חוברות פעלות, חוברות מדבקות ועוד – הכל במשלוח חינם לישראל

ספרים משלוח חינם

אני כבר מזמן לא כתבתי פוסטים על הקניות שלי מהאתר שאני מאד אוהבת – bookdepository.  זהו אתר בת של אמזון, שמוכר סרים וכל הדברים נלווים (משחקים, בובות פרווה, חוברות פעילות לילדים, חוברות מדבקות), קלפים ועוד. למה אני אוהבת אותו? יש סיבות!

– משלוח חינם לישראל
– מבחר ענק של ספרים וחובות פעילות וחוברות מדבקות
– מחירים זולים ולפעמים יש הנחות נוספות
– מגיע לישראל בערך תוך 10 ימים (משלוח אבל ללא מספר מעקב)
– יש אפשרות לשלם דרך פייפאל
– שרות לקוחות מצויין

אז היום אני אספר על כמה חוברות וכמה ספרים שאני קניתי באתר הזה, הכל לבת שלי. קניות נעשו במשך שנה, כך שאפשר להגיד בוודאות האם אהבתי או לא את הנקנה.

קודם כל תוכלו למצוא עוד פוסטים שלי על הקניות באתר הזה בנושאים שונים וכמובן הכל עם משלוח חינם
Thousand of things to spot – ספר ללמוד לספור ולחפש דברים 
Melissa and Doug – צעצועים של המותג באתר
איפה קונים בובות פרווה של ספר טורפותי?
ספר לקיפול מטוסים
ספרי מדבקות

 

אז בואו נעבור על המלצות החדשות שלי :

חוברת שאתם רואים הכי למלה – זאת חוברת למידת מספרים, מין חוברת הכנה לגן חובה. נכון, בת שלי רק בת 3, אבל היא מאד אוהבת לצייר, או לצבוע. חוץ מזה חוברת לא יקרה, אני קניתי אותה במחיר של 15 שקלים, עכשיו (כנראה בגלל עליית הדולר) היא עולה 17 שקלים. חוברות כאלה בארץ אני רואה ב- 30 שקלים, או במצבע ב- 20 שקלים. בואו תסתכלו איך נראים דפים בפנים

משלוח חינם ספרים

יש עמודים צבעוניים ויש עמודים לא צבעוניים. אין צורך באנגלית, כדי להבין מה צריך לעשות בחוברת.

חוברת פעילות משלוח חינם

חוברת פעילות זאת אפשר לקנות כאן ב- 17 שקלים

באתר כמובן יש אוסף של חוברות פעילות דומות

חוברות צביעה עם צורות גאומטריות 

 

 

עוד חוברת פעילות שבת שלי מאד אהבה, ולכן הזמנתי אותה כמה פעמים

ספרי מדבקות משלוח חינם

חוברת מדבקות מעולה, פשוט מעולה. היא צבעונית ורעיון – ללבוש ילדים בכל מני תחפושות (תחפושות באים כמדבקות בחלקים). יש לכם 2 עמודים עם 2 ילדים, ואחר כך יש 2 עמודים עם מדבקות, אפשר לקחת מדבקות ולהלביש ילדים. כמובן לא חייבים לעשות את זה לפי הוראות, אפשר לשלב בין תחפושות, וגם ניתן להוריד מדבקות ולהדביק אותם במקום חדש. תסתכלו בתוך החוברת מדבקות איך זה נראה, כדי להבין

ספר מדבקות משלוח חינם

וכך נראים מדבקות בתוך הספר

חוברת פעילות משלוח חינם

אני באמת מאד ממליצה על חוברות מהסדרה הזאת, דפים איכותיים, ציורים יפים וצבעוניים, מדבקות איכותיות – אפשר להוציא אותם בקלות מהדף, להדביק ולהוריד ולהדביק שוב פעם. בת שלי מאד התלהבה מהחוברות האלה.

חוברת כמו שאתם רואים בתמונה

Dressing Up Sticker Book – מעל 130 מדבקות, 25 שקלים עם משלוח חינם כמובן

חוברת דומה, עם יותר מדבקות

Big Dressing Up Sticker Book – יותר מ- 400 מדבקות, 46 שקלים עם משלוח חינם כמובן

 

חובות דומות לפי נושאים מסוימים

Jobs People Do – לפי מקצועות. 26 שקלים עם משלוח חינם כמובן

איך להתלבש נכון

Getting Dressed – איך מתלבשי – חוצלות, מכנסיים, מגפיים ועוד, 27 שקלים

 

וכאן תמצאו כל החוברות מיוצרות על ידי אותם מחברים.

 

 

חוברת צביעה, להורים שלא אוהבים כאשר ילדים מתלכלכים

חוברות פעילות עם משלוח חינם

מה הקטע של הספר הזה? יש בו ציורים שחור-לבן, ורק בעזרת מברשת ומים מקבלים  ציורים צבעוניים. נכון מגניב? ילדים לא מתלכלכים, לא צריך לנקות יותר מידי אחרי זה, וחוץ מזה – מגניב! מעבירים מברשת רטובה – ואופס! רואים צבע.

חוברת צביעה משלוח חינם

כך זה נראה כאשר מעבירים מברשת עם מים

ספרי פעילות

במקרה הזה אני לא יכולה להגיד שהתלהבתי במיוחד. למה? כי צבעים יוצאים בהירים מידי, לא כמו ציור עם גואש או אקריליק, ואני דווקה מהורים שלא מפחדים להתלכלך. אבל נחמד, בת שלי צבעה ולא שמה לב כנראה שצבעים בהירים מידי. עוד פעם אני לא הזמין, אבל אולי זה משהו שדווקה אתם מחפשים.

Magic Painting Lion – חוברת צביעה עם מים. 24 שקלים.

ואם אתם מחפשים חוברות דומות, אז

כאן תוכלו למצוא עוד חוברות מהסוג הזה

 

 

עכשיו לשלם שינוי – ספר. ספר על דרקון קטן שמבקש מאמא לקרוא לו ספר לפני מיטה, אמא מסכימה, אבל דרקון רוצה לקרוא ספר שוב, ושוב, ואמא עייפה כבר, וספר משתנה בהתאם עם העייפות שלה ובסוף דרקון קטן כל כך עצבני שפשוט עושה חור בתוך הספר. וזה באמת חור בספר! תחף תראו.

חוברת פעילות משלוח חינם

בת שלי מאד אוהבת סיפור. נכון שספר באנגלית, אני פשוט מתרגמת אותו תוך כדי קריאה לעברית. חוץ מזה הכל לפי תמונות די ברור, וגם לאנשים שלא יודעים אנגלית יכולים לדמיין ולספר סיפור מהראש לילד לפי ציורים

ספרי ילדים באנגלית

בעצם, ספר הוא סיפור בתוך סיפור. יש סיפור שאימא דרקון מספרת לדרקון הקטן שלה, יש ספר שאנחנו קוראים, ויש ילד שנדבק מדרקון ומבקש "פעם אחרונה" ו"אחרון וזהו" – ואנחנו קוראים ספר שוב, וקצת משנים את הסיפור, עד שלפעמים נרדמים. ילדים אוהבים סיפורים שכאילו נכנסים לחיים אמיתיים. וכמובן חור בסוף הספר! מגניב

חוברת מדבקות

ספר לא תורגם לעברית עד כמה שאני יודעת, ניתן לקנות אותו באתר עם משלוח חינם

Again – ספר עם כריכה קשה. 68 שקלים

Again  – ספר עם כריכה רכה – 33 שקלם

 

ואחרון חביב להיום, ואני לא יודעת עד כמה תאהבו רעיון, אבל.. אני החלטתי שבמקום סתם להסתכל על תמונות אולי נסתכל על תמונות עם בת שלי של אמנים גדולים. אלבומים של ציורים כאלה בארץ נורא יקרים, ולכן הלכתי ל- bookdepository ומצאתי שם אלבום גדול עם אלף תמונות ידועות במחיר של 100 שקלים.

חוברות מדבקות

זה ספר עבה, תאמינו לי. זה גם הצד שלילי שלו- לילד קשה לפתוח אותו כדי לראות את התמונות.

חוברות פעילות

ועוד דבר שלא אהבתי – יש יותר מידי תמונות שקשורות לדת ולנוצרות. כלומר, אני מבינה שזה חלק גדול מאומנות האירופאית, אבל אני ציפיתי ליותר אומנות מודרנית אולי..

חוברת מדבקות משלוח חינם

ליד כל ציור יש גם תיאור. כמובן באנגלית. לכן לאנשים שחשוב להם ללמד ילדים אומנות ושמות של התמונות וציורים בעברית – לא מתאים להם את הספר הזה. אני בנתיים (כמובן עם בת 3.5 זה עוד מוקדם) בכלל לא קוראת לה איך תמונה נקראת. אני רק מנסה להסביר לה מה רואים בתמונה ומי צייר אותה. אני ישר יכולה להגיד שכחצי מהספר לא מעניין אותה – כי זה תמונות של אנשים או תמנות שקשורים לדת שלא ברורים לה בכלל (האמת גם לי הם לא ברורים).

מצד שני יש את החצי השני בספר – עם תמנות אבסטרקט או תמונות  מצויירות יפה, ואותם אנחנו יכולים לראות אפילו במשך שעה או לפעמים במקום קריאת לילה אנחנו פותחים את הספר זה. וכמובן דבר חשוב, זה לא רק ספר למידה לילדה שלי, זה גם ספר למידה בשבילי – כי גם לי יש חור בהשכלה – רוב האומנים הגדולים שיש בספר אני לא מכירה. בהחלט ספר שווה את הכסף שהשקעת בו.

חוברת פעילות

דבר נוסף – עמודים די קשיחים ונייר מאד איכותי, צבעים יפים. כמו שאמרתי, אלבומים כאלה בארץ עולים הרבה יותר, בסביבות 300 שקלים ראיתי מוצרים דומים.

כך שאם אתם חושבים או כמוני – להראות לילדים שלכם קצת אומנות, או בעצמכם ללמוד קצת מהתחום הזה – ספר מצויין ומתאים למטרה בהחלט.

1000 Paintings of Genius – היום הוא עולה 114 שקלים, כריכה קשה, משלוח חינם.

 

יש עוד כמה ספרים בדרך, אבל אני מעדיפה לספר עליהם אחר כך, כאשר אני אקב ואנסה את הסחורה יחד עם הבת שלי. עוד עם אני רק רוצה להמליץ לכם על האתר bookdepository – אתר ספרים באנגלית, חוברות פעילות, חוברות מדבקות, אתר אמין עם משלוח חינם לישראל.

 

 

לכולכם קניות מוצלחות! 

 

Share This:

4 thoughts to “חוברות פעלות, חוברות מדבקות ועוד – הכל במשלוח חינם לישראל”

  1. שלום נדיה
    ההסבר שלך נפלא מלמד הרבה מאוד

    אני מחפשת חוברות לעבודות יד כל מיני ריקמות ,סריגה ואומנות ביד

    אביבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *