שלום וברוכים הבאים!

תיק

– איפה קנית שמלה יפה כל כך, בטח עלה לך הו של כסף?

– באינטרנט.  לא בכלל לא. שילמתי 120 ₪.

– גם אני רוצה!

דו-שיח הזה חוזר על עצמו פעם אחרי פעם אחרי פעם. אנשים מתעניינים, מתלהבים, שואלים הרבה שאילות.. ובסוף מפחדים לקנות. לכן החלטתי לפתוח בלוג.

אז שלום וברוכים הבאים למדריך השלם לקניות באינטרנט.

אני כבר יותר מ- 10 שנים קונה באינטרנט. ואתם יודעם מה? לא מהיום הראשון התחלתי לקנות בגדים, נעליים , מוצרי חשמל, אביזרים לבית או מוצרי טיפוח. לא. פחדתי.

מה אני יעשה אם יגנבו לי ויזה?

ומה לעשות אם אני לא יקבל מוצר? האם כסף הלך?

ומה אם בגד לא יהיה מתאים?

ואם זה פגום?

ואם אני לא מרוצה?

איך אני יקנה מאת בגרמנית? אני לא מבינה גרמנית!

ואיך אני יודעת שבאתר הזה בטוח לקנות?

האם מוצר הזה לא מזויף?

ואולי משלוח יקר מידי

האם צריך לשלם מכס בארץ?

שאלות אלה ורבות אחרות נעו בראש שלי. היה מאוד מפטה לקנות בזול, אבל.. אבל.. זה קשה להתחיל. אז אני יכולה להגיד שאני מבינה אתכם.

הקניה הראשונה שלי באינטרנט זה אודם מאתר  http://il.strawberrynet.com – לא יקר, סיכוי קטן שזה לא יהיה מתאים כי קניתי מותג ידוע, אתר מוכר, עלות משלוח  היא אפס,  וגם  ניתן לעקוב אחרי משלוח.

אחר כך ניסיתי  http://www.ebay.com/ . ואז כבר פחדתי פחות, התחלתי להזמין לא רק אביזרים וצעצועים, אלא בגדים, נעליים, מוצרי טיפוח, מוצרי חשמל, וכמעט כל דבר אחר מאתרים שונים.

האם אתם גם רוצים לקנות דברים במחיר זול יותר מהנמכר בארץ? האם אתם רוצים לקנות מותגים שלא נמכרים בארץ? אולי מזמן אתם מקנים בשכן שעושה את זה, אבל מפחדים ולא יודעים איך?

אז הגעתם למקום הנכון.

אני מתכוונת לחשוף אתכם לנושאים שונים קשורים לקניות באינטרנט :

– חוקי יבוא אישי

– קניה בטוחה

– מה עושים אם חבילה לא הגיעה

– איך קונים אם אתר לא שולח לישראל

– וכמובן הכי חשוב – אתרים  לקניות.

יש עוד שאלה שבטח מסתובבת אצלכם בראש – מה מהבדיל בלוג הזה מבלוגים דומים? נכון להיום יש הרבה על קניות באינטרנט. קודם כל הבלוג הזה מיעוד לקהל ישראלי בלבד אני אדבר על חנויות ששולחות לארץ, ואיך להזמין מחנויות שלא שולחות ארץ. יש עוד דבר. תחשבו איך אתם מתנהגים כשצריך לחפש, למשל, רופא שיניים? הרי לא הרבה אנשים הולכים לדפי זהב ובוחרים רופא לפי שם יפה או מיקום עבודה. לא. כולם רוצים המלצה אישית. חבר שלכם הלך ומרוצה? או! זה טוב! אז גם אני הולכת. וזה מה שאני נותנת לכם – חוויה אישית שלי , חנויות שאני הזמנתי מהם. אני אספר מה הזמנתי, עד כמה מהר קיבלתי, מה איכות הפריטים ועוד.

אז ברוכים הבאים.

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *