות יותר. אני הייתי רוצה לראות אבל הוראות שימוש. אחרת אני צריכה ללכת לגוגל ולהתיל לחפש מה הכוונה ב- balm – מתי משתמשים בזה (כן, בנות מנוסות במוצרי טיפוח יכולות לצחוק, אבל אני לא ממש משתמשת בכל הדברים האלה, קרמים, סרומים, תחליבים כן, אבל לא בכל הספקטרום האפשרי של המוצרים שקיימים בשוק!)? איך משתמשים? בבוקר? בערב? אחרי קרם? לפני? אין תשובות לשאלות האלה – תחפשו לבד. את זה הייתי משפרת.

טוב , נראה לי אתם ממש רוצות לראות מה יש בתוך הקופסה. בוא נראה

קופסת יופי

6 מוצרים יש. 2 בגודל מלא. אחרים – גדלים של מיניאטורות (קטנים בערך פי 3 מגודל הרגיל). בואו נעבור אחד אחד.

לוקפאנטסטיקקרם ידיים. גודל של 30 מל'. אפשר לראות את זה בתמונה. בכוונה צילמתי יחד עם היד שלי, שתראו גודל של מוצרים. קרם נחמד. מחיר של קופסה 100 מל' הוא 19 פאונד (ויש מבצע – קונים אחד, ועוד אחד מקבלים בחינם), כלומר ל- 30 מל' זה בערך 6.3 פאונד. איכות הקרם: נחמד, נעים, לא משיר עור שומני, ריח מאד טוב. קרם שווה. אבל 120 שקלים בשביל 100 מל' של קרם ידיים לא הייתי משלמת. היה מאד נחמד לנסות.

גרסה מלאה באתר אפשר לקנות כאן:

HAND CHEMISTRY

 

 

לוק פאנטסטיק משלוח חינם

MONU recovery balm –  בקבוקון של 30 מל'. יש הוראות שימוש בבקבוקון עצמו (וזה טוב), מציאים להשתמש כל בוקר.  לא נמכר באתר בנפרד, יש בסט של 3 מוצרים, כל אחד 50 מל' ומחיר לשלושתם 45 פאונד, כלומר 15 פאונד עולים 50 מל', וזה עומר שבערך 8-9 פאונד עולה 30 מל'. במרקם זה כמו קרם. בקבוקון כאן מאד לא נוח להוצאת הקרם הזה ממנו. קרם עצמו מאד נעים ריח משגע של תותים, מתאים לכל סוגי העור. ממש אהבתי. האם אני אקנה את זה בסט של 3 חומרים של אותו מותג? לא ידועת אולי שיהיו הנחות.

באתר אפשר לקנות כאן

MONU TOP TRIO – SENSITIVE

 

משלוח חינם קופסת יופי

זהו מוצר שעוד לא השתמשתי. בעיקרון זה משהו שומני לניקוי עור. לפי הרשום הוא צריך לנקות נקבוביות ולעשות עור יותר בריא ויפה. יש לו ריח נעים. גודל של הקופסה  – 30 מל'. ולדעתי מספיק להמון זמן. גודל מלא של הקופסה – 100 מל' ומחיר 55 פאונד, כלומר שליש יעלה בערך 18 פאונד (כלומר רק מוצר הזה הצדיק עלות של קופסת יופי).

EVE LOM CLEANSER

 

קופסת יופי

GLAMGLOW – זאת מסכה מאד מפורסמת של סלברטיס. בקופסת יופי שמו מיני גרסה של 15 גרם מסכה. אני כבר ניסיתי יהיה מפסיק בערך ל- 3-4 פעמים. גרסה מלאה של 50 גרם עולה 50 פאונד (כלומר שליש עולה בערך 16 פאונד, שזה גם אומר שרק מסכה הזאת מצדיקה עלות של קופסת יופי). אתם תוכלו לראות באתר מלא תגובות חיוביות של אנשים – איך המסכה הזאת מדהימה ועושה פלאים ונפלאות. אני יהיה קצת יותר סקפטית. מסכה זאת היא מסכת חימר (כמו בוץ). כלומר ברגע ששמים אותה על הפנים חימר מתחיל להתייבש כך שמושך כל העור – ממש מרגישים את זה. ראיתם בסרטים אמריקאים איך בנות פותחות דלת במסכות אפורות מפחידות על הפנים? אז זה זה. מסכה כזאת פשוט כמו ששמתם בוץ על הפנים, ועוד יש בתוכה איזה חתיכות של עלים. טוב, אני פשוט לא אוהבת מסכות חימר, לא משתמשת בהם – כי לא נעים לי כאשר עור נמתח לכל הכיוונים וגם  צריך ממש לשתוף את זה היטב, ועוד שמתי לב שאסור להשתמש במסכה הזאת אם יש איזה פציעה (אפילו קטנה) על הפנים -זה ממש צורב. אבל בסופו של דבר היה ממש נחמד לנסות. עכשיו אני יודעת במה משתמשות כל הסלברטיס אמריקאים.

GLAMGLOW® YOUTH MUD FACE MASK

 

קופסת יופי

עוד משהו במרקם של תחליב או קרם נוזלי ממותג NUXE. גרסת מיני – 15 מל', גרסה מלאה – 50 מל' עולה באתר 47 פאונד, כלומר מחיר של 15 מל בערך 14 פאונד, עוד מוצר שמצדיק קניית קופסת יופי של לוקפאנטסטיק. אני השתמשתי בזה כקרם, צריך ממש להיזהר ולא לשפוך אותו כי הוא ממש נוזלי. יש לו ריח נעים, הוא נספג מהר לעור, מתאים לכל סוגי העור, וכמובן צריך להופך אתכן לצעירות ויפות יותר. נחמד מאד היה לנסות.

 NUXE NUXELLENCE JEUNESSE

 

lookfantastic אתר אמין

מוצר אחרון. זהו אודם וגם סומק. מוצר חדש שעדיין אין אותו למכירה, כך שאפילו לינק אני לא יכולה לתת לכם או להגיד כה הוא עוה. לי שלחו צבע ממש אדום. אבל חוץ מזה אודם מוצלח – לא יורד מהר, קל להשתמש, נוח לקחת בתיק, ריח ממש נעים. איכותי בהחלט.

 

לסכיום :האם קופסת יופי של לוקפאנטסטיק שווה 15 פאונד?

לדעתי, בהחלט. למה? תשובה פשוטה. היא מכילה מוצרים יקרים שאני בחיים שלי לא הייתי קונה בתור – לנסות פעם ראשונה. ולהשיג דוגמיות אין מקומות לא בארץ ולא בחו"ל, בעצם מקום יחיד שאפשר לקנות דוגמיות זהו קופסאות יופי כאלה. סיבה שניה – מחיר מחושב לפי כמות חומר בדוגמיות מראה שמחיר הקופסה הוא יותר זול ממחיר האמיתי של מוצרים שיש בתוכה. אומנם זה נכון שלא כל הדברים אני צריכה ולא כל הדברים הייתי קונה – כמובן. אבל אני, אישית, אוהבת לנסות דברים חדשים, כי תעשיית מוצרי טיפוח מתפתחת ודברים משתנים, וגם אם אני לא אוהבת משהו מתוך 6 מוצרים – אוק, אז זרקתי 15 שקלים – זה בערך כוס קפה היום. ותמיד אני יכולה להביא משהו שלא אהבתי לחברות שלי – כמעט כל הבנות אוהבות לנסות דברים חדשים, במיוחד אם זה משהו יקר. בסופו של דבר תשובה לשאלה האם קופסת יופי של לוקפאנטסטיק שווה – כן. היא שווה את המחיר שלה.

 

איפה לקנות? אמרתי שמוצאים למכירה קופסאות יופי באחד לכל חודש ועד שזה נגמר . אז לכו עם לינק הזה ותזמינו (אם אתן רוצות כמובן). להזמין כאן:

BeautyBox

 

אני, אישית, ממש מודה לאתר lookfantastic על אפשרות לנסות מוצרים יקרים במחירים זולים מאד. ואני בהחלט הולכת להזמין עוד קופסאות כאלה (לא כל חודש, אבל מידי פעם לפי רצון ומצב כספי). וכמובן אני הולכת לספר לכן על התוכן של הקופסאות.

 

כאן תוכלו להירשם למנוי של קופסאות יופי ולקבל אותם כל חודש

 

לכולכן קניות מוצלחות!

 

 

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *