קוסמטיקה קוריאנית – 3

לקנות באינטרנט קוסמטיקה

טוב, היום החלטתי לחזור קצת לקוסמטיקה קוריאנית, מזמן לא כתבתי פוסט בנושא. להזכירכם, יש בבלוג שני פוסטים בנושא:
קוסמטיקה קוריאנית פוסט מספר 1 
קוסמטיקה קוריאנית פוסט מספר 2
והיום זה פוסט מספר 3, בו אני אספר לכם על 2 מוצרים בלבד ושניהם מאותו מותג של קוסמטיקה קוריאנית בשם TONYMOLY. זה אחד מהמותגים הידועים וגם אחד מהמעניינים (האמת בקוריאה יש הרבה מותגים מעניינים). מותג זה עושה צורות מאד מעניינות של קופסאות – יש לו עגבנייה, מנדרינה, תפוח, אפרסק ועוד. רוצים לדעת מה יש בפנים?

מוצר ראשון:
TONYMOLY Appletox Smooth Massage Peeling Cream
לקנות קוסמטיקה באינטרנט
כמו שאתם רואים בתמונה מוצר בא בצורת תפוח, לעתים קרובות זה גם רומז על הריח של המוצר. וזה נכון, קרם שבפנים יש לו ריח קליל של תפוח ירוק. קופסאות האלה של TONYMOLY קצת משקרות, כי גודל מטעה, נראה כאילו יש הרבה קרם בפנים, אבל כאשר פותחים אז רואים שבעצם קרם נמצא רק בחצי התחתון של התפוח, וחלק עליון זהו רק קופסה ריקה. אפשר לראות זאת בתמונה ימנית.
מרקם של הקרם-פילינג הזה הוא מרקם של קרם לכל דבר, אבל מיועד למשהו קצת אחר מסתם הוספת לחות לעור. זהו קרם פילינג, זה אומר שהוא מוריד חלקיקי עור מתים.

איך משתמשים בו? מאד פשוט, על העור לח מורחים קצת קרם ועושים מסאג' עדין לפנים, אחרי כמה דקות תתחילו להרגיש מתחת לאצבעות חלקיקים קטנים – זהו חתיכות עור שירדו עם פילינג. כמו שאמרתי קודם יש לו ריח מאד נעים ומרקם קרמי נעים מאד. הוא לא חזק, ולכן גם לנשים עם עור רגיש אפשרי לשימוש. אני מאד מרוצה מהקניה. עלות בסביבות 10 דולר.



וגם מכאן אפשר לבחור

 

מוצר מספר שתיים:
TONYMOLY Shiny Foot Super Peeling Liquid
לקנות באינטרנט קוסמטיקה

מוצר הזה הפך לדי פופולרי בישראל בזמן אחרון. ויש סיבה. מוצר מעולה! זהו פילינג לרגליים לעור יבש וקשה, עור שקשה להוריד אותו בצורה רגילה. בתמונה A אפשר לראות איך נראית הקופסה. בתמונה שמסומנת B אתם יכולים לראות מה יש בתוך הקופסה – 4 פריטים, 2 בצורת רגל – שיש שם נוזל, משהו לבן ארוז ועוד דוגמית קרם.

איך משתמשים? בקלות. פותחים שקית לבנה, תמצאו שם 2 שקיות חד פעמיות לרגליים, תכניסו לשם רגליים, תפתחו שקיות (בצורת רגל) ותשפכו נוזל לתוכם, לנוזל אין ריח ומרקם נוזלי כמעט כמו מים. תסגרו שקיות לבנות  על הרגליים – עכשיו זה נראה כמו בתמונה C. עכשיו צריך לחכות בערך שעה וחצי, לשבת ולא ללכת. אחרי זה מורידים וזורקים הכל. שותפים רגליים ומורחים קרם שיש לכם בשקית דוגמית. זהו. אחרי כ- 4-5-6 ימים תבחנו שעור יבש וישן מתחיל לרדת. הרגליים לא נראות הכי יפה בזמן הזה, אבל זה חלק מתהליך. ולמרות שזה נראה לא יפה, צילמתי לכם רגל שלי – תסתכלו על התמונה D, כך זה נראה כאשר עור מתחיל להתקלף. תשתדלו לא לקלף עור יותר מידי, תנו לזה צ'אנס לרדת לבד. התקלפות ממשיכה כמה ימים ובסוף תראו רגליים כמו של תינוק! אני חוזרת על הפעולה מקסימום פעמיים בשנה. מחיר של טיפול כ- 10 דולר.
או אפשר לקנות כאן

סיימנו להיום עם קוסמטיקה קוריאנית.

לכולכם קניות  מוצלחות!

Share This:

2 thoughts to “קוסמטיקה קוריאנית – 3”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *