קוסמטיקה קוריאנית – מספר 1 הכי מעניין, מספר 4 – אהוב אלי.

שלום בנות!  אחרי שכתבתי פוסט ראשון שלי בנושא של קוסמטיקה קוריאנית, ראיתי הרבה התעניינות בנושא, ולכן היום אני בחרתי עוד 4 מוצרים מ"מדף הטיפוח" שלי כדי לספר לכן ולהכיר לכן עולם של קוסמטיקה קוריאנית.

קרם פנים קוריאני, איך משתמשים קוסמטיקה קוריאנטית
קוסמטיקה קוריאנית, טיפול פנים קוריאני

קודם כל, אם פספסתם פוסט ראשון בנושא של קוסמטיקה קוריאנית אז
אפשר לקרוא אותו כאן.

נתחיל. רוצה להגיד שמוצרים אני בחרתי בצורה אקראית לחלוטין, פשוט נכנסתי למקלחת ולקחתי 4 פרטים ראשונים על המדף. כל אחד מהם מעניין, אבל שמן לניקוי פנים דבר ייחודי לקוסמטיקה קוריאנית, לדעתי, אולי עכשיו זה תופס תאוצה ומתחיל להופיע גם במותגים ידועים אירופאים.

Kanebo Kracie NAIVE Deep Cleansing Olive Oil

Kanebo Kracie NAIVE Deep Cleansing Olive Oilשמן לניקוי פנים? שמן לניקוי מ- bb-cream?? זה נשמע מאד מוזר. כך אני  חשבתי לעצמי בפעם ראשונה שקראתי על השמן הידרופילי לניקוי פנים. אני תמיד חשבתי שלנקות פנים צריך עם סבון. סבון שותף שומנים שנוצרים על העור במשך היום, כי הוא מפרק שומנים. איך שמן יכול לפרק שומנים? איך הוא יכול לנקות? טוב, אני לא כימאית, אבל למדתי כימיה, ועדיין אני לא מבינה איך שמן הידרופילי מנקה פנים, אבל הוא כן. שמן Kanebo הוא קליל, ריח כמעט לא מורגש של זית. אופן השימוש הוא  פשוט מאד – למרוח על העור פנים יבש, ותוך כדי מסאז' קל על ידי קצי האצבעות לשפשף שמן לתוך העור ואחרי חצי דקה לשטוף. אם נדרש ניקוי ייסודי יותר, כמו ניקוי נקבוביות אז שמן מורחים על העור קצת רטוב ולעשות אותו דבר.

אני אגיד לכם אמת, בקבוק שאתם רואים בתמונה למלה זה רק בקבוק שני שלי, וזה למרות ש bb-cream אני משתמת כל יום במשך כמה שנים כבר. אבל למרות ששמן זה באמת מנקה עור, ומנקה אותו יותר טוב מסבון או ג'ל ניקוי, אני לא הצלחתי להתרגל לרעיון של לנקות פנים כל יום עם שמן. אבל בערך פעם בשבוע אני משתמשת בו. מחיר לא יקר (45 ש"ח עבור 170 מל') כך שאני ממליצה לפחות לנסות:
Kanebo Kracie NAIVE Deep Cleansing Olive Oil 170 ml

 

TONYMOLY Gold Black Sugar Mask

TONYMOLY Gold Black Sugar Mask
קוסמטיקה קוריאנית

למרות שמוצר נקראה מסכה, זהו לא מסכה בעצם, זהו סקראב, מין פילינג גס. אני מאד אוהבת מוצרים מהסוג הזה – הם מנקים ומחדשים עור בצורה הכי טובה מכל הג'לים או סבונים. סקראבים יש יותר עדינים ויותר גסים, בדרך כלל זה תלוי בחלקיקים המוצקים שבמוצר. זהו דוגמה לגסות בינונית. סקראב מבוסס סוכר, כלומר יש חלקיקי סוכר. אופן שימוש: למרוח על הפנים, לא לשפשף חזק מידי, לתת לסוכר להתמוסס ואז לשפשף קצת. להשתמש 2-3 בשבוע. אפשר להשתמש לא רק כמסכת פנים, אלא גם כמסכת גוף. אני מאד אוהבת את המוצר הזה, גם בגלל ריח של סוכר שרוף וגם בגלל חלקיקם גסים מספיק. מחיר של 35 ש"ח עבור 100 מל' של חומר נראה לי סביר ביותר. לקנות אפשר כאן:
TONYMOLY Gold Black Sugar Mask 100ml

 

St.Ives Fresh Skin Bright Skin Blemish Control Apricot Scrub

St Ives Fresh Skin Bright Skin Blemish Control Apricot Scrub
טיפול פנים קוריאני

האמת זה עוד סקראב אחד, ממותג אחר. הוא גם מיועד לטיפה דברים אחרים – לפי טענת המייצרים זה מוצר גם מלבין עור וגם מרפא פצעים. קצת קשה להגיד האם הוא באמת מלבין ומרפא, כי בדרך כלל אני לא משתמשת רק במוצר אחד, אלה במספר מוצרי קוסמטיקה – קרמים, סרומים, ניקוי, ניקוי נוסף, ועוד. אז מי מהם עושה עבודה טובה יותר? לא יודעת קשה להגיד. אבל כמו שאמרתי לגבי מוצר קודם אני אוהבת פילינגים בכל הצורות. קוסמטיקה קוריאנית מאפשרת לנסות הרבה מהם במחירים קטנים. ואני משתמשת באפשרות כזאת. סקראב זה אמור להיות בריח של אפרסק – לא ממש הרגשתי, יותר הרגשתי שחלקיקים הם חתיכות של גרעין אפרסק – קשיחים מאד. מרקם קרמי, צבע לבן לא שקוף. נחמד, אבל אני לא יקנה עוד אחד כזה – יש לי הרבה דברים מעניינים לנסות. אם יש לכן עור שומני ועבה, אז זה מוצר מתאים, לדעתי. מחיר 40 ש"ח.
St.Ives Fresh Skin Bright Skin Blemish Control Apricot Scrub

 

MISSHA Super Aqua Ultra Waterfull Cream

MISSHA Super Aqua Ultra Waterfull Cream
קרם לפנים קוריאני

ומוצר אחרון להיום, אחד מהאהובים אלי היום – קרם פנים ממותג Missha. האמת שקניתי אותו פעם ראשונה, כי פשוט רציתי לגוון עם הקרם הרגיל שלי (גם של Missha, אבל אספר אליו פעם אחרת). ובגלל שאני מכירה מוצרים שלהם, וגם מכירה קרמים שלהם, החלטתי ישר לקנות קופסה שלמה ולא ללכת על הדוגמיות. הרי בכל אופן להשתמש בקרם מהקופסה הרבה יותר נחמד משקיות קטנות. וגם המחיר של הקרם הוא לא גבוהה, כך שאין לדעתי טעם לקנות שקיות של דוגמיות, כאשר אפשר לקנות קופסה שלמה.

קרם במרקם קרמי לבן. בריח מדהים! של בוקר ומים, של נהר בתוך יער. ריחות טריות – ריחות חובבים אלי בקרמים. הוא לא מורגש כשמנוני, אבל הוא לא גם ג'לי או מימי, כמו הרבה קרמים היום, הוא נקלט על ידי העור די מהר, אבל מצד שני משאיר תחושת של קרם, כלומר, אני חושבת שאפשר להשתמש בו גם כמו קרם לילה. הרי בקוסמטיקה קוריאנית אין הבדלה בין קרם יום וקרם לילה – יותר קרם עשיר או לא זה קרם די עשיר, כך שהוא לא מתאים לעור שמן, יותר מתאים לעור מעורב או יבש, אבל זה לדעתי, ואני לא במקצוע של קוסמטיקה. אני אישית מאד מרוצה מהקרם הזה – גם מתחושה שהוא נותן, גם מריח, מרקם, אריזה שלו  יפה מאד, ומחיר מאד יפה.
MISSHA Super Aqua Ultra Waterfull Cream 47ml –
זהו קופסה שלמה. מחיר 73 ש"ח עבור 47 מל' של קרם, משלוח לישראל חינם. וגם מוסיפים מתנה קטנה (כמה דוגמיות)
ולסיום.
כל הלינקים שאני נתתי – מוכרים שאני קניתי  מהם בעבר. בדוק. בדרך כלל גם מוסיפים דוגמיות במתנה בכל קניה. זמן הגעה לישראל מאד תלוי בדואר שלהם ושלנו ולא בשליטה של המוכר. כך שהיו דברים שאני קיבלתי אחרי שבועיים והיו שאחרי חודש וחצי. בדרך כלל מרגע הזמנה עד שאני מקבלת עובר בין שלוש שבועות לחודש. צריך סבלנות.

כאן כל הלינקים ל- ebay. אני בעצמי קונה בזמן אחרון קוסמטיקה קוריאנית לרוב משם. אבל בפוסט הראשון שלי (לינק נתתי בהתחלה) לגבי קוסמטיקה קוריאנית רשמתי גם מספר אתרים שאפשר לרכוש מהם קוסמטיקה קוריאנית – אולי לא כולם אוהבים ebay, כך שיש עוד אופציות. מחירים כמובן יכולים להשתנות – לא בהכרח יהיו יותר גבוהים, יכולים להיות גם יותר נמוכים. צריך לבדוק מחיר של כל מוצר בכמה מקומות ואז להחליט איפה הכי משתלם לקנות.

קניות מוצלחות לכולם!

Share This:

3 thoughts to “קוסמטיקה קוריאנית – מספר 1 הכי מעניין, מספר 4 – אהוב אלי.”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *