אמזון גרמני – איך ליצור קשר

ליצור קשר עם אמזון גרמני

אני מזמינה הרבה מאמזון גרמני, מי שעוקב אחרי בפייסבוק יודע, שאני נותנת הרבה לינקים למוצרים ממש משתלמים באמזון גרמני. הרבה פעמים מאד משתלם לקנות שם תיקי קיפלינק, נעליים ממותגים ידועים – למשל FLY LONDON שנמכרים בארץ במחירים מאד יקרים אפשר למצוא ב 30-40 יורו באמזון גרמני. כמה פעמים כתבתי על קניית פליימוביל באמזון גרמני – תקראו כאן כתבה על קניית פלימוביל באמזון גרמני.

לעיתים קרובות שואלים אותי, האם אמזון גרמני שולח לישראל? כן, אמזון גרמני שולח לישראל. יש מוצרים שלא נשלחים מאמזון לישראל, למשל הפסיקו לשלוח מוצרי לגו (לצערי..), מצד שני כאשר מוכר אמזון עצמו רוב הסיכויים שמוצר נשלח.

יתרונות של קנייה באמזון גדולים – אתר גדול, אמין, מבחר טוב, שולחים בעזרת דואר מהיר, מגיע עם שליח עד הבית. כל המוצרים מקוריים ולא זיופים. אבל אתם יודעים מה? גם באמזון לפעמים טועים, היו לי כמה פעמים (אומנם בודדים) ששלחו לי מידה לא נכונה או מוצר היה חסר או פגום.

אז מה עושים במקרה וצריך להחזיר מוצר או צריך ליצור קשר עם אמזון מכיוון שמצור פגום או חסר?

 

באמזון קיימת מערכת שלמה של "ליצור קשר". אנחנו מתחילים בתחתית העמוד, חפשו HELP

איך לפנות לאמזון גרמני

מצאתם? תלחצו, ומשם אנחנו נמשיך לחפש עזרה.

ליצור קשר עם אמזון

כמו שאתם רואים נפתחות לכם הרבה אפשרויות – של ניהול יוזר שלכם, ולמטה תמצאו את כל הדברים שקשורים להזמנות. אם אתם רוצים להחזיר מוצר אז תלחצו על RETURNS AND REFUNDS, אבל אני לא רוצה להחזיר. הפעם הייתה לי בעיה אחרת, מזוג תחתוני SLOGGI שהזמנתי היה חסר אחד, חבל מאד, ולכן אני רוצה לכתוב לאמזון בתקווה לקבל זיכוי עבור זוג החסר.

מעקב אמזון גרמני

ולכן אני בוחרת תפריט אחרון, כאשר תפריט בצבע אדום – אז יש לכם תפריט נוספת שנפתחת עם פרוט מה תפריט כוללת. אני רוצה לבחור מכל האופציות CONTACT US, מכיוון שאני לא רוצה להחזיר או להחליף, פשוט רוצה להתלונן שחצי מהמוצר חסר.

משלוח אמזון גרמני

ואז נפתח חלון של ההזמנות אחרונות – צריך לשים V ליד מוצר שאתם רוצים לכתוב לגביו לאמזון גרמני. אני מסמנת V ליד מוצר שחסר לי.

משלוח אמזון גרמני

ואז למטה נפתח חלון חדש, אני בוחרת שיש לי בעיה עם הזמנה.

משלוח חינם אמזון

מיד נפתח עוד חלון ושואלים – מה בעיה. אצלי – חסר חלק מהמוצר, ולמטה דבר אחרון תמצאו שלושה קפתורים ללחיצה – איך ליצור קשר עם אמזון גרמני.

אני בוחרת ליצור דרך אימייל.

משלוח חינם אמזון

טוב, ושלח אחרון – נפתח חלון שאפשר לתאר שם את הבעיה קשורה למוצר ספציפי הזה. אני כותבת שאני מאד מאוכזבת כי חיכיתי למוצר, וקיבלתי רק חצי ממנו. לא ראיתי אפשרות לצרף תמונה (אני תמיד מצלמת חבילות שמגיעות), אז אני לא מצרפת תמונה ושולחת את זה בצורה כזאת.

אחרי ששלחתי אני מקבלת חלון

אמזון גרמני משלוח

כלומר תודה רבה שפניתם.

ואז ממש כמה שעות לאחר מכן, אני מקבלת אימייל

אמזון גרמני

כלומר, לא בקשו ממני תמונה של מוצר חסר, פשוט שולחים לי עוד זוג תחתוני SLOGGI, ולא מחייבים אותי על משלוח או מוצר. אמזון גרמני תמיד נותן שרות מעולה, מהיר ואמין.

כמה שעות אחרי אימייל זה קיבלתי עוד אימייל עם הזמנה בשווי אפס יורו.

אמזון גרמני

זהו, סוף הסיפור , עכשיו אני מחכה לקבל את ההזמנה שלי, .

אז שלבי יצירת קשר עם אמזון גרמני (או אמזון אחר..)

  1. לעביר אתר לשפה שאתם מבינים (אנגלית), תראו איך עושים את זה בפוסט שלי
  2. להיכנס לחשבון שלכם
  3. לרדת למטה בעמוד
  4. למצוא את HELP
  5. ללכת לפי הוראות
  6. לבחור מוצר שאתם רוצים להתלונן/להחליף
  7. לכתוב אימייל
  8. לחכות לתשובה מאמזון

בסופו של דבר, אולי ליצור קשר עם אמזון גרמני בהתחלה נראה מסובך, או יותר מסובך מכל אתר אחר, הרי שם פשוט מוצים רובריקה של ליצור קשר וכותבים מייל או פותחים צ'אט וזהו, כאן צריך לבחור וללכת לפי שלבים, אבל יכול להיות שבזכות זה התשובות של אמזון הרבה יותר מהירות.

בכל אופן, אני ממליצה לכם לצלם כל חבילה שמגיעה בדואר כאשר אתם פותחים אותה, מכיוון שלפעמים אחר כך צריך הוכחה, וכבר אין לכם. תבחנו היטב כל חבילה שאתם מקבלים, במיוחד אם מדובר על חבילות מאליעאקספרס (נכון שפושט הוא על אמזון, אבל אם מדברים על לצלם חבילות, אז הכי חשוב זה חבילות מסין לצלם..).

טוב, מקווה שפוסט עזר.

 

תודה רבה לאמזון גרמני!

 

אני מקווה שפוסט קצר זה עזר לכם, תהנו מהקניות!

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *