דמויות חיות איכותיות וחלקי חילוף לפליימוביל

דמויות חיות

חברה שלי לפני שלוש שנים אמרה – ילדים אוהבים חיות מפלסטיק, עוד מאט יהיה לך חווה. צחקתי אז. אבל זה נכון. ילדים אוהבים חיות מפלסטיק, ובשלב מסוים כבר לא מספיק להם סט סטנדרטי של פרה-כלב–כבשה-חתול הם רוצים פינגווין או זהב או קואלה. איפה להשיג את זה? אפשר לקנות בארץ אבל מכירים לחיות של מותגים עולמיים גבוהיים בשביל לאסוף חווה. אז הלכתי לאינטרנט.

אבל זה לא הכל. בת שלי אוהבת גם פליימוביל ולפעמים חלקים הולכים לאיבוד, חבילות גדולות תמיד לקנות זה יוצא יקר מידי, וחלקי חילוף לא מוכרים בארץ – איפה לחפש? גם כאן הכלתי לאיביי לחפש.

אז קודם כל אני רוצה להראות לכם דרקון יפה (בעצם אתם רואים אותו בתמונה למלה), זהו דרקון ממותג בולילנד (Bullyland)  זהו מותג גרמני איכותי מאד. בת שלי פתאום התאהבה בדרקונים, ודרקונים איכותיים יחסית יקרים בארץ. אז חיפשתי באיביי מוכר אמין של מותג בולילנד.
חיות פלסטיק

דרקון כזה בארץ ראיתי למכירה ב- 75 שקלים. אני קניתי באיביי ב- 44 שקלים (כולל משלוח). הוא עשוי מפלסטיק מיוחד PVC – שמרגיש לא קשיח מאד, אבל גם לא רך. מאד נעים להזחיק, אפשר קצת לכופף כנפיים.

כאן אפשר לקנות את הדרקון הזה 

חוץ מזה אני מאד ממליצה להכנס למוכר, יש לו דמויות רבות לא רק של דרקונים, אבל גם של כל הסרטים מצויירים של דיסני – פיראטים, רכבת דינוזאורים, רצפונצל, וויני פו, מכוניות של דיסני, נסיכות של דיסני, דבורה מאיה ועוד.

4youdeko

 

טוב, יום אחד בת שלי בא אלי ואומרת "אמא תקני לי זהב, שיהיה בצבע אפור והולך". איפה? איפה אני צריכה לחפש זהב הולך אפור? באיביי. כמובן. ואני זוכרת שראיתי דמות כזאת אצל מותג PAPO. פאפו – זהו עוד מותג מאד ידוע שמייצר דמויות מפלסטיק, אני בעבר קניתי דינוזאור גדול ממותג הזה, וסיפרתי כאן בפוסט. אבל הם גם מייצרים חיות שונות. אז הלכתי לחפש האם יש מוכר באיביי שמתמחה במותג פאפו ומצאתי.

סט חיות

זה זהב שקיבלתי. נכון הוא יפה? ובדיוק כמו שבת שלי רצתה – אפור והולך.  זהב עלה לי 45 שקלים כולל משלוח.

זהב הולך מחברת PAPO אפשר לקנות כאן

ואני ממליצה לכם להיכנס למוכר ולראות איזה מבחר של חיות שונות ואיכותיות מפלסטיק יש לו. זהו מוכר מאד גדול, יש לו כמעט 900 אלף פידבקים! הוא מוכר לא רק דמויות מפלסטיק, אבל כל מיני מוצרים לילדים. תכנסו ותראו

 buy_send

 

 

כמו שאמרתי, בת שלי גם אוהבת פליימוביל, ולפעמים חלקים קטנים של פליימוביל הולכים לאיבוד. לפעמים זה עובר בשקט ולפעמים לא. כאשר בת שלאי איבדה כלבים קטנים מבית של פליימוביל היא הייתה מאד עצובה. לקנות בית פליימוביל חדש בגלל 2 כלבים קטנטנים אני לא התכוונתי, ואפילו ערכה מלאת כלבים. אז החלטתי לחפש באיביי אולי יש כלבים בנפרד אפילו משומשים (כי מה זה פליימוביל משומש – זה הרי פלסטיק קשיח לא קורה לו כלום). ומצאתי משהו ממש שווה.

חיות פלסטיק

ערכה משומשת ממוכר מגרמניה. ערכה כללה 5 כלבים קטנים, 1 כלב גדול, 2 דמויות, מלונה, 2 צלחות לכלבים ו- 2 עצות לכלבים  וכל זה עלה לי 37 שקלים כולל משלוח!! ממש שווה

חיות פלסטיק

כך זה נראה .בארץ רק 2 כלבים ודמות אחד עולים כ- 50 שקלים! וכאן אוסף והכל ב- 37 שקלים. מאד שמחתי!! כמובן, מכיוון שזה משומש, אין עוד ערכה כזאת למכירה, אבל אני כן רוצה להמליץ לכם על מוכר כי יש לו כל מני חלקי חילוף לפליימוביל – לפעמים משומשים לפעמים – חדשים. יש ערכות שמשלוח שלהן מאד יקר בגלל הגודל שלהן, אבל ערכות קטנות כאלה משלוח לא יקר. הקיצר, תסתכלו, תתרשמו, אולי גם אתם צריכים למצוא משוה..

spielbude123

 

כמובן, אני מזמינה לא רק דמויות חיות של מותגים יקרים, לפעמים אני מזמינה גם משהו יותר פשוט. לדוגמה, כתבתי פוסט לפני כמה זמן שנקרא "מתנות לילידי גן" שם אני נותנת רעיונות למתנות לילדי גן, מתנות לא יקרות שניתן לקנות בסטוק גדול יחסית. אז גם אני הלכתי וקניתי 50 דמויות של littlest pet shop. בארץ דמויות האלה יקרות כל אחד 30-50 שקלים, ובאיביי מצאתי למכירה 50 ב- 100 שקלים, כלומר כל דמות כזאת עולה 2 שקלים – לדעתי זה אידיאלי בתור מתנות קטנות. אז קניתי. האמת חשבתי שהם יהיו של HASBRO, חברה שמייצרת אותם. לצערי לא. ותחף תראו.

חיות פלסטיק

קיבלתי 2 שקיות כאלה. ואם מסתכלים בהגדלה לדולמה על אחד מהם אז זה נראה כך

פליימוביל בזול

נראה די חמוד. אבל אם אתם מכירים את מקורי, אז יודעים שבמקורי כל הצעצוע קשיח, פלסטיק לא גמיש. וכאן – גוף קשיח וראש עשויה מגומי רך. כלומר זה לא מקורי. אבל גם אם להפוך את זה אז תראו שאין שום חותמת של HASBRO.

חיות קטננות

מצד שני, 50 דמויות ב – 100 שקלים זה לא יקר בכלל. והם נראים חמודים, למרות שאיכות לא משהו.

דמויות חיות

אז אני כן ממליצה לאנשים שמחפשים מתנות קטנות.

50 דמויות ב- 100 שקלים לקנות כאן. 

 

עכשיו איך להבין מה מקורי ומה לא? זה מקורי

איפה לקנות דמויות חיות

קודם כל תראו שאיכות היא אחרת – כל הגוף מפלסטיק קשיח כמו שאמרתי, צביע יותר עדינה ויותר מדוייקת. אבל חוץ מזה אם תהפכו את זה תראו שיש חותמת של HASBRO מצד השני. תסתכלו

חיות סט פלסטיק

את הייצור המצחיק הזה גם קניתי באיביי, זכיתי בביד ב- 0.3 דולר, כלומר בערך בשקל אחד קניתי אותו. עכשיו אין למכירה פומבית, והם נמכרים באיביי בערך כל אחד ב- 4 דולר כולל משלוח, שזה עדיין בערך פי 2 יותר זול ממה שזה נמכר בארץ.

אפשר לבחור דמויות HASBRO כאן

ואם אתם מחפשים א רק דמויות של חיות של HASBRO, אבל גם PONY, או דמויות אחרות

אז הנה מוכר אמין עם מבחר גדול ומשלוח חינם לישראל 

אני אישית אוהבת לזכורת בבידים, אז מידי פעם אני מחפשת HASBRO במכרזים ולפעמים יש מציאות מאד טובות, אני לא תמיד זוכה כמובן, אבל אם כן אז זאת קנייה מאד מוצלחת.

באופן כללי אני רוצה להגיד שדמויות חיות של מותגים כמו של BULLYLAND או של PAPO או של SAFARI או של ANIMAL WORLD הם הרבה יותר איכותיות, עם הרבה יותר פרטים, עשויים היטב, פלסטיק איכותי, צבועים היטב ובכלל לשחק איתם פשוט תענוג.

 

לכולם קניות מוצלחות!

 

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *