קניות אחרונות שלי באליאקספרס

אליעקספרס

לפני כמה זמן כתבתי מדריך לקונה בפעם הראשונה באליאקספרס, ונזכרתי שאף פעם בעצם לא הראתי קניות שלי מהאתר הזה. אני מראה הרבה מאיביי, וזה נכון, אני קונה הרבה באיביי, ואני פחות אוהבת אליאקספרס, ולכן אני פחות קונה שם, אבל בכל אופן קונה. והיום תקבלו סקירה של כמה מוצרים שקיבלתי וחוות דעתי לגביהם.

מספר 1 – שמלה לבת שלי 

שמלה שאתם רואים בתמונה  למלה עלתה 8 דולר. היא מכותנה עם קצת תוספת של לייקרה ולכן קת נמתכת. איכות מאד טובה, ובהחלט שווה 28 שקלים ששלמתי עבורה. היא מחנות באליאקספרס שנקראת

NEAT FACTORY STORE 

זהו מותג סיני. מה היתרונות? כל הבגדים שאני רואה אצלהם בחנות באליאקספרס הם מכותנה  – ובמציאות בד נעים ומורגש כמו כותנה. זה צבעוני!  לא תמיד אצלנו בארץ בחנויות ניתן למצוא בגדים צבעוניים לילדים. יש להם בגדים עם דמויות שונות, יש רק עם פרחים או ציורים אחרים. בכל אופן שווה להכנס ולהתרשם. מחירים מאד טובים, שמלות ב- 5-9 דולר, שזה 20-36 שקלים. שמלה אחרונה שקניתי לבת שלי בארץ עלתה 90 שקלים, והיא לא שמלת מעצבים, פשוט שמלה נעימה. בחנות זו של אליאקספר מידות תואמות תיואר. תמיד גם צריך לשים לב לרייטינג של המוכר, אצל מוכר הזה תוכלו לראות 3 יהלומים ו- 99.5% פידבקים חיובים. מוכר אמין. הוא גם שולח יחסית מהר, תוך 7 ימים שולח, כמובן עם מספר מעקב. אני אומרת שזה מוכר אמין ויש לו בגדי ילדים מעניינים ושווים.

 

מספר 2 – שמלה לבת שלי 

עליאקספרס

עוד שמלה לבת שלי. מחיר של שמלה זו 9.5 דולר, כלומר 38 שקלים.  גם בד כותנה עם תוספות. מורגש כמו קטיפה. מאד איכותי, עשוי היטב. אני ניסיתי להשוות איכות של הבד לזה של פיג'מות קטיפתיות שהזמנתי מאתר צרפתי – לא הרגשתי הבדל. איכות ברמה גבוהה. אז תכירו חנות באליאקספרס:

NOVA FACTORY STORE

זהו מותג סיני NOVA. כמו בחנות הקודמת אתם יכולים למצוא בחנות זו בגדים צבעוניים ויפים לילדים. בד כמו שאמרתי איכותי. לגבי מידות – בת שלי עכשיו 3.5 והיא ממוצע, אני לקחתי שמלה מידה 5T ולדעתי היא לא מתאימה לילדות בנות 5, אלה היא בדיוק לגיל 3. תקחו את זה בחשבון. לגבי מוכר – יש לו 5 יהלומים המון מכירות ורייטינג סביר של 97.4. לקח לו קצת יותר זמן לשלוח לי את ההזמנה, בערך 10 ימים, כמובן עם מספר מעקב. ולקח המון זמן (יותר מחודשיים) לשמלה להגיע לישראל. אבל בסופו של דבר אני מאד מרוצה – שמלה יפה ומיוחדת ובת שלי מאד מרוצה (שזה גם חשוב!). עוד פרט – אצל מוכר הזה יש הרבה פרטים שנמכרים רק בסיטונאות, כאשר מחירים מצויינים עבור יחידה (ולכן זה נראה כאילו יותר זול), תכנסו למחלקה של SALE – שם תראו פרטים שנמכרים ביחידות. סה"כ אני ממליצה על החנות הזאת באליאקספרס.

 

מספר 3 – חולצה T לבת שלי 

מומלצים אליאקספרס

חולצה שאתם רואים גם נקנתה באליאקספרס להפתעתי זאת חולצה ממותג JUMPING BEANS, מותג אמריקאי ידוע. חולצות שלהם עולות בסביבות 15 דולר, באליאקספרס אני קניתי אותה ב- 6 דולר, 24 שקלים. איכות מעולה – כותנה גם עם קצת תוספת לייקרה, כך שהיא נמתכת טיפה. מאד נעימה, מידות מתאימות למידות רגילות. אפשר למצוא חולצות T של מותג זה בכמות גדולה בחנות באליאקספרס

GRANDMA HOME

אפשר לראות שאצל מוכר הזה באליאקספרס יש 5 יהולומים, הרבה מכירות ופידבק כללי 99%, כלומר זה מוכר אמין באליאקספרס. חוץ מזה, אני רוצה לציין, שמוכר הזה מאד מהר שלח הזמנה, ממש יום למחרת, לא יודעת עם זה מקרי או כך זה בחנות הזאת. והזמנה גם הגיע מהר (וזה כן מקרי כמובן), וכן מספר מעקב כמובן. סה"כ חוויה של קניה מהחנות הזאת באליאקספרס מאד חיובית – גם איכות מאד טובה של מוצר, גם נשלחה מהר, וגם הגיעה מהר. ממליצה בחום להכנס לחנות זאת באליאקספר ולהתרשם.

 

מספר 4 – נעליים לבת שלי

נעלי ילדים אליאקספרס

נעליים אלה קניתי לפי המלצה של מישהי שאמרה שנעליים מאד נוחות ומעור אמיתי, ומחיר שלהם – 10 דולר. 40 שקלים נעלי בובה מעור אמיתי? לא יכול להיות, רק בשביל זה הייתי צריכה להזמין (טוב, האמת שבת שלי צריכה נעליים לשמלות). אז הזמנת, וחנות של נעליים שהזמנתי ממנו הוא

LET'S GO

בחנות זו של אליאקספרס תמצאו נעלי ילדים ונעלי נשים. לא מותגים, אבל תמונות יפות. למוכר גם 4 יהלומים, שמיעד על כמות מכירות טובה. ורייטינג 94.9% – סביר. לגבי נעלי בובה שקניתי לבת שלי – אני לא כל כך בטוחה שהם מעור, לי ישר הרגשה של פלסטיק בכל מקרה. הם כן נראים בדיוק כמו בתמונה של מוכר. אבל מצד שני, אם תלכו לשוק ולכל החנויות הזולות, תוכלו למצוא שם גם נעליים שנראים יפה ולא ברור ממה הם עשויים. מצד שני נעליים ב- 10 דולר זה ממש זול. עכשיו לגבי מידה. בת שלי נועלת מידה 24-25 עכשיו, אלה הזמנתי 26 – והם בדיוק, כלומר 25 יהיה כבר קטן עליה. כך שצריך לקחת בחשבון שמידות יכולות להיות קטנות. גם כאשר אני משאירה פידבק אני משתדלת לציין התאמת המידות של המוצר, וגם לכם ממליצה.  סה"כ נעליים תואמות את המחיר. נשלחו מהר, הגיעו גם מהר. אני ממליצה להציץ בחנות.

 

מספר 5 – שתי חולצות בשבילי 

אליאקספרס המלצה

אני גם מזמינה לפעמים בשבילי. למשל חיפשתי חולצות מעניינות, לא חלקות אבל שיהיו מכותנה ונעימות לגוף, וגם רציתי שמחיר יהיה בסביבות 50 שקלים.

בגדים אליאקספרס

אז זה שתי חולצות שאני הזמנתי באליאקספרס בשבילי. והחנות שתוכלו להציץ שם על עוד בגדים מעניינים

CHIC ELF STORE

האם אני מרוצה? בינוני. למה? קודם כל חולצות אלו לא כותנה, או יכול להיות שזה כותנה אבל עם תוספת ענקית של בד מסוג אחר. אבל מצד שני, חולצות כן נעימות לגוף וחוץ מזה הם לא מתקמטות – שזה דבר חיובי. הן כן תואמות לתמונה, אבל נראות קצת יותר בהירות, יושבות פחות טוב על הגוף. ומצד שני הן כן מעניינות. המחיר לדעתי לא זול בשביל איכות כזאת לא גבוהה על כל אחד מהחולצות שילמתי 17 דולר, שזה משהו כמו 75 שקלים. תמיד אני שואלת את עצמי – האם יכולתי לקנות כאלה בארץ באותו מחיר? זהו מדד שלי להצלחת הקניה באינטרנט. במקרה הזה אני חושבת שבהחלט אני יכולתי לקנות במחיר הזה חולצות דומות בארץ.

 

לסיכום

באלי אקספרס בהחלט אפשר למצוא דברים לא יקרים ושווים ואיכותיים, אבל.. לא תמיד אפילו המלצות של אנשים שאתם מכירים יוכלו לעזור לכם להבין האם מוצר הזה שווה להזמין, האם הוא יהיה כמו שצפוי או לא. זאת בעיה באליאקספרס – כמו הגרלה. לפני כל קניה אני ממליצה לכם טוב טוב לבדוק אצל מי אתם קונם – רייטינג של המוכר, כמה מכירות יש לו, מהו אחוז של פידבקים חיובים אצל מוכר. במוצר עצמו אני ממליצה לכם לקרוא את כל התגובות של אנשים שכתבו למטה. במיוחד מעניינות תגובות עם פרטים ספציפים – האם בד תואם לתיאור, האם מידה תואמת לתיואר. אבל כאן כדי לכם גם לזכור שכל בן אדם בא עם דרישות שונות למוצרים שהוא צורך, משהו שמספיק טוב בשבילי אולי יהיה לא מספיק איכותי בשביל מישהו אחר. תסתכלו גם לזמן השליחה שמצויינת אצל מוכר – סביר זה שבוע, עשרה ימים לא יותר, אחרת תצטרכו לחכות הרבה זמן עד ששולחים מוצר, ועד שמוצר מגיע זה יכול לקחת שלוש חודשים מרגע הזמנה ועד שמקבלים מוצר בבית – יותר מידי זמן לדעתי.

תבדקו דברים טוב טוב, ותנסו!

 

לכוכלם קניות מוצלחות!

Share This:

15 thoughts to “קניות אחרונות שלי באליאקספרס”

 1. שלום לך,
  שאלתי, כיצד יודעים בדואר אם החבילה חייבת בתשלום מיסים אם לאו??

  (בוצעו כמה רכישות קטנות – פחות מ 75 $ , באליאקספרס).

  בברכה, בן חור.

 2. שלום יש מצב את עןזרת לי אני באלי אקספרס ויש לי ילדה בת 4 איזה מידה שמלות היא צריכה להיות??? וילד בן 6 חולצות וחלעפות מה המידה וילד בן שנתיים גם אם אפשר מידות מדויקות

 3. היי רציתי לדעת אם ידוע לך אם אלי אקספרס לא מקבלים אמקס?, כשאני מנסה לשלם על המוצרים שהזמנתי אין באפשרויות של התשלום אמקס וגם כשאני מקישה את הפרטים של האמקס שלי זה אומר לי שהתשלום לא התקבל.תודה

 4. היי רציתי לדעת עם את יודעת למי אני פונה במקרה שהמוצר לא הגיעה עליי ועברו 3 חודש המוצר הוא לא דואר רשום כך שאין מעקב כשניסיתי לתקשר עם המוכר בצ'אט הוא לא ענה לי ?

 5. שלום לך, אני רוצה להזמין נעלים אבל אני לא יודעת מה המידה שלי לפי האלי אקספרס. בארץ אני מידה 35.5 איך אדע מה המידה שלי באלי אקספרס?

 6. היי בקשר למידה לתינוקות, רציתי להתייעץ , התינוקת שלי בת חצי שנה המידה שלה 12-18 וגם 18-24 תלוי בבגד בדגם, איזו מידה להזמין לה מעלי אקספרס??

 7. הי
  קניתי תמונות לבן שלי באליאקספרס לפני 57 יום הבטיחו שיגיעו תוך 40 יום. אני רואה שהתמונות נמצאות בחברת שילוח מקומית בארץ.איזו חברה זה יכול להיות כדי שאבדוק איתם מה קורה..?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *