פוסטרים בדולר

היום אני אספר לכם על ההזמנה שלי מאתר הפוסטרים AllPosters.com. בעצם לא הייתי כל כך צריכה פוסטרים, אנחנו עוברים דירה בקרוב, ולדעתי, זה בכלל לא חכם להתחיל לקנות דברים חדשים עוד בדירה הישנה ולעביר אותם לדירה החדשה. אבל.. לא יכולתי לפספס הזדמנות של משלוח חינם ובמיוחד שהתחלתי לדפדף באתר וראיתי המון פוסטרים במחיר סמלי של דולר אחד.

והנה זה הגיעה.

איפה מזמינים פוסטרים
פוסטר עם דינוזאורים

היה מאד קשה לבחור משהו, מכיוון שמבחר הוא ענק, ומכיוון שבשביל משלוח חינם צריך בחור ב- 15 דולר. מה אני יעשה עם 15 פוסטרים? אני לא צריכה. אבל תמיד נעים לקנות לילד, ובת שלי, כמו שאני ציינתי כבר, מתה על דינוזאורים. אז הכנסתי לחיפוש מילה דינוזאור והתחלתי להסתכל מה יש.

בחרתי פוסטר גדול של 24 על 36 אינצ' (שזה גדול הפוסטרים הסטנדרטי הגדול שיש בחנויות בישראל) עם דינוזאורים – פוסטר לימודי בעצם.

מזמינים פוסטרים באינרטנט
פוסטר עם דינוזאור

פוסטר גדול זה עלה 2 דולר, כאשר פוסטרים גדולים בארץ עולים כ- 60 ש"ח, וחוץ מזה אני אף פעם לא ראיתי פוסטר בדיוק כזה למכירה בארץ.

בחרתי חוץ מזה לדירה החדשה שלנו, לחדר של הבת שלי מדבקה צרה וארוכה עם דינוזאורים – 12 ס"מ ואורך כמעט 5 מטר, מדבקים אותה למטה או למלה מסביב לחדר – מאד מגניב. הכי יקר בהזמנה זה עלה לי 14 דולר.

וחוץ מזה רציתי הזמין משהו לאימא שלי, היא אוהבת ואן גוך ובאתר יש מחלקה שלמה של פוסרטים מבוססים על יצרה של ואן גוך. בחרתי לה פוסטר שעלה דולר 1.

עשיתי הזמנה ב- 23 בינואר.

שלחו לי אותם 26 בינואר.

קיבלתי ב- 17 בפברואר.

גם כדי לציין כאן, שנשלחו פוסטרים בנפרד – שני פוסטרים בחבילה אחד, ומדבקה בחבילה נפרדת. אבל הגיעו לדואר עם הפרש של יום אחד.

אני מאד דאגתי שאריזת הפוסטרים לא תהיה כמו שצריך והם לא יהיו במצב טוב. אבל סתם דאגתי! חנות יודעת איך לשלוח פוסטרים בצורה הכי טובה

IMG_2199
חבילה מקרטון קשיח מאד, ובפנים פוסטר ארוז בקרטון רך נוסף. יותר טוב אפילו מלהביא הביתה מקניון! פשוט מדהים.

הראיתי לבת שלי פוסטר עם דינוזאורים היא כל כך התלהבה שרצתה מיד לתלות אותו על הקיר בחדר שלה, והיה מאד קשה לשכנע אותה שנתלה אותו בדירה חדשה.

 

כמו תמיד אני רוצה לשתף אותכם בפרטי ההזמנה. אז הנה, זאת חשבונית ששלחו לי במייל לאחר ההזמנה

orderallposters
קופון זה הקוד למשלוח חינם. וכמו שאתם רואים משלוח די יקר, כך שכדי לחכות למשלוח חינם ורק אז להזמין.

דרך הגב, באתר מוכרים לא רק פוסטרים מצוירים, יש תמונות מצולמות, יש תמונות של סלברטיס. חוץ מזה ניתן להזמין כל פוסטר כהדפסה על קנבס או אפשר לשים אותו בתוך המסגרת, כמובן בתוספת מחיר. אבל כמו ששמתי לב תמיד יש הנחות נוספות – 20%, 25% ופשוט כדי לחכות להנחה מתאימה ורק אז להזמין.

 

ולסיכום:

תאור כללי של אתר: אתר ארה"ב עם פוסטרים, צילומים, קנבסים.

הערות: לא מורידים VAT

אופן תשלום: כרטיס אשראי או פייפא

משלוח: דואר רגיל, אין מעקב

זמן הגעה לארץ: שבועיים -שלוש

מחיר משלוח: יקר, לפעמים יש קודים למשלוח חינם.

קאש-באק: אני משתמשת ב-  Extrabux.com –  נותן 8% החזר.

 

Share This:

2 thoughts to “פוסטרים בדולר”

  1. אני לא יודע על מה את מדברת, עכשיו הייתי באתר וראיתי את הפוסטר שקנית במחיר 9.99$. שאר הפוסטרים על דינוזאורים במחירים של 20-30 דולר. כל כך מהר מאז עלו המחירים ?

    1. זה לא כל כך מהר – מחירים באתרי אינטרנט דבר מאד דינמי – לקראת חגים מחירים יורדים או יש קופונים וקודים, אחר כך מחירים עולים. תוך שעות מחירים יכולים להשתנות, ופוסט שאתה מדבר עליו כתבתי יותר מלפני חצי שנה. ברור שדברים השתנו. מה לעשות – ליצור סל קניות ולעקוב אחרי מחירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *