artscow – אלבום תמונות בדולר

אלבום תמונות בדולר

אלבום תמונות זה משהו שכמעט כל אחד עושה. וצריך לעשות, כי פעם היינו מפתחים תמונות תמיד, אחרת זה נשאר בנגטיב ואי אפשר היה לראות את זה. והיום כולם מצלמים דיגיטלי, ואז אפשר לפתוח מחשב ולראות תמונות, יותר גרועה אפשר לראות אותם בטלפון נייד. אז למה לפתח? כי קבצים דיגיטליים הם יכולים יום אחד פשוט לא להיפתח – או מחשב התקלקל או תוכנות לא קוראות יותר פורמט של התמונות, או פשוט בטעות מחקתם תיקיה – אי אפשר לדעת. מצד שני אלבום מודפס יש לו סיכוי להישמר הרבה יותר זמן. אני בדרך כלל מזמינה אלבום גדול פעם בשנה, וזה יוצא בסביבות 80 דולר. אבל לפעמים קרובי משפחה מבקשים גם בשבילם תמונות או אלבום. ולהדפיס לכל אחד מהמבקשים אלבום ב- 80 דולר אני לא יכולה לאפשר לעצמי, ואז נמצאה אלטרנטיבה זולה וטובה – artscow.com – אתר סיני זול לפיתוח תמונות ואלבומים.

אני הגעתי לאתר הזה די במקרה, הייתה להם מבצע של "חבר-מביא-חבר", כאשר חבר שמביאים יכול לקבל אבלום של 20 עמודים בדולר אחד בלבד. אבלום בכריכה קשה, אפילו שזה רק 20 עמודים רק בדולר! זה שווה במיוחד. ואני הזמנתי. וקיבלתי ונתתי אותו מתנה להורים שלי. ולפני איזה חודשיים עוד פעם בקשו ממני אלבום קטן מתנה עם תמונות של הנכדה – ואני חזרתי לאתר הזה, כי הייתה להם מבצע של אותו אלבום ב- 5 דולר. כמו שאתם רואים חבילה שנייה כבר הגיעה, ואני החלטתי לכתוב פוסט בנושא של פיתוח תמונות זול "אלבום בדולר" כך קוראים לזה לפעמים.

קודם כל, עכשיו כבר אין אלבום בדולר, אבל יש אבלום ב- 2 דולר. אתר, לצורך קידום שלו, לכל משתמש נותן קודים שמאפשרים למשתמשים אחרים לפתח אלבום במחיר מאד מוזל. עכשיו זה קוד לאבלום של 20 עמודים ב- 2 דולר, כולל משלוח. הנה קוד

Z199PHOTOBKSW5ZQW

אז איך לעשות אלבום? באתר יש תוכנה, צריך להכניס לשם כל התמונות שאתרם רוצים להכניס לאבלום. אז קודם כל הולכים למחלקת של אבלומים, ואז בוחרים איזה אלבום ולוחצים על – create it מגיעים לחלון של הטענת התמונות.

אתר סיני זול

כך זה נראה. אתם לוחצים על Add Photos ואחר כך ל- Upload – ככל שיש יותר תמונות ותמונות יותר גדולות, כך זה יקח יותר זמן להכניס אותם – תקחו את זה בחשבון. ואז אפשר להתחיל לבנות אלבום

אתר סיני זול

כמו שאתם רואים אפשר להוסיף טקסט, ותמונות. אני ממליצה באלבומים קטנים לא להכניס הרבה תמונות בעמוד אחד, אלה תמונה אחד או שניים. ואז הולכים להזמין

אתר סיני זול

אם יש לכם קוד להנחה אז זהו זמן להכניס קוד ולראות שאתם באמת מקבלים הנחה שרציתם. אפשרות תשלום באתר הוא גם כרטיס אשראי וגם פייפאל, אני כמובן ממליצה על פייפאל, זהו צורת תשלום יותר בטוחה.

זהו. עכשיו לוקח להם בערך 2-3 ימים להדפסה של ספר, ואז שולחים. משלוח הוא ללא מספר מעקב (לצערי). חבילה ראשונה שלי חיכיתי כחודש וחצי וכבר התחלתי לדואג. חבילה שנייה שלי הגיעה מאד מהר – תוך שבועיים. כך אתם רואים זה לא תלוי באתר, אלה בשרותי דואר.

חבילות מגיעות ארוזות מאד היטב

אתר סיני זול

איכות ההדפסה היא לא כמו באתרים אמריקאים יקרים, אבל בהחלט טובה, ובמיוחד עם מדובר באלבום בגודל קטן. אני לא רוצה להראות פה תמונות אישיות, לכן תראו רק חלק מהאלבום

אתר סיני זול

חוץ מאלבומי תמונות באתר אפשר גם לפתח תמונות דיגיטליות במחיר זול, להכין קנבסים,  אפשר להכין כיסויי סלולרי עם תמונות (או מוצרים אחרים בעיצוב עצמי), אפילו אפר לעצב שמלות! יש כוסות בעיצוב עצמי, כריות, לעשות לוח שנה או חולצה ועוד הרבה דברים – פשוט תכנסו תסתכלו.

עוד דבר, באתר פועלת מערכת של "חבר-מביא-חבר", כל לקוח מקבל לינק אישי, וכאשר מישהו הולך ונרשם בלינק הזה, אז המפנה מקבל "נקודות". נקודות אפשר לנצל לקניית מוצרים באתר – כמו פיתוח תמונות או אלבומים. נחמד.

הניסיון שלי עם אתר הוא חיובי, כך שאני ממליצה לכם  על האתר artscow.com 

 

לכולכם קניות מוצלחות!

Share This:

3 thoughts to “artscow – אלבום תמונות בדולר”

 1. מכיון שהקופון בכתבה כבר לא בתוקף אני מצרף את הקופונים "שלי" . תהנו

  Use this coupon code to purchase mouse pad at $0.99 with free shipping
  Z099MOUSEPAD9MZVM

  Use this coupon code to purchase ornament at only $0.99 with free shipping
  Z099ORNAMENTD9YV3

  Use this coupon code to purchase cosmetic bag at only $1.99 with free shipping

  ZWXR35Z
  Use this coupon code to purchase 6"x6" or 7"x5" photo book at only $1.99 with free shipping

  Z199PHOTOBKS2MEQJ
  Use this coupon code to purchase watch at only $3.99 with free shipping

  Z399WATCHESWEJ7V
  Use this coupon code to purchase phone cover at only $6.99 with free shipping
  Z699PHONECOVER4GEAM

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *